gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Anyák, húzzatok dolgozni!
gojmotoros
2008. június 17. 10:19 | Sorszám: 29
Eza dobrev-féle kiszólás annak a folytatása lehet, amikor a böszme azt találta elsőre kijelenteni, hogy a -kimondottan-a cigány családok gyerekeit kell kiemelni a családokból átnevelés céljából.......na, lett belőle nagy felháborodás......most- összemosva- minden családanyára célozgatnak.
Az ő gyermekeik a II. kerületben úgysem kerülnek össze a cigányokkal, semmilyen szinten.
A többi nyomorult magyar családok gyermekei pedig legyen a cigányokkal együtt minél hamarabb.
gojmotoros
2008. június 17. 10:02 | Sorszám: 27
Annyi erővel kezet is csókolhatott volna neki( DK-nak), hogy micsoda príma ME-t faragott a férjecskéjéből...nemde?


Amúgy Havas E. önmagában, vagy valamelyik celebbel dumálgatva elszáll, mint a lepkefing a levegőben.

gojmotoros
2008. június 17. 09:13 | Sorszám: 25
Tegnap este a Sztory Tv-ben Havas E. vendége volt Dobrev Klaralina.
Elég rendesen aprította Havas, a frist ladit.....
köpnyi-nyelni nem volt ideje...
Elmesélte Havas azt a sztorit, amikor a böszme őt hátbaveregette miniszter korában, egy interjú előtt a váróban.
Ezen Havas úgy felháborodott, hogy még most sem felejti.
Kérdezte a frist ladit: nem szokta nevelni a férjét otthon??, ha már nem hozott magával viselkedés mintát a pápai családból.....
nyekegett Dobrenova.

Téma: Megbukott Tordason a bojkottfelhívás
gojmotoros
2008. június 17. 09:01 | Sorszám: 8
Hacsak az lenne a gond, hogy sok randa nő......

Virág Attila a Tiara Rt tulajdonosa, az Szdsz-ból ejtőernyőzött a Malévhez,
Tiara Rt. a Gyurcsány Ferenc nevével fémjelzett Perfekt Rt. helyét vette át....lehetne tovább folytatni a kapcsolatrendszert.......
Létrehozott egy on-lie magazint, amely egyértelműen a jobboldal kendeféle lejáratásba kezdett....minél rosszabbul áll a kókás szadi,annál erősebb a patkányviselkedés-azaz a zugírás név nélkül csalárd hazugságal telerakva. Amit Kosarasról is összefirkált ez a mameluk Pepin,bizonyára júdás pénzért.

Szerintetek hol sérti az újságírói etikát (MÚOSZ), és személyiségi jogokat??
A Népszava indította el a lejáratást,másfél év után, most a Tiara csámcsog róla "Pepin" zugújságíró "tollából"....de nem is egy nickkel, hanem többel egyszerre ír, úgy is mint "hozzászóló".
Ez ám bicskanyitogató!!!!

Hol, és hogyan lehetne ezeket zugfirkászokat( képletesen) "szájbaverni"??

gojmotoros
2008. június 16. 15:54 | Sorszám: 0
"A faluban arra biztatták a szülőket, hogy gyermekeikkel együtt maradjanak távol Kosaras Péter Ákos igazgatóvá választása miatt a szombati évzáró ünnepségtől. A lakosság válaszolt a hangulatkeltésre, soha nem látott érdeklődés övezte az ünnepséget."

Aáry-Tamás Lajos oktatási ombudsman arra biztatta a két település lakóit – és a magyar állampolgárokat –, hogy tiltakozzanak Kosaras Péter Ákos megválasztása miatt.

A hazug Népszava kezdte el a mocskolódást másfél év után újból, majd csatlakozott hozzá a Tiaramagazin zugújságírója bizonyos " Pepin sógor", aki álnéven pózol az iwiwvwen is, miközben onnan szedi le az információkat, viszont irományait nen szignálja a blogját......nem ismerős nektek ez a nick?
az zindexen már 1999.óta kavar.
Állítólag az iwiw megtisztítja az ilyen sunnyogó alakoktól a társaslapot.


Téma: Olvastátok? (13.)
gojmotoros
2008. június 16. 11:21 | Sorszám: 2131
Úgy olvasom a Googliból, hogy

"Egykori villáját az Apró család az �56-os ítéleteiről elhíresült vérbíróval, Jahner-Bakos Mihály özvegyével és családjával közösen lakják"
Nem az egész villa a Dobrevé, csak 156 nm, amiből Fittelina lett, míg felújították.


Téma: Tematizálják a közéletet !
gojmotoros
2008. június 15. 10:28 | Sorszám: 211
Legyen itt válaszul a legilletékesebb, Raj Tamás rabbi idézete:

(....)
"A héber Bibliában ugyanis a gój egyértelműen népet jelent,
sőt Mózes II. könyvében közvetlenül a Tízparancsolat elhangzása előtt Isten egyenesen így szól a zsidókhoz:
Ti pedig legyetek számomra papi birodalom és a szent nép héberül gój kados.
A gój csupán a római elnyomás idején nyerte el mai jelentését.
A kereszténység hatalomra jutása és a római birodalom bukása után a római keresztényekre vonatkozott,
akik különféle népekhez tartoztak, ám vallásuk mégis egybefűzte őket.
Egyszóval a hagyományos zsidó szemében a gój csupán a keresztény európait jelenti,
s ugyanakkor mint láthattuk ebben a szóban semmi pejoratív kicsengés, semmi kivetnivaló nincs."


Végül pedig egy kedves zsidó anekdota:

Kohn ki tudja miért elhagyja a vallását, ám a következő péntek este mégis megjelenik a Dohány utcai
zsinagógában, és leül a megszokott helyére, Grün mellett. Grün nem érti a dolgot, és megkérdezi barátját:
Ne haragudj, mit keresel Te itt ? Ha jól tudom, a héten kitértél ?
Te jó Isten, egészen elfelejtettem csap a homlokára ijedten Kohn.
Mire Grün magától érthetően hozzáteszi: na látod ilyen buta csak egy gój lehet."
RAJ TAMÁS rabbi
Na ugye, a rabbi máris kirekesztette Khont a magukfajtája közül.

Gój motoros

Dübörög a gépem, járom szép hazám,
Egyre fogy a méter, kisebb lett talán ?
Az albérlő utál, rossz a fizimiskám,
Pedig a szívemben ott a szent igazság.

Elfogyott a flaszter, itt van már a határ,
A sáv túloldalán vár elrabolt hazám.
Az ősi honhoz nincs már sok közöm,
Vendég lettem otthon, nagy a fájdalom.

Lesz még feltámadás, győz majd az igazság,
Aranytollú sólymunk fényben vitorláz.
Szárnyain a napfény mindent beragyog,
Ősi szép hazámba hazatalálok.

Goron Imre

Én pedig szimpatizáns vagyok velük.

gojmotoros
2008. június 12. 13:10 | Sorszám: 201
Köszönöm

Jól nézünk mi ki..... miki

Még tanulnom kell ezt a fórumot.....mindenütt más-más a fórumkódok precizitása.

gojmotoros
2008. június 12. 11:43 | Sorszám: 199
A sikertelen képért elnézést kérek.Elbénáztam
gojmotoros
2008. június 12. 11:40 | Sorszám: 198
Köszönöm

József Attila: Nem, nem soha...

[img]http://m.blog.hu/pa/paraszolvencia/image/goj_tuntetes.jpg[/ img]

Sajnos a fűnyíró sem halkabb.

gojmotoros
2008. június 12. 10:10 | Sorszám: 196
Akkor mostmár le vagyok káderezve? :-)

Megkapom a " működési" engedélyem ennek után?

gojmotoros
2008. június 08. 11:11 | Sorszám: 165
Aztán mér vagyok én Prüntyike, hm?
Nem inkább f@fej, vagy tejfeles köcsög?

Látom kezdődik a beavatás...

gojmotoros
2008. június 08. 11:07 | Sorszám: 164
Hmm, várjál már azzal a fikázással:
hacsak le nem fikázom a Dragstarodat...:-)

Most gondolodom, hogy vegyek egy Yamaha Majesty-t, hogy lefikázhassalak, vagy egy retró Susukit 85 kilóért, aztán mégcsak véletlenül sem repesztünk egy egymás mellett..

gojmotoros
2008. június 06. 15:53 | Sorszám: 156
Miközben jól eltévedtem...
per/pill. nincs mocim, de nézegetem a-ha gondolati szándékban a
ötvenes Agility-t.városi közlekedésre inkább. Amúgy a szimpátiám nagyobb a gojosok iránt, amikor felbőgnek a Hondáikkal...hagy tartsák sakkban az etnikumot, különöden Borsodban, mert amúgy már lebontanák a fél falut egy éjszaka, a benne lakókat öregeket pedig képesek lennének elásni.
gojmotoros
2008. június 06. 14:12 | Sorszám: 154
gojmotoros
2008. június 06. 13:58 | Sorszám: 148
Köszönöm, le is ülök.:-))
gojmotoros
2008. június 06. 13:51 | Sorszám: 146
Új tag vagyok-e Fórumon, nyilván a nézeteim azonosak az itt fórumozók többségével, ezért regisztráltam ide, de előbb többet olvasok, mint írok,hogy minél jobban képbe kerüljek, az uralkodó "széljárást" illetően.

Email a webmesternek | Gondola