gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Jobbos csak verve jó?
FixY
2004. január 18. 23:04 | Sorszám: 15
"Kizárt, mert mi kellünk nekik, nem pedig ők nekünk."

No épp ez az. Ott sokkal több a pénz mint itthon, következésképp ha nagyon akarnak innen valamit, azt megkapják.

"Hol van itt erőszak? sipirc aludni, agyadra ment a fáradtság!"
_Még_ csak egyesek fejében. Kérdezz meg néhány jobbbabbikost. (tudod: aki még a jobbikostól is jobbra van) Van pár barom aki nem riadna vissza az erőszaktól sem, csakhogy bukni lássa ezt a kormányt. És ugye manapság elég könnyen össze lehet hozni párezer embert ha úgy adódik. (lásd tilos rádió - tökmind1 miről van szó, csak cirkusz legyen)

FixY
2004. január 18. 22:40 | Sorszám: 10
Azt ugye te is sejted, ha bukik a kormány, akkor jó eséllyel bukik az EU csatlakozás, azt pedig hosszú távon nagyon megszívhatjuk. (gondolom az EU-nak nincs szüksége olyan tagra ahol kétévente-évente váltanak kormányt - pláne, ha némi erőszakos segítség is bejáccik)

Téma: Behányt a részeges miépes... :))))
FixY
2004. január 02. 08:55 | Sorszám: 140
Nem látom értelmét elolvasni, mert szvsz tökéletesen ugyanaz a kategória. Mind1. (fekáliából csak TV-t ismerek. Bizonyos HírTV)
FixY
2004. január 02. 08:29 | Sorszám: 138
Gondolom ama bizonyos ker.rádióbeli kijelentés felett is ilyen gyorsan napirendre tértél?
Tudod, amin már napok(hetek?) óta csámcsog az ú.n. jobboldal. Holott még csak nem is politikus volt az illető, hanem egy csontrészeg, szellemileg még születésekor leépült balfék.
Vagy arról kell beszélni folyamatosan?

Téma: 10:42 PM
FixY
2004. február 04. 22:42 | Sorszám: 1
Lehetek őszinte? A Tilos rádióról a műbotrányok óta tudom, hogy egyáltalán létezik még. Soha nem hallgattam őket. Nem is érdekelnek. Csak kicsit furcsának találom ezt a fajta "pógári" mentalitást. Az egyiket azért is feljelenti mert levegőt mer venni (ezzel elszívja az igaz hazaffyjak elől az okszigént) a másik meg akár tömeggyilkosságra is buzdíthat, akkor is csak elvakult éljenzést kap tőlük.
És amikor valaki ki meri figurázni ezt az idiotizmust, akkor meg vannak sértve a pógárok.
----------------------------------------------

A kormánnyal kapcsolatban egyelőre nem nyilatkoznék, mert eddig még két egyforma véleményt még nem hallottam a működésükről. És nem vagyok meggyőződve róla, hogy valóban olyan rosszat tesznek az _országnak_ (hangsúlyozom: itt most az államról van szó és nem az egyes állampolgárokról) mint ahogy azt néhányan megpróbálják beállítani.
Persze az ellenkezőjét sem állíthatom, nem értek a gazdasági dolgokhoz és volt már aki meg tudta magyarázni, hogy miért jobb az amit ezek csinálnak, mint az amit a fidesz csinált és csinálna ha újra hatalomra kerülnének. (mondjuk nálam az OrszágBlamázs központtal egy életre elvágta magát a jobboldal)


Téma: Szemétkor
FixY
2004. január 05. 11:07 | Sorszám: 11
Nehogy valaki erre felhozza példaként Orbánt, vagy Pokornit, mert rohamot kapok!
FixY
2004. január 05. 11:07 | Sorszám: 10
"Aki viszont nemzetben ..."
Rá gondoltam.
FixY
2004. január 05. 10:55 | Sorszám: 8
No ilyet élőben szerintem nem találsz manapság.
Ha igen, legfeljebb a "sárgaházban".
FixY
2004. január 05. 10:32 | Sorszám: 6
Szerintem látják. (legalábbis jóval kisebb méretben ezt tapasztalom)
Egyszerűen nem törődnek vele, mert úgy számolnak, hogy addig amíg ők élnek nem fog összeomlani az egész.
FixY
2004. január 05. 10:09 | Sorszám: 4
Sajnos ez... ez a mi világunk...
Ez a mi világunk?

Téma: Javaslom, hogy nézzetek be egy gyógyszertárba....
FixY
2004. január 06. 20:40 | Sorszám: 15
A megszólításért bocs. Kivételesen nem néztem, kinek írok
FixY
2004. január 06. 20:31 | Sorszám: 14
Kedvesem! Van neked nyugdíjas rokonod?
Anyámnak tudtommal nem volt olyan veszettül alacsony a nyugdíja, most mégis ott tart a nyugdíjával, hogy ha nem tudom fizetni a rezsijét, akkor választhat, hogy megfagy, éhenhal, vagy a gyógyszerei hiányába hal bele.
Csak ebben az a tragikus, hogy ez jóval régebbi történet mint a jelen kormány létezése.

Téma: A Munkáspárt szerint eljött az ideje azMSZP-vel szemben a cselekvésnek
FixY
2004. január 11. 12:46 | Sorszám: 9
Mondjuk ami a költségvetési részt illeti én mást hallottam kollégáktól, de annyira soha nem érdekelt a téma, hogy utánanézzek alaposabban.
FixY
2004. január 11. 12:45 | Sorszám: 8
Hmmm... korrekt adatokra gondoltam, nem statisztikára
(Tudod, a hazugság fokozatai: hazugság, szemtelen hazugság, statisztika )

1ébként meg köszi, megnézem.

FixY
2004. január 11. 11:26 | Sorszám: 5
Bocs, jogos... (államadósság<>ktgvetés hiánya )
Hol lehet ezek alakulásának utánanézni mondjuk 8 évre visszamenőleg?
FixY
2004. január 11. 11:12 | Sorszám: 2
Mindezekért én is szidom t. kormányunkat. Ugyanakkor érdekelne, hogy hogy a bánatban akarunk pl. Eurot a forint helyett (akarunk?), ha nem teljesíti az állam az ezzel kapcsolatos elvárásokat? Pl. az államadósság mértéke jelenleg úgy tudom a duplája annak amit az euro zónához való csatlakozásunkkor megengedett lenne.
Nos? Hogy lehetne csökkenteni az államadósságot?

Téma: Gedei háborúval fenyeget?!
FixY
2004. január 17. 09:27 | Sorszám: 24
Tudnád idézni szó szerint K.Lacika szavait? Roppant kiváncsi lennék, hogy mégis mit mondhatott valójában, ami annyira félreért(elmez)hető volt.
FixY
2004. január 15. 11:14 | Sorszám: 10
gyk: ezzel csak azt akarom mondani, hogy érzésem szerint a t. topic-nyitó egyszerűen provokálja a jónépet és nem hangzott el semmi ilyesmi.
Ha más nem, néhány agyatlan román nacionalista biztosan kapva-kapott volna az alkalmon, hogy botrányt csináljon belőle.
FixY
2004. január 14. 07:49 | Sorszám: 2
Nem ismerem az urat, de nem hinném, hogy épeszű ember ilyet mondana. Nézz rá a "hadseregünkre"!

Téma: Újhelyi /MSZP/ zsidózott !
FixY
2004. január 16. 16:46 | Sorszám: 201
Lehet, hogy erre célzott, de azzal hogy engem lenácizol max. a saját hülyeségedet reklámozod. Egyébként őszintén szánakozva nézem néhányotok ámokfutását. Annyira, de annyira nevetségessé váltatok. Egy balosnak kikiáltott fórumon sem normális ez a hang, na de egy állítólag jobbos site fórumán. Egyszerűen röhejes.

FixY
2004. január 15. 20:58 | Sorszám: 124
Konkrétan mit értesz "bolsi féreg" alatt?
Bolsi nélkül a tiédhez hasonló hozzászólások elkövetőiről lehetne szó, de egy bolsiba szorult némi ész is.
FixY
2004. január 15. 11:34 | Sorszám: 75
Ebben hol esik szó Biberach pógártársról?
A fentiekre pedig asszem épp elég bizonyíték az a néhány hiradókban leadott felvétel. Egy nénikére határozottan emlékszem, amint keresztet lóbálva, a keresztényi gyűlölettől eltorzult arccal ordibál valamit.
FixY
2004. január 15. 11:10 | Sorszám: 73
ATYÁM! Ezt a pógári kultúrát!
Biberach a lézengő RITTER. Nem ismerős valahonnan? Egy nagyonmagyarnak ezt azért illenék ismernie!

Egyszerűen szánalmas amit művelni méltóztatol.

FixY
2004. január 15. 10:48 | Sorszám: 71

No ez most nem nyert. Találj ki valami JOBBat.
ROTFL továbbra is!
FixY
2004. január 15. 09:18 | Sorszám: 57
Beszólsz a kedves pógártársaknak is amikor D-209-eznek, pömpikéznek, stb?
Na jó, csak a kettősmérce miatt érdekelne...
FixY
2004. január 15. 09:17 | Sorszám: 55
Emlékeztetnélek arra a karácsonyra, amikor a rohadt bolsik megverték valamelyik budapesti templom papját...
Esetleg említsem Medgyessy Péter végbélrákjáról szóló híreket?
FixY
2004. január 15. 09:14 | Sorszám: 53
Miért bunkó? Indokolnád?
Az emberi hülyeség korlátlan. H.Lovas korlátolt.
(hmmm... azt a H betűt a pógárság már elhasználta valami másra, de asszem lovas elvtárs esetében még az a variáció is igaz )
FixY
2004. január 15. 00:48 | Sorszám: 31
Hát kedveském... gyűlöletről esetemben nem beszélhetünk.
Az ilyen lézengő, nyálcsorgató, fröcsögő Biberach (jog)utódok bennem legfeljebb szánalmat keltenek.
Ezen túl meg... ROTFL :-D
Aki annyira "magyar", hogy még a nikkje is valami idegen nyelvből ered... :-DDDD
FixY
2004. január 14. 23:09 | Sorszám: 27
Kedves Biberach! Nikked mindent elárul. Mellesleg magyargyűlölő magyarból van rengeteg. Elég csak megnézni azokat, akik "csendesen", nyálukat fröcskölve tüntettek a rádió előtt pár napja.
Erre persze jön a válaszod, hogy nem magyarokat. Én meg erre azt fogom válaszolni, hogy elérkeztünk ismét a hazai pógárság leggyakoribb reakciójához: "majd én megmondom, hogy ki lehet magyar!".
FixY
2004. január 14. 21:26 | Sorszám: 12
Egész jó önarckép. Bár nem hittem volna, hogy képes vagy mszps karszalagot kötni
FixY
2004. január 14. 20:33 | Sorszám: 7
Tán abban, amiben az állítólag zsidó származású (sőt, egyesek szerint egyenesen moszad ügynök! ) lovaskocsinak nincs.

Téma: A polgári kultúra...
FixY
2004. január 18. 20:21 | Sorszám: 3
Látom, belőled is kitört a kultúra. Hogy én mit mondtam és mondok lovass nevű sajtóhiénádra, azt te nem tudhatod.
És nem kéne keverni a kettőt. Ez itten két, egymástól független esetnek látszik.

1ébként csak arra akarok nem túl finoman célozni, hogy ilyenkor a t. pógárság, élén a jobbikkal sehol sincs. Ez ellen nem tiltakoztok. Nagy a kussolás. Amikor valami részeg barom hülyeségeket böfög a mikrofon előtt, akkor meg azonnal felkoncolnátok az illetőnek mikrofont biztosítókat... És erre mondom, hogy szánalmas egy társulat.

FixY
2004. január 18. 19:40 | Sorszám: 0
Ajánlanék két cikket a figyelmetekbe: http://index.hu/politika/belfold/lendvai0118/ http://index.hu/politika/belfold/gp0115/

Az egyikben arról esik szó, hogy Lendvai Ildikót, a másikban pedig arról, hogy Gusztos Pétert fenyegették meg életveszélyesen.
Vagy ez itt nem (lehet) téma?


Téma: matula.hu köszöni a reklámot... :)))))
FixY
2004. január 11. 10:01 | Sorszám: 19
Persz, mert akkora volt a forgalom.

Email a webmesternek | Gondola