Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » Civilációs szint 2015.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Civilációs szint 2015.
keresztkem
  Válasz | 2016. január 30. 10:25 | Sorszám: 17
Nagyon HELYESEN írtam már tavaly augusztusban is. Én már akkor, sőt jóval korábban is tudtam, milyen sok a gyenge erkölcsű és hibás ítélőképességű ember--sajnos. Akik csak a mások hibáit látják, a sajátjukat nem. Én--Istennek hála--EGÉSZ ÉLETEMBEN láttam a saját hibáimat is, látom ma is, hisz' életem SZÜNTELEN "magambanézés", mivel hogy minden este lelkiismeretvizsgálatot tartok ma is. Úgyhogy aki engem ilyesmire "biztat" az pont EZZEL BIZONYITJA: NEM TUDJA KI VAGYOK. Hibáim-bűneim egy részét sikerül kijavitanom, egy másik részét később-máskor sikerül, egy harmadik részét nem sikerül. Akik bántanak, azok azért igaztalanok, mert úgy állitják be, mintha csak olyan részei lennének lelkialkatomnak melyben csakis és kizárólag kijavítatlan bűnök vannak. No, ez az ami tévedés vagy ami rosszabb: TÖMÉNY ROSSZINDULAT. ÉS BIZTOS HOGY AZ. Az ő rosszindulatuk és rosszindulatukból fakadó hibás értékelésük MINDENNÉL BIZTOSABB JELE, ez a BADARSÁG.
Előzmény: 15

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola