Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Minden, ami macska

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Minden, ami macska
Michelle
  Válasz | 2011. február 02. 17:14 | Sorszám: 476
Hála Istennek most se a cicával se a kutyával nincs gondom.
Tavaly elkezdett hullani a kutyám szőre, de olyan mértékben, hogy már egész kopasz volt a könyöke, szügye. Jó nagy bundáju pumiról van szó és én csak azt láttam, hogy nagyon megfogyatkozott. Nosza vittem, a doktornő csodálkozva látta, hogy a kocsi ablakon próbál kimászni, alig tudtam féken tartani, (hazafelé el is szakadt a szíj) ugyhogy azt már látta, hogy jó erőben van, kedélyével nincs baj. Summa-summárum fogalma sem volt, azt bizonygatta, hogy nem sovány. Az nem érdekelte, hogy ém miért látom soványnak, netán a bundája hullott ki. Kapott valami folyadékot a nyakára jobb hiján, és elengedtek, hogy a kutyának semmi baja. Nemsokkal később egy baráti társaság volt nálun és szóba került a téma.
Az egyik bartátunk azt mondta, a csirkétől van, amit adunk neki. Mindennap kukoricakását kap, és egy héten egyszer megfőzök lefagyasztok 1 kg farhátat. Egyszóval a barátom szerint iszonyu körülmények között hozzák a kinaiak a csirkéket, maguk alá piszkitanak, stb. nem akarom részletezni, mindenkinek a fantáziájára bizom. Na azóta én sem igen eszem, inkább a mérgezett sertés, mint a trágyaevő csirke. 1szóval több csirkét nem kapott az én kutyám, gyönyörűen visszanőtt a szőre, ha lehet még szebb, fényesebb, feketébb, azelőtt egy gyötrelem volt kifésülni, most olyan, mint a selyem. Tanulság:Csak a haverok, orvoshoz soha!
Előzmény: 473

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola