gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: A Nagy Baj dübörgött!
peter8850
2006. június 22. 11:14 | Sorszám: 89
de, csak nem éppen a neoliberális fővonalhoz. Őegy olyan higgadt, tárgyilagos baloldali, aki kvázi belső ellenzéki. Érdemes rá odafigyelni, ha már a saját pártja erre nem méltatja.

Téma: Láttátok?
peter8850
2006. június 21. 21:00 | Sorszám: 273
jó lenne, ha így lenne, de emlékezzetek, mi volt 4 éve. Utána is a pénzszórás után volt egy ébredés, de ebben az országban a kampányon kívül és a hazudozáson kívül semmi nem számít.
peter8850
2006. június 21. 19:59 | Sorszám: 270
Vannak sokan, akik csalódtak az MSZP-ben, ezért is a legnépszerűbb párt a Fidesz megint. Sajnos, amit én tapasztaltam, hiába mondasz nekik bármit, csak azt mondják, majd 2-3 év múlva jó lesz, mindenért Orbán a hibás, tehet az MSZP és Gyurcsány bármit, nem érdekli őket, a Forint is Járai miatt zuhan stb stb. Hihetetlen, érthetetlen, de sajnos ez van, én se értem, de ne hidd hogy most az MSZP lejáratódik, bár egy demokratikus országban ez elképzelhetetlen lenne, ami itt folyik, de semmi de semmi nem számít. Nézd meg, ha még nem láttad: www.box.hu, ez se érdekli őket, mindenre az a válsz: na és? Orbán fasiszt és szétlopta az országot stb, de nem is melegítem a fejed, de sakna ez van.
peter8850
2006. június 21. 19:33 | Sorszám: 268
Sajnos van egy szervilis tömeg, akin a végsőkig kitart a PÁRT mellett, történjen bármi. Összeköti őket az Orbán-gyűlölet, bármi, csak ne a fasiszt, diktátor Orbán. Hihetetlen, de sajnos tapasztalatból beszélek. Ez egy nem gondolkodó, mechanikusan szavazó réteg, Kádár itthagyott hagyatéka. Sajnos ez van, nem értem és sok kérdésemre nincs válaszom, de ez van.

Téma: Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje
peter8850
2006. június 23. 13:43 | Sorszám: 72
azt nem bírom, h sokan fanyalognak, utálják demszkyt, de rá szavaznak, nehogy fidesz! pedig tarlós konstruktívan együttműködne a kormánypártokkal is, ahogy teszi ezt óbudán is. Hölgyeim, uraim el lehet küldeni demszkyt, de a fideszszel való hazug riogatás miatt úgyis demszky nyer aztán lehet pampogni, de mé mindig jobb, mintha a fidesz! olcsó vigasz.
peter8850
2006. június 22. 18:14 | Sorszám: 69
Ha a budapestiek kicsit gondolkodnak és nem mechanikusan leszavaznak az arrogáns Demszkyre, pozitív változások lehetnek a fővárosban. Végre pozitív értelemben rend lehet, nagyobb tisztaság, odafigyelés és szakértelem. Remélem lesz ideje Tarlósnak egy színvonalas, higgadt kampányra, h meggyőzze az embereket, van egy jobb, város érdekeit szolgáló alternatíva. És eljöhet az az idő, ahol nem csak a választások előtt kezdenek el kapkodni és partnernek tekintik a másik pártokat is. Amit eddig Tarlóstól hallottam, az nagyon biztató, ha ezeket megfelelően tudja kommunikálni lehet esélye. Nézzétek meg a hírtv-n a vele készült interjút. De egy biztos, ha veszt, nem szabad őt elfelejteni, igenis egy állandó alternatívaként, fel kell építeni 2010-re, nem szabad megint 2010-ben megint az utolsó pillanatban előhúzni valakit, mert akkor soha nem nyerünk.

Téma: A szerverkirály folytatja: Rogán 50 centje
peter8850
2006. június 21. 19:47 | Sorszám: 24
Légy szíves ne hazudozz itt össze vissza, nincs rá szükség. Köszi.
peter8850
2006. június 21. 19:46 | Sorszám: 23
Mi a célod? Állati hangnemmel, fröcsögő szájjal elterelni a figyelmet a lényegről, az aktuális helyzetről?
Nyiss topicot itt: www.mszp.hu, ott sikered lesz. Én az olyanok miatt, mint te jöttem ele onnan. Viszlát, sok sikert az mszp-ben!
peter8850
2006. június 21. 19:36 | Sorszám: 19
Ez a hangnem nem ide való, nem veszed észre magad? Ocsmány szavak nélkül is lehet!
peter8850
2006. június 21. 19:29 | Sorszám: 15
Ki az agymosott? Erről vannak tapasztalataim az mszp fórumáról. Olyan ékességeket leht ott olvasni, h "Orbán szétlopta az országot" vagy "Magyar Nemzet egy fasiszta lap". Nem fideszfanok vagyunk, hanem van egy szilárd értékrendünk, ami összeköt. Ha a hír valüban igaz, akkor el kell gondolkodnia a két politikusnak, de én nem tudom róluk elképzelni. Ez elég provokáció szagú dolog.
peter8850
2006. június 21. 18:57 | Sorszám: 12
Az a szomorú, hogy ebben az országban a kampány számít, nem a kormányzati teljesítmény.
peter8850
2006. június 21. 18:37 | Sorszám: 10
Miért kell idejönni rombolni?!
www.mszp.hu - ott a helyed!!

Téma: Mit mondanánk,mit tennénk a Fidesz politikusai helyében
peter8850
2006. július 02. 16:33 | Sorszám: 442
Valaki elmagyarázná, hogy most, amikor halvány remény lenne Demszky leváltására mért kell az MDF-nek és a Miép-nek is jelöltet indítania?! Hogy még véletlenül se nyerjünk?!

Email a webmesternek | Gondola