Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide! (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!
Breznoi
  Válasz | 2005. november 26. 13:05 | Sorszám: 298
En lattam jatszani olyan Gerd Mulleres volt!
Fla Mandulis
  Válasz | 2005. november 26. 02:50 | Sorszám: 297
http://www.inglisdesign.com/maggiesbestofbritish/football/images/george.jpg
"No one has ever dribbled the ball better than George Best. The best footballer Britain has ever had even if he is Irish."

Tényleg tudott? 14 évesne hallottam, hogy a legjobb meg így ífóyg meg úgy . Addigra eltűnt. vagy 25 évesen... Játszani nem láttam, Bryan Robsont már igen. Bechamnél párszor ismertebbek voltak.

Breznoi
  Válasz | 2005. november 20. 23:13 | Sorszám: 296
Azert ernek meglepetesek,peldaul a Jezail rifle a legkisebb gyonyoru allapotban volt minden reszeben,kiveve a cso egyik oldalan volt egy olyan oxid reteg,ami valAHOGY NEM ILLETT ODA..Beszeltem az amerikai baratommal,akivel egyutt szokunk jarorozni hetvegen a Forest Preserv-be es o elkerte a puskat,majd szakszeruen valahol ltisztittatta.A hogy letisztitottak derult ki ,hogy arab forma irast takart az a mocsok..En nagynehezen lemasoltam,es elvittem az egyik uzlet torzshelyemre,akik arabok,de csak neztek,es azt mondtak nem ertik..Azt mondtak az afghan iras mas..Na errol ennyit..
Breznoi
  Válasz | 2005. november 20. 23:07 | Sorszám: 295
Az ismerosunk ekszeresz.Mindent oda viszunk.Gyonyoru aranygyurur is csinaltattam vele,magyar cimereset..csak a gyurusujjam levagtam,es igy csak a kozepson van )
gajo
  Válasz | 2005. november 20. 19:05 | Sorszám: 294
Fla Mandulis
  Válasz | 2005. november 20. 18:08 | Sorszám: 293
Aqua regalissal kioldja az aranyat belőle. De vigyázni kell, az aqua forte meg az ezüstöt oldja.
gajo
  Válasz | 2005. november 20. 15:24 | Sorszám: 292
És honnan tudod, hogy ezüst ?
Breznoi
  Válasz | 2005. november 19. 16:50 | Sorszám: 291
Mandala egy het mulva jon a new stuff..Van egy jo hirem,a felesegem is kezd erdeklodni a regi dolgok irant.
Breznoi
  Válasz | 2005. november 15. 13:46 | Sorszám: 290
Hat bizony nehez talalni olyan embert aki meg tudja becsulni.A fegyverekkel konnyu,mert feliratkozol egy gunsshow-ra es ott van szakbiralat..Ott is erdekes volt,hogy a legkisebb ,legcsunyabb fegyverem tetszett nekik nagyon..
Azt a bronz szobrot ami Iraki szarmazas majd ket het mulva tudom ide tenni,ha van lehetoseged,akkor copizd le .Ennel megegyeztek a szakertok hogy arrol a kornyekrol es idobol valo szobrokra hasonlit!!Mivel hosszu ideig kiallitasi targy volt,egy marvany talpat csinaltak neki.Szerintuk azzal nem szep.szerintem se..Most bujom a wooley iraki feltaras konyveit,de inkabb a kiralysirokra koncentralt,bar sok koznepi sirt is feltart..Viszont talaltam egy babiloni bronz szobrocskat,arra nagyon hasonlit!!A felesegem azt hiszi meghulyultem,hogy ket melo utan ejjel meg ilyesmivel foglaLKOZOM.Sargon kiralyrol talaltam egy bronz fejreszletet,abban egyezik az en kisszobrommal,hogy a szakall itt is ott is nagyon ki van dolgozva..Valoszinu akkoriban ez nagyon fontos kellett legyen..
Breznoi
  Válasz | 2005. november 15. 13:46 | Sorszám: 289
Hat bizony nehez talalni olyan embert aki meg tudja becsulni.A fegyverekkel konnyu,mert feliratkozol egy gunsshow-ra es ott van szakbiralat..Ott is erdekes volt,hogy a legkisebb ,legcsunyabb fegyverem tetszett nekik nagyon..
Azt a bronz szobrot ami Iraki szarmazas majd ket het mulva tudom ide tenni,ha van lehetoseged,akkor copizd le .Ennel megegyeztek a szakertok hogy arrol a kornyekrol es idobol valo szobrokra hasonlit!!Mivel hosszu ideig kiallitasi targy volt,egy marvany talpat csinaltak neki.Szerintuk azzal nem szep.szerintem se..Most bujom a wooley iraki feltaras konyveit,de inkabb a kiralysirokra koncentralt,bar sok koznepi sirt is feltart..Viszont talaltam egy babiloni bronz szobrocskat,arra nagyon hasonlit!!A felesegem azt hiszi meghulyultem,hogy ket melo utan ejjel meg ilyesmivel foglaLKOZOM.Sargon kiralyrol talaltam egy bronz fejreszletet,abban egyezik az en kisszobrommal,hogy a szakall itt is ott is nagyon ki van dolgozva..Valoszinu akkoriban ez nagyon fontos kellett legyen..
Breznoi
  Válasz | 2005. november 15. 13:46 | Sorszám: 288
Hat bizony nehez talalni olyan embert aki meg tudja becsulni.A fegyverekkel konnyu,mert feliratkozol egy gunsshow-ra es ott van szakbiralat..Ott is erdekes volt,hogy a legkisebb ,legcsunyabb fegyverem tetszett nekik nagyon..
Azt a bronz szobrot ami Iraki szarmazas majd ket het mulva tudom ide tenni,ha van lehetoseged,akkor copizd le .Ennel megegyeztek a szakertok hogy arrol a kornyekrol es idobol valo szobrokra hasonlit!!Mivel hosszu ideig kiallitasi targy volt,egy marvany talpat csinaltak neki.Szerintuk azzal nem szep.szerintem se..Most bujom a wooley iraki feltaras konyveit,de inkabb a kiralysirokra koncentralt,bar sok koznepi sirt is feltart..Viszont talaltam egy babiloni bronz szobrocskat,arra nagyon hasonlit!!A felesegem azt hiszi meghulyultem,hogy ket melo utan ejjel meg ilyesmivel foglaLKOZOM.Sargon kiralyrol talaltam egy bronz fejreszletet,abban egyezik az en kisszobrommal,hogy a szakall itt is ott is nagyon ki van dolgozva..Valoszinu akkoriban ez nagyon fontos kellett legyen..
onogur
  Válasz | 2005. november 15. 12:47 | Sorszám: 287
Sajnos ebben nem tudok segíteni.
Nekem is van egy úgynevezett KIMÉRA bronz szobrom, úgy húsz centis. Ez egy olyan állat, melynek oroszlán a teste és a feje, a hátán egy kecskefej található, a farka meg kígyó.
Akármelyik "szakértőnek" is adtam a kezébe, úgy néztek a tárgyra, mintha Tarzan kezébe nyomtam volna egy Sokol rádiót. Se kép, se hang.
Még csak nagyjából sem tudták felbecsülni a tárgy korát és származási helyét.
onogur
  Válasz | 2005. november 15. 12:35 | Sorszám: 286
Nyugodj bele: az oldala is préselt. Belül üreges.
Roppant egyszerűen ellenőrízhető: meg kell mérni a súlyát.
Persze ettől még nem lesz kevésbé értékes, már abban a korban is a praktikusság és a költségkímélés volt a fő szempont.
Breznoi
  Válasz | 2005. november 14. 21:19 | Sorszám: 285
oNUGOR )NEkem kene egy olyan valaki aki el tudna donteni egy kerdest!!Ma utannam telefonalt a Field-bol a szakerto,hogy vigyem majd be megint a kisszobrot!!Steve Hales szerint a kisszobor lehet hogy a wooley asatasbol valo,mert olyantalyt kerult az USA-ba..Ur- URUK-rol van szo..
Breznoi
  Válasz | 2005. november 14. 20:56 | Sorszám: 284
A teteje igen de nem az oldala )Az alja is preselt ahogy irod.Nem gondolna az ember hogy milyen nehez..Ulrich egy ezustmuves,Deerfieldben,azt mondta ha lehet ne pucoljam meg oket (
onogur
  Válasz | 2005. november 14. 16:32 | Sorszám: 283
Már bocsánat, de kizárt, hogy öntött legyen.
Lemezből van préselve.
Breznoi
  Válasz | 2005. november 13. 13:33 | Sorszám: 282
Ez a stuff ontott ezust,en nem tisztitottam meg mert igy szebb.Az angolok mkenyelmes emberek,igy a kavet illetve a teat igy tartottak melegen,alul van egy kis bunsen ego,most nincs benne..Nagyon dekorativ..
mandala
  Válasz | 2005. november 13. 09:04 | Sorszám: 281
Breznoi
  Válasz | 2005. november 13. 00:26 | Sorszám: 280
Buddy megy a stuff!!
Breznoi
  Válasz | 2005. november 12. 23:56 | Sorszám: 279
Je itt vannak ))Koszi buddy )Ket het mulva lesz itt mas is!!Pld )Egy Egyiptomi asatasbol darabok,es egy a mai Irakbol szarmazo bronz szobrocska is )Csak kene valaki aki a hieroglif irast tudja olvasni..A bron szobrocska nagyon erdekli a szakertot,nem hagytam ott neki )
mandala
  Válasz | 2005. november 12. 23:01 | Sorszám: 278
(( Lásd, a >>> Forumkod-tesztelo topic topikot is! ))
mandala
  Válasz | 2005. november 12. 22:57 | Sorszám: 277
Ezek a képek már a Te általad is használni próbált http://fototar.t-online.hu , Fotótár, oldalra vannak feltöltve ...

Megnéztem. Az albumot "publikussá" kellett tenni. A'szem most már sikerült ..

Breznoi
  Válasz | 2005. november 12. 22:17 | Sorszám: 276
>>>??Ket vakablak ))Na ezt legalabb nem rugom ki focival )
mandala
  Válasz | 2005. november 12. 20:42 | Sorszám: 275

mandala
  Válasz | 2005. november 12. 20:22 | Sorszám: 274
Idézőjelek nélkül egy böngészőablakba másolva, azé', látszanak ..

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola