gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Lelottek egy tizenegy eves kislanyt!!
Oncogito
2004. április 11. 22:50 | Sorszám: 27
Ha szerinted is létezik valódi antiszemitizmus, miért tartod hisztériának? Az "ezeket" valóban nem eredetileg te írtad, de nemcsak idéztél, helyeseltél is. Ha pedig csak a vezetőkre gondolsz - gondold meg, jelenleg hazánk vezetői balosok, úgyhogy most valamennyi magyart kommunistának tarthatnak azok, akiknek az általánosítás csak fogalmazásbeli dolog...
Mondj egy olyan háborut, ahol nem fegyveresek öldösnek civileket...
Miből gondolod, hogy azok a gazemberek, akik történetesen izraeliek, többet megengednek maguknak, mint azok a gazemberek, akik történetesen nem izraeliek? A gazemberségnél mit számít a hovatartozás?

Tudod, engem nem is annyira az elfogultság zavar, sokkal inkább az, ha ezt valamiféle igazságosság köntösébe akarják bujtatni...

Oncogito
2004. április 11. 17:18 | Sorszám: 23
Szerinted akkor antiszemitizmus nem létezik? Vagy kevésbé embertelen a többi mellett?
Egyébként zsigerből te is "ezeket" irtál és nem zsidó gazembereket.
Azon kívül aki háboruzik, nem egyedi esetet támogat, hanem a pusztítást általában, még akkor is ha védekezik. Márpedig valami olyasmit olvastam, hogy valamire válasz volt a rakétatámadás. Annak a "valaminek" nem volt szerinted ártatlan áldozata? Az amerikai háboruknak, sőt, 56'-nak is voltak ártatlan áldozatai mindkét oldalon!
Te mégis "ezeket" emlegetsz - beleértve ártatlan zsidókat is, mintha mind gyermekgyilkos lenne.
Ez nem égbekiáltó?
Oncogito
2004. április 11. 15:36 | Sorszám: 19
Megkérdezhetem, hogy te most "ezek" ellen tiltakozol, vagy a háboru ellen? Mert hogy amíg háboru van, mindig lesznek ártatlan áldozatok, minden oldalon. Ugy érzem, a kiszólásod igen egyoldalu volt és alkalmas arra, hogy az antiszemitizmusnak teret engedjen...

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Oncogito
2007. március 27. 21:49 | Sorszám: 732
Nem vagyok idióta, nem adtam semmi okot rá, hogy sértegess.
Nem is ismersz, nem tudsz rólam semmit,(még azt sem ,hogy férfi vagyok, vagy nő) semmit nem kérdezel, de máris cimmkézel gondolkokdás nélkül.
Tapintatlan, tiszteletlen és durván közönséges vagy.
Ilyen körülmények között kulturált és normális beszélgetés sajnos nem jöhet létre.

Egyébként amit adunk az adónkkal azt az országnak adjuk.
Igaz, hogy jut belőle a politikusoknak is (Orbánéknak is, nem csak Gyurcsányéknak) de ez a világon mindenütt igy van és ez velejárója minden emberi társadalomnak.

Kár, hogy itt sincs olyan, akivel érdemben és tisztességesen lehetne beszélgetni.

Oncogito
2007. március 27. 20:40 | Sorszám: 726
Van orvos, van kórház és nincs népirtás.
Viszont van hisztéria, van pánikkeltés és van uszítás.
Szoktatok ti gondolkodni?

Nem természetes, hogyha legalább egymillió olyan beteget kezelnek, aki mögött nincs tényleges biztosítás, előbb-utóbb elfogy a pénz?
Nem természetese, hogy szükség van változtatásra?
Vajon ki állt elő másféle móddal?
Az ellenzék?
Nem, az csak a meglevő intézkedést kritizálja (nem vitás, hogy van amikor okkal) de semmi másra nem használja ezt a kritikát, mint uszításra. Nem jobbítani akar, nem jobbat akar, hanem egyes egyedül kormányt váltani.

Pedig az országnak most jó törvényekre, intézkedésekre és azoknak jó végrehajtására van szükség.
Akinek be kell osztani otthon a családi kasszát, az mind tudja, hogy ha nincs, akkor sokmindenre nem futja, amire esetleg korábban futotta.

Most összefogás kellene és a hazaszeretet abban kellene hogy megmutatkozzon, hogy adunk és lemondunk.
Egymásért, egymásnak.

De mindenki akar mindent, mint eddig és senkit nem érdekel, hogy miből.
Mint a hisztis és rosszul nevelt gyerekek.
Azok sem gondolkoznak, csak követelnek.

Email a webmesternek | Gondola