gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Millió, millió, millió szegfűszál - Lendvai Ildikónak
Rommel Flóris
2010. július 12. 13:57 | Sorszám: 15
Szakmaibb tevékenységgel lett szóvivő, mint az az illető, akit az tett alkalmassá a párt szóvivőségre és mellette a parlamenti képviselőségre, hogy a pártja alelnöke qrogatta.

Téma: Kormányzati lúzerségek
Rommel Flóris
2010. július 04. 15:07 | Sorszám: 127
Elnézést kértél már Rendes Kis-től, a kis antiszemitázós performance-odért?

Nem értem, hogy állhat szóba veled BÁRKI is ezen a fórumon azután, hogy egyrészt bevallottad, hogy provokálni jársz ide, másrészt aljas, sunyi módon, hamis vádakkal próbáltál kitiltatni innen felhasználókat.?

Aki lemaradt róla, Kérés a moderátorhoz (7) topc, 3587. hozzászólás és a reakciók.


Téma: Olvastátok? (18.)
Rommel Flóris
2010. június 13. 15:01 | Sorszám: 4162
Pörzse, mint forrás? Ne röhögtess...

Téma: Kérés a moderátorhoz (7)
Rommel Flóris
2010. június 13. 15:00 | Sorszám: 3598
Bullshit!

Téma: Magyar Nemzeti Gárda
Rommel Flóris
2010. június 05. 11:04 | Sorszám: 12
Majd pont egy 10%-os kisebbség fogja megmondani, hogy kik a haza ellenségei.

Csak röhögünk rajtatok.

Rommel Flóris
2010. június 05. 11:03 | Sorszám: 11
Ha volt idejük negyedikén parádézni, meg Károlyi szobrot letakarni és hasonlók, akkor mégsem a gátakon vannak.

Milyen abszurd, hogy már az alakuló gyűlésen a vezetőjük azonnal hazudik ország-világ előtt.

"Ott leszünk a gátakon, ha árvíz veszélyezteti földjeinket,"

Nem, nem vagytok ott, mivel aznap éppen kritikussá vált a helyzet BAZ megyében, "ti" meg éppen tépitek a szátokat ahelyett, hogy homokzsákokat töltenétek.


Téma: Elkezdődött a cigány-magyar polgárháború...:-(
Rommel Flóris
2009. november 18. 12:32 | Sorszám: 251
Miért érdeklődsz ilyen lelkesen mások "farka" után?

Azzal kapcsolatban pedig, hogy a "farka" emlegetése után, miért pont a vitapartnered "seggét" szeretnéd célbavenni már szinte felesleges is a billentyűzetet koptatni.

Tudod a homoszexuális párkeresésre, egészen más fórumok vannak, ahol biztos nagyobb szerencsével próbálkozhatnál felszedni valakit, ha ekkora hiányod van.


Téma: A Heti Válasz végnapjai
Rommel Flóris
2009. augusztus 27. 23:37 | Sorszám: 36
Ez az összefut valakivel egy sötét sikátorban, nyílt fenyegetés a részedről, vagy csak ennyire jól ismered a "Magadfajta" párttársaid probléma megoldó képességét?

Nem valami bizalomgerjesztő egy leendő parlamenti párt szimpatizánsaitól ez az SA mentalitás.


Téma: Megkísérli-e az MSZP a katonai puccsot?
Rommel Flóris
2009. július 25. 11:55 | Sorszám: 28
Ezt írhattad volna a Tagathon nickeden is.

A géppár egyébként 250m magasan repült, azaz kb. 8 darab, egymásra pakolt 10 emeletes panelház magasságában.

Rommel Flóris
2009. július 25. 02:21 | Sorszám: 22
Legalább minimálisan tájékozódj, mielőtt rémhírterjesztésbe fogsz!

A két vadászgép a Fiumei úti temetőben zajló szertartás felett repült el, ahol egy bajtársukat temették.

Mint ahogy a világ összes légiereje így tesz ilyen alkalmakkor...

Seggfej.


Téma: Mi a franc van a Gondolával?
Rommel Flóris
2009. január 21. 12:01 | Sorszám: 42
Kihalófélben.
Inkább csak olvasok.
Rommel Flóris
2009. január 21. 11:08 | Sorszám: 36
Azért a hatalmas nagy arc mellé, mondjuk nem ártana, ha megtanulnál olvasni, seggfej!
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=3&t=000130

Téma: barikádosok topicja
Rommel Flóris
2008. szeptember 29. 12:21 | Sorszám: 1736
Jogtalanul?
Azok után amit művelt?
Rommel Flóris
2008. szeptember 29. 12:20 | Sorszám: 1734
És, ha "megmondta előre", akkor jogos, hogy a saját sérelmeiért, sok ember kommunikációs lehetőségét teszi tönkre?
Rommel Flóris
2008. szeptember 29. 11:59 | Sorszám: 1731
És a "felmérgelődés" megoldásaként szét akarta verni azt a fórumot, amit éppen használt. Jogosan?

Téma: Láttátok? (4.)
Rommel Flóris
2008. szeptember 29. 11:41 | Sorszám: 2746
A Debreceni féle Orbán rosszabb lenne, mint Horthy után ez nem is volt annyira erős.

Téma: barikádosok topicja
Rommel Flóris
2008. szeptember 29. 11:29 | Sorszám: 1725
Az 1692-ben kérdeztem tőled valamit, persze nem kötelező válaszolni.

Talán az "egymásért való szeretet" nevében rombolt eszetlenül, még a verses topicban is? Egy tomboló sértett pszichopataként viselkedett, fenyegetőzött!

Itt vannak a nyomai, szerencsére Root nem törölte mindet, bárki visszanézheti, hogy mit tett. Ezt nem tudjátok letagadni.

Én is csak a "szeretetet" látom ezekben a hozzászólásokban: http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=recent_user_posts&u=00007507

Rommel Flóris
2008. szeptember 28. 23:37 | Sorszám: 1692
Mi a véleményed arról, aki vélt, vagy valós sérelme miatt fenyegetéssel, majd valós rombolással és a teljes fórum használhatatlanná tételével, azaz terrorista módszerekkel próbált meg bizonyos intézkedéseket kikényszeríteni?

Mindezt csak és kizárólag a saját sértődöttsége miatt.

Rommel Flóris
2008. szeptember 28. 14:58 | Sorszám: 1633
Hőbörög itt a németországi székely, de keményen!
Rommel Flóris
2008. szeptember 27. 12:39 | Sorszám: 1389
Hol? Németországban?

Téma: 2008. március?
Rommel Flóris
2007. október 28. 09:46 | Sorszám: 64
Höhöhö!

A azalonképességről annyit, hogy okos demszki a japán császárt hibásan szólította meg és az éppen mellette tartózkodó tündi-bündije, valami rózsaszín ruhában jelent meg a fogadáson, ahol olyan durva dress code van, hogy még a harisnya és cipő színe is szabályozva van a nőknek.

A szadesz megkísérli fenntartani magáról a "szürkeállomány" mítoszt, de nemzetközi szinten akkora tuskók, mint egy vasúti talpfa.


Téma: Adóellenőrzés
Rommel Flóris
2007. október 26. 21:47 | Sorszám: 29
Csak öt évre visszamenőleg vizsgálták.
A többi ügye "elévült", ahogy az ügyészség is ilyen alapon szűntette meg ellene a vizsgálatokat.

Téma: Olvastátok? ( 9.)
Rommel Flóris
2007. október 26. 14:41 | Sorszám: 310
KETTÉSZAKADT BÚS MAGYAR KURUC

mszp.hu vélemény, 2007. október 26.

virtuál és valóság

Miért szeretjük a kurucinfót? „Bár nem vagyunk párt, de hírportálunk eddig sem csak tudósított, hanem "gerillamódszereivel" közre is működött. Rendszeresen közzé tesszük az arra méltó közszereplők privát elérhetőségeit, a választások előtt antiliberális plakátjainkat ragasztottunk, a tavaly őszi eseményekben pedig már olyan meghatározó szerepünk volt, hogy a kormány Gönczöl-bizottságának 263 oldalas jelentése 158-szor említi a Kuruc.info-t.” Sajátos sikertörténet.

Miért nem tudjuk agyba-főbe verni őket? Vagy legalább börtönbe dugni? „Munkatársaink inkognitóban dolgoznak” Jobban is teszik. A következő mondatnál már nem tudja az ember fia, röhögjön, vagy sírjon: „Így is van olyan kollégánk, akit rendszeresen zaklat az ÁVO. Többen felfednénk magunkat, de csak azért, hogy „Ide lőjetek!”, nem tesszük meg. Miként sokan maszkban szállnak szembe a rendőrterrorral.”

Nem akarjuk népszerűsíteni a honlapot (közben várjuk, mi történik az Erzsébet hídon). Eddig egy ember jelent meg a hídon, „politikai elítélt” feliratú pólóban. Többen vannak a rendőrök és a sajtósok. A pólóst elvitték.

Egy mondatot mégis kiemelnénk: „De tudni kell azt is, hogy jelenleg már egyetlen politikai fogoly sincs Magyarországon, mindenki szabadult.” – szerepel a honlapon. (Gondoljunk a 23-i Orbán-beszédre és kételkedjünk annak igazában!) Tudni kellene azt is, mellesleg, hogy már 18 éve egyetlen politikai fogoly sincs Magyarországon. Ünnepeljünk!

Slusszpoén: lezárjuk a hidat, oké, de hát „augusztus 20-án pedig maga a rendőrség zárja le a hidakat, még sem történik semmi.”Vajon miért?

A blokád-forgatókönyv mellett azonnal megjelent a „Blokádbontók Kiskátéja”, a partizáninfón: „A szélsőjobboldali nyilas csürhe, 2007. október 26-án az egyik fővárosi híd elfoglalását tervezi, több száz milliós károkat okozva ezzel az egy éve folyó randalírozó tevékenységek miatt még jobban megringatott gazdaságunknak, valamint mindennapi bosszúságot a munkába siető, mindennapjaikat élni igyekvő embereknek.” Hoppá.

És akkor ki is a partizáninfó? „A Partizaninfo lényegében az Igazkuruc kibővített taglétszámú, megerősített szerveződésének spontán jelentkező weboldala.” Mert az Igazkuruccal nagy bajok voltak. „A Partizaninfo nyelvezete és intellektusa nem azonosul a radikális szélsőjobboldal nyelvezetével és intellektusával (kivéve a Kurucinfonak tükröt mutató oldalt), valamint nagyobb létszáma miatt információgyűjtő tevékenysége gyorsabbnak és hatékonyabbnak bizonyult.”

Mit tehetünk tehát a blokád ellen? Nyilvánítsuk ki nemtetszésünket. Meglesz. Értesítsük a partizáninfót. Szúrja ki a szomszéd autó kerekét, de vigyázzon, észrevétlenül! Dezinformálja a szervezőket!

Az első benyomás alapján a partizáninfo áll nyerésre.


Téma: Toroczkai, Budaházy, elég volt belőletek!
Rommel Flóris
2007. október 25. 08:47 | Sorszám: 219
Még mielőtt nagyon beleéled magad az összeesküvéselméletedbe, már március 15.-én volt náluk poroltó. Németországban a tüntetéseknél felvonuló rendőröknél, kb. 20 rendőrre jut egy poroltó.
Rommel Flóris
2007. október 24. 20:59 | Sorszám: 186
Nem voltak többen pár száznál.
Rommel Flóris
2007. október 24. 20:58 | Sorszám: 185
Ezek a "rendes srácok" szándékosan támadtak fotósokra.

Legalább két kis szaros menekült meg egy alapos veréstől 15.-én azért, mert ott voltam a közelben és az EU képviselőknek osztogatott anyagban is felhasználták minimum egy fotómat, de legközeleb félrefordítom az objektívem, ha egy ilyen Lonsdale-os kis görényt elkapnak a rendőrök.

A tavalyi TV ostromnál a védő, sérült, zavarodott rendőrök váltottak ki belőlem szánalmat, szimpátiát, ami a kövertkező két napi hajtóvadászatkor átfordult ellenük és 23.-án egyértelműen az általuk megtámadott ártatlan demonstrálók mellé álltam. Idén március 15.-én már rezgett a léc, mert ugyan láttam és fotóztam olyan igazoltatásokat, ahol kissé túllépték a jogkörüket a rendőrök, de akkor a "rendes srácok" már nem politikai, egyszerű rongálási, dühöngési céllal vezették le az indulataikat a közvagyonon.

Most szintén ezt láttam a helyszínen és egyértelműen kezd a közhangulat a "rendes srácok" ellen fordulni. Szerencsére.

Hülye Tomket örülhet a blogján, hogy kaptak az indexesek, néphazugságosok, de kapott pl. a Szentkorona rádiós is és mindenkit válogatás nélkül fenyegettek a "rendes srácok". Ezzel azt érték el, hogy legközelebb az újságírók és fotósok többége a rendőrsorfal irányából fog dolgozni és senki le sem sz@rja, ha pofánvernek egyeseket.


Téma: Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...
Rommel Flóris
2007. október 10. 19:17 | Sorszám: 141
Nem másik. Ugyanaz.
Rommel Flóris
2007. október 10. 18:46 | Sorszám: 134
Megfelel?

"Mayer Aranka válasz | megnéz 2007.05.31 11:00:31 © (62092)

A perköltségről nem írtam. mert magam is kicsit tanácstalan vagyok abban, hogy mit és hogy értettem az ítélet szóbeli kihirdetésénél. (Már többször írtam, hogy a matek nem erős oldalam)

De azért ezt elmesélem:

Tény, hogy bár minden fél hozzájárult, hogy az újságírók hangfelvételt készítsenek, az Ítélőábla tanácselnöke megtiltotta, azzal, hogy ők -bírók nem járulnak hozzá ehhez. A médiaképviselők jelezték, hogy nem használják fel a hangfelvételeket, csak azért lenne erre szükségük, hogy tudósításuk pontos legyen. Ennek ellenére sem kaptak engedélyt.

Az ítélethírdetést követően ahogy szedelőzködtünk, a tanácselnök megszólította az MTI- képviselőét és megkérdezte tőle, hogy érti -e amit elmondott, Az MTI-s mondta, hogy ezt a nemvagyoni kár elutasítását nem érti pontosan, erre a bírónő elmagyarázta, abből lett a cikk:

"A táblabíróság indoklásában rámutatott: azért nem állapította meg a nem vagyoni kár megfizetését, mert a felperes nem bizonyította a kárát, valamint az elsőfokú döntéstől eltérően a bíróság azt állapította meg, hogy Mayer Aranka nem került közszereplői státuszba azzal, hogy televíziós szereplést vállalt. Az eljáró bíró rámutatott: közszereplői mivoltból adódóan vizsgálható lenne a nem vagyoni kár, ám a táblabíróság álláspontja szerint Mayer Aranka nem vált közszereplővé. "

A perköltség tekintetében szerintem azt mondta a tanácselnök, hogy mivel nem ítélt meg nemvagyoni kárt, ezért én vagyok a pervesztes és én fizessem a teljes perköltséget. (a Fidesz és Révész ügyvédjének és a két internetszolgáltató ügyvédjének) Nos ez számomra is annyira elképesztő, hogy a továbbiakban, ha majd le lesz írva akkor beszélnék erről."

Rommel Flóris
2007. október 10. 18:26 | Sorszám: 131
A több mint félmilliós perköltség bukta is ezt mutatja, ugye?

Téma: TILOS SZENTESTE: IRTSUK KI A KERESZTÉNYEKET! (III)
Tappancs
2004. január 07. 12:31 | Sorszám: 214
Értem. A sovimizmus a ciomista mozgalomban pusztán egy szín a sok közül. Szélsőségességről csak akkor beszélhetnénk, ha más nemzetről (vallásról) volna szó.
Tappancs
2004. január 07. 12:27 | Sorszám: 213
Ha valóban a keresztényirtás-bizniszből (1197-számú oldalvágásból) élnék és kedvenc vesszőparipámat veszélyeztetné egy vitatható Hegedűs-cikk, akkor már csak puszta megélhetési szempontból is megfontolnám, hogy kirekesszem Hegedűst és elhatárolódjak tőle, talán még be is tiltatnám a kerületi pártlapot.
Várjuk ki a végét! Hegedűst a legutolsó állapot szerint nem meszelte el a bíróság - lehet, hogy végül a Tilos is meg fog dicsőülni, hiszen f*szán szublimálta a szólás- és sajtószabadságot.
A Vaút lekomcsizhatnám, amióta Szili elvtársnő belenyilatkozott ebbe a neonyilas(?) vagy milyen műsorba, de ezt se tettem.
A Hegedűs-pereket félszemmel figyelemmel kísértem, a Pannon nemigen érdekelt, a Vaút hallgatom, de nem tudom, hogy milyen bajom kellene, hogy legyen vele.
Tappancs
2004. január 07. 12:03 | Sorszám: 209
Hol helyezed el a cionizmus esetében a nemzeti jelzőt a patrióta-nacionalista-sovén skálán?
Tappancs
2004. január 07. 11:43 | Sorszám: 204
1193 micsoda?
Határozottnak határozott ugyan, de nem felhang és nem oldalvágás. Akkor micsoda? Csak nem elítélés? Első (második és sokadik) ránézésre nácizásnak tűnik
Tappancs
2004. január 07. 10:22 | Sorszám: 201
Nem szellemességnek szántam.
Csak vettem a rudadat és mértem vele. Nincs külön mércém minden esethez.
Nem lehetne a kiirtást kicserélni egy jó, kis kirekesztésre?
Tappancs
2004. január 07. 09:34 | Sorszám: 195
Egy kerületi pártlapban megjelenő cikket, aminek állításait még a bíróságok is így-úgy-amúgy ítélik meg Nagy Össznépi Antiszemita Furkósbotként lóbálni - hizteroliberális, cionista tempó.
Egy bivalyb_sznádi lakossági fórumon elhangzott bolhát kötelezési elefánttá fölfújni - ravasz, kommunista tempó.

Hát igen

Ha a pályán az ellenfél ellenségként "csontzenél", akkor öngyilkosság kisasszonyfutballt játszani.

Email a webmesternek | Gondola