gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Platóna
2007. június 20. 01:34 | Sorszám: 902
NEM KELLENE a nőkkel ujjat huzni...többen vannak, jobban bírják a szenvedést a vért tovább élnek kitartóbbak még akkor is ha meg vannak alázva emberfeletti erővel bírnak akkor is ha látszatra gyengébbek...
Platóna
2007. június 20. 01:29 | Sorszám: 901
az utolsó amit ma éjszakára találtam még:

úgy néz ki háború folyik ellenünk

ÚDK: A rendőrbűnözés két fő oka
2007-05-18. 11:36:04

A napjainkra jelenséggé vált rendőrbűnözésnek az ÚDK szerint van egy általános és egy konkrét oka.

Általános ok: A magyar állam rabló állammá vált. A politikai elit kirabolta az országot. Ezt a rendőrök még jobban látják, mint mi, látják, hogy a parlamenti pártelit szétlopta az országot, de ellenük mégsem lehet fellépni. Minden ügy el van tussolva. A politikai vezető garnitúra „példaadása” indította el a rendőrséget a pandúrból rablóvá válás útján. Az MSZP-SZDSZ és a Fidesz felelőssége közös még akkor is, ha az MSZP-SZDSZ nagyságrendekkel többet lopott. A Fidesz felelőssége abban áll, hogy igyekezett/igyekszik utolérni az emeszpéseket és nem röstell velük mutyizni.

Konkrét ok: A 2006. október 23-i rendőrháború a békés tüntetők ellen. Ez az ügy megkoronázta a pandúrból rablóvá válás lelki folyamatát. Hiszen maga Gyurcsány Ferenc miniszterelnök helyeselte a bűncselekmények elkövetését, Demszky Gábor pedig kitüntette Gergényit.

A 21 éves bátor lány rendőrök általi megerőszakolásának további magyarázata lehet még:
*****************************************************
* Az 2006. október 23-i rendőrháború után szabadon: Ahol egy háborúban gyilkolásra(félholtra verésre) van felhatalmazása a katonáknak(rendőröknek), ott a nemi erőszakot is elnézik a parancsnokok.
*****************************************************

* Nem elhanyagolható a kereskedelmi média mintaadó-züllesztő hatása sem.

Az ÚDK szerint igazi megoldás csak akkor születhet, ha a jelenlegi politikai elit is távozik

2007. május 18.
ÚDK

Platóna
2007. június 20. 00:49 | Sorszám: 900
és hát végül :

"Az nagyon durva lesz, ha nem lesz elég bizonyíték és felmentik a mocskokat, mert onnantól aztán szabad a pálya. "

ez volt az a gondolat ami bennem is megfogalmazódott. ezért regisztráltam ide és ezért írogatok itt mindenfélét...mert ettől tartok én is....

( és még fizessek adót ugye, 90akárhányezret? meg vagy 60 akárhányezer TB-t havonta...hát köszönöm szépen.
most vagy mindannyian elmegyünk az országból...vagy azok is jöjjenek haza tömegével akik 56-ban elmentek...mert még mindig kevesen vagyuk, ugy látszik... )

szal itt már senki nem hiszi el hogy ezek ártatlanok...ahogy O.J.Simpson sem az.

Platóna
2007. június 20. 00:42 | Sorszám: 899
én sem lennék rendőrellenes...akkor sem közelítettem előítéletekkel amikor első alkalommal a srác félve rebegte el h rendőr...de bölcsen beszélsz :

vastag burkot növesztenek maguk köré. Ami ugyebár nem egészséges sem neki, sem partnerének. Szóval én civil "gyógyszert" javasolnék

így van.

Platóna
2007. június 19. 12:45 | Sorszám: 869
aha, sokat mondó a válasz....

meg is érdemli mindenki aki rájuk szavazott...és a aki hallgat az is...

Platóna
2007. június 19. 12:10 | Sorszám: 868
egyébként én unom a kesergést....ti hogy vagytok ezzel?

nem kéne csinálni végre valamit?

Platóna
2007. június 19. 11:53 | Sorszám: 867
Egyáltalán, tudom mi az államforma és a hatalmi módszerek a különbség?

-persze a hatalmi módszert mindenképp felismerem, régóra itt élek vagy 32 éve...anyám már 3 évesen megmondta "fogd be a mocskos pofádat", szal minden ami nem iylen az már jogállam de még sosem láttam ilyet...

Platóna
2007. június 19. 11:48 | Sorszám: 866
Hm,

jól mondjátok. teljesen igaz.

hiányolom én is ezeket az apróságokat...
pl.: szociális piacgazdaságot megvalósító jogállamba ))

eheheee...

"köztársaságot" miegymás...

ez az egész álca volt, és még mindig az, mert a szocializmus nem volt tovább fenntartható gazdaságilag...
tenni kellett valamit...mondjuk csinálni egy álrendszerváltást előre jól lezsírozva mindent...hogy a hatalmukat átmentsék gazdasági hatalommá...az embereket meg jól beetetni...

jelenleg a nagy magyar jogállam lényege :
(egy mondatban tudom összefoglalni)

MINDENKINEK JOGA VAN FIZETNI, ÉS BEFOGNI A POFÁJÁT.

ezzel akár helyettesíteni is lehetne az alkotmányt, csakhát akkor nagyon rövid lenne...

Platóna
2007. június 19. 11:10 | Sorszám: 858
jah és a legszebb:

egy másik fórum másik hozzászólása

"Szia! Valami biztosan történt Zsanettel. Magyar ügyvéd úr évek óta szerepel a képernyőn. Ilyen gondterheltnek még sosem láttam védencéről nyílatkozva, mint hetek óta a Zsanett ügy minden nyílatkozatánál.

Már írtam, a rendőrök közvetlen munkatársai egyáltalán nem tartják hihetelennek a történetet. Szerintük hetente megtörténik, csak prostituált az áldozat.
Válasz erre | Előzmény [667. august]
"

Platóna
2007. június 19. 11:05 | Sorszám: 857
ostobák...még mindig nem jöttek rá, vagy nem akarnak rájönni, hogy a vezető a felelős a beosztottakért?
többek között azért vezető...mert felelős...mindazért ami a rábízott dolgokkal történik...leegyszerüsítve...

és ha ilyen eset történik az azt bizonyítja hogy szarul csinálja a vezetést, tehát le kell lépni és átadni a helyet másnak aki remélhetőleg jobban vezet...

amugy az egész rebiszt meg kell vizsgálni pszichológusnak, aztán pedig a teljes rendőrséget... aztán pedig az egész országot...mert irto nagy gáz van...

de persze az oktatási tárca a szájentológusoknak ad engedélyt tanárképzésre...azoknak akik miatt emberek menekülnek el az országból...és emberek halnak bele a "kezelésükbe" , és emberek MENTÁLIS károkat szenvednek el a hatásukra...pedig tud róluk a nemzetbiztonsági hivatal...miért nem nyitják ki a szájukat? náluk is csak a megélhetési bűnözésre van kapacitás...

megértem a megélhetési bűnözést...de a nemi erőszak nem tartozik ide...ez aljas mocskos rohadt szemétség...és golyó jár érte.

golyó. a fejbe.

Platóna
2007. június 19. 10:44 | Sorszám: 852
Itt valamit sürgősen tenni kéne...a civil szervezeteknek a női szervezeteknek...de azonnal...

idézet:

"Valami biztosan történt Zsanettel. Magyar ügyvéd úr évek óta szerepel a képernyőn. Ilyen gondterheltnek még sosem láttam védencéről nyílatkozva, mint hetek óta a Zsanett ügy minden nyílatkozatánál.
Már írtam,

!!!!!!!!a rendőrök közvetlen munkatársai egyáltalán nem tartják hihetelennek a történetet. Szerintük hetente megtörténik, csak prostituált az áldozat."!!!!!!!!!!!


MIT MŰVELNEK AZ EMBEREKKEL ITT MAGYARORSZÁGON????????????

Platóna
2007. június 19. 10:35 | Sorszám: 850
elolvastam....

hát, remélem a lány kitart... ha pénzt fogadna el...azzal sajna rábizonyítanák ezek a szemetek hogy k...pedig csak egy megfélemlített 21éves emberke...
ha viszakozik szerintem ezek az esetek folytatódnak...bár talán az eddigi botrány is helyreteszi egy kicsit a dolgot de felfordul a gyomrom attól hogy ezek megusszák...és utánna majd jót röhögnek a markukba, mit számit, megdugták a kis kurvát, ennyit ér ma egy másik ember?...és gondolom nem fogják eltávolítani őket a rendőrségtől sem...vagy ki tudja...

Platóna
2007. június 19. 03:10 | Sorszám: 848
jó okéoké, értem miről van szó, de egyébként honnan idéztél és kitől?

amugy ne lepődj meg, hogy túlérzékeny vagyok...mélységesen meg vagyok döbbenve és még mindig mélységesen fel vagyok háborodva...elképesztő aljasság...
miért kell a saját fajtánkkal így bánni?

Platóna
2007. június 19. 02:26 | Sorszám: 846
jah és hát október 23-a óta tudjuk hogyan hatna rá az emberekre a rendőrök...

vajon hány fiatal lányra hatottak már az évek során így?

vajon nem futtattak esetleg nőket a Rákóczi téren?

vajon nem futtattnak e nőket mai is?

Platóna
2007. június 19. 02:23 | Sorszám: 845
Hát igen....ez az idézett szöveg is egy lépés az elbagatelizálás irányába...de szerintem egy talán nem kéne bagatelizálni olyasmit hogy bírság helyett megerőszakoljuk az állampolgárt...

az állapolgár egyébként sem vehető emberszámba hiszen nőnemü...az meg csak kurva...
jah ... volt rendőr "pasim"...ezeket csupán tapasztalatból mondom....a rendőrök kb egyféleképp tudnak a nőkhöz állni: kurvák...

Platóna
2007. június 19. 01:44 | Sorszám: 843
Sziasztok,
most vetődtem errefelé először...rákerestem a rendőr bűnözéssel kapcsolatos témákra...mivel ma engedték ki azt az 5 rendőrt aki megerőszakolta a 21 éves lányt...

Úgy érzem ha ezt az ügyet elkenik a nőknek itthon befellegzett...eddig sem volt jó a helyzet mert ugye az járta hogy mindenkinek joga van lecserélni öregecskedő feleségét...(Demszky pl már az 5-et fogyasztja...)de most már az sem lesz baj ha pár rendőr mert épp unatkozik és fél óra szórakozásra vágyik cserébe tönkretesz egy fiatalt lelkileg úgy 50 évre?????????????

remélem börtönbe kerülnek, akármennyi időre és szétdugják a seggét mindegyiknek...mert az biztos hogy megtették...és még ezeket fizetjük az adónkból...

és persze ezek után azt próbálják egy 21éves lányra ráfogni hogy kurva....

az ájulás környékez ...

micsoda szerencse hogy Csernus doki megmondta: van még lejjebb is...

Email a webmesternek | Gondola