Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Minden, ami macska

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Minden, ami macska
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 11. 19:31 | Sorszám: 754
Ezt a sikoltozóst akkor próbáltam ki, amikor hazajöttek a méregdrágán restauráltatott fotőjök. Akkor automatikusan szakadt ki belőlem valami olyan hang, amitől magam is összerezzentem. No, ez elég sokáig hatott is, mostanában próbálkozik ismét körmöcskéit a fotőj kárpitján tiszogatni. Az eddig még nem jutott eszembe, hogy önvédelemből is hörkolthatnék egyet (hörgés és sikoly egyidejű hallatása ). Mi tagadás, "eljópofizom" a dolgot.

Hogy hogyan került hozzánk, egy hosszabb történet. Előző cicánk, Nyirvák uraság egy éjszakai portyája után nem jött többé elő a hívogatásra . Égen-földön kerestük, de nem volt sehol. Egy alkalommal leültettem a lányomat, amíg én Nyirvák-portyára mentem, hogy hátha előjön, amíg én távol vagyok, nehogy elszalasszuk. Amikor visszafelé mentem, messziről láttam, hogy egy fekete cicát ölelget. Boldogan rohantam hozzá, hogy megvan Nyirvák, de nem ő volt. Egy vadidegen fekete macska. Lányom nagyon ragaszkodott hozzá, én meg megsajnáltam, mert szemmel láthatólag régóta nem evett. Gondoltam, a Nyirvák hagyatékából megetetjük, aztán menjen Isten hírével. De nem így lett, mert szinte azonnal elaludt, és ezért nem volt szívem kitenni. Másnap már teljesen otthonosan viselkedett, rendesen használta az almot (Nyirváknál sokkal gondosabban) így hát a nyakunkon maradt . A kedves, szeretett Nyirváknak azóta sincs se híre, se hamva .

Előzmény: 752

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola