A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot... (8. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...
herkules
| 2007. október 10. 12:03 | Sorszám: 60
Jaj, hogy te milyen alultájékozott vagy! 2 éve Budapesten él egy bérelt lakásban, amióta végrehajtották a volt férjén a több milliós összegű gyermektartásdíj hátralékot.
Lajos bácsi
| 2007. október 10. 12:00 | Sorszám: 59
Ő robbantotta ki a sárazsdányi obánszőlőbányákok ügyét. (Ha jól emléxem...)

Ehune a honlaptya:
http://jogosvedelem.fw.hu/

gyaloggos
| 2007. október 10. 12:00 | Sorszám: 58
Na, ezt komolyan mondom! Ezek tényleg betegek!

A "szökevényeket" ismerem - no nem személyesen, hanem fórumilag, régóta -, de az a vad gyűlölet, amelyik némelyükbenlakozik, az normális ember számára elképzelhetetlen, és ez szó szerint értendő.

Ezek átmentek az nlc-ről az Indexre, kaptak egy zárt topicot, és nem tesznek mást, csak az nlc moderátorait, megy egy ottani fórumozót gyaláznak!

Ugyanaz folyik ott is, mint a mószeraranyos topicban!

soltika
| 2007. október 10. 12:00 | Sorszám: 57
Es akkor mär megint vissza jutunk oda, hogy a nagypolityka beleavatkozik a piti userek eletebe.

Befolyäsolja, manipulälja, orientälja, adott esetben meg eltävolitanak nem tetszö emberkeket bizonyos portälokrol.
Persze ügyesen, civil jelmezbe burkolva...

HAME
| 2007. október 10. 11:58 | Sorszám: 56
Tudom, hogy borzasztóan szégyenletes dolog nem tudni, de ki a lónemiszerv ez a Májer Aranka? Aki "nem fenyegetőzik, hanem cselekszik".
Ne haljak meg má teljesen hülyén...
soltika
| 2007. október 10. 11:56 | Sorszám: 55
No ez egy joooo kerdes, mert ügyvedre szemmel läthatolag fussa neki.
(Free kartäcs, elmeselhetne az ügyvedi oradijakat!)

Persze ha rosszindulatu a zember fijja, akkor esetleg megfordul az is a pici fejeben, hogy valaki fizeti neki
Mondjuk 1 pärt

mpd
| 2007. október 10. 11:55 | Sorszám: 54
pszichejük persze serül a szerepjätektol, amibe egyre jobban belelelik magukat es nagyon soknäl mär az hatärozza meg a valodi elete összes törteneset, esemenyeit, dönteseit, de önkent teszik...

Ezt ugatom én is.
Őrültek, mint a márciusi nyúl.

mpd
| 2007. október 10. 11:54 | Sorszám: 53
Egy kis egészséges perverzió sose árthat.
soltika
| 2007. október 10. 11:54 | Sorszám: 52
Bármelyik elmekurkász megmondja, szél ellen, egy parszekről.
Azok tanulmänyokat irnak belölük, szakdolgozatokat.

A virtuälis terben vegül is senkinek sem tudnak fizikai kärt okozni, a pszichejük persze serül a szerepjätektol, amibe egyre jobban belelelik magukat es nagyon soknäl mär az hatärozza meg a valodi elete összes törteneset, esemenyeit, dönteseit, de önkent teszik...

gyaloggos
| 2007. október 10. 11:53 | Sorszám: 51
Jut eszembe!

Ez a mószerarany még mindig egy gödöllői albérletben lakik, oszt még mindig nincsen villany, gáz nekije?

herkules
| 2007. október 10. 11:51 | Sorszám: 50
Te kis abberrrrrrált )
mpd
| 2007. október 10. 11:49 | Sorszám: 49
Kezdem megszeretni Macisajtot. Mingyá meg is mondom neki.
mpd
| 2007. október 10. 11:48 | Sorszám: 48
Hehe. Egyelőre még csak ŐRÜLTEK.
mpd
| 2007. október 10. 11:48 | Sorszám: 47
Megmondtam, vagy nem mondtam? Ezek komplett őröltek.
Bármelyik elmekurkász megmondja, szél ellen, egy parszekről.
soltika
| 2007. október 10. 11:42 | Sorszám: 46
Nekem ez a specialitäsom
soltika
| 2007. október 10. 11:40 | Sorszám: 45
Pedig roppant szorakoztato "tudomänyäg" a zIndexologia
Olvasni azt, hogy Oceania sohasem volt häborusägban Euräzsiaval, hanem mindig is együtt harcoltak
Aztän mondjuk egy-ket honappal kesöbb az ellenkezöjet, ugyanattol a klavot verö mokustol, aztän ket honap mulva megint mäst...

Nagyon jo csoportpszichologiai megfigyelesi terep, elo terrärium(Animalfarm), amiben a mokusok tekerik a mokuskereket, ahogy a nagykönyvekben megvan irva, vagy ahogy Jones a gazda epp akarja...

herkules
| 2007. október 10. 11:33 | Sorszám: 44
Olvass utána, ha van időd megtalálhatod.
De két vélemény adalékot adhat Macisajt "bűneihez"

prenotalis válasz | megnéz | könyvjelző 2007.10.08 10:36:46 © (23735)
A topicgazda felszívódásával az index történelmének valszeg egyik legsunyibb és legszemforgatóbb munkássága tűnt el. Illetve a munkássága nem, csak az azonosíthatósága hiszen beírásai - név nélkül - továbbra is fennmaradnak.

Azt sosem fogjuk megtudni, hogy ennek az "ótvaros hazudozónak" milyen lelki igénye szülte a polidilis munkásságát, de éppen ez adefektus a garancia rá, hogy az alattomos személye továbbra is itt ólálkodik valamely más nicken.

Erős a gyanúm, hogy valóban Mayer Aranka ügye volt az, ahol kénytelen volt belátni, hogy az anonimitás mögé bújt sunyi rágalmazásai és hazugságai elérhetik őt, visszatalálhatnak egészen a személyéig. Egy ilyen kirívóan jellemtelen embernek ez az egyetlen STOPtábla, ami képes megállítani. A helyzetet a személyiségére jellemző sutyeráksággal oldotta meg, szó nélkül és lehetőleg nyomtalanul eltűnt.

De itt van. Nyilván ettől nem oldódott meg a defektusa, ami ilyenné tette, ezerniy nickje valamelyikén folytatja, csak most már nahátok és nyihihik nélkül.

Ami engem illet, sajnálom eltűnését. A léte igazi kórkép volt. Igen magabiztosan mozgott az általa szelektált féligazságok és csúsztatások virtuális világában, amelyben minden és annak az ellenkezője is az ő monomániáit igazolta. Ha pedig feketén fehéren megbukott valamely hazugsága, jóslata, pofátlanul továbblépett, esetleg feljelentett.

Macisajt útját hazugságok, feljelentések és kitiltásainak tucatjai kövezték ki, de mindig visszatért. Nem volt az a tett, amely miatt a moderatúra - sokszor saját magát meghazudtolva - meg ne bocsátott volna.


AMiért sajnálom, hogy rengeteg magabiztos jóslata várja behűtve újabb poifáraeséseit, amelyekkel így legalábbis face-to-face már nem szembesíthető.


Volt bőr a pofáján az biztos. Macisajt munkássága igazi kórtörténeti dokumentum.

Távozása súlyos veszteség a mentálhigiénés kutatás számára.


farewell Macisajt !



Előzmény: Zézé (23703)

Állományjavító válasz | megnéz | könyvjelző 2007.10.09 22:23:12 © (23804)

Macisajtot én tulajdonképpen kedveltem, és sajnálom, hogy olyasmire ragadtatta magát, amiről jól tudta, hogy mivel jár és talán még érthette is, hogy a Fórum létét és működését súlyosan veszélyeztető tevékenységet nem engedhetnek retorzió nélkül maradni. Természetesen nem cenzúráról van tehát szó, hanem afféle patriot act-ról.

Macisajtot az én megítélésem szerint a moderaítúra éppenséggel kíméletesen kezelte, megszámlálhatatlan tárgyszerűtlenségét, gyalázkodását és még megszámlálhatatlanab letiltott nickkel azonosulását nem szankcionálták. Ha hinnék a moderatúra kiszámított irányzatosságában, akkor azt mondhatnám, hogy azért volt ez így, mert Macisajt maga volt a "jobboldal kampányáhibáinak legordítóbbika: teljesen világos minden épeszű demokratra előtt, hogy olyan pártot, amelyet a Macisajtok magukénak ismernek fel, nem szabad a hatalom közelébe engedni, függetlenül az ellenfél balfácánságaitól.

Macisajt a bornírt és megkeseredett gonoszság, a premodern antiszemita sovinizmus, a beszűkült összeesküvéselméletek, a formátlan és értelmetlen trianonfixáció kielégíthetetlen gyűlöletpotenciáljának - némi játszi humorérzék időnkénti megvilanásán kívül - intellektuálisan teljességgel értékelhetetlen figurája volt.

Többször megírtam, és tartom, hogy primitív inszinuációin túl lényegében két argumentuma volt, ezeket aggatta szorgosan másolt idézeteire:

a) már a ballib/hiszterolib cselédsajtó sem tagadja, hogy...

b) a ballib/hiszterolib cselédsajtó természetesen megátalkodottan tagadja, hogy...

... és akkor itt valami átütően primitív állítás arról, hogy milyen zseniális taktikai lépés volt Orbán részéről az éppen esedékes s hogy mennyire nemzetvesztő mindenki más.

S sajnos manhattanra is rávall, hogy nem ismerte fel ennek a figurának a karikatúraszerűségét, ártalmas obskurusságát, meg az is, hogy antiszemitizmusát valami mellékes jellemhibának állítja be, természetesen azonnal és mélységesen hazug módon ellentétpárba állítva a szittyázással. Macisajtnak lényege volt az antiszemitizmus, soha nem olvastam tőle semmiféle igényes és lényegi végiggondolását a jobboldal önazonosságának vagy programjának, Macisajtnak teljesen elegendő volt az, hogy artikulálatlan gyűlöleteit a "hiszterolib" összeesküvés, a zsidó betelepülők számára felégetendő föld és effélék még artikulálatlanabb motivációival megindokolja, ennél többet se nem tudott, se nem akart a világból meglátni, ehhez képest minden más pusztán taktikai kérdés volt a számára, imádott Orbánja közeles apoteózisának perspektívájából.

És a baloldal sötét bűneiben való tobzódás természetesen nem vezet a jobboldal kampányhibáinak megértéséhez, nem is ez volt a célja itt sem: egyszerűen színpadot keresett magának gyűlöleteihez.

Előzmény: manhattan (23798)

herkules
| 2007. október 10. 11:24 | Sorszám: 43
Nana. Kicsit pontatlan voltál. Nyilván elnézted.
A moderátor ezt nem Mayer Arankának írta, hanem nickfree-nek.

Irgalmatlan nővérke válasz | megnéz | könyvjelző 2007.08.02 07:14:03 © (100366)
Te meg minek fenyegetőzöl a fórumokon? Ha meg tudod/akarod csinálni akkor csináld, de ne kotkodácsold vele előre körbe a tyúkudvart.

Ja, és mielőtt mind az egy bitnyi fórumozó agytekervényeddel nekem esel, hogy macisajt seggit nyalom, kérlek tisztelettel engem nem érdekel sem macisajt sem a te problémád; ha személyes intéznivalótok van menjetek ki a kultúr mögé a hóra és rendezzétek le, de ilyen ócska IRL fenyegetéses szarsággal egyikőtök sem fogja teliokádani a fórumokat.

Világos?

Rompez...
Előzmény: nickfree (100364)

Indián válasz | megnéz | könyvjelző 2007.08.02 01:38:58 © (100365)
Reszket a bajusz, mert
Aranka szállott rá,
Reszket a lelkem, mert
Eszébe juttatták.
Előzmény: nickfree (100364)

nickfree válasz | megnéz | könyvjelző 2007.08.02 00:21:58 © (100364)
DDDDDDD

Macinak reszket a bajusza. Öröm nézni. )))))))))))

gyaloggos
| 2007. október 10. 11:24 | Sorszám: 42
No, 4 oldalt visszaolvastam az általad megadott mószeraranyos topicban.

Elképesztő, mennyire ostobák azok az emberek! A visszaolvasott 4 oldalon másról sem beszéltek, csak Macisajtról!

A "szökevények" ugyanazt teszik, csak ők egy másik emberről.

Ezért zárt topicok, meg ezért egyáltalán topic!

Az emberi hülyeség tényleg határtalan!

FreeGanjaman
| 2007. október 10. 11:19 | Sorszám: 41
Micsoda hülyeség...

Ilyen "valszeg" és "asszem" alapon még sok ostoba elméletet lehetne felállítani. Ahhoz, hogy vki nekem megbízást adjon 1 jogi melóra, nem kell más, csak pénz. Ingyen meg nem dolgozom. Kétlem, hogy az index fórumnak lenne annyi zséje erre, amennyit én kérek óránként.

Amúgy amikor ezelőtt utoljára kitiltottak véglegesre, akkor vagy 15 nick aláírt a szabadon bocsátásomért, és talán Indián is közöttük volt. Gondolom csak ezt a szándékot folytatja. Nem kell oda is összeesküvést rajzolni, ahol nincs.

Lajos bácsi
| 2007. október 10. 11:06 | Sorszám: 40
De jó, hogy ebből már a felét se értem...
soltika
| 2007. október 10. 11:03 | Sorszám: 39
Remelem a Free hapsi is rägyütt mär, hogy miert is kell az Ingyännak.
Valszeg megbizta öt a Wägner, hogy szedjen össze egy jogäszcsapatot, akik majd kiganajozzäk a mudik evek ota benyomott TÖRVENY es JOGSERTÖ szövegeit.

Asszem Osztap-IN-Sredni ize csillaga leäldozott, az lesz a fönöke, akit anno kifurt, megpuccsolt

gyaloggos
| 2007. október 10. 11:02 | Sorszám: 38
No, de mivel rágalmazta Macisajt mószeraranyt?
Lajos bácsi
| 2007. október 10. 10:59 | Sorszám: 37
Valamikor voltam, de az már régen volt.
Most a google-t használtam.
Beírtam a keresőbe:
>"mayer aranka" macisajt<
Ennyi.
gyaloggos
| 2007. október 10. 10:57 | Sorszám: 36
Te igen-igen tájékozott vagy Inexügyileg!

A kisujjadból kiráztad, hol, mi, ki, mikor, kit?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola