gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Az MSzP és a szellemből kiszabadult palack
XIII. Gejza
2004. február 10. 01:12 | Sorszám: 37
Hadd plagizáljak:
Ha rántanak, lökjél, ha löknek, rántsál!
XIII. Gejza
2004. február 10. 01:10 | Sorszám: 36
A nevük másképpen: internácik.

Téma: Baumgartnert is mexivatták...
XIII. Gejza
2004. február 10. 11:01 | Sorszám: 26
Tényleg olvashatóbb lett, de még mindig tele van script kid féle szeméttel, meg cookie-val
De visszatérve Zsoltikéhoz: Elsö forma-akárhányas versenyén még renault-ba ült. Késöbb be kellett érni egy veterán ford-motorral - intha már leszállóágban lenne.
Attól tartok, ez nevetséges erölködés - az is tiszta kabaré, ahogy indul - nem országimage, hanem országblamázs lesz.
XIII. Gejza
2004. február 10. 10:32 | Sorszám: 24
Köszönöm - elég ritkán akad a kezembe ez az újság, a honlapjukról meg már régen lemondtam, számomra áttekinthetetlen.
XIII. Gejza
2004. február 10. 10:23 | Sorszám: 22
Én meg a cikkel vitatkoztam. Niki korában még sehol se voltak a japánok. Milyen újságíró, aki erre nem kérdez rá?
Viszont BZs-vel egyidös kolumbiai Renault másodpilóta még feljövöben van, míg Zsoltika már leszálló ágba került - a tavalyi jónak mutatott Jordan menetek után.
Vagy mégse volt az olyan nagy siker, csak nálunk lihegte túl a média?
XIII. Gejza
2004. február 10. 09:41 | Sorszám: 20
Azért a ferdeszemüekröl se feledkeznék meg: Toyota is, Honda is eléggé jól szerepelt.
NA és Zsoltika már bizonyított a Jordannál. Ez visszalépés. Vagy pedig mégse volt olyan jó azon a két futamon?
XIII. Gejza
2004. február 10. 01:39 | Sorszám: 13
10 futamon se bír majd indulni a Miniardi - amilyen tré csapat. Minek azoknak annyi pénz?

Téma: Medgyessy bukik - új választások?
XIII. Gejza
2004. február 10. 01:35 | Sorszám: 183
Én inkább azt szeretném végignézni, hogy már most megszünik a támogatottsága, s egy évig kisebbségi kormányként kell vergödnie.

Email a webmesternek | Gondola