gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Platónaxy
2007. június 20. 18:40 | Sorszám: 918
jajj, bucsuzóul egy gyöngyszem:

"2007-06-20 07:47
Gergényi és Bene miniszteri elismerésben részesült

Miniszteri elismerésben részesült a május végén menesztett két főrendőr. A Népszava úgy tudja, hogy Bene László az ORFK volt vezetője és Gergényi Péter volt budapesti rendőrfőkapitány zárt körben, a főkapitányi klub összejövetelén vehették át a Szent György-díjat.

A hétfőn megtartott ünnepségen ott volt valamennyi megyei kapitány, Bencze József jelenlegi országos és Tóth Gábor napokban kinevezett budapesti főkapitány is. A klubot Pintér Sándor, az Orbán-kormány belügyminisztere indította el, ami azóta is sikeresen működik. "

Platónaxy
2007. június 20. 17:53 | Sorszám: 917
látom az erkölcsi megujulás nem ver fel nagy port.
hagyjuk is...állítsunk mindenki mellé egy rendőrt

nah csá fiatalok...

én szakítok ...mindennel...viszem a diplomám máshová...

Platónaxy
2007. június 20. 15:23 | Sorszám: 913
Nos, egyet tudok mondani, 50 év erkölcsi pusztulás után megujulásra van szükség...ez már több éve érezhető. ha ez nem történik meg az egész országnak reszeltek.

Én valami olyasmi kezdeményezést várnék a civilszervezetektől az összes létezőtől karöltve mondjuk Márciusi vagy melyik chartával amely Csóri Sándorék vezetésével alakult, hogy mi akik magyarnak valljuk magunkat mostantól elutasítunk minden diktaturát, kommunizmust szocializmust fasizmust, elutasítjuk ezek morális, kulturális stb örökségét...nem hagyjuk hogy az ország , az életünk olyanok kezébe és vezetése alá kerüljön mint kommunista , nyilas vagy a jelenlegi (megfoghatatlan számomra mibe lehet őket sorolni)hatalom.
Mi emberek akarjuk vezetni az életünket, és nem ostoba korlátolt hatalmakat akarunka fekünk fölé, szólaljanak meg végre az emberek, MI, és nempedig ezek a hatalomvágyó senkik...ezek az igazi csőcselék...ez szintre valami függetlenségi nyilatkozat szerüség lenne?

Platónaxy
2007. június 20. 14:52 | Sorszám: 912
Tamásöccse írtam neked egy mailt arra a címre amit itt a fórumon megadtál...
Platónaxy
2007. június 20. 14:07 | Sorszám: 910
Figyeljetek.

Tamásöccsének igaza van.

Az a személyiségtipus amit felvázolt, az így van ahogy mondja.

Sajnálom. Én tudom hogy így van.....

Platónaxy
2007. június 19. 22:57 | Sorszám: 893
és hát végül: tejszínhab is legyen a tortán: hirtv
2007-06-19 13:34
Takács nem tartja elhamarkodottnak a rendőri vezetők menesztését

Nem tartja elhamarkodott döntésnek a rendőri vezetők menesztését Takács Albert, igazságügyi és rendészeti miniszter. Mindenesetre tanulságosnak nevezte a nemi erőszakkal gyanúsított rendőrök ügyét.

A tárcavezető és Daróczi Dávid a kormányszóvivő a keddi tájékoztatón hangsúlyozták, hogy egyik rendőri vezetőnek sem emiatt a konkrét eset miatt kellett távoznia. Mint elhangzott, több eset alakított ki olyan képet, amely megingatta a rendőrségbe vetett közbizalmat, és amely indokolttá tette a vezetők menesztését.

"Az ami ebben az ügyben a nyilvánosság előtt történt, az igen alkalmas volt arra, hogy az ügy pártatlan elbírálását és a pártatlan igazságszolgáltatást veszélyeztesse. Hiszen látni kell, hogy társadalmi nyomás van, a közvélemény valamilyen irányban mozog, nagyon nagy kurázsi kell ahhoz, hogy azok a személyek akik vizsgálatott folytatnak, döntéseket hoznak, ezektől a külső körülményektől függetleníteni tudják magukat." - fejtette ki Takács.

Platónaxy
2007. június 19. 22:50 | Sorszám: 892
elegem van ebből az országból...de nagyon.

csak a sötétség.töményen.

Platónaxy
2007. június 19. 22:47 | Sorszám: 891
nem állítom hogy jól vagyok...

megőrültem érte...de ami nem megy azt jobb nem erőltetni...

fura a világ errefelé, miért épp ma este 10kor szakitottunk?

Platónaxy
2007. június 19. 22:32 | Sorszám: 890
igen ilyen is van...manipulácio manipulácio hátán.

sajna épp most szakítottam a rendőr pasimmal...nyomozó a drága...nem emiatt az eset miatt...

hát ilyen az élet errefelé...

Platónaxy
2007. június 19. 21:46 | Sorszám: 888
BOCS, időszámítás szerint....
Platónaxy
2007. június 19. 21:43 | Sorszám: 887
Szia,

abszolute egyetértek: "Csak az ürügyet keresték, hogy eltávolíthassák őket! " sejtem hogy van mögötte ebből a szándékból is bőven, ne aggódj ebben az országban élek...alátámasztja szerintem az is ezt, hogy még le sincs bonyolítva az ügy, alig lehetett tudni valamit máris kihajították a parancsnokokat...a személyük már tulságosan terhes volt...kellett valaki aki "tiszta" tisztább?

de hát akár el lettek távolítva akár nem , nem hiszem hogy el fogjuk felejetni az olyan dolgokat nekik (saját fajtánknak, saját pénzünkből adónkból fizetetteknek)mint:

kihallgatás közbeni kegyetlenkedésekről...október 23án gimnazista lányokat a közrádió udvarára beráncigáló és agyba-főbe verő rendőrökről...aztán akik azt tették hogy meztelenre vetkőztették őket és térdelve könyörögtették őket az életükért ha nem tették akkor ott meztelenül agyba főbe verték...netán meg is erőszakolták?...a börtönben orvosi vizsgálat során az orvos mellé szorosan odaálltak nehogy az a szerencsétlen "beköpje" az orvosnak hogy szegény rebiszes rendőr verte le a veséjét a gimnazista lánynak...aki nyilván vadul vetette magát az utcán a rebiszesekre és halálosan fenyegetően viselkedett velük....

hát igen....

MAGYARORSZÁG EMLÉKEZETE IE. 995 ÓTA TART, VAGY HA NEM IS ENNYI DE SZENT ISTVÁN MEGKORONÁZÁSA ÓTA...ÚGY EZER , ISMÉTLEM 1000 ÉVE ,

MIBŐL GONDOLJÁK A TISZTELT RENDŐRÖK HOGY ÉPP EZ MEGY MAJD FELEDÉSBE???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LEHET HOGY AZ EMBEREK NEM SZOLNAK, DE NEM FELEJTENEK ÉS A HARAG GYÜLIK A FELSZÍN ALATT ...

AZ ÖT RENDŐR ÉLETFOGYTIGLANT ÉRDEMEL MINIMUM.

AMERIKÁBAN EZ HOGY VETTE VOLNA KI MAGÁT?OTT MIT SZÓLTAK VOLNA HOZZÁ?

Platónaxy
2007. június 19. 20:27 | Sorszám: 885
Istenem....hol vagyunk mi már ettől...és mindez hol van már a valóságtól?

mikor 80 ezerből kel kifietniük a gázszámlát ami lehet 60ezer decemberben....

Platónaxy
2007. június 19. 18:32 | Sorszám: 880
jah és miért kussolnak a női szervezetek?

még mindig ostoba módon müködik a társadalom: én vagyok az erősebb nekem van igazam. mi 5 rendőr, mi vagyunk az erősebbek nekünk van igazunk...

ez magáért beszél...

kedves hölgytársak, mire számíthatunk még keskeny egy hazánkban?

Platónaxy
2007. június 19. 18:27 | Sorszám: 879
amugy meg...a szocializmus tönkretette az egész országot erkölcsileg, morálisan, most kezd megmutatkozni az eredmény...
Platónaxy
2007. június 19. 18:25 | Sorszám: 878
hát srácok... csak remélem hogy beáldozzák őket...muszájjj lesz....mert a rendőrfőnökök buktak miattuk...ezért el kell verni rajtuk a port...
sőt azért is el kell verni a port mert a prostituáltakat hetente erőszakolják....simán el tudom képzelni...

ha nem fizetnek érte az erőszak, és hatalommal való visszaélés(szerintem)...amugy is , rendőrnek sok olyan ember megy aki hatalomvágyó(vörös és fekete helyett jöhet a kék-szürke), az ilyeneknek az első dolga hogy visszaél vele...amint tud...

Platónaxy
2007. június 19. 16:54 | Sorszám: 874
hát igen, azért történik meg mert a kedves férfiak igy állnak hozzá....egy dugás.

ez nem dugás kérlek hanem egy mésik ember megalázása, terrorizálása.
egy nő lelki tönkretétele...mondjuk egy életre mert az iylet nem könnyü elfelejteni.

AZÉRT MERT LELKI KÁROKAT OKOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISMÉTLEM : LELKI , ERKÖLCSI KÁROKAT OKOZ.

ha ellopják valamidet veszel másikat. ha elromlik vezsel másikat.

DE MÁSIK LELKET NEM LEHET VENNI.

egy nőnek egész más lelki beállitottsága van. épp azért mert gyereket kell nevelnie. emiatt egészen más emociánális felépitése van. és ami egy dugásnak minősül egyeseknél , az másnak lehet alapvetően szeretkezés lenne szerelemből....a kettő között van némi különbség...nem hiszem hogy az a lány annyira kivánatosnak tartott volna 5 visszataszító mocskos rendőrt.

ugyanis egészséges lelkű ember azzal létesít szexuális kapcsolatot akibe szerelmes.

SZÜKSÉGES A TELJES RENDŐRI ÁLLOMÁNY PSZICHOLOGIAI VIZSGÁLATA.

ÉS TI IS KEDVES MAGYAR FÉRFIAK JO LENNE HA ELGONDOLKODNÁTOK HOGYAN BÁNTOK A TÖBBI EMBERREL AKIK ÉPP NŐNEMŰEK.

ez nem feminizmus csupán jelezném hogy mindenkire vonatkoznak az emberi jogok. azok amik azt mondják hogy joga van mindenkinek ahhoz hogy ne erőszakolják meg az utcán csak ugy?

Email a webmesternek | Gondola