Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kaszinó   » Madárles, és egyéb állatok kukkolása (14. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Madárles, és egyéb állatok kukkolása
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2012. május 24. 22:17 | Sorszám: 47
Én ugyan nem szavaztam Rád, hogy hozzászólhass a "Kaszinó"-ban is, de szavaznék arra, hogy Root kipenderítsen innen.(S többektől láttam, hogy megbánták, hogy beszavaztak.)

Ugyanis, egész máshogy viselkedsz a "nyilvános" fórumon, és máshogy itt.

Azt tudnod kell, hogy a Klub-on, de a fórumon általában, a beírogatók személyesen (IRL) ismerik egymást.

Nem vagyunk egy plattformon, de ezt a hangnemet egyikünk sem meri megütni a Másikkal, amit Te megmerészeltél.

Gyöngy-gyel volt volt szerencsém együtt énekelni a Himnuszt -tán 2004-ben- Téged meg nem ösmerlek.

Fejezd be a (...-t), mert fogalommá, s bevett szóvá válik a kérészkedés.

tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 16:26 | Sorszám: 46
Nem az és nem is lennék ilyen, ha ez a nyomorult szipirtyó nem velem foglalkozna állandóan. Akármelyik topikban írok valamit, ez rögtön ott terem és oktatja, hogy mit és hogy csináljak.Kibírhatatlan. Azt hiszi magáról, hogy ő olyan okos, hogy kéretlenül is adhat bárkinek, bármiben tanácsot. Már százszor megkértem, ne foglalkozzon velem, de képtelen abbahagyni. Most is, milyen mocskos beszólás az, hogy "telefosod"?!
Fosni talán ő szokott, mert itt él a Gondolán reggeltől estig, úgy látszik semmi más dolga nincs, és minden nap minden topikot telefos a kioktatásaival.Ha befogná a száját, és végre befejezné a kioktatásait, én biztosan nem reagálnék rá.
mackó
  Válasz | 2012. május 24. 15:53 | Sorszám: 45
Ez itt a tánc-, és illemtan helye...
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 15:52 | Sorszám: 44
KUSS!!!!
kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:44 | Sorszám: 43
Én nem találok másik nézetű kamerát azon az oldalon

Csak egy kamera van, éjjel-nappal működik + írások, képek a megadott a honlapon. A kerecsensólyom webkamera elérhető az oldalról:

"A sólyompár- és az ifjú fiókák életét figyelemmel lehet kísérni élőben (éjjel is) a képekre, vagy IDE kattintva" *

* http://sakerlife2.mme.hu/hu/content/webcam-1
http://www.napsolyombaranta.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=235:kerecsensolyom-webkamera&catid=34:hirek&Itemid=1

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 13:36 | Sorszám: 42
Ó, erre nem gondoltam .
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 13:35 | Sorszám: 41
Én nem találok másik nézetű kamerát azon az oldalon .
kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:35 | Sorszám: 40
/Az aktuális időt mutatja..5 perc eltéréssel.
kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:32 | Sorszám: 39
Az előbb volt egy nagyon jó jelenet gólyáéknál: az egyik kis gólya hosszasan álldogált. Hogy tudtad ezeket a kimerevített képeket csinálni? Jó lett volna megörökíteni !

A gólyavideóra kattintottam a jobb egérrel, s a képadatokként belinkeltem..Mintha itt a Gondolán is videóként működik. .csak lassan frissül!

kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:30 | Sorszám: 38
A dráma..

Nagy valószínűséggel az etetés során a fióka hátára került széttépett zsákmány nedves része, vagy a madár ürüléke ragasztotta össze a madarakat miközben a tojó, több mint egy óráig folyamatosan kotlott és a fiókák alatta melegedtek. A tojó nem vette észre a rajta csüngő fiókát (vagy ha igen, nem tudta lereagálni), és kirepült a fészekből, a tollazatáról csüngő fiókával.

http://sakerlife2.mme.hu/hu/content/dramai-pillanatok-kerecsenek-eleteben#

/Szerintem a tojásból kikelő fióka nedvessége is odaragazsthatta ..

kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:27 | Sorszám: 37
+ Itt =

Drámai pillanatok a kerecsenek életében http://sakerlife2.mme.hu/hu/content/dramai-pillanatok-kerecsenek-eleteben

kutato
  Válasz | 2012. május 24. 13:26 | Sorszám: 36
Az oldalsó sólyom-nézetet hol találtad?

Itt =
Kerecsensólyom webkamera
Egy kerecsensólyom-pár fészkelésének nyomon követése webkamerával
Március 8-án a Bükki Nemzeti Park Igazgatósága és a MAVIR (magyar villamosenergetikai cég) munkatársai közösen egy magasfeszültségű (400kV-os) távvezeték tartó oszlopán elhelyeztek egy fészkelő dobozt, melyet a környékben nászrepüléseit végző kerecsensólyompár napokon belül birtokba is vett. A világon egyedülálló módon először lehet figyelemmel kísérni egy webkamera segítségével a nap 24 órájában a sólyompár életét.

Reggeli napsütésben
http://www.napsolyombaranta.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=235:kerecsensolyom-webkamera&catid=34:hirek&Itemid=1

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 13:05 | Sorszám: 35
Az oldalsó sólyom-nézetet hol találtad?

Az előbb volt egy nagyon jó jelenet gólyáéknál: az egyik kisgólya hosszasan álldogállt. Hogy tudtad ezeket a kimerevített képeket csinálni? Jó lett volna megörökíteni !

kutato
  Válasz | 2012. május 24. 11:12 | Sorszám: 34
Kerecsensólymok s fiókáik


http://sakerlife2.mme.hu/hu/content/webcam-1

kutato
  Válasz | 2012. május 24. 11:02 | Sorszám: 33
kutato
  Válasz | 2012. május 24. 10:59 | Sorszám: 32

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 06:49 | Sorszám: 31
Itt nem, és főleg így nem. Megértetted? Köszönöm!
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 03:34 | Sorszám: 30
Megkérlek rá, hogy ne oktass!
Ott írok, ahol én akarok. Világos?!
Már többször leírtam ezt neked, de úgy látszik képtelen vagy megérteni.
Különben pedig elég furcsa lenne Békáscity beírására mondjuk a Béke poraira című topikomban válaszolni.
HANYAGOLJ! ÉRTSD MÁR MEG VÉGRE!!!!!
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 23. 23:23 | Sorszám: 29
(Egy Schmitt Egonom nekem is van, de csak kisgyerekeknek. Van egy madárkönyvem is, de a kirepülés idejéről az sem ír.)
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 23. 23:12 | Sorszám: 28
Megkérlek, hogy ha kötekedni akarsz, akkor azt a saját szépszámú topikodban gyakorold. Ez itt nem arra szolgál.
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 23. 23:11 | Sorszám: 27
Ma írták, hogy 25-én, azaz holnapután leeresztik a fészket és meggyűrűzik a madárkákat (szerintem akkorra már teljesen eltűnnek a babakori fehér tollaik.) Aztán jöhet a repülés.
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 23. 22:32 | Sorszám: 26
Persze, mint tudjuk, legszebb öröm a káröröm....na de ilyen kis baromságon is?
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 23. 22:27 | Sorszám: 25
Mit tudsz ezen vigyorogni?
Nem vagyok én zoológus.
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2012. május 23. 20:25 | Sorszám: 24
A kerecsenfiókák negyvenpár naposan repülnek ki.

(Jó az, ha az embernek vannak még könyvei...)

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2012. május 23. 20:14 | Sorszám: 23
forrás: Schmidt Egon

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola