gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: A MIÉP gyűlésen még mindig sokan voltak.:-(
Dr.Smart
2003. március 17. 02:47 | Sorszám: 68
Ez a Schuszter a legnagyobb tulelo. Ugyes ember. Rendszerfuggetlenul tudja berbeadni a cuccait. ))

Téma: Egy jo cikk a "leghangosabb magyarokrol"
Dr.Smart
2003. március 31. 16:28 | Sorszám: 5
Nagyszeru. Es igy akarsz Te valasztasokat nyerni, hatalomra kerulni. Ezzel a stilussal.
Tajekoztatlak, ilyen mentalitassal meg parlament kozelebe is nehez lesz kerulni, nemhogy valasztasokat nyerni.
De ha mar olyan nagyon takarithatnekod van, kivel kezdened???
Talan Martonyival, vagy megelegszel Pinter Sandor kipucolasaval.
De ha akarod megallapithatjuk, hogy a en kommunistam budosebb mint a tied.

Téma: Érvek az EU-csatlakozás ellen
Dr.Smart
2003. március 21. 14:28 | Sorszám: 10
Szerintem nem az EU csatlakozassal van a baj.
A problema az Europa Unio maga. Mar reges-regen fel kellett volna szamolni. A jelenlegi formajaban teljesen alkalmatlan a feladatok megoldasara.
Az Unionak semmi koze egy valos Szovetsegi rendszerhez. Eleg, ha csak a jelenlegi katonapolitikai zurzavart emlitem.
Reformok nelkul az EU halott.

Téma: Lehazaárulózták a Fideszt :-(
Dr.Smart
2003. április 01. 08:08 | Sorszám: 29
Mercurius, az a baj, hogy nem latjatok at az egeszet. Lehet itt beszelgetni arrol, hogy 15 vagy 20 evvel ezelott ki milyen kommunista volt, lehet elemezgetni az elmult evtizedek hibait, rossz politikai donteseit, de valamirol egyszeruen megfeledkeztek. 1990 ben rendszervaltas tortent, ami olyanra sikerult amilyenre. Ezen mar valtoztatni, bekes eszkozokkel nem lehet. Tudomasul kell venni, hogy letezik Magyarorszagon egy jelentos szavazo reteg akik az MSZP-t valasztottak.
Ha ti ezt szeretnetek megvaltoztatni, akkor ismerni kell azokat a modszereket, technikakat, amikkel ezt celt el lehet erni.
Mercurius, ez egy szakma. A politikacsinalas komoly hozzaertest igenyel. Szavazokat toborozni, es valasztast nyerni csak akkor lehet, ha meggyozod az embereket arrol, hogy Te jobban csinalnad mindazt amit ellenfeled muvel.
Amit most a jobboldal, es annak fullajtarjai csinalnak, az pontosan az ellenkezo eredmenyt fogja produkalni. Naponta tapasztalok butabbnal- butabb dolgokat, kifejezetten irritalo megmozdulasokat, es ezt mind, a szervezetlen, onmagara nem talalo, jobboldal csinalja.
Nem tudom mennyire vilagos szamodra a mondanivalom, egyet higgyel el nekem, a hazaarulozas, D-209-ezes csak rosszat tesz a nemzeti oldalnak.
Meg kell tudni szolitani az embereket, megpedig azon a nyelven amit ertenek, es elfogadnak. Nem egymast kell gyozkodnotok arrol, hogy ki jobboldalibb a masiknal, es ki tud jobban mocskos komcsizni. Ez nem vezet sehova, illetve biztos bukashoz vezet.
Tessek mar ezt vegre felismerni, es tudomasul venni.
Dr.Smart
2003. március 31. 16:45 | Sorszám: 5
Bocs, de Te is egy picit felreertettel talan nem fogalmaztam eleg vilagosan.
Tehat, a magukat jobboldalinak vallo Lelkiismeret csoport, (mert most ok vannak teriteken) mindent elkovet, hogy amennyit csak lehet artson a tenyleges jobboldalnak. Felelotlen, lelkiismeretlen bagazs.
Es sajnos ilyen es ehez hasonlo csoportbol van eleg sok.
De eleg ha vegignezel a topic cimeken. Jozan gondolkozasu, ertelemes ember undorral fordul el ettol a konstans mocskolodastol.
Hogy a FIDESZ mit testesit meg, azt hagyjuk, mert tenyleg nem akarnek vegelathatatlan vitaba bocsajtkozni.
Ha a rovid es tomor velemenyem erdekel, a FIDESZ a vilagon semmit nem testesit meg.
Az, hogy mit kene, hogy megtestesitsen, pontosabban fogalmazva kepviseljen, azt lehet tudni, de sajnos azt is, hogy ezek a fiuk erre teljesen alkalmatlanok. Ezt ugy hivjak, hogy a kvalifikacio hianya.
Hosszu tortenet ez kedves bocs, ne menjunk bele.
Dr.Smart
2003. március 31. 16:11 | Sorszám: 3
Kedves bocs, amirol Te beszelsz az nem jobboldal. Ezt csak Ti szeretnetek annak latni. Hozongo, tudatlan, felelotlen, politikailag tajekozatlan, emberek katyvasza. Ez amit most latsz.
Es most elmondom neked az aprilis 16-i scenariot.
Ott fog ulni Medgyessy a barsony szekben kezeben a golyostoll amivel alair, mogotte a hatso sorban alldogal Orban Viktor, Boros Peter, es Horn Gyula, meg a tobbiek jokat mosolyognak, idonkent osszesugva rohogcselnek, es titeket itthon meg fog utni a guta.
Es akkor ujra lehet nyitni 793 topicot ilyen cimszavakkal, hogy: Hazaarulo H Kovacs, Utalom a komcsikat, D209-es monnyon le, es lehet frocsogni, bele a vilagba, teljesen ertelmetlenul.
Igy nez ki ez a dolog kedves bocs.

Téma: Háború !!!!!
Dr.Smart
2003. április 12. 06:44 | Sorszám: 357
Turul, en nem azt szeretnem vitatni, hogy Jeszenszky buta, vagy sotet, mert ez a dolog szerintem nem errol szol.
A megjelent irassal kapcsolatban kellene talan velemenyt mondani, ellenkezni bizonyos megallapitasaival, vagy egyeterteni ami az irasbol elfogadhato, szoval lenne min vitatkozni.
Az, hogy Jeszenszkyrol egyebkent kinek mi a velemenye, ez nem igazan sokat szamit szerintem.
Dr.Smart
2003. április 11. 13:12 | Sorszám: 348
Az teljesen mindegy, hogy en jartam-e egyetemre, vagy foiskolara, itt egyszeruen arrol van szo, hogy rendkivul visszataszitonak tartom azt, hogy Jeszenszky Gezat "valaki", csak ugy lehulyezze.
Jeszenszkyvel nem kell feltetlenul egyeterteni, lehet cafolni az irasat, de lehulyezni valakit az minimum bunkosag.
Ezt tettem szova.
A cikk egyebkent szerintem figyelemre melto, es sok- sok igazsagot tartalmaz.
Dr.Smart
2003. április 11. 04:53 | Sorszám: 336
En nem tudom, hogy ki vagy, de nagyon sokat engedsz meg magadnak, amikor Magyarorszag elso szabadon valasztott kormanyanak kulugyminiszteret "lehulyezed".
Egy kicsivel tobb tiszteletet Jeszenszky Geza megerdemel, aki egyebkent egyetemi tanar, es bizonyara nagyon jol tudja, hogy honnan tajekozodjon, es mit irjon.
Szegyelheted magad.
Dr.Smart
2003. március 22. 11:21 | Sorszám: 189
Az elso kerdesre nem tudok pontos valaszt adni, mert nem vagyok elgge tajekozott, nem ismerem a reszleteket.
A masodikra azt tudnam mondani, hogy egeszen biztos, hogy lenyegesen tobben mint a jelenlegi helyzetben.
Egyebkent az egesz dolog egy ujsagcikk kapcsan kerult szoba, ami felrevezetoen allitotta be a helyzetet.
Dr.Smart
2003. március 22. 01:30 | Sorszám: 185
Draga jo nereus, en nem azt irtam, hogy hol szeretnek elni. Mindossze arra akartam utalni, hogy az inkriminalt ujsagcikkben a szerzo butasagot allit.
Igen is. A haboru kezdete elott mar felvazoltak az uj Palesztin terveket, szo volt egy csomo mindenrol.
Olvasd el a cikket, es szerintem Te is talalsz benne nehany marhasagot.
Dr.Smart
2003. március 21. 14:13 | Sorszám: 165
Nincs turelmem aprolekosan kielemezni ezt az iromanyt, de aki egy picit is tajekozott az eszreveheti, hogy tele van csusztatassal, es koszono viszonyban sincs a realitasokkal.
Egyetlen dolgot had emeljek ki ami egesz egyszeruen nem igaz.

," a további politikai tervek azonban több mint homályosak."
Jo lenne, ha Stier Gabor ujsagiro ur talan tajekozodna mielott szamarsagokat leir. A haboru kezdete elott eleg vilagosan fel lett vazolva az "uj" Kozel-Kelet kepe.
Eleg ha csak a Palesztin allam megalakulasat nezzuk.
AZtan itt van a befejezo mondat:
", hiszen milyen az a világ, amelynek ilyen öntelt, érzéketlen, gőgös, jogtipró hatalom szabja meg az arculatát? "
Igen Stier Gabor...az Egyesult Allamok "jogtipro". EZt a mondatot az USA esetleges militans politikaja nelkul, vajon hol irhatta volna le a kedves szerzo. Ujsagban biztosan nem.

Dr.Smart
2003. március 21. 06:46 | Sorszám: 159
Biztosan igazuk van az orvosoknak, de egy valamit nem ertek.

" beláthatatlan következményekkel járna, ha az amerikai hadsereg nukleáris robbanótöltetével próbálná megsemmisíteni az iraki vegyi-fegyver raktárakat."

Na most akkor megis csak van Iraknak vegyi fegyvere ??

Dr.Smart
2003. március 20. 22:02 | Sorszám: 149
Gyongy, nagyon sok mindent el tudnek neked mondani ami talan erthetove tenne az egyebkent valoban erthetetlent.
Ok-okozati osszefuggeseket tudnek felsorolni, meselnek neked demokraciarol, szabadsagrol amiket meg kell orizni, de mindenekelott ki kell vivni. Akkor egy kulon fejezet lehetne az erdekeltsegek megvizsgalasa es itt a magyarorszagi erdekek is szoba jonnenek, szoval a tema eleg osszetett, bonyolult.
Sajnos egy ilyen topic egy reszletes, korultekinto, taglalast nem tesz lehetove.
Dr.Smart
2003. március 20. 20:32 | Sorszám: 143
Ez nem tudom mennyiben kapcsolodik ahhoz amit mondtam??
En azt szerettem volna jelezni, hogy nem kell ugy kapkodni a velemenyekkel, hogy a Torokok igy, meg a Torokok ugy, a helyzet az, hogy a dolgok eleg gyorsan valtoznak.
Picit tobb turelem, es bolcsesseg nem art ilyen nehez idokben.
Dr.Smart
2003. március 20. 19:57 | Sorszám: 141
A törökök (bölcsen) megint elutasították, hogy a területükről támadás induljon.

"A török parlament engedélyezte az amerikai hadsereg repülõgépeinek az ország légterének használatát, egyúttal pedig zöld utat adott török csapatok Észak-Irakba történõ bevonulásához is."

Ennyit a bolcsessegrol. Nem kell ugy kapkodni, meg sok meglepetesben lesz reszed.


Téma: ÁKOS: A Bosszú Népe
Dr.Smart
2002. november 20. 06:19 | Sorszám: 25
Igen- igen ezt ertem, de valahogy nekem nem derul ki vilagosan, felreerthetetlenul, hogy kikrol is van szo.
Ez lehet az en hibam.
Dr.Smart
2002. november 20. 05:08 | Sorszám: 23
Ludens, abban igazad van, hogy koze sincs a zsidokhoz, de igazan azt sem talalom ahol az elozo kormanyt leszavazokrol lenne szo. Ennek konnyen lehetne az ellenkezoje is igaz. Gondolom abbol kovetkeztetsz, hogy Akos jobboldali beallitottsagu.
Rafinaltan megirt szoveg. 20 evvel ezelott is jo lett volna, es 30 ev mulva is lehet aktualis. ))

Email a webmesternek | Gondola