gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. augusztus 19. 21:50 | Sorszám: 133
Nem tag.

Téma: "Isten engem úgy segéljen"
NOP
2008. augusztus 07. 10:31 | Sorszám: 53
TE! Az nincs megtiltva, hogy mást válsszon!! Te! :-)
NOP
2008. augusztus 07. 10:30 | Sorszám: 52
"A néphatalom nem a Gyurcsány-Orbán közötti választás lehetösége, vagy a behazudott képviselök - akik nem a választókat képviselik aztán - megszavazása."

Egyetértük. De a népnek nincs megtiltva tudtommal, hogy csak e kettő közül válasszon. Ennek ellenére azt hiszi.

Bogárt pedig olvassuk, nyugi. Semmiféle beetetett terminológiát nem szajkózunk, csak bosszant, hogy senki által el nem vitatott jogával nem él ez a nép, mert végletekig megosztott és mindenkivel szemben bizalmatlan. Ezen nem csodálkozom, csak maga alatt vágja továbbra is a fát.


Téma: Az érinthetetlen OTP
NOP
2008. augusztus 07. 10:25 | Sorszám: 0
Egy házaspár pert nyert az OTP ellen, mert az több kamatot számított fel a hitele után, mint tehette volna. 400 ezret fizettek nekik vissza. Ha őket becsapták ,akkor hány ezer embert csaptak még be?

Ja, és állami támogatású hitelről volt szó, tehát a magasabb kamat miatt illetéktelenül több állami támogatás lett kifizetve a közös, mindannyiunk kasszájából.

Azóta sincs illetékes szerv, aki a lenyúlt állami támogatások miatt kereskedne az OTP háza táján. Mindenféle hivatalt megkerestek már köztük az APEH-et is. De nincs illetékes.

Az egyik hivatal az OTP-nek külde tovább az ügyet kivizsgálásra!!!!!!!!!!! Remélem meg is büntetik saját magukat. Megáll az ész!


Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. augusztus 07. 10:16 | Sorszám: 99
1. Mert nincs semmi jogi eszköz a rendőrök és a polgárőrök kezében.
2. Mert nem minden rendőr alkalmas feladata ellátására.
3. Mert a rendőrök kiképzése nem megfelelő.
4. Mert az állam a jelek szerint kivonult a közrend, a közbiztonság és a magántulajdonhoz való jogunk biztosításának kötelezettsége alól, felrúgva ezzel a kétoldalú szerződés rá vonatkozó részét.

Amerikai típusú rendőrségre van szükség, amerikaihoz hasonló jogokkal. Mert a bűnözés is elérte az amerikai szintet. Itt már nem lehet finomkodni tovább.


Téma: Nép Oldali Párt?? Ehhez szóljatok hozzá!
NOP
2008. augusztus 07. 10:04 | Sorszám: 22
Látom, érted a lényeget. Pontosan most dolgozunk ezen a programponton.

Nem számítok hosszú öregkorra azok után, amiket tervezünk bevezetni ebben az országban. A magyar nép nem szokta meggyilkolni azokat, akik a kárára ténykednek, de ez nem mondható el a gazdaságot mozgató háttérerőkről.


Téma: Ideje a profit helyett az állampolgárok érdekeit képviselni.
NOP
2008. augusztus 07. 09:52 | Sorszám: 30
Nem hiszem, hogy az a baj, hogy a cégek, multik, vállalkozók, stb... profitot akarnak. A baj az, hogy a profit elérését a teljes társadalom nyomorba taszításával és ott tartásával akarják maximalizálni, aminek feltétlen kiszolgálásához asszisztál a jelenleg fennálló politikai rendszer. A magyar emberek nem tőke ellenesek, csak szeretnének - ha nem is jobban élni - de legalább életben maradni. Ez a tét ma.
NOP
2008. augusztus 07. 09:45 | Sorszám: 29
Hát ez az! Mi sem tudtunk. A Nép Oldali Pártot találtuk a legjobbnak felvállalva minden vele járó (általában negatív) következményt. Az állandó és teljességgel alaptalan lekommunistázást is. Ezek ellen a címkeragasztók ellen nincs védekezés. Bármilyen elnevezésbe bele lehet kötni...

Téma: "Isten engem úgy segéljen"
NOP
2008. augusztus 02. 09:28 | Sorszám: 50
Néphatalom van, hiszen a parlamenti képviselőinket mi választjuk. Magunknak köszönhetjük az eddigieket is. A nép a tulajdonosa a nemzeti vagyonnak, igaz a mai napig nincs olyan vagyontörvény, ami beleszólást enged a nemzet tagjainak a nemzeti vagyon sorsának alakulásába. Ezt 1990-ben kellett volna megalkotni. De értem, hogy mire gondolsz és igazat is adok.

Téma: Nép Oldali Párt?? Ehhez szóljatok hozzá!
NOP
2008. augusztus 02. 09:23 | Sorszám: 20
Inkább ma már több őszinteség kellene. Mindenkitől.

Téma: Ideje a profit helyett az állampolgárok érdekeit képviselni.
NOP
2008. augusztus 02. 09:21 | Sorszám: 6
Úgy definiálod a baloldalt, ahogy akarod. Programpontjaink között legalább annyi jobboldalra jellenző pont van, mint baloldali.

Nagyon is jól értjük miről, kikről beszél Bogár. De az ellenség szó azért túlzás. Nem az a baj, hogy a globalizáció haszonélvezői profitot akarnak, mert ez a világ sajnos erről szól. A baj az, hogy a profitéhség egyre kíméletlenebb, ma már nem elviselhető mértéket öltött. Sorra tönkreteszik az országokat, ahová beteszik a lábukat. A kizsákmányolás elképesztő méreteket öltött, kimondhatjuk: visszatért a rabszolgaság. A multiknak már a kínai bérek is drágák és mennek tovább indiába, kambodzsába. Vándor rabszolgatartás ez nem más. Ez a baj.

Ennek hatásait kell csökkenteni minden kormánynak. De eddig csak kiszolgáltuk a rendszer üzemeltetőit és haszonélvezőit.


Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. augusztus 02. 09:10 | Sorszám: 37
Köszönöm a nagylelkűségedet! Nem vagyok biztos abban, hogy érdemes gúnyt űzni azokból, akik veled ellentétben próbálnak valamit tenni a jelen tarthatatlan helyzet javítására, annak ellenére, hogy esély a sikerre nagyon csekély.

Ha a magyar emberek többsége hozzád hasonlóan gondolkodik, nem is érdemelnek mást, mint amit ma kapnak.

NOP
2008. augusztus 01. 18:29 | Sorszám: 28
Én sem értelek. Főleg ezt a kioktató hangnemet nem értem, az utolsó mondatodat meg kár volt leírni. Azért köszi a viccet.

Téma: KÓSA VEZET
NOP
2008. augusztus 01. 12:43 | Sorszám: 16
Ebből is látszik, hogy az ilyen viták semmire sem jók. Az nyeri, aki a leghihetőbben hazudik. Gyurcsány nyert, az ország pedig nem. Miért? Ezért a hülye vitáért. Szerintem.
Cirkuszt a népnek!

Téma: Ideje a profit helyett az állampolgárok érdekeit képviselni.
NOP
2008. augusztus 01. 12:37 | Sorszám: 4
Annyira vagyunk baloldaliak, mint fasiszták. De ezek a jelzők csak a megosztásra jók. Most nem erre volna szükség. Egyébként mindegy hogy ki hajtja végre, csak megtörténjen.
NOP
2008. augusztus 01. 11:10 | Sorszám: 2
A kérdés csak az, hogy hogyan kivitelezhető a dolog.

Téma: "Isten engem úgy segéljen"
NOP
2008. augusztus 01. 11:08 | Sorszám: 48
Úgy gondolom, hogy az ország olyan nehéz helyzetben van, amilyenből még hithű, igaz magyar hazafiak is igen nehezen tudnák kihúzni. De mire számíthatunk így, nélkülük? Mikor látok már a nem a profitért, hanem a népért aggódó gerinces embereket ülni a parlamentben? Ez itt a kérdés.

Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. augusztus 01. 11:03 | Sorszám: 23
A kérdés a magántulajdonhoz, a létbiztonsághoz való jog és a közbiztonság. A magyar állam jelenleg egyiket sem tudja garantálni, döntő többségében a kisebbségek jogainak félreértelmezése, félremagyarázása miatt. A fenti jogok megoldatlansága gerjeszti az ilyen és hasonló esetek burjánzását. Ez hozta létre közvetve a magyar gárdát is. Ha lenne közbiztonság, fel sem merült volna megalapításának a gondolata. Ez a társadalom betegségének az immunreakciója.

Téma: Nép Oldali Párt?? Ehhez szóljatok hozzá!
NOP
2008. augusztus 01. 10:54 | Sorszám: 18
Ebben 100%-ig igazat kell adnom neked. Az előttünk álló feladat akkora, hogy szinte a lehetetlen megvalósítani.

Gondolj bele, hogy ellenfeleink rendelkezésére - a rendezetlen pártfinanszírozás és a korrupció miatt - tízmilliárdok állnak, amit bármelyik kampányban bevethetnek. A kampányokra évről évre többet fordítanak. Ezzel szemben nekünk nincs se pénzünk, se támogatóink. Nem is lehet, mert akkor hozzánk is benyújtják a számlát parlamentbe kerülésünk esetén. Akkor pedig miben vagyunk különbek a jelenlegi parlamenti profitszolgáknál?

Szűkös fegyvertárunk az interneten és az általunk elérhető médiumokban való hírdetés. Ha szimpatizánsaink csak annyit tesznek meg, hogy elküldik honlapunk linkjét ismerőseiknek, akkor máris többet tettek, mintha óriásplakátot fizettünk volna. Bízom benne, hogy ezt minél többen megteszik, de bízom a magyar emberek bölcsességében is, hogy negyedszer már csak nem vesznek porszívót olyan ügynöktől, aki már háromszor átverte őket...


Téma: KÓSA VEZET
NOP
2008. augusztus 01. 10:39 | Sorszám: 11
"Századvég-Forsense: Kósától Kókáig tart a népszerűségi rangsor"

Gondoljátok el, milyen minőségi közélet, politika lenne itt ha ez fordítva lenne! Ahol Kósa lenne az utolsó, milyen lenne akkor az első? Olyan emberek politizálnának, akár jelenleg Svédországban.

NOP
2008. augusztus 01. 10:35 | Sorszám: 9
Gondold el! Egycsapásra a kétszeresére duzzasztani a létszámot!!!!!!!!! Sehol nincs a többi párt ettől a mutatványtól. :-)

Téma: Nép Oldali Párt?? Ehhez szóljatok hozzá!
NOP
2008. július 31. 18:13 | Sorszám: 16
Örülök neki.
NOP
2008. július 31. 15:28 | Sorszám: 14
Ezt félre értetted. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. A teljes termőföldterület magyar kézben kell, hogy maradjon. Ami eddig kikerült onnan, az törvénytelenül került ki: vissza kell venni.
NOP
2008. július 31. 15:25 | Sorszám: 13
Ezt nem csodálom, mivel nem egy egyszerű kérdés. Mindenesetre érdemes lenne ezeket a magánosításokat is górcső alá venni. Minden további lépés ez ügyben, a vizsgálati eredmények a függvénye.
NOP
2008. július 31. 15:22 | Sorszám: 10
Na, ez egy jó gondolat. Érdemes átgondolni.

Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. július 31. 12:07 | Sorszám: 7
Az egyik "áldozat" anyja a TV riportban fogadta meg, hogy "baltával szétveri" az áldozat lányainak a fejét, mert "halálért halált"!

Aha. Ebből pedig az következik, hogy azt követően az ő családját is fel kell aprítani ennek a "törvénynek" az értelmében? Ezt azért meg kellene kérdezni tőle.

A tolvajok maguk keresték maguknak a bajt. Tisztában voltak vele mit kockáztatnak, és bevállalták. Ennyi. Felmentő ítéletet a bácsinak!


Téma: Nép Oldali Párt?? Ehhez szóljatok hozzá!
NOP
2008. július 31. 12:00 | Sorszám: 2
Ezt is lehet. Köszönjük!
NOP
2008. július 31. 09:58 | Sorszám: 0
A Nép Oldali Párt legfontosabb törekvései.

1. A pártok és szervezeteik állami finanszírozásának azonnali megszűntetése.
2. A parlament és az államapparátus létszámának nagy mértékű, azonnali csökkentése.
3. A bürokrácia csökkentése.
4. A mentelmi jog eltörlése.
5. Az állami tisztségviselők, közjogi méltóságok és állami cégek vezetőinek járó pazarló végkielégítési gyakorlatának megszűntetése.
6. Az állami pénzek mértéktelen és felelõtlen elherdálásának megakadályozása.
7. Mindazok felelősségre vonása, akik megkárosították Magyarországot és annak polgárait.
8. A törvénytelenül magánosított nemzeti vagyon visszaállamosítása. A maradék nemzeti vagyon - különösen a termõföld - védelme.
9. A minimálbér 100.000 Ft-ra emelése.
10.Sürgõs intézkedések a társadalom demográfiai összeomlásának elkerülése érdekében.
11.Nyugdíjreform. Az erre a célra felhasználható összegek igazságosabb elosztása.
12.A külföldi és a hazai vállalatok egyforma mértékű teherviselésének megteremtése.
13.A közrend és a magántulajdon sérthetetlenségének visszaállítása.
14.A korrupció kíméletlen visszaszorítása.
15.Magyarország nemzeti érdekeinek hangsúlyosabb nemzetközi képviselete.
16.A magyar termelők és vállalkozások hatékony védelme és támogatása.
17.Magyarország nemzeti jelképeinek, szimbólumainak erőteljes törvényi védelme.


Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
NOP
2008. július 31. 09:54 | Sorszám: 5
http://hvg.hu/itthon/20080703_kesznyete_aram_kert_lopas_aram.aspx
NOP
2008. július 30. 22:33 | Sorszám: 0
Úgy vélem, előnyösen befolyásolhatná az igazságszolgáltatást, ha tömegek állnának a bácsi mellé, aki árammal próbálta megvédeni kis vagyonkáját saját területén belül. Nem kellene magára hagyni, mert úgy vélem ez a probléma előbb-utóbb mindenkit el fog érni kis hazánkban.

Téma: KÓSA VEZET
NOP
2008. július 30. 22:26 | Sorszám: 1
Ami engem illet, nekem is ő a legszimpatikusabb politikus. Az összes között. Visszafogott, szellemes, művelt és közvetlen. Kár, hogy nem a Nép Oldali Pártban van...

Téma: "Isten engem úgy segéljen"
NOP
2008. július 30. 22:17 | Sorszám: 39
Az MSZP már évekkel ezelőtt kivetette volna a köztisztviselői eskü szövegéből is. Nagyon bántja őket. Valami oknál fogva azt hiszik, hogy nekik kötelező közjogi méltóságot vállalniuk. Megmondaná nekik valaki, hogy ez jog, de nem kötelesség? Ha meg az eskü szövege annyira nem tetszik nekik, ne induljanak a választásokon és ne pályázzanak ilyen pozicióra. Semmi baj nem lesz abból.

Téma: Ideje a profit helyett az állampolgárok érdekeit képviselni.
NOP
2008. július 30. 18:28 | Sorszám: 0
A Nép Oldali Párt úgy véli, hogy az elmúlt, közel két évtizedben elég erős képviselete volt a tőkének a magyar parlamentben, csak és kizárólag az ő érdekeik szerint hoztak meg minden döntést. Ideje váltani. A profitszivattyú működtetői által parlamentbe juttatott helytartókat pedig ki kell szorítani a törvényhozásból. Már rég meg kellett volna tenni...Sőt, oda sem kellet volna őket engedni.

Téma: "Isten engem úgy segéljen"
NOP
2008. július 30. 18:16 | Sorszám: 36
Ha ezek azért nem mondják a záradékot, mert ateisták, akkor végképp nem értem. Amennyiben nem hisznek Isten létezésében, nyugodtan esküdhetnek, nem oszt, nem szoroz.
NOP
2008. július 29. 10:55 | Sorszám: 0
Ezt hagyta ki az eskü szövegéből Gyurcsány és minisztereinek túlnyomó többsége, ugyanúgy, ahogy Antal, Horn és csapata.

Lehet, hogy ateisták.
Lehet, hogy lelkük mélyén Istenfélők.

Az viszont biztos: Nagyon nem szeretnék, ha Isten annyira segítené őket, amennyire ők a mi boldogulásunkat. Érthető, miért nem mondják. Nem akarják önmagukat kvázi elátkozni.

Az eskü részletei:

"....A Magyar Köztársasághoz és annak népéhez hű leszek....munkám során választóim akaratához és megbízatásomhoz híven,
lelkiismeretesen járok el, és minden igyekezetemmel azon leszek, hogy a Magyar Köztársaság fejlődését előmozdítsam,
népének boldogulását elősegítsem. Isten engem úgy segéljen!"

Úgy segélje őket!


Téma: Népmegosztás minden szinten
NOP
2008. július 27. 21:14 | Sorszám: 0
Amíg erre vevők a magyar állampolgárok, addig nincs esély az előrelépésre. Az ezt generáló hírekből van minden hétre egy-egy téma.

Addig sem kell érdemleges témában állástfoglalniuk, jogszabályt alkotniuk az ország vezetőinek. Ez megy 18 éve...


Téma: Tartsuk meg a magyar földet?
NOP
2008. július 27. 21:05 | Sorszám: 14
Úgy látom, óriási szakmai tapasztalattal rendelkező emberrel beszélek. A helyzet az, hogy szakmai kérdésekben, bizony elkelne a segítsége. A mezőgazdaság problémáinak a megoldása alapvető feltétele Magyarország fennmaradásának. Azt hiszem, a mai Magyarországot úgy kell kezelni, mint a háború utánit. Szinte mindent fel kell építeni újra. A mezőgazdaságot is. Ennek kidolgozásában szeretnénk szakmai tapasztalatait segítségül hívni, amennyiben nem zárkózik el ettől.

e-mail címünk: nepoldalipart@gmail.com


Téma: Szász Jenő egy katasztrófa
NOP
2008. július 22. 21:57 | Sorszám: 10
Leginkább piacképes termékünk egyszerű exportjáról van szó, ami nem más mint a viszályszítás.

Ennek hála, végre Erdély is megosztott, nem csak Magyarország. Gratulálok az illetékeseknek!


Téma: Bürokrácia non+ultra
NOP
2008. július 22. 21:47 | Sorszám: 1
Na, jó! Akkor elmesélem. Vettem egy 740-es volvot 90 ezerért. Azért ennyi, mert nincs rajta műszaki. Elmentem útvonal engedélyt kérni. Az ügyintéző nőnek diktálom az adatokat, de csak a fejét rázza: Kell a volvo forgalmi engedélye ahhoz hogy kiadja az útvonal engedélyt. Erre én: A forgalmi 200 km-re van, de felesleges az, mert ki az a barom, aki olyan járműre kéri az engedélyt, ami nem valós? De ragaszkodott hozzá, hogy menjek el Kaposvárról Vértesacsára a forgalmiért, majd hozzam el, amire kiállítják az útvonal engedélyt és máris mehetek vissza a z autóért. Így elhoztam lábon engedély nélkül, bízva abban, hogy a büntetés sem nagyobb annál a 20-30 ezernél, amibe a forgalmi utaztatása kerülne. Megúsztam.

Az okmányirodában kiderült, kb 140 ezerért át is írják a nevemre. Akkor mondtam, hogy üzembentartóival is jó lesz. A nő nagy büszkén: Akkor is kell ám illetéket fizetni! Arra a kérdésemre, hogy mennyit, azt mondta, hogy azt az illetékhivatalnál kérdezzem meg. Elmentem oda. Megkérdeztem. Egy képlet alapján kijött 22000 Ft. A képlet biztosan államtitok, hogy az ocsmányirodában a nő nem tudta. Nem érdekes. Vissza. Két óra és ismét bekerültem. Elmondtam neki, hogy mennyi az illeték és hogy írja át a kocsit. Elkérte a papírokat. De vissza is adta őket azzal, hogy amíg nem kötöm meg a biztosítást a kocsira, nem írja át. Megkötöttem: negyedévre 12000 Ft. Vissza, két óra várakozás. Papírok átadva, a nő elkezdi begépelni. Felcsillan a szeme: Nem tudom átírni! Nincs rajta műszaki. Ki a f@sz mondta, hogy van? Írja át! De visszadobta a papírokat, hogy nem engedi tovább a gép. Most felújíttattam a motort és majd ha összerakják, visszamegyek. De már hallom a választ: Nem tudom átírni, mert túl régi az adásvételi.

Akkor lehet, hogy ölni fogok...

Képtelen vagyok átíratni ezt a járművet. Tud valaki tanácsot adni?


Téma: Tartsuk meg a magyar földet?
NOP
2008. július 22. 21:20 | Sorszám: 11
Együttérzek veled, bár ezzel sajnos nem sokra mész. Szomorú, hogy felelős vezetőink asszisztálásával idáig sikerült zülleszteni a magyar mezőgazdaságot. Ez vezet el a termőföld fillérekért történő elkótyavetyéléséhez, de ez nem a gazdák hibája, akik nem látnak más kiutat. Sosem lett volna szabd ilyen feltételekkel csatlakozni az EU-hoz, de nemzeti érdekeink mentén történő kormányzással még menteni lehetne a helyzetet.

De nem vagyok biztos abban, hogy addig kitartanak a földjükhöz ragaszkodó termelők...

Nálatok mennyibe kerül hektáronként a termőföld?


Téma: Bürokrácia non+ultra
NOP
2008. július 20. 22:16 | Sorszám: 0
Elképesztő, ami ebben az országban megy! Most a hivatalok munkájára és emberállományára gondolok elsősorban.

Meglátszik, hogy az ilyen helyekre mindig valakinek a valakijét veszik fel. Úgy is állnak hozzá a munkájukhoz, azaz a mi ügyeink intézéséhez. Mindig azt fürkészik, mit miért nem tudnak megtenni, mit hogyan nem lehet megoldani. Aztán elmennek ezek az emberek egy másik hivatalba és ők vannak legjobban felháborodva, amikor velük is úgy bánnak, mint ahogyan ők szoktak.

Konkrét példámmal nem szeretnék untatni senkit, de bárkiét szívesen elolvasom hasonló témában.


Téma: Tartsuk meg a magyar földet?
NOP
2008. július 20. 22:04 | Sorszám: 9
Így van! Ez is a tervnek a része, pont úgy viselkedünk, ahogyan azt elvárják tőlünk:
Az EU által támogatott külföldi terményekkel tönkrevágják a magyar termelőket. A termelők bedobják a kulcsot, majd eladják a földeket. A külföldi fillérekért felvásárolja ezeket, majd amire a hazai gazdák is olyan támogatásban részesülhetnek, mint a régebbi EU tagok, addigra már azt a támogatást is külföldi kapja meg a magyar földekre.

Ki van ez találva! Eddig minden tervszerűen zajlik...


Téma: cigány = antifasiszta (a Népszabadság ecccerű, mint a faék)
NOP
2008. július 20. 21:48 | Sorszám: 10
Mindent támadnak itt, aki a magyarságot, a magyar kultúrát, nemzeti jelképeinket, nemzeti érdekeinket, valódi történelmünket, magyarságunk értékeit próbálja meg védeni, képviselni.

A magyarság elleni offenzíva mindenhol és minden szinten tettenérhető.

Nép Oldali Párt


Téma: Magyar-cigány polgárháború
NOP
2008. július 20. 21:20 | Sorszám: 28
Ez is egy baromi nagy hülyeség!! Sajnos, igazad van. Ezt sürgősen meg kell változtatni, amint mód nyílik rá.

Téma: Tartsuk meg a magyar földet?
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 7
NOP
2008. július 11. 18:01 | Sorszám: 3
Tényleg? Hol?
NOP
2008. július 10. 21:33 | Sorszám: 0
Egy másik forumon az egyik illető a magyar termőföld nemzeti tulajdonban tartását szorgalmazó törekvésünk miatt kötött belénk. A Nép Oldali Párt sok programpontját lehet vita tárgyává tenni, de úgy gondoljuk, hogy ezt nem.

Remélem itt senki sem ért vele egyet...


Téma: Az alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette a gyalázkodás elleni törvényt
NOP
2008. július 09. 21:29 | Sorszám: 7
Ki fogad velem, hogy előbb-utóbb úgyis átmegy ez a törvény?

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 09. 21:21 | Sorszám: 87
"A barnára veled kapcsolatban asszociálok."

Hogyan asszociálsz olyasmivel kapcsolatban, akiről az ég világon semmit nem tudsz, te nagyon okos?

"Egyébként se te, se a barna nem tetszik..."

Az előbb a barna még tetszett neked. Ennyit ér a te véleményed.


Téma: Paczolay: egy ideális alkotmány nem ad lehetőséget referendumok megtartására
NOP
2008. július 09. 19:05 | Sorszám: 0
A NOP szerint egy ideális parlament mellett nem is lenne rá szükség.

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 09. 19:01 | Sorszám: 85
Nehéz lehet olyanra gondolni, akiről az égvilágon semmit sem tudsz. Megvilágosodásod még soká várathat magára, ha még csak a barna színnél tartasz...

Egyébként ha neked a barna szín tetszik a legjobban, akkor pszichológiailag magyarázható, sőt menthető is a hozzászólásod.


Téma: Hordható a vörös csillag
NOP
2008. július 08. 20:44 | Sorszám: 19
Szerintem pedig aki ilyen jelképeket használ, önmagát zárja ki a normális közösségekből. Önmagát minősíti. Emiatt egyiket sem szükséges tiltani.

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 08. 20:35 | Sorszám: 81
Szóval ez egy tök jó szín. Legalábbis nekem jobban tetszik, mint a vörös, zöld, meg a narancssárga. Meg van olyan kék is amit nem szeretek. Nagyon nem.

Téma: Mihez van még joga a magyarnak?
NOP
2008. július 07. 20:22 | Sorszám: 5
kötözködni...
NOP
2008. július 07. 20:21 | Sorszám: 3
Úgy érzem, a sorrend nem véletlen..

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. július 07. 20:18 | Sorszám: 471
Na, ez az. Jöhetnek a javaslatok, ötletek végre.

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 07. 20:06 | Sorszám: 52
A kék színt pszichológiai okokból választottam. Mi a gond vele? Bármilyen színhez lehet kötni valamilyen negatív jelentést, érzületet. Nem kell ezt túllihegni és ebből is politikai hovatartozást levonni.

Nem tartozunk egyetlen ismert politikai párthoz sem és provokatőrök sem vagyunk. De hiába is mondogatom ezt, úgysem hiszitek el. De ez sem az én hibám, és nem is a tiétek. Az elmúlt cirka 60 év hozadéka, hogy senki nem hisz senkinek. De gondolkodjatok csak el azon, hogy ez kinek a malmára hajtja a vizet? Segíti vajon a szükséges változást, vagy inkább a jelenlegi politikai helyzetet konzerválja?


Téma: Mihez van még joga a magyarnak?
NOP
2008. július 07. 19:59 | Sorszám: 0
A Nép Oldali Párt szerint egyre kevesebb dologhoz. Ilyenek pl.
- adót fizetni
- kussolni
- félni
- nyomorogni

Kihagytam volna valamit?


Téma: Magyar-cigány polgárháború
NOP
2008. július 07. 19:49 | Sorszám: 26
Ajjaj! Még nem. Köszi az észrevételt, nagyon hálás vagyok érte!

Téma: Kolompár Orbán szerint
NOP
2008. július 05. 21:57 | Sorszám: 15
A Nép Oldali Párt szerint a cigánykérdés minden leendő kormány legfontosabb és megkerülhetetlen kérdése kell, hogy legyen függetlenül annak színétől, összetételétől.

Az ő problémájuk a miénk, és fordítva. Ha ez megoldódik, Magyarországra végre szebb jövő köszönthet.


Téma: Magyar-cigány polgárháború
NOP
2008. július 05. 21:50 | Sorszám: 19
Bármilyen témában indítok topikot, csak annyira telik a nagy többségnek, hogy leelvtársoznak. Szánalmasak vagytok, mert nem vagytok képesek semmilyen témában értelmesen megnyilvánulni, így inkább a topik indítójának kilétével és személyével foglalkoztok.

Bizonyítsátok be, hogy nincs igazam és álljatok elő végre építő jellegű javaslatokkal bármely témában! Tiétek a pálya.

NOP
2008. július 05. 21:43 | Sorszám: 17
Azt rovod fel nekem, hogy érdekel mások véleménye?

Téma: Közbiztonság pótlása 220-al, avagy előre megfontoltan ölt a rasszista uborkás
NOP
2008. július 04. 22:09 | Sorszám: 48
Úgy látom, előbb-utóbb ebből is népszavazás lesz, mert ehhez sem nyúlnak hozzá DRÁGA politikusaink ha rajtuk múlik.

Vajon az a tortúra, ami elé az öreg néz a sitten, arányban áll az elkövetett cselekménnyel? Túl fogja élni? Ha igen, akkor hova megy haza? Azt a házat a földig rombolják és ellopják, mihelyt a rendőrök elmennek onnan. A nyomai sem lesznek már meg mire kijön, ha kijön egyáltalán. Egyenes út a hajléktalansághoz. Ez nem foglalkoztatja a bírókat túlságosan. Ennyiből akár halálra is ítélhetnék. Az humánusabb lenne.

Szerintem meg kellene védenie őt a társadalomnak. Ki kellene állni mellette. Ha törvénytelen volt amit tett, változzon az a szar törvény!


Téma: Magyar-cigány polgárháború
NOP
2008. július 04. 21:40 | Sorszám: 2
Azt hiszem, ez a bölcs előrelátás nem állítja meg az aggasztó társadalmi folyamatokat.

Az ilyen hozzáállás vezetett el idáig. Ezt kellene folytatni?


Téma: Az alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette a gyalázkodás elleni törvényt
NOP
2008. július 04. 21:36 | Sorszám: 6
Bevallom, évente bizony el-elfogyogat egy üveg bor. Vagy nagyon nem bírom, vagy a munka miatt vagyok mindig fáradt...

Téma: Magyar-cigány polgárháború
NOP
2008. július 04. 21:35 | Sorszám: 0
Nagyon félek attól, hogy ha sürgősen nem történik valami ebben az országban , akkor be fog következni. Csak az időpont a kérdéses. Ezt mindenképpen el kellene kerülni.

Remélem, hogy ezek a helyi összecsapások még nem jelentik azt, hogy a háború máris elkezdődött.

Hogyan kerülhető el? Van valakinek épkézláb ötlete?


Téma: Az alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette a gyalázkodás elleni törvényt
NOP
2008. július 04. 21:28 | Sorszám: 4
nekem ez mai, későn kelek...
NOP
2008. július 04. 21:07 | Sorszám: 0
Vajon mi lett volna, ha elfogadja?

Lopásért, csalásért, sikkasztásért, korrupcióért nincs büntetés, de ha valakire azt mondod, hogy cigány, vagy zsidó, az két évet jelentett volna???? Gratulálok!
(Mármint az AB-nak.)

Attól tartok, előbb-utóbb átviszik ezt is valahogyan.


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 04. 20:52 | Sorszám: 45
Bizony, bizony...

Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. július 04. 20:51 | Sorszám: 35
Ezekkel a pártokkal nem lesz előrelépés. A valódi kérdésekkel egyikük sem foglalkozik, pedig lassan kifutunk az időből... Minden szempontból.

A magyar állampolgároknak saját kezükbe kell venni már a kezdeményezést és a tettek mezejére kell végre lépni. Ennek első lépcsője a népszavazások kezdeményezése. Bár ez a legdrágább módja egy-egy törvény meghozatalának, melyet politikai pártjaink másként nem hajlandóak megtenni. Ők az igazi okai az ország hanyatlásának. A FIDESZ felelőssége is megállapítható ebben, bár távolról sem olyan mértékben, mint a kormánypártoké.

NOP


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. július 04. 20:43 | Sorszám: 468
A Nép Oldali Párt véleménye az, hogy a lisszaboni szerződés aláírása tartalmának alapos ismerete nélkül már az idiotizmus netovábbja. Vajon olvasatlanul aláírna-e bármilyen hivatalos magánokiratot az, aki ezt a magyar állam részéről megtette nemzetközi politikai szinten? Ha van ekkora hülye, akkor megkeresem és aláíratok vele egy kezességvállalási nyilatkozatot.

De attól tartok, hogy a saját vagyonára jobban vigyáz, mint a nemzeti vagyonra, vagy érdekekre, mert ez utóbbiakért a felelősséget kizárólag az állampolgároknak kell vállalniuk.

NOP


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. július 01. 20:43 | Sorszám: 32
Remélem meg fogod találni. Sok sikert! Bárcsak mindenkit érdekelne az igazság annyira, hogy legalább keresse.
NOP
2008. július 01. 20:42 | Sorszám: 31
Ebben sajnos maximálisan igazad van... No comment.

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. július 01. 20:38 | Sorszám: 43
Bocsi, de olyasmit nem állítottunk, hogy szépek is vagyunk!

A két másik oldalról pedig csak annyit, hogy azok nem hivatalos oldalak. A lényeg a hivatalos oldalon van. Ami pedig a magyarországi helyzetet illeti, nincs kedvünk viccelni.


Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. július 01. 20:27 | Sorszám: 144
Hehe. Ez ott volt.

Téma: Magyarellenes pogramra készülnek a romák?
NOP
2008. június 27. 10:06 | Sorszám: 25
Te hörögsz itt, meg a haverjaid.

Abba pedig, hogy mit tegyünk csak abban az esetben tudnál beleszólni, ha tag lennél. Addig teljesen felesleges az erőlködés.

Én is tudnék tanácsot adni neked, hogy mit tegyél, de inkább hagyom.

NOP
2008. június 27. 09:17 | Sorszám: 21
A mi céljainkat ezek szerint te tudod a legjobban közölni. Ha ezt majd mi is így gondoljuk, nem felejtjük el rád bízni ezt a feladatot.

Addig pedig képviseld magadat! Én sem beszélek a te nevedben!

NOP
2008. június 27. 09:03 | Sorszám: 18
Bocsánat! A tényekkel kellene foglalkozni! Az idézet attól függetlenül, hogy az Index is lehozta pontos. Annak tartalma a lényeg! Egyébként ebben a témában indítottam én is topikot Kolompár Orbán szerint címmel. Oda feltettem én is ezt az idézetet. De én a királyi tv2 Roma Magazinjában láttam ezt a kijelentést. Ott hangzott el először nyilvánosan. Örülök, hogy még egy topik nyílt ebben a témában.

Nagyon elgondolkodtató, hogy a kisebbség képviselői ilyen nyilatkozatokat tesznek. Ha ezt megengedik maguknak nyilvános adásban, akkor mit mondhatnak zárt körben a cigányoknak?

"Szóval ne hagyd, hogy a zindex, az atv és NOP elérje a célját!"

Miért? Mi a NOP célja? Ollózd ide a honlapunkról, légyszíves!


Téma: Kolompár Orbán szerint
NOP
2008. június 27. 08:50 | Sorszám: 10
Ezeket csak irónia célzatával írtam. Nem konkrét javaslatok, vagy elképzelések.

Téma: Leltár! Elszámoltatás!
NOP
2008. június 27. 08:48 | Sorszám: 80
Az elszámoltatással messzemenően egyetértek. De, miért éppen most hirdették meg ezt a kampányszöveget? Miért nem tették meg ezt eddig? A Gyurcsány-Orbán vitában a korrupció témáját meg sem pndítette egyik fél sem. Pedig előtte tele volt a sajtó ilyen vádakkal mind a két részről.

Az a gyanúm, hogy a FIDESZ által elkövetett korrupciók - ami kispályás az MSZP-SZDSZ-hez képest - elévülési idejét illett kivárni. Ez most először - hogy az MSZP kétszer egymás után nyert - letelt.

Azt mondom, el kell számoltatni mindenkit. Kivétel nélkül. De a FIDESZ önmagát nem fogja elszámoltatni, az az érzésem. Pedig ők is csak a mi pénzünkből loptak. Ezt azért nekik sem lehet, ugye?

Ez a személyes véleményem.

Hajrá elszámoltatás!


Téma: Kolompár Orbán szerint
NOP
2008. június 27. 08:24 | Sorszám: 7
Országos Cigány Önkormányzat mintájára mikor lesz Országos Magyar Önkormányzat? Vagy többségi jogok országgyűlési biztosa? A MAGYAROK ÉRDEKEIT IS IDEJE LENNE ELKEZDENI MEGVÉDENI ÉS KÉPVISELNI.

Vagy az már nacionalizmus?


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 26. 18:08 | Sorszám: 39
A kritikával nincs bajom, sőt azt meg is köszönöm, de a szimpla b@sztatásnak nem látom értelmét.

Az oldal még nincs teljesen kész. Amint van időm rá, fejlesztgetjük. Minden rólunk szóló fontos információ elérhető lesz rajta, ezt ígérem.


Téma: Kolompár Orbán szerint
NOP
2008. június 26. 18:04 | Sorszám: 5
http://tdyweb.wbteam.com/Melymagyar0622.htm

Mi a szalonképes megoldás? Létezik-e egyáltalán, ebben a helyzetben?


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 25. 19:35 | Sorszám: 32
Csinálj jobbat! Meg fogom nézni.

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 25. 18:29 | Sorszám: 409
Valaki most már velünk is elhitethetné, nem?

Téma: Kolompár Orbán szerint
NOP
2008. június 25. 18:26 | Sorszám: 0
"Rá kell arra készülni, hogy a roma társadalom képes legyen megvédeni önmagát, ha úgy adódik."

Roma Magazin 2008.június 23.


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 23. 18:25 | Sorszám: 9
Amikor olyan témáról van szó, amely ellen azért tehetnénk is, mindenki hallgat. Ilyenkor hol van az a fene nagy elszántság?

Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 23. 18:23 | Sorszám: 27
Mindenki trianon által okozott (egyébként hazánkra nézve katasztrofális) károkról, revízióról, nemzeti gyászról, stb... beszél, teljes joggal Mégis amikor az a kérdés, hogy az elcsatolt területeken élők megkapják-e a magyar állampolgárságot, akkor pedig le tudnak szavazni bennünket! Pedig ez lehetne az első lépés trianon hatásainak felszámolása felé.

Nem skizofrén-e ez a nép egy kicsit?


Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 15. 19:47 | Sorszám: 27
Ezt már sokszor olvastam. Kicsit unom is. Nem vagyok egykutyázó, liberális, uszító, szocialista, stb...

De már FIDESZ párti sem. Ezért pedig nem kérnék elnézést, ha nem gond.


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 15. 19:30 | Sorszám: 8
Azt hittem ennél kevesebb idő is elég ahhoz...

Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 15. 19:29 | Sorszám: 25
Miért baj az, ha ilyen topikot nyitottam? Ha nincs hozzászólás, magától megszűnik.

Ahelyett, hogy ajánlásokat fogalmaztok meg felém fórumtémák indításával kapcsolatban, indítsatok ti magatok is topikot! Megtehetitek.

Én nem fogom firtatni, hogy ki milyen témát vet fel. Hajrá!


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 12. 19:23 | Sorszám: 7
Várok amíg valami értelmes élet jelére bukkanok itt...

Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 12. 19:13 | Sorszám: 22
Megyek az utcán, a kissebség egyik jól megtermett képviselője a legnagyobb természetességgel fújta az orrának tartalmát a járdára. Kicsit később, egy család gyerekei énekeltek, táncoltak, majd csúszdáztak a lépcsőn az OTP-ben, miután szétszórták a tájékoztató anyagokat. Még később egy másik család az utcán ment, 6 év körüli fiú egymás után sorozta le a közlekedési táblákat, ütötte, rúgta de még nem bírt benne kárt tenni. A bevásárlóközpont előtt egy másik család beleállítja fiatal sarját a bevásárlókocsiba és utasítja, hogy a kezében lévő szemetet (valami ingyenes újság) dobja le. Le is dobta a földre, pedig a kuka nem volt 1 méterre.

Tudom, ez a kultúrájuk része, el kellene fogadnom.
Tudom, rasszista állat vagyok amiért szóváteszem.
Nem tudom, hogy milyen lenne a világ, ha csak ilyenek léteznének.
Azt viszont megint tudom: nem szeretnék egy ilyen világban élni.


Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 12. 18:59 | Sorszám: 5
"Csak nem az a cél, hogy mindenáron megakadályozni az értelmes,... nívós fórum kibontakozását?"

Idefigyu, te fizetett pártbérenc! Te miattad, meg a hasonlók miatt nem lehet értelmes, nívós fórumot létrehozni itt. Mert aki erre törekszik az nem használ ilyen kifejezéseket és most töled idézek: rohadék, f@sz, hülyegyerek.

"régen lebuktál hülyegyerek, nem vetted még észre"

Éppen te buktál le, és te nem vetted észre! Akkor most biztos te vagy a hülyegyerek. Ezt az is alátámasztja, hogy amit tervnek véltél felfedezni, az sima tény volt, azontúl pedig - ezt úgysem érted - jószándékú figyelemfelhívás.

Feltűnésünkkel a zsíros és bejáratott pártapanázsodat félted? Jól teszed. Ebben az esetben megértem ezt az esztelen dühöt. Mással nem tudom magyarázni.


Téma: Ismét kettős állampolgárság....?
NOP
2008. június 12. 16:38 | Sorszám: 1393
Nagyon nem jó, hogy megint az SZDSZ kezében az ország sorsa...

Téma: Magyarország magyartalanodása
NOP
2008. június 12. 16:31 | Sorszám: 2
Igen, de valószínűleg te is. Van akiért kár lesz, van akiért meg nem.
NOP
2008. június 12. 16:25 | Sorszám: 0
Magyarország népessége rohamosan fogy. A népességen belüli magyarság aránya katasztrofális.

Amennyiben nem változik a magyarság gyermekvállaláshoz való hozzáállása, saját magunk számoljuk fel Magyarországot. Nagyon hamar.


NOP
Nép Oldali Párt


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 12. 16:14 | Sorszám: 19
A népszavazás alapján te mit mondanál? Megérdemeljük? Nemet mondtunk határontúli magyar testvéreinkre. Vagy csak az elcsatolt területek kellenének, ők maguk meg nem?

Azon a népszavazáson elsöprő győzelmet kellett volna aratnia a hazafias érzelmű embereknek. Nem ez történt. Távolról sem.


Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 12. 16:10 | Sorszám: 146
Ahogy mondod. A többségnek nincs képviselete, csak adózni, büntetéseket fizetni és közszolgáltatások egyre szélesedő köréről lemondani van joga.

Így látom.


Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. június 11. 20:38 | Sorszám: 51
Vagy lehet, hogy a FIDESZ átveri az SZDSZ-t? Velük húzzák ki az MSZP lába alól a szőnyeget, a választások alkalmával meg pofára ejtik őket?

"Mert a hála nem politikai kategória."


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 11. 20:32 | Sorszám: 17
"Sajnos úgy érzem, hogy az anyaországtól és vezetőitől nem számíthat sok jóra a szülőföldjén maradt magyar."

Sajnos ez talált. Ezért kellene most már egyszer a józan gondolkodású embereknek összefogni és változtatni az ország sorsán. De ez már két magyar esetében is lehetetlennek tűnik.

Nézzétek meg a románokat, szlovákokat, szlovéneket, stb..
Különbek nálunk? Nem. De egy irányba húznak. Ezért haladnak.

A zsidók és a cigányok több jobb tulajdonsággal rendelkeznek, mint mi? Nem. De egy tulajdonság is elég volt a zsidóknak ahhoz, hogy saját országuk legyen és a cigányoknak is, hogy lassacskán szerezzenek egyet. Ez a közös tulajdonságuk az ÖSSZETARTÁS.

Ha bennünk is meglesz, akkor fognak igazán jó irányba változni a dolgok.


Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 11. 20:19 | Sorszám: 20
Igen. Indokolatlan, de sajnálatos módon létező jelenség.

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 10. 20:50 | Sorszám: 113
A közbeszerzéseket a legegyszerűbben úgy lehetne tisztává tenni, hogy azokat a vállalkozásokat, akik résztvettek (10.) alvállalkozóként egy-egy autópályaépítésnél, közvetlenül megbízzák. Ezzel zsebben is maradna a 9 lépcsőben felette állók haszna. Ők feleslegesek, semmit nem tesznek, csak az árakat verik fel és elrakják a hasznot.
NOP
2008. június 10. 20:45 | Sorszám: 112
Nem kellene-e változtatni ezeken az általad felsorolt dolgokon?

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 10. 20:41 | Sorszám: 44
Azért neveztek MSZP-snek, mert nem vagyok FIDESZ-es? Csak ellenség-barát képletben gondolkodtok, ahogy a honlapunkon is fent van. De aki nem FIDESZ-es, az ellenség? Ki idomított be így titeket? Azt szajkózzátok, amit a HÍRTV meg az ECHO TV-ben hallotok. Saját gondolat miért nincs? Köt a párthűség benneteket?

Veletek nem lehet értelmes vitát folytatni gyakorlatilag egyetlen témában sem...


Téma: Mi veszélyesebb, ha az MSZP nyer, vagy ha a FIDESZ túlnyeri magát?
NOP
2008. június 10. 20:34 | Sorszám: 37
Mr Demokrata
NOP
2008. június 10. 20:33 | Sorszám: 36
Te egy igazi neoliberális hazaáruló vagy, ha ezeket komolyan írtad.

Persze, a megoldás a termőföldjeink eladása, mi? Lehetőleg azt is egyben. Gratulálok!!!

A Rózsadomb nem érdekel, mert az nem termőföld. Ezt nem tudtad, mi? Az tévesztett meg, hogy sok ott a paraszt?

NOP
2008. június 10. 20:28 | Sorszám: 35
Annyi eszed van csak, hogy másokat elképzeléseik miatt lehülyézz, idiótázz, stb...

Állíts alternatívát, ha tudsz! Annyit bárki tud írni, hogy te hülye fasz! De ennél tovább jutni, bírsz-e? Vagy már ezt is úgy súgták?


Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 10. 20:18 | Sorszám: 15
Figyelmedbe ajánlanám a tényt: a ma születő gyermekek fele roma származású.

Ha eddig nem járt rájuk a rúd, ezt követően egyre kevésbé fog. Az a gyanúm, a rúd inkább ránk fog járni. Vagy már el is kezdődött?


Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. június 10. 20:13 | Sorszám: 35
Azt azért nem kellene elfelejteni, hogy pontosan ezzel a taktikával harcolt ki magának a súlyánál jóval nagyobb hatalmat az SZDSZ,mint amit most tesz.

Táncol ide-oda, majd ahol nagyobb a haszon, oda áll. A pártérdek erősebb mindennél.Ebben nem kellene Orbánnak szerepet vállalnia, mert így csak konzerválja az SZDSZ-t a hatalomban. Mert ha most a FIDESZ mellé áll, még a jobboldaliak is hajlamosak elfelejteni azt amit eddig műveltek és páran átszavaznak oda. Nem sok ilyen lesz, de lesz. Lehet, hogy ennyi éppen elég nekik a köv parlamentbe jutáshoz.

NOP
2008. június 10. 20:07 | Sorszám: 34
"A topikcím hazug, a tárgyalás még közel sem jelent összeborulást."

Hogy lehetne már hazug egy kérdés? Magyarázd el!

NOP
2008. június 10. 20:03 | Sorszám: 33
Halvány fogalmad sincs rólunk, de ezt nem is bánom...

Téma: Szüksége van-e a társadalomnak egy új politikai erőre?
NOP
2008. június 09. 21:02 | Sorszám: 96
Svédországban tökéletesen működik.

Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. június 09. 20:39 | Sorszám: 12
Nehéz eldönteni melyik okoz nagyobb kárt. De közösen aztán...
NOP
2008. június 09. 20:35 | Sorszám: 11
Ezeket honnan veszed?

Pufajkásokkal nem tárgyalok.

Orbánt nem útálom, de a stílusa egyre kevésbé tetszik. Itt a fórumon az a baj, hogy én a többséggel szemben nem tartom tökéletesnek: észreveszem a hibáit is.

Valós veszélynek tartom azt, ha a FIDESZ túlnyeri magát. Ők nem lesznek olyan visszafogottak, mint az MSZP a Horn idejében.

De egyet mondhatok: senkivel nem lépünk választási szövetségre és senki részére nem lépünk vissza, nem verünk át senkit. Ez nem Centrum párt!

NOP
2008. június 09. 19:52 | Sorszám: 7
Másba nem tudtál belekötni? Akkor jó.

Téma: Óvakodjunk Fodortól !
NOP
2008. június 09. 19:47 | Sorszám: 26
A kérdés csak az, hogy így gondolja-e a Viktor is ezt?

Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. június 09. 19:39 | Sorszám: 5
Nem kavarok. Ez volt a hírekben.
NOP
2008. június 09. 19:37 | Sorszám: 4
Az előrehozott választások valóban az ország érdekét szolgálnák a Nép Oldali Párt véleménye szerint.

De most mi lesz azokkal - akik érthető módon - folyamatosan minősítgetik a kártékony SZDSZ-t és egyben dicsőítik a FIDESZ-t? Most már nem olyan rossz a neoliberális SZDSZ, csak mert Orbán is szóba áll velük?


Téma: Kis pártok: tessék népszavaztatni. :DDD
NOP
2008. június 09. 19:27 | Sorszám: 2
Köszi, fogunk!

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 09. 19:24 | Sorszám: 94
Nem kummunista diktatúrát írtam 45-től, mert figyeltem az órán. Te írtál ilyet, mert nem figyeltél rám.

Ha jóindulattal írtad, amit írtál, akkor azt értékelem.


Téma: FIDESZ SZDSZ összeborulás?
NOP
2008. június 09. 19:19 | Sorszám: 0
Akkor most hogy van ez?

Téma: Szüksége van-e a társadalomnak egy új politikai erőre?
NOP
2008. június 09. 16:54 | Sorszám: 92
Melyik pont "gagyi" és szerinted miért?

Ha nem ilyen erőre van szükség, akkor milyenre? Olyanra amilyen most van? Olyanokra aki továbbra is a zavarosban halászhatnak?


Téma: NÉPSZAVAZÁST AKARUNK A BP-I GYÓGYFÜRDŐKRŐL!
NOP
2008. június 09. 16:48 | Sorszám: 4
A Nép Oldali Párt maximálisan támogatja ezt a kezdeményezést.

Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 09. 16:46 | Sorszám: 13
Akkor, bocs. Félreértettem a sztori végét.

Téma: Az államadósság a kormányok színétől függetlenül folyamatosan nő
NOP
2008. június 09. 16:32 | Sorszám: 55
Ha elfogynak az érvek, csak személyeskedésre futja. Ehhez aztán kell IQ.

Akárhogy is, Szent Orbán idejében is nőtt a brutto államadósság, jöhettek GDP-vel. Az viszont nem vita tárgya, hogy az MSZP-SZDSZ ebben a tekintetben alulmúlhatatlan. De ez nem jelenti azt, hogy Orbánnál nem nőtt.

NOP
2008. június 09. 16:26 | Sorszám: 54
Ezt már hallottam valahol...
Csak nem Kövér úrhoz van szerencsénk?

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 09. 16:19 | Sorszám: 91
"ahol még a szükséges szürkeállomány sincs jelen és arra akar büszke lenni. 1945-ben ez bejött pár embernek szerintem. Ma erre nincs vevő."

Jobb vagy mint a Gyurcsok, komolyan! Egy-két hozzászólásból megállapítani nem a hozzászóló, de az egész pártvezetés IQ-ját, az már valami!

Hol írtam le azt, hogy 1945-ös pártot szervezünk? Az hol volt Nép Oldali Párt? Nem a legszemetebb diktatúra kezdődött el akkor, haver? A honlapunkon olvastál bármit, ami erre csak a legkisebb mértékben is emlékeztet?

Akkor miről írogatsz itt?

"De van itt köztünk nem egy jó kertész és agrárértelmiségi, pl. mpd. Elég gyorsan kiszúrják, mi a gyom és mi a felesleges vadhajtás."

Az az egy szerencsélye a gondolának, hogy te, meg a haverjaid, mint csalhatatlan atyaistenek itt vagytok.

Mi ilyen elfuserált módon gondoltuk jobbítani hazánkat. De biztos tévúton járunk, mert ti...

Tényleg. Ti eddig mit tettetek ezért a társadalomért?


Téma: Szüksége van-e a társadalomnak egy új politikai erőre?
NOP
2008. június 09. 16:01 | Sorszám: 90
"ha igazán szívügyük lenne az új pártjuk, akkor hétvégén nem hallgatniuk kellene, hanem az internetes fórumokon kellene küzdeniük a pártjukért."

Küzdeni? Kivel? Veletek, gyerekek? Ne röhögtessük már egymást! Ennél azért fontosabb dolgaink is vannak. Egy pártot létrehozni, annak programját, célkitűzéseit, honlapját kidolgozni, zervezni a pártot, startégiát felépíteni, az okos gondolatokat - amiket itt ritkán hallunk - átgondolni, és ha kell azok szerint újraértékelni, javítani a programot, stb...

Ezek több időt, energiát és önfeláldozást igényelnek, mint a gép előtt ülni és a hasonszőrű haverokkal csordában ócsárolni bármilyen jobbító szándékú elképzelést.

Nekünk az itteniek zömével ellentétben van életünk a valódi világban is, és ott is helyt kell állni.

Ez a harc nem itt fog eldőlni.


Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 09. 15:50 | Sorszám: 11
Az ilyen esetekre csak az jelenthet valamilyen szintű megoldást, ha rendőreinkolyan kiképzésben és felfogásban végeznék a munkájukat, mint az amerikai kollégáik. Persze ez ott kezdődik, hogy kiszélesítik a jelenleg a 0-val egyenlő jogaikat.

Akkor a bűnözők lehet, hogy jobban tartanának tőlük és nem kívánnák a velük való találkozást.

UI: Az elmondottak alapján az események tovább növelték a történet szereplőinek önbizalmát, hiszen az alpári hang és üvöltözés ismét meghozta az eredményét. Hála rendőreink fellépésének.


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 09. 15:42 | Sorszám: 16
A kettős állampolgárságról szóló népszavazás óta tudom, hogy nem is érdemelnénk meg Trianon revizióját...

Határontúli testvéreink soha nem utasítottak volna el bennünket. Mi pedig... Szégyen.

Ha a szomszédos országok és Magyarország közötti gazdasági különbségek ilyen tempóban nőnek, akkor Trianon bármilyen mértékű reviziója ellen maguk a határontúli magyarok fognak a leginkább tiltakozni. Főleg a népszavazásunk óta.


Téma: Megindult a kampány --
NOP
2008. június 06. 21:56 | Sorszám: 1
Mindegyik párt ezért van.

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 06. 21:54 | Sorszám: 41
De nálatok még így is többet tesz.

Téma: Mi veszélyesebb, ha az MSZP nyer, vagy ha a FIDESZ túlnyeri magát?
NOP
2008. június 06. 21:52 | Sorszám: 20
Minősítetted magad, így nekm már nem kell.
NOP
2008. június 06. 21:51 | Sorszám: 19
Tudálékos paranoiás. Fogalmad sincs mit beszélsz, semmit nem tudsz rólunk.

Állj be a sorba a többiek közé te is, ezt diktálja a csordaszellem.

Mikor mondtam bármi rosszat Orbánra, tudnád idézni? Vagy bárki innen?


Téma: Az államadósság a kormányok színétől függetlenül folyamatosan nő
NOP
2008. június 06. 21:45 | Sorszám: 43
Orbán Viktor szerint lehetséges, hogy adósság átütemezést kér Magyarország.

Egyetértek. Valamit tenni kell az ügyben, mert a jelen helyzet nem finanszírozható már sokáig. Hosszútávú fizetőképességünk a világbanknak legalább annyira érdeke, mint hazánknak.


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 06. 16:38 | Sorszám: 37
Attól még igaz

Téma: Mi veszélyesebb, ha az MSZP nyer, vagy ha a FIDESZ túlnyeri magát?
NOP
2008. június 06. 16:35 | Sorszám: 11
Hulljon!

Téma: Kiegyezés
NOP
2008. június 06. 16:33 | Sorszám: 12
Ha igazad van, az országnak annyi
NOP
2008. június 06. 16:32 | Sorszám: 11
Hú, de kemények vagyunk! Tessék, neki lehet látni a terv megvalósításának. Hogyan kezdesz hozzá?

Téma: Az államadósság a kormányok színétől függetlenül folyamatosan nő
NOP
2008. június 06. 16:30 | Sorszám: 38
Nem. Nézz utána, ott ülsz a gép előtt
NOP
2008. június 06. 16:29 | Sorszám: 37
Akkor csak tessék, legfeljebb elbeszélünk egymás mellett. Mindegy úgysem értjük egymást

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 06. 16:26 | Sorszám: 78
Nem, nem! Itt mindenki úgy ír, mintha az lenne. De csak én vállalom fel.

Téma: Kiegyezés
NOP
2008. június 06. 16:24 | Sorszám: 7
Amíg ennyire meg tudják osztani a népet, hogy uralkodhassanak, megtehetik.

A kiegyezés nem egyenlő a bűntetlenséggel. Felelősségre kell vonni azokat, akik az elmúlt rendszerben megöltek, megkínoztak, megnyomorítottak embereket! Felelősségre kell vonni az azonosító nélkül garázdálkodó rendőröket és vezetőiket! El kell számoltatni minden korrupció gyanújába keveredett embert. MINDKÉT OLDALON.Az ellopott pénzből visszaszerezni annyit, amennyit lehet. Mert lehet: lásd Zuschlag ügy.

Ha mindennek vége, akkor miért ne egyezhetnének ki a becsületes jobb és baloldali pártmaradékok, hogy aztán egy irányba húzzák az ország szekerét?

Aztán

NOP
2008. június 06. 16:16 | Sorszám: 5
Mikor 1qtyáztam?

Látod, "paraszt" hiába indítasz ilyen topikot, ebben az országban ezek miatt szóba sem jön kiegyezés.


Téma: Tematizálják a közéletet !
NOP
2008. június 06. 16:12 | Sorszám: 157
Szia gojmotoros,

Csak segítek képbe kerülni. Engem kell itt fikázni. Isten hozott!

Nekem egy 650-es Dragstarom van, a classicból.


Téma: Kiegyezés
NOP
2008. június 06. 16:04 | Sorszám: 1
Maximálisan egyetértek. Jó, hogy ilyen emberek is előfordulnak itt.

Szeretnénk mi is kiegyezést, békét, mert csak így juthat előre ez az ország. A választási kampányban legyen rivalizálás, de aztán legyen konstruktív parlamenti munka.

De itt csak lekommunistáznak, lefasisztáznak, lehülyéznek, leidiótáznak, pártbérenceknek titulálnak, stb.. minden becsületes szándékú törekvést a nickek mögött keménykedő pártaktivisták. Remélem, te nagyobb sikerrel jársz, mint mi.

Veled vagyunk!

Nép Oldali Párt


Téma: Tematizálják a közéletet !
NOP
2008. június 06. 13:40 | Sorszám: 145
Vagy kíváncsi a véleményekre.

Téma: Az államadósság a kormányok színétől függetlenül folyamatosan nő
NOP
2008. június 06. 13:39 | Sorszám: 30
De én nem beszéltem GDP-ről.

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 06. 13:37 | Sorszám: 68
Valóban. Elolvasható a honlapunkon.
NOP
2008. június 06. 13:36 | Sorszám: 67
Hozzám érdekes módon mégis csak ők írogatnak.

Téma: Tematizálják a közéletet !
NOP
2008. június 06. 13:31 | Sorszám: 143
Eddig is akkor írtál csak. Meg is látszik a hozzászólásaid színvonalán.

Téma: Mi veszélyesebb, ha az MSZP nyer, vagy ha a FIDESZ túlnyeri magát?
NOP
2008. június 06. 13:29 | Sorszám: 8
Négykor keltem ma is, magyar szakos barátom.
NOP
2008. június 06. 13:27 | Sorszám: 7
Most, hogy már tudjuk, a szavazatodra biztosan nem számíthatunk, feloszlunk.

Milyen komcsi kötődésű hírportálra hivatkozunk egyébként?

NOP
2008. június 06. 13:18 | Sorszám: 4
Szavazz ránk, nyerünk, és 4 évvel később lesz jogalapod ilyet írni.
NOP
2008. június 06. 13:16 | Sorszám: 3
Most érek rá. Ha zavar a téma, kihagyhatod. Nyitok neked másikat. :-))

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 06. 13:15 | Sorszám: 34
Ez a legnagyobb igazság azok közül, amit eddig itt olvastam.

Téma: Mi veszélyesebb, ha az MSZP nyer, vagy ha a FIDESZ túlnyeri magát?
NOP
2008. június 06. 13:13 | Sorszám: 0
Nos?

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 06. 13:05 | Sorszám: 63
"És ez így van jól."

Ha így van jól, akkor semmi baj! Kár, hogy az ország túlnyomó többsége ezzel nem ért egyet...

Mindenki szavazzon arra, akiben megbízik! Ha nagyobb az étlap, a választék, mit fáj az neked?

A pártot azért alapítottuk, mert már szinte minden parlamenti pártra szavaztunk és mindegyikben csalódtunk. Úgy éreztük, nincs kire szavazni. Most először fogok nyugodt lelkiismerettel szavazni.

"Ezzel szerintem egy kicsit eltévedtél, itt a gondolán"

Valóban. Ide csak pártaktivisták írogatnak a jelek szerint. Főleg FIDESZ-esek. De nem kérek emiatt elnézést.

"de azért nyomjad csak, dolgozz meg a pénzedért."
Kár, hogy úgy fikázol, hogy nem olvastad honlapunk ide vonatkozó részét. Rájöhettél volna, anyagilag nem nyerünk az ügyön.


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 06. 12:54 | Sorszám: 32
SŐŐŐT!
NOP
2008. június 06. 12:52 | Sorszám: 31
Igen, szavazz a Nép Oldali Pártra! Nem hagyjuk kevésbé figyelmen kívül a tényeket, mint hazánkat eddig vezető bármelyik párt.

Téma: Az államadósság a kormányok színétől függetlenül folyamatosan nő
NOP
2008. június 06. 12:49 | Sorszám: 28
Nem kell, hiszen ezek a pénzek is bele lettek számolva.
NOP
2008. június 06. 12:48 | Sorszám: 27
Az, hogy nem értesz meg, nem jelenti azt, hogy én nem értem önmagam. De ez kölcsönös, mert én meg nem értelek téged. Idevetsz egy-egy sort, aztán találjam ki, hogy mit is akarsz ezzel mondani:

"2000-től a szerkezet öntisztítóvá vált,"

Micsoda vált öntisztítóvá? Hogyan kell értelmezni, hogy öntisztítóvá vált? Kicsit bővebben fejtsd ki légyszíves! Hátha tök jót mondasz és mást is érdekel.

NOP
2008. június 06. 12:41 | Sorszám: 26
Nem, ezt a pozíciót neked tartogatjuk.
NOP
2008. június 06. 12:38 | Sorszám: 24
Bárcsak megtehetném!
NOP
2008. június 06. 12:36 | Sorszám: 21
Nem. De az államadósság növekedéséről beszélek, ami miatt hazugnak és egyebeknek neveztek, pedig ez tény kérdés.

Nem szoktam magamat idézni, de most kell: "Tehát e tekintetben nincs sok különbség az eddigi kormánypártok között."

A hangsúly azon van, hogy e tekintetben. Azt sem mondtam, hogy nincs különbség, hanem azt, hogy nincs sok különbség.

Csak én értem, amit írok?

NOP
2008. június 06. 12:25 | Sorszám: 18
Magyarország összadósságáról beszélek és nem a GDP arányos adósságról. De ez a továbbiakban se zavarjon benneteket, nem azért írtam.

Ez az adósság pedig folyamatosan nő, topikom kis pártatlan közgazdászai:
1990-ban 1.300 milliárd körül volt
2008-ban 16.000 milliárdot is meghaladta (március)

Vagy tévednék?

NOP
2008. június 06. 10:35 | Sorszám: 0
Tehát e tekintetben nincs sok különbség az eddigi kormánypártok között.

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 06. 10:20 | Sorszám: 60
Tappancs,

Ha mindenki hozzád hasonlóan vélekedik, a Nép Oldali Párt soha nem éri el az 5%-ot.

NOP
2008. június 05. 18:24 | Sorszám: 38
Most megfogtál.

Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 05. 14:02 | Sorszám: 4
Nálad a pont. Köszi.

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 05. 13:59 | Sorszám: 36
"NOP első beírásai szerint, úgy gondolja, hogy az egyszerű melós, tehát a tanulatlan ember sokkal alkalmasabb lenne magasállású politikusnak, mint a sok közgazdász és jogász, azaz a diplomás emberek."

Ezt vissza kell utasítanom. Ilyet nem írtam.

Az egyszerű melós nem egyenlő a tanulatlan emberrel. Legalábbis az én felfogásom szerint. Csupán azt akartam hangsúlyozni, hogy az egyszerű, becsületes jószándék többet ér a diplomás ravaszkodásnál. Tisztelet a kivételnek, persze.

Én is egyszerű alkalmazott, tehát melós vagyok. De nem vagyok tanulatlan, sem primitív. A politikához meg nem lehet általában érteni, mert az is olyan sokrétű dolog, mint bármely tudományág. Ha nem így lenne, akkor nem alkalmazna minden kormány többszáz szakértőt.

A nagyon képzett politikusainkkal szemben én ha akartam volna, akkor sem tudtam volna 20 év alatt így gallyravágni ezt az országot. Lehet, hogy ehhez a teljesítményhez valóban diploma kell.

Az igaz, hogy vannak olyan kormányok, amelyek az Orbán kormánynál rosszabbul működnek, de ezt a választók nem hitték el, amikor a legjobban el kellett volna hinniük: a választások alkalmával. Immár többedszer.

A parlamenti pártjaink, valljuk be, mind megbuktak. Mégis mindig rájuk szavaznak az emberek.

Nem jól van ez így


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 05. 13:42 | Sorszám: 1
Az is elgondolkodtató, hogy pont ehhez a témához nem szól hozzá senki....

Téma: Olaszliszka
NOP
2008. június 04. 23:06 | Sorszám: 0
Olaszliszka veszélyes hozadékai közé lehet sorolni azt, hogy ezentúl könnyen lehet, hogy az emberek hasonló esetben nem fognak megállni és a pórul járt cigány, roma (ahogy tetszik) ott vérzik majd el az út mellett népes, jajveszékelő családja körében.

Téma: Ha most népszavazás lenne az EU tagságról
NOP
2008. június 04. 22:50 | Sorszám: 82
Wilson,

Magyar vonás, hogy mi mindig mindent túl akarunk teljesíteni. Mi eubbak vagyunk az EU-nál, ez tény. Külföldi (svéd) tapasztalataimból tudom.

Azzal a gyakorlattal én magam sem értek egyet, hogy minden kis hülyeségért halálba büntetnek bennünket borászként, autóvezetőként, fogysztóként, stb...

Sajnos ebben maximálisan igazad van. Nem hiszem, hogy ez ellen nem lehet tenni.


Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 04. 22:41 | Sorszám: 30
Többdiplomás orvosok? Aki végigtanulta az egyetemet meg a szakosítót az nem biztos, hogy még egy diplomára vágyik.

Nagyon jó lenne, ha az orvosok maradnának a gyógyításnál. Nem azért, mert nem lennének jó politikai vezetők, hanem azért mert belőlük, praktizáló orvosokból így is óriási a hiány. Ugyanez a politikusokról nem mondható el.

NOP
2008. június 04. 22:36 | Sorszám: 28
Ezt én magam is így látom. Pedig tisztelni a másikban az embert nem kerül pénzbe.

Magyarországon a hivatalokban gyűltek össze azok az emberek, akikbe semmi humánum és segítőkészség nem szorult. Azt hiszem, erről mindenki tudna történetekkel szolgálni. A társadalom pedig szenved. De még azok is szenvednek, akik packáznak az emberekkel a hivatalban, mert a másik hivatalban már ő is csak ügyfél. MIÉRT TESSZÜK EZT EGYMÁSSAL?

Ha az emberek, társadalom nem változik meg, akkor semmi sem fog változni e szép kis hazában.


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 04. 22:24 | Sorszám: 27
Mik lennének egy nem dilettáns, nem naív és nem megélhetési párt helytálló gondolatai szerinted?

Tényleg érdekel. Mindig tanul az ember.

Remélem, ennél azért többre is fussa.


Téma: Trianon 88. évfordulója
NOP
2008. június 04. 22:19 | Sorszám: 0
Ilyen csúnyán nem bántak még el országgal Európában.

A legjobban az bánt, ahogy a külföldre került testvéreinkkel bántak, bánnak szomszédaink. Pedig kötelezettséget vállaltak arra, hogy tiszteletben tartják a kissebségi jogokat. Ez a mai napig nem történt meg. Ez jelentheti azt, hogy a szerződés más pontjai sem érvényesek?

Elgondolkodtató, hogy azon országok egy része, akikkel békeszerződés(eke)t kötöttünk ma már nem is léteznek...


Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 04. 13:20 | Sorszám: 7
Oké, az én hibám! A melósok alatt én sem azt értem, akinek érdeklődési köre, az életének, szakmájának szűk területére és a kereskedelmi tv-k adásaira korlátozódik. De nem kell aggódni, bár minden tiszteletem az övék, de ilyen beállítottságú emberek nem is gondolnak a pártalakításra. Sajnos.

Elsősorban arra gondoltam, hogy nem kell ügyvédekkel, közgazdászokkal telerakni a parlamentet, akiknek létkérdés a bentmaradás. Becsületes, jószándékú és NEM KORRUPT emberek kellenek oda.

Nézzük már meg hazánk helyzetét! Ide a nagy pártkarrieristák és politikai "nagyágyúink" juttaták! Ők pedig értenek a politikához, nem? Csak éppen valami hiányzik belőlük...

Azt kellene valahogy pótolni. Olyanokat odaküldeni akikben még megvan.

A tisztesség és a józan ész.

NOP
2008. június 04. 10:25 | Sorszám: 3
Miért nem tudtok már elvonatkoztatni egy kicsit a jelenlegi parlamenti pártoktól?

Ha bárki állna mögöttünk, nem gondolojátok, hogy ennél jóval hatékonyabb marketingformát vennénk igénybe? Akkor lenne miből.

Kérdés:
Ti hogyan állnátok neki, ha véletlenül jobbá akarnátok tenni az országot?

Megjegyzés:
Csak akkor tudunk kikecmeregni a kátyúból, ha egy irányba húz a társadalom. De ennek nyomait se látni...


Téma: Már kampányolnak!
NOP
2008. június 04. 10:12 | Sorszám: 48
Ezek valóban értelmes riportok. Köszi

Téma: Pártvezetők melósokból?
NOP
2008. június 04. 09:19 | Sorszám: 0
A Nép Oldali Pártban ez van. Mert valószínű, hogy szociális érzékenységből a becsületes munkásemberek jobbak, mint a milliárdos és nagyvállakozó politikusok.

Olyanok kellenek a parlamentbe, akik:
- Tudják milyen 60-70 ezer Ft-ból élni
- Van erkölcsi tartásuk
- A társadalom érdekeit és nem a befektetőkét nézik
- Azt mondják, amit gondolnak és azt teszik, amit mondanak
- Megőrzik és (ha lehet) visszaszerzik a nemzet elkótyavetyélt vagyonát


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 04. 09:04 | Sorszám: 20
Micsoda szörnyű nagy titkok tudója vagy! :-)
NOP
2008. június 04. 09:01 | Sorszám: 19
Na, végre konkrét elképzelés! A nagy részével egyet is értek. Kibővíteném azzal még, hogy azon volt nemzeti vagyontárgyakat pedig vissza kell szerezni, amelyek bűncselekmény következtében váltottak tulajdonost. Ezek a szerződések érvénytelenek.

De a legfontosabb: A magyar termőföldet semmiféle körülmények között nem szabad külföldieknek átengedni. Ennek és a következő századoknak az lesz a nyertese, akinek termőföld és vízkészlet van a birtokában.

A vízművek privatizációja és a földek külföldiek általi felvásárlása már folyik. Sürgősen meg kell ezeket akadályozni. Mert ha nem lesz áramunk és nem lesz üzemanyag, azt még túléljük. De ha nem lesz víz és élelem?

Olyan pártok kellenek a parlamentbe, mint a Nép Oldali Párt, vagy más, olyan erők, akik ezt a programot végrehajtják. Minden egyéb feladat ezután jöhet csak. Ez nem jobb és baloldal kérdése.


Téma: Ha most népszavazás lenne az EU tagságról
NOP
2008. június 04. 08:51 | Sorszám: 78
Wilson,

Igazat adok neked ebben. Más országokban valóban nem így működnek a dolgok, ezt személyesen is tapasztaltam. A büntetések zömével nem értek egyet.

Azt viszont helyeslem, hogy a hamis bort előállítókat lefüleljék és méltó módon megbüntessék. Nem mindegy, hogy mit iszunk bor gyanánt és nem szabad, hogy a magyar bor megítélését az ilyen "borászok" elrontsák.

NOP
2008. június 04. 08:46 | Sorszám: 77
Mackó!

A kérésem mindenkire vonatkozik. Szeretném, ha a kultúrált hozzászólások kerülnének ide és értelmes eszmecsere kezdődne, folytatódna itt. Remélem, nem baj.


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 02. 13:24 | Sorszám: 11
Az, hogy új erők kellenek a parlamentben az én egyéni véleményem.

Akik az eddigi parlamenti pártok valamelyikének működésével meg voltak elégedve, szavazzanak arra! Lesz rá módjuk. Aztán minden megy tovább, ahogy eddig..


Téma: Ha most népszavazás lenne az EU tagságról
NOP
2008. június 02. 13:19 | Sorszám: 73
Üdv!

Nem lehetne a folyamatos és ennélfogva már unalmas kötekedések helyett konstruktív ötletekkel, tartalmas véleményekkel előállni?

Kérlek, ne húzzátok le a topik színvonalát!


Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. június 01. 21:34 | Sorszám: 4
Ha észnél lesz a magyar a választásokon, akkor még van remény.

Új erők kellenek a parlamentbe!


Téma: Ha most népszavazás lenne az EU tagságról
NOP
2008. június 01. 21:31 | Sorszám: 69
Üdv!

Úgy érzem, az EU-t nem azért találták ki, hogy nekünk jó legyen. Hiú ábránd azt gondolni, hogy az első és a második világháborút lezáró diktátumokat kiötlő országoktól bármi jót várhatnánk. Amit akkor elkezdtek - Magyarország, mint állam felszámolása - most az EU-ban fejezik be.

Tehetik, nagyszerű helytartókat találtak vezetőink között. Csak azt nem vették meg, amit nem akartak. A teljes nemzeti vagyonunkat felvásárolták a nemzet megkérdezése és beleszólása nélkül, de eközben az államadósság mégis az egekbe szökött. A bevételek eltűntek.

Ez olyan, mint amikor a szomszéd eladja az autómat, a házamat, minden ingóságomat, az ezekért járó összeget pedig elteszi. De még ezzel sem elégszik meg, hanem minden családtagomat 1,5 millió forint adóssággal megterheli. Vajon mit tennénk egy ilyen emberrel? Vezetőinkkel pedig semmit nem teszünk, hanem ezeket vetésforgóban újraválasztjuk.

Az EU nekünk mindent megtilt, másoknak mindent enged. Azért fizet, hogy teljesen tönkre tegyük a saját mezőgazdaságunkat, hogy levágjuk a teheneinket, hogy kivágjuk szőlőinket, hogy bezárjuk cukorgyárainkat, tejüzemeinket, stb...

Nagyon jól halad felszámolásunk. Most már csak a maradék termőföldet kell megvásárolniuk, hogy végképp semmink se legyen. Ez is már javában folyik. Mi még mindig semmit nem teszünk....

Nép Oldali Párt


Téma: Szüksége van-e a társadalomnak egy új politikai erőre?
NOP
2008. június 01. 21:07 | Sorszám: 11
"Több tucat párt közül választhatsz, de a két nagy párt már évek óta viszi a szavazatok 90%-át."

Ez valóban így van. De nem értem, hogy miért. Mindegyik volt ellenzék is és kormánypárt is. Mindegyik uralma alatt ugyanolyan mértékben nőtt az államadósság, ugyanúgy léteztek a korrupciós ügyek, ugyanúgy eladták nemzeti vagyonunkat, ugyanolyan kompromisszumképtelenek, mindkettő bizonyította alkalmatlanságát, stb...

Nem azt mondom, hogy egyformák, hanem azt, hogy egyik rosszabb, mint a másik. Mégis mindig rájuk szavaz a nép. Csak rájuk!

Ezt már írtam máshol is, de ide is leírom:
Ez olyan, mint amikor a fagyizóban, ahol a többszáz féle fagyiból lehet választani, de mi mégis kettőből választunk. Abból a kettőből, amelyikről biztosan tudjuk, hogy rosszak, de magyar módra azt mondjuk: "A többi ugyanilyen pocsék lehet, minek kellene másikat választanunk?" Bármit vehetnénk, de mi mindig ebből a biztos rosszból választunk, ahelyett, hogy esélyt adnánk egy harmadiknak, negyediknek, akárhányadiknak.

Hülyén hangzik nem? Mégis ezt tesszük. Ezzel a magatartással sokat veszítünk, mert jelen esetben nem egy adag fagyiról van csak szó.


Téma: Ha most népszavazás lenne az EU tagságról
NOP
2008. május 29. 19:40 | Sorszám: 0
Ha most népszavazás lenne az EU tagságról, te mire voksolnál? Bent maradni, vagy mégsem? Indokok?

Téma: Van-e még kiút ebből?
NOP
2008. május 29. 19:19 | Sorszám: 3
Lőrinc Barát!

Kemény vagy, mint 500 éve. Ez tetszik! Azt hiszem, igazad is van. Bízzunk abban, hogy vannak tömegével hozzád hasonlók ebben az országban. Legalábbis erre gondolok, amikor látom, hogy a politikai történéseket, a korrupciót az emberek tömegei elutasítják és emiatt elfordulnak a politikától.

Igazad van abban is, hogy változnunk kell. Le kell gyűrnünk ránkrakódott rossz tulajdonságainkat: a pesszimizmust, a gyanakvást, a lopást, a szemetelést és az egymás iránti bántó közönyt.

Akkor van remény.

NOP
2008. május 29. 16:59 | Sorszám: 0
Véleményekre lennék kíváncsi, hogy van-e még Magyarországnak jövője, és ha igen, akkor hogyan lehetne kikecmeregni ebből a nehéz helyzetből, amelyben vagyunk? Ki mit gondol erről?

Nép Oldali Párt

Email a webmesternek | Gondola