gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Szeretet.
Öreg Pipo
2002. november 28. 16:11 | Sorszám: 293
Természetesen rendezőjét! bocs!!!
Öreg Pipo
2002. november 28. 16:09 | Sorszám: 292
Néhány héttel ezelőtt a Duna tévén vetítettek egy filmet, sajnos nem elejétől láttam nem tudom a címét, sem a rendezőét. A Teleki kormányról szólt, pontosabban Telekiről.

Elhangzott benne egy mondat: " Magyarországon nincsenek baloldaliak, sem jobboldaliak. Hazafiak vannak és idegen lelkűek."
A filmet 1985-ben készítették.


Téma: Sztalin és Faludi
Öreg Pipo
2002. október 29. 17:35 | Sorszám: 3
Irigykedünk,Irigykedünk!?

Téma: Wallander tanulmányának teljes magyar szövege
Öreg Pipo
2002. november 14. 17:52 | Sorszám: 3
Köszönet a fordításért!

Végig olvasva elsőre érdekes gondolatok jutnak eszembe. Valahogy az érvelés a szavak használata ismerősnek tűnik.
Békepartnerség-béketábor. Ellenségkép! Egyesek gyengítik a kemény szövetséget- retorziót nekik. Mintha ezt egxszer már hallottam volna valahol. De lehet, hogy csak " de ja vu" érzésem van?

Ha a NATO-nak tartani kell a volt securitate ügynököktől, akkor milyen megfontolás vezeti más ügynökök kebelre ölelésében.Persze ha a más ügynök egyben másik ügynök is akkor már lehet valamit kapiskálni.


Téma: Vita a Kádár-rendszerről
Öreg Pipo
2002. október 02. 16:05 | Sorszám: 8
Igenis előre vitte a társadalmat, a kádárrendszer/nem elírás/.Hiszen a nyolcvanas évekre beérő karrier kommunisták annyi pénzt halmoztak fel saját zsebeikben, ami az államadósság felét legalább kifutotta volna.
Ezeket a pénzeket szabadon forgatni,megsokszorozni, nem tudták. Pomtosan a rendszer szabott gátat ezeknek az ügyleteknek.Nosza legyünk reformisták! Váltsunk rendszert!
De a hatalmat ne engedjük át! Meg a dohányt sem!
Így a mese végén a társadalom előre lett víve/bocs/.
Legalább is egy részük. A többi meg szív rendesen.
Aki nem szenved amnéziában az legalább a jobb oldalra szavaz.Mindegy kire!!!
A többi debil meg mögé áll a lopkovicoknak, vagy méltató cikket ír a kádárrendszerről.

Téma: Na kezdődik az ország lebontása
Öreg Pipo
2002. október 30. 17:31 | Sorszám: 78
Újra it a Vegye Vigye! Csak előre szép francia barátaim, egyet fizet kettőt kap! Az ára csak egy becsületrend!

Téma: Megkezdődött...
Öreg Pipo
2003. január 02. 15:45 | Sorszám: 34
Ugyanígy érzek én is!!!!

Kanalazzuk le egymást !!!!!


Téma: "Baja megörűlt?"
Öreg Pipo
2003. március 13. 15:43 | Sorszám: 97
A szocik kezdték. A melóhelyemen , a mondj igent az EU-ra szövegű plakát több helyen is ki van ragajtva. Alatta nagy betűkkel a "szakszarvezetek országos szövetsége"

Téma: Megszakadtak a lengyel tárgyalások az EU-val
Öreg Pipo
2002. november 28. 15:26 | Sorszám: 3
Nem tudom mikor van Lengyelországban választás, de ha most lenne a lengyelek valószínűleg nem Jaruzelszkire szavaznának.

Pedig ő biztos kritika nélkül vinné Európába?, vagy csak az Unióba Lengyelországot.


Téma: Náci gyűlés Londonban!
Öreg Pipo
2003. január 08. 11:01 | Sorszám: 20
Mielőtt egymás anyázására kerülne sor, köszönöm, hogy legalább egy ember tudja mit írtam.Igaz ehhez a való világon kívüli tv-ket is kell néha nézni.
Öreg Pipo
2003. január 02. 15:59 | Sorszám: 0
A tv december 31-én és január 1-én nacionalista naggyűlésről tudósított Londonból! Igaz kissé megkésett a tudósítás, mert az esemény még évközben történt. Felháborító volt látni azt a sok britt lobogót amit a megtévesztettek tömege lengetett. Az meg kimondottan undorító volt amikor a felajzott csőcselék előtt a szinpadon, egy zászlóból készült öltönybe öltözött fiatalember elővette a gitárját és énekelni kezdett. Micsoda fasiszta bacchanália fujjj!!!

Többek között ezen a náci gyűlésen fellépett még: Phill Collins, Eric Clapton, Joe Cocker,
Paul McCartney, és bűnös társaik.


Téma: Béketüntetés. Nem komcsi. Febr. 15.
Öreg Pipo
2003. február 06. 13:31 | Sorszám: 20
Írd már meg hány órakor lesz, mert toloba lódításai miatt elveszett a lényeg!!!!

Téma: A háború ellen !(összinternetes aláírásgyűjtés)
Öreg Pipo
2003. január 25. 10:11 | Sorszám: 6
"Békét!Ne gyilkolj!Ne háborúzz!!!"

Turul

K.o.

Öreg Pipo

Így kell legyen!!!!


Téma: Tiltakozz a háború ellen !!!
Öreg Pipo
2002. október 10. 16:50 | Sorszám: 56
1938 szagát érzem, pedig nem is éltem akkor. Én kimegyek tüntetni a háború ellen, és nem érdekel melyik párt, egyesület, csapat szervezi.
Öreg Pipo
2002. október 04. 08:04 | Sorszám: 2
Kössz az infót!

Én ott leszek ha lesz ilyen. Nem érdekel melyik párt rendezi.

Email a webmesternek | Gondola