gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Bottal se piszkáld !
kabasolyom
2009. november 04. 22:05 | Sorszám: 262
Tisztelt "nemszadista"!
LefordÍtanád angolra ezt a szót például:megvárattathatnátok?
kabasolyom
2009. november 04. 20:23 | Sorszám: 253
Üdvözöllek!Nemcsak Neked,ajánlanám mindenkinek pl.Varga Csaba:A magyar szókincs titka cÍmű könyvét.
Tisztelettel M.Deák Zoltán

Téma: 12:46 AM
GM
2009. június 02. 11:00 | Sorszám: 1700
azt, hogy mire van szükség, azt majd a választók döntik el. a demokrácia márcsak ilyen macerás dolog. Megjegyzem Bolgárék szerint meg OV-ra nincs szükség. Szerencsére nem ők döntenek erről, hanem az emberek.
GM
2009. június 02. 10:58 | Sorszám: 1699
akkor kisebb a jobbos 2/3-ad esélye. erről beszélek. ezért drukkolok, hogy bekerüljön. arról senki se álmodjon, hogy hipp-hopp senki sem szavaz rájuk, hanem mind a Fideszre voksolnak inkább. ilyen nem lesz. vagy éppen hogy nem jut be, vagy éppen hogy bejut. Ha a fidesz nem tiltatta volna ki a médiumaiból, akkor 100%, hogy megvan az 5% és nincs ez a probléma. na ezért vagyok dühös. a Fidesz minden követ megmozgat, hogy tökön tudja magát szúrni. remélem nem sikerül, s a jobbik bejut.
onogur
2009. június 02. 10:44 | Sorszám: 1695
Azt nem Te, hanem a választók döntik el, hogy mire van szükség.
Szar dolog a demokrácia, de hát jobbat még nem találtak ki helyette.

Téma: Láttátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 09. 20:24 | Sorszám: 3001
"Fonó helyett,gyülésekre járunk!"
kabasolyom
2008. október 08. 20:24 | Sorszám: 2957
Vajon milyen ukázt kapott a héten,ez a,nagypáholy "lábához"kötött,csaholó eb?Mit súghatott neki a nagymester?

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
kabasolyom
2008. október 07. 22:16 | Sorszám: 409
EU-s módra:"ami a tiéd,az az enyém is,ami az enyém,ahhoz semmi közöd"!
kabasolyom
2008. október 07. 22:10 | Sorszám: 408
MULTIKULTURÁLT ÖSSZEFOGÁS!Ez már döfi!
kabasolyom
2008. október 07. 22:02 | Sorszám: 406
"...támogatni kell.Románoknak,szlovákoknak a magyar kisebbségeket...".Amilyenben volt részünk ezidáig,annál jobb nem lesz,amilyenben volt részünk ezidáig,többé nem kell!Akkor...?Ki volt az az ökör,aki be akarja adni:egy leigázó gyámolItja a leigázottat?

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 07. 21:22 | Sorszám: 1809
Selejt hibrid vagy Te is,netalán tévedek?!
kabasolyom
2008. október 06. 19:30 | Sorszám: 1804
A közelmúltban lebolsIzott,most,hogy vigasztaljam,úgy kell-e válaszolnom nékije:voltam,illegalitásban?

Téma: Láttátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 06. 18:20 | Sorszám: 2918
Én szerintem,aki rendőrnek megy,az is tarka magyar.Egy igaz magyar, nem sűllyed ennyire mélyre,csak az a baj,hogy az azonosItójuk mellől,hiányzik az ácskörző.

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 06. 17:44 | Sorszám: 1801
Szintiszta igazság!

Téma: Láttátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 06. 00:23 | Sorszám: 2907
Na,itt nem értek valamit.

Zsidó cigány keverék=tarka magyar,magyar zsidó keverék=tarka magyar,mongol magyar keverék=tarka magyar.Ezekből nem lesz soha tarka zsidó,tarka cigány,tarka mongol?


Téma: ... most pedig nevessünk egy kicsit 2 ...
kabasolyom
2008. október 05. 23:56 | Sorszám: 2068
A C.kérdés,vajon a "középpálya" magasságában levő testrészről szólt volna?

Téma: Mozgalom: Zsidó iskolába cigány gyerekeket!
kabasolyom
2008. október 05. 23:35 | Sorszám: 50
Ez a cél,a buta "keverékanyag" előálItása!

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 05. 23:29 | Sorszám: 1799
És ETNIKAI!

Téma: Hallottátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 05. 23:22 | Sorszám: 1293
Ú.a.mint 1292.
kabasolyom
2008. október 05. 23:20 | Sorszám: 1292
A gyönyörűséges "jegyzőkönyvek" gyakorlati alkalmazása!

Téma: Láttátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 05. 23:12 | Sorszám: 2905
Mi az a "tarka magyar"?Gyurcsány,nem mondhatná vajon azt:-tarka a beszédem,tarka vagyok én is?

Téma: Béke poraira !
kabasolyom
2008. október 05. 23:02 | Sorszám: 35
Ne feledd el,Te is,én is,mind-mind halandók vagyunk!

Téma: Mozgalom: Zsidó iskolába cigány gyerekeket!
kabasolyom
2008. október 05. 22:51 | Sorszám: 48
Sőt,megváltozna a nóta is.Valahogy Igy:..Erdő szélén sátoroznak a zsidócigányok...

Téma: Béke poraira !
kabasolyom
2008. október 05. 14:02 | Sorszám: 8
??

Téma: Közszellem és közvélemény
kabasolyom
2008. október 04. 20:27 | Sorszám: 57
Nincs senki,aki hozzászólna a témához?Mi lesz tovább,a közvéleménnyel?Hol vagytok "tábornokok"?Merre jártok?

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 04. 20:13 | Sorszám: 1797
Tisztelt medi!Sajnos,nem én vagyok a hülye+naiv,hanem Cion bölcsei(szegények!). Kategorikusan,nem szeretném!Kategorikusan,nem várom!Sőt,aggódom miatta!
Tévrdni,emberi dolog,mondta a gácsér,és leszállt a tyukról.

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
kabasolyom
2008. október 04. 17:21 | Sorszám: 551
Úgy neveztük Orbánt valamikor,hogy a mi miniszterELNÖKÜNK is!Sajnos,a mai valóság az:Orbán,el nökünk is!

Téma: Láttátok? (4.)
kabasolyom
2008. október 04. 16:36 | Sorszám: 2860
Isten nevét hiába fel ne vedd!ZÜMIKE!Tudod,kikre áll ez a "mondás"?Viszont,a szecskának hagyj békét!Nem egy súlycsoportban vagytok.Nem veszed észre?

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 04. 16:18 | Sorszám: 1793
Vigyázni kell testvéreim,az ilyen és a hozzá hasonló alakokra,mert:"...Hogy kézben tartsuk a közvéleményt,azt össze kell zavarnunk,oly módon,hogy addig és annyi egymásnak ellentmondó nézetnek adjunk hangot a legkülönbözőbb oldalakról,amig a gójok el nem veszItik fejűket ebben a labirintusban és arra a meggyőződésre nem jutnak,hogy legjobb,ha az embernek egyáltalában nincs nézete politikai ügyekben,melyeket a közvélemény amúgy sem érthet meg,mert csak azok értik meg,akik irányItják a közvéleményt."És tudjuk ezt kik Irták!
kabasolyom
2008. október 04. 15:48 | Sorszám: 1792
Meg vagyok győződve,nem is mer az semmit mesélni,pláné,székelyek előtt,úgyanis minden szavából az súgallik,hogy most is bevan öltözve a gyorstüzelő gatyába(modernebb változata ampers).Csak egy,székely lehelettől is,garantáltan,megtelne ez a gatya,valami hig anyaggal.
kabasolyom
2008. október 03. 20:59 | Sorszám: 1787
Hát,ecsém!te olyan bunkó vagy,mint az északi sarkon,hajótörést szenvedett zulu hócipője.Halvány lila fingod sincs a székelységről.Mi több,ilyen ócska sztorit,már hallottam,ugyanilyen elemis szinten gondolkodó senkiháziaktól.Nem-e,te nyaltad a románok dolináját,egy kis virics reményében?Tudod mit,fújd ki az orrod,és amrikai hőlégfuvóstól,csókolj bele valamibe!
kabasolyom
2008. október 03. 20:57 | Sorszám: 1786
Hát,ecsém!te olyan bunkó vagy,mint az északi sarkon,hajótörést szenvedett zulu hócipője.Halvány lila fingod sincs a székelységről.Mi több,ilyen ócska sztorit,már hallottam,ugyanilyen elemis szinten gondolkodó senkiháziaktól.Nem-e,te nyaltad a románok dolináját,egy kis virics reményében?Tudod mit,fújd ki az orrod,és amrikai hőlégfuvóstól,csókolj bele valamibe!
kabasolyom
2008. október 03. 20:55 | Sorszám: 1785
Hát,ecsém!te olyan bunkó vagy,mint az északi sarkon,hajótörést szenvedett zulu hócipője.Halvány lila fingod sincs a székelységről.Mi több,ilyen ócska sztorit,már hallottam,ugyanilyen elemis szinten gondolkodó senkiháziaktól.Nem-e,te nyaltad a románok dolináját,egy kis virics reményében?Tudod mit,fújd ki az orrod,és amrikai hőlégfuvóstól,csókolj bele valamibe!

Téma: ... most pedig nevessünk egy kicsit 2 ...
kabasolyom
2008. október 02. 14:04 | Sorszám: 2044
Munkavédelmi gumikesztyű,ötujjas.Két hét,haza lehet jönni!
kabasolyom
2008. október 02. 14:02 | Sorszám: 2043
Munkavédelmi gumikesztyű,ötujjas.
kabasolyom
2008. október 02. 13:59 | Sorszám: 2041
"DuguláselhárItók"előnyben!
kabasolyom
2008. október 02. 13:57 | Sorszám: 2040
"DuguláselhárItók"előnyben!

Téma: Közszellem és közvélemény
kabasolyom
2008. október 02. 13:17 | Sorszám: 55
Hogy meg tudjuk álapItani,milyen is Magyarország tekintetében,a mostani közszellem,figyelembe kell vegyük,azt a dolgot,miszerint,óriási különbség van,egy nyugalmas,normális folyamatokon keresztül fejlődő közösség és egy zürzavaros korszak közszelleme között.Mi az, ami a háttérbe kényszerIti, a normális,egészséges közszellemet?Elsősorban a társadalmi erők egyensúlyának rendellenességei,negativ irányba tereli az is,hogy a tulságos erős individualitásokat, nehezen szenvedi,a geniális emberektől pedig sokszor,egyenesen irtózik.Továbbá , ha az impulziv,avagy az intellektuális elemek hangsulyozódnak ki benne inkább, nagyban befolyásolják.Mert, minél erőteljesebb az intellektus ereje, annál stabilabb,tisztább,magasabb nivóju a közszellem.

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. október 02. 11:45 | Sorszám: 1767
Éppen ezért olvassa most,az 5.jegyzőkönyvet.

Téma: Közszellem és közvélemény
kabasolyom
2008. október 01. 20:45 | Sorszám: 37
Irjad tovább!
kabasolyom
2008. október 01. 00:19 | Sorszám: 19
Új mesterséged elsajátItásához,temérdek kisérleti nyul áll rendelkezésedre!
kabasolyom
2008. szeptember 30. 23:08 | Sorszám: 17
Mi is a közszellem?Valójában,nevezhetjük lelki közösségnek.Megnyilvánul azokban a közös gondolatokban,célokban,eszmékben,amelyek megvalósItását,illetve követését,minden egyes ember a maga számára elfogadja.Egy társadalomban,amelyben úrrá lesz,nagyban befolyásolja,a benne élők életét és lelkivilágát.viszont,a vele ellentétesen gondolkodókat,igyekszik magától eltávolItani.Ahol a közös célokért dolgozó és homogén társadalmi csoportban még nem erősödött meg az egységes közszellem,ott egymással ellentétes pártoskodást,pártokra szakadást állapIthatunk meg.Viszont egy összekovácsolt társadalomban,az embereket közös felfogásban egyesIti,a gyengébbeket megerősIti,felszinen tartja a célok eléréséhez.Ezt nevezhetjük,a társadalom lelkiismeretének.Most az a kérdés,van-e Magyarországon ilyen?Kellene-e tennünk valamit is e tekintetben érte?Mit?
kabasolyom
2008. szeptember 30. 22:09 | Sorszám: 16
kozmopolita ÚR!1. Ha már annyira szuper nyelvtanszakos profeszor ön,árulja el nekünk,hova tesznek vesszőt,a székelyrovásIrásban,és milyen a jele?2. A témával kapcsolatban, várom hozzászólásodat,lássuk,mennyire vagy jártas e témaban?Lesz-e miről társalogni?Vagy nem tudod milyen nemzetiségü az öntudatod?
kabasolyom
2008. szeptember 29. 20:54 | Sorszám: 15
Hozzátok szólok:Mersz,Istenostora,Szecska1,na meg a sok más,igazhitű testvéremhez,ne vegyétek számba,a nemzetzüllesztő jött-ment alakokat.Hagyjuk válasz nélkül a bunkó beleköhögésüket,hisz,nem is arról próbálnak beszélni,amiről kizárólagosan kellene.Náluk,éppen a szégyennélküliség az alap.Önimádat,öndicséret,öngyógykezelés.
kabasolyom
2008. szeptember 27. 22:53 | Sorszám: 0
Aki ebben a témában szeretne eszmefuttatást,szivesen elfogadjuk hozzászólását.Felkérem az álmagyarokat,kiméljenek meg mindennemű,nyomdafestéket nem tűrő,beleszólásaiktól,hisz egy nemzetnek ereje,a közszellem újra összekovácsolásától fűgg!

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. szeptember 27. 22:32 | Sorszám: 1600
Ennyi,szép fideszes művészi jelzőt,ki tanItott neked,nem-e vagy csendőrőrmester?
kabasolyom
2008. szeptember 27. 22:14 | Sorszám: 1597
Még,itt üdvözöllek Téged is,a találkozás reményében bIzva.Ne csüggedj el,hisz csalódni kell,hogy emberismerő légy!ZOLTÁN
kabasolyom
2008. szeptember 27. 21:49 | Sorszám: 1593
Megkérlek,vigasztald meg a tábornokot,beszterce aljasnak sem mondható,kijelentéséért.Megdöbbentő,hogy, magát,embernek,nevező,lény,enyire,alásűlyed.Én kérek bocsánatot,én szégyellem magam a helyében.PERIODIKUS ELMEBETEGGEL nincs mit kezdeni!Bizva a viszontlátásban,maradok tisztelőtök,Zoltán
kabasolyom
2008. szeptember 27. 21:22 | Sorszám: 1591
Nagyon vágod a "latint",letudnád fordItani ezt?Fon.Káláre,hámáre,kárnáre,szokáre,zsárnáre?!Milyen nyelv ez?
kabasolyom
2008. szeptember 27. 20:40 | Sorszám: 1588
Heljy,heljy,migyőn tunar vogy,kasmatyérolós burátyom?Hu nom vogy szükejajkas ömbör,nö csunjalkedjál sönki hűljyesirosávol!mert nem músz!
kabasolyom
2008. szeptember 27. 20:01 | Sorszám: 1587
Miért ez a sok agitálás,régi "nóta"?Inkább olvasd el ezt,lazIts,ne lázIts!

Végre mégis,valahára
Bontják a nagy közfalat...
Börtönöknek ajtajára
Föl van írva már:"szabad."
Kik szenvedtek:felüdülnek,
Titkos sóhaj szárnyra kel-
És kik lenn a porban ültek,
Emelkednek újra fel...

Nehéz álomtól gyötörtek,
Ébredeznek-szólanak.
Nyilak:mik a szívbe törtek,
Egyenként kihullanak.
Sajgó régi seb begyógyul-
S védve lesz az elhagyott...
Rendül a sir titkos szótól,
És felébred sok halott.

Koprsóknak zárja pattan-
Megmozdul a holttetem
S régi hősöök új alakban
Feltámadnak hirtelen.
Visszatér az élet újra...
Zsibbadt testbe,száll erő-
Derű jő fel-a borúra
S sötét éjre fényt vető.

Jelek láttatnak az égen...
-Lehullnak sok csillagok,
S viaskodva fenn a légben
Egymást űzik a sasok.
Lenn a földön küzd az eszme,
Elnyomott szó fölriad
Mely a szívbe volt elrejtve,
Új világ lesz-megvirrad.

Mártíroknak sirja mellett
Kizöldül a pálmaág-
És kit a múlt elfelejtett:
A jövőnek visszaád.
S vetünk kiszárított földbe
Új szántásba jó magot...
Ne vonja meg az ég tőle,
Az esőt és harmatot!

Végre mégis valahára
A nagy közfal összedől...
Új nap kél a láthatárra,
Sötét éjünk földerül!
Régi gyászunkat levetjük-
S kik szenvedve-jók valánk,
A megbántást is feledjük,
Nemhogy visszatorlanánk.

Megbocsátás,nagylelkűség,
A helyett,hogy vétene,
S rendűletlen tiszta hűség,
Ez a magyar jelleme.
Mutassuk meg hát valóban,
Hogy mi magyarok vagyunk-
"EGYETÉRTÉS TETTBEN, SZÓBAN!"
EZ LEGYEN MOST JELSZAVUNK.(1861)

kabasolyom
2008. szeptember 23. 22:00 | Sorszám: 122
Először is üdvözöllek!Idézek:"A társadalom az egyesek egymásra való lelki hatásainak a fonadéka;valami olyan,aminek alapja éppen a lelki közösség.Igy mondhatjuk azt is,hogy a társadalom lelki organizmus.Az egyesek kölcsönös érintkezése kifejt és kifejleszt mindenkiben bizonyos lélekközi érzéseket és akarásokat. A társas érzések és akarások milyensége,sajátossága határozza meg a mi társadalmi öntudatunkat,vagy a közszellemek,amely valamely társadalomban uralkodik." A közszellem,tehát az egyesekben élő,de a közösség felé irányuló akarásoknak és érzéseknek az összege,amely a társadalom egészében,minden egyes tagjában bizonyos öntudatos lelki habitust létesit. Ennek a lelki habitusnak,mely itéleteinket,erkölcsi magatartásunkat,külső viselkedésünket nagy mértékben befolyásolja,az öntudatossága kissebb vagy nagyobb fokú lehet. A közszellem,azonban mindig öntudatos.A közszellem magasabbrendű társadalmi élet megnyilvánulás,amely több-kevesebb öntudatosságot követel.

Téma: Halk kérés a moderátorhoz ...
kabasolyom
2008. szeptember 23. 21:25 | Sorszám: 62
Nem tudom,mi összefűggés van,a füstölgő kuka és a repülés között,az egyik egy kételemis provokáció,a másik pedig a moderátor úr tévedése (bosszúja),hisz Zrinyi idézetért valakit repIteni,nagyon nem szép dolog.Zrinyit tisztelik a törökök is,mások nem?Többekközt,nem vagyok madárka,és ha már magammal kezdenék társalogni,azonnal felkeresem a háziorvosomat.

Téma: barikádosok topicja
kabasolyom
2008. szeptember 23. 20:34 | Sorszám: 106
És elhiszem azt is,hogy a darwinizmus teremtménye vagy.Megkérlek,nem kell ezért a vizet felkapni,nem sértésnek szántam,csupán Igy látlak én.Beszéljünk másról:hallottál már a közszellemről?
kabasolyom
2008. szeptember 23. 20:15 | Sorszám: 104
Nagyrabecsűlésem küldöm neked beszterce!Lám,lám, tudsz te komolyan is gondolkodni.Persze,a DNS_ek a problémák.Már,úgyanis azok,amelyek közül egyel, te is rendelkezel.

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
kabasolyom
2008. szeptember 22. 21:15 | Sorszám: 360
Hol lépi túl a szóláshangsebességet az offolás?Mennyi a határ mérce?
kabasolyom
2008. szeptember 22. 21:11 | Sorszám: 359
Igazad van szecska1!
Itt senki szidva nem volt,csupán reagáltunk /reagáltak,amit a szürkék kibocsájtottak magukból.ARRA!!!
Fideszes szólásszabadság létezik,szólás utáni szabadság sajnos nincs.Régi idők!

Téma: Halk kérés a moderátorhoz ...
kabasolyom
2008. szeptember 22. 20:59 | Sorszám: 57
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy a magyarság egyik jóakaróját(szme),kitíltották!
Tompa Mihálytól idéznék,melőtt saját magamat is kitiltom!
"...KEBLEM DALÁT ÉN KINEK ZENGJEM EL?
A SZÁRNYAS NÉP NEM,SŐT MÉG FÉLREÉRT,
KI IS GÚNYOL GYAKRAN,ZENGELMEMÉRT!
E FÉLREÉRTÉS SZíVEMIG HATA,
-A DALNOKNAK NINCS MÉLYEBB BÁNATA!
............
BOLDOGTALAN NÉP!HÁT íGY HAT REÁD
A DALNOK SZAVA?EKÉPP ÉRTED ŐT?
NEM HALLOK EGY MÉLTÁNYOS SZÓZATOT?
-KÖLTŐM!NE ÉNEKELJ E NÉP ELŐTT!
TI NEM VAGYTOK MÉLTÓK REÁ HOGY ÉLTEK!
ODÚ,MOCSÁR S OCSMÁNY DÖG KELL TINÉKTEK!
NEM KÖLTÉSZET S DAL,-TI BÁRGYUK,VAKOK...
-HAH!SZíNEM ELŐL TAKARODJATOK!"

Téma: A barikád harcosai
kabasolyom
2008. szeptember 20. 22:13 | Sorszám: 1747
A zsidókról,éppen fordItott statisztikát olvastam,sajnos nem vagyok a birtokában annak a tanulmánynak.A cImét sem tudom.Nem jön be Neked véletlenűl,hol akadnék rá?
kabasolyom
2008. szeptember 20. 21:58 | Sorszám: 1738
Északabbról jöttek az őseim,de mit tegyek,ha nevezett pascal úr,átformált pigmeusnak.Én hiszek neki.
kabasolyom
2008. szeptember 20. 21:35 | Sorszám: 1730
Értsd úgy,hektopascalra!
kabasolyom
2008. szeptember 20. 21:32 | Sorszám: 1729
Hát,igen,igazad van.8 évesen nősültem,most 11,4 éves,9 gyerek apja vagyok,majd 5 év multán öregotthonba tuszkolnak,viszont,ha olyan marhaságokat olvasok mint amilyeneket a te tollad produkál, és a szürkéd,a vérnyomásom,egyből 21 xlog.73 ra úgrik.
kabasolyom
2008. szeptember 20. 18:06 | Sorszám: 1632
Ezer bocsánat,FIGYELŰNK!
kabasolyom
2008. szeptember 20. 17:55 | Sorszám: 1629
Gonoszgumó úraság!
A cigánytüntetésre behIvott izraeli titkosszolgálat önhöz is bekopogtatott egy berettával?
kabasolyom
2008. szeptember 20. 17:49 | Sorszám: 1628
Ki tud rajtad eligazodni?Egyszer így ,máskor úgy beszélsz.
A VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!,fenyegetőzés-e vagy aggodalom?
Az ,hogy más elfoglaltságom van, abban tévedsz,mert nálam "legtöbbször a sütés,azért marad el,mert nincs liszt".Hidd el,a közeljövőben,egyszívdobbanásra lépek én is minden nemzeti érzelművel,ott leszek veletek a gáton,hisz én sem ijedek meg a saját árnyékomtól!

Szebb Jövőt! Addig is imádkozunk!Tegyétek ti is azt, a szent ügyért,amiért társaink ott vannak !Figylünk,és ha kell lépünk!
kabasolyom
2008. szeptember 19. 22:00 | Sorszám: 1447
Tábornok,nem bocsánatkérés képpen,hanem sajnálattal,tudatom Veletek,hogy holnap,fizikailag nincs módomban,de tiszta magyar lelkemmel ott leszek mellettetek!SZEBB JÖVŐT!
kabasolyom
2008. szeptember 19. 21:34 | Sorszám: 1446
Miért,Simon Pereznek,az ősapját Árpádnak hIvták?
kabasolyom
2008. szeptember 19. 21:27 | Sorszám: 1445
Nem vágytok"haza",nem érzitek,milyen jó lenne újra otthon,egyűtt?Látod,mi ezt szeretnénk,újra egy nagy OTTHONBAN "lakni",és segIteni tiszta szivből,a bérlőknek,megtalálni igazi otthonukat,semmi mást.
kabasolyom
2008. szeptember 19. 21:13 | Sorszám: 1443
Itt,elodáztál feltenni,még egy átfogó kérdést.Leigázó idegeneknek, mi keresnivalójuk van a Kárpátmedencében?
kabasolyom
2008. szeptember 19. 20:48 | Sorszám: 1441
___Tudod,mit ér az ember,ha CSAK MAGYAR? Egy MAGYAR NEMZETET ér!Tudod,mit ér az ember ha CSAK ZSIDÓ? Egy ZSIDÓ NEMZETET ér!
kabasolyom
2008. szeptember 18. 22:14 | Sorszám: 1302
Ejnye,ejnye,beszterce,nem szép dolog,nagy magyarnak vallani magad,és aztán lecigányozni az igaz magyarságot magukban hordozókat,holmi jött-ment vendégnek titulálni,akik testvérként éreznek,sajnos nem veled.Ha őszinte lennél,és nem farkcsóváló,melegebb fagyinyaló (tudod mire értem),kiteregetnéd bátran azt,hogy Eörsi Mátyás traktál,azzal a bizonyos titokzatos hétlevelűvel.
Apropo,milyen az eredeti állampolgárságod?
kabasolyom
2008. szeptember 17. 20:52 | Sorszám: 963
Tudod mit "ecsém",ne surold itt a pandaszőrös pamacsot,amivel "borotválkozol",legyen gatyád nyiltan,nem simándi módra,kijelenteni,hogy antiszemita vagyok.Megnyugtatlak,annyi mindennek neveztek már,ez sem lenne számomra meglepetés.De tévedsz nagyon,falinaptárolvasó!Tisztában vagy az anitszemita kifejezés jelentésével?Figyelmedbe ajánlok,néhány dolgot!
-Ne bújkálj ilyen megnevezések mögé Jannus pofával,ismerem nagyon jól ezt a stratégiát!
-Ne legyél másnak pszichológusa anélkül,hogy behatóbban ismernéd!
-Nem én gyilkolásztam le,ártatlan palesztin gyermekeket!
-Nem én küldtem a halálba,azt az 1,383,500? zsidót,akiket aljas módra kinyirattatok, a biztos nyereség bekaparásáért!
-Nem én gyűlölöm az arabokat!
-Nem gyűlölöm a zsidókat!
EZEK UTÁN VOND LE A KÖVETKEZTETÉSEIDET!
Viszont az olyanokat,mint te,nemcsak gyűlölöm,hanem:UTÁLOM!!!
Amig én,fehér krizantémot helyezek,az általatok elkövetett gaztettek áldozatainak sirjaira,és hallgatom a Rákóczi kesergőt,addig te, kend be magad (ha mered!) AVON (=BŰN)termékeitekkel hallgasd piszkos,vérrozsdás,rabolt garasaid ördögi csengéseit,és szagold továbbra is aszfodéloszod illatát!
Megkérlek, kimélj meg!Nem kell tőled,se tanács,se kalács!
kabasolyom
2008. szeptember 16. 22:42 | Sorszám: 597
Köszöntelek a távolból,ELŐRE!
kabasolyom
2008. szeptember 16. 22:36 | Sorszám: 596
Néma rendőr az,aki nem tud magyarul.Én sem tudok jiddisűl.A jajjt pedig,mi fogjuk megtanItani nekűk.
kabasolyom
2008. szeptember 16. 22:01 | Sorszám: 584
Most járnak iskolába,elsajátítani a magyar nyelvet .Mondd ,vannak néma rendőrök is?Találkoztál te is"néma "rendőrökkel?Beszélgettél "néma"rendőrökkel?Mert vannak!Főleg olyanok,akik magyarul némák.
kabasolyom
2008. szeptember 16. 22:00 | Sorszám: 582
Most járnak iskolába,elsajátítani a magyar nyelvet .Mondd ,vannak néma rendőrök is?Találkoztál te is"néma "rendőrökkel?Beszélgettél "néma"rendőrökkel?Mert vannak!Főleg olyanok,akik magyarul némák.
kabasolyom
2008. szeptember 16. 21:52 | Sorszám: 573
Énekeljük együtt az eszterláncot, és váltsuk meg Magyarországot !,az idegen láncoktól!
kabasolyom
2008. szeptember 16. 21:49 | Sorszám: 568
Igazad van,mert elszaparodtak a felvonultatások(idegen rendőrök),ezek képesek idehozni még a tegnap kiközösítettek tömegét is,valahonnan kelet felöl.
kabasolyom
2008. szeptember 16. 21:41 | Sorszám: 561
Mi ,nem vendégségbe jöttünk, testvérekhez testvérekként érkeztünk,és ha már csomagról is szó esik,akkor engedjétek meg,hogy kicsomagoljunk!
Minden jó barát,növeli az erőt!!!!
kabasolyom
2008. szeptember 16. 21:33 | Sorszám: 552
No,már az elyeneket ,nem köll!
kabasolyom
2008. szeptember 16. 21:29 | Sorszám: 549
A ragyikális,még osztat is jelönti,hogy gyükerestűl ki köll tépni,ami nem "kóser".(pl.a kósert)

Email a webmesternek | Gondola