Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Technikai (12. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Technikai
prepegyit
  Válasz | 2012. április 01. 16:40 | Sorszám: 315
mellé
Rendes Kis
  Válasz | 2012. április 01. 11:18 | Sorszám: 314
11:30
alexander
  Válasz | 2012. március 30. 13:03 | Sorszám: 313
Mindennapos megfigyelések!
megfigyelik a telefonokat -
megfigyelik az internetes adatforgalmat és a levelezéseket -

engem egész életemben megfigyeltek a saját pénzemen,
volt, hogy odajött "valaki" előadás után és kérte a kazettát, mondván szeretné meghallgatni otthon, mert nagyon érdekes...elhárítottam azzal, hogy csak egy van belőle és Szabó Lőrinchez hasonlóan megfogadtam, amiből egy van azt nem adom kölcsön - ugye nem kell mondanom, hogy nem lett ezzel a dolognak vége...
szóval - hozzászoktam ehhez a méltatlan állapothoz és most már ragaszkodom hozzá, hogy ne hagyják abba -
egy feltételem van, fényképes arcot kérek adatokkal: isk. végzettség, vallás, hobby...kis személyesség a "kismocsoktól"...
nincsenek illúzióim: minden rothad továb...

prepegyit
  Válasz | 2012. március 30. 13:02 | Sorszám: 312
idődilatáció
Rendes Kis
  Válasz | 2012. március 30. 09:20 | Sorszám: 311
9:25
alexander
  Válasz | 2012. március 28. 22:30 | Sorszám: 310
Egy kis mese... http://www.youtube.com/watch?v=fnnyN887CZs&feature=plcp&context=C41ca0cfVDvjVQa1PpcFNjwEk_7xg_oS0MVXaRolhA6yYL1ECpMso=
onogur
  Válasz | 2012. március 28. 11:15 | Sorszám: 309
Mivel már-már közmondásosan híres humorérzékkel rendelkezel, bizonyára élvezni fogod.
Még azoknak is veszélybe kerül az alsóneműje, akik nem küzdenek inkontinencia-problémákkal.
keresztkem
  Válasz | 2012. március 28. 10:20 | Sorszám: 308
Hálásan köszönöm az információt.
Lehet, hogy "bekukkantok" néhány percre, hogy az "általános műveltségemen" esett "csorba" ne legyen akkora.Az "Ady" ugyanis Diósgyőrben van, a kisebbik fiamék a közelében laknak--s akkor, ha megyek "unokázni" szánok rá 2-3 percet.
keresztkem
onogur
  Válasz | 2012. március 28. 09:15 | Sorszám: 307
Én azt veszem ki a szavaiból, hogy a belinkelt részt látta és tetszett neki.
Békáscity
  Válasz | 2012. március 28. 09:12 | Sorszám: 306
Nem hiszem hogy élvezné - hagyjuk békén.
onogur
  Válasz | 2012. március 28. 09:08 | Sorszám: 305
Április 21-én 19 órakor Miskolcon lép fel a L'art pour L'art társulat az Ady Endre Művelődési Központban, úgyhogy személyesen is találkozhatsz Besenyő Pista bácsival.
(Nem kell ahhoz tévét nézni, hogy valaki ismerje Laár Andrást vagy Dolák Saly Róbertet, ez az általános műveltség része)
keresztkem
  Válasz | 2012. március 28. 07:24 | Sorszám: 304
"Borzasztóan" szórakoztató a számomra, hogy mivel nekem nincs "TV műveltségem"--tekintve, hogy emberemlékezet óta nem nézek TV-t--HALOVÁNY GŐZÖM NINCS ARRÓL, ki a fene lehet az a "Besenyő Pista Bácsi"? Ám akárki is--eszik-é avagy pedig isszák--valahogy szimpatikus az ürge, bár lehet, hogy tévedek.
Viszont itt (is) ahol oly' "magátólértetődő természetességgel" használják a valóvilágból meg a megasztárból meg a mittudomén milyen TV műsorokból származó "TV figurákat", TV-s röviditéseket és kifejezéseket, BIZTOS VAGYOK BENNE(!) hogy senki(!), de egy terermtett lélek sem(!) hiszi el nekem, hogy NEM TUDOM, KI IS AZ A "Besenyő Pista" bácsi!? PEDIG TÉNYLEG NEM TUDOM!!!
Viszont nincs eszközöm ennek bizonyítására--meg nem is igazán lényeges--így jót röhögök ezen az "egészen"!Mert "így" ez számomra végtelenűl röhejesen szórakoztató.
keresztkem
Rendes Kis
  Válasz | 2012. március 27. 22:56 | Sorszám: 303
Inops, potentem dum vult imitari, perit.
In prato quondam rana conspexit bovem,
et tacta invidia tantae magnitudinis
rugosam inflavit pellem. Tum natos suos
interrogavit an bove esset latior.
Illi negarunt. Rursus intendit cutem
maiore nisu, et simili quaesivit modo,
quis maior esset. Illi dixerunt 'bovem'.
Novissime indignata, dum vult validius
inflare sese, rupto iacuit corpore.

(Aesop's Fables: Phaedrus, Book I - XXIV. Rana Rupta et Bos)

prepegyit
  Válasz | 2012. március 27. 14:46 | Sorszám: 302
Besenyő pista bácsi Má' Megin' Igazam Van (Anyám tyúk, avagy az ember tragédia)
:-D
http://www.youtube.com/watch?v=mQf_9-SO6rY
keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 14:24 | Sorszám: 301
NEM Megin'! MINDÉG!És:
"monológ" NÉLKÜL!
keresztkem
onogur
  Válasz | 2012. március 27. 14:18 | Sorszám: 300
Keresztkem Má' Megin' Igaza Van bácsi monológja: http://www.youtube.com/watch?v=mQf_9-SO6rY
keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 12:48 | Sorszám: 299
SZÓ NINCS ILYESMIRŐL, MERT NEKEM MINDIG(!) IGAZAM VAN--természetesen.
keresztkem
onogur
  Válasz | 2012. március 27. 11:09 | Sorszám: 298
Tisztára Besenyő Pista bácsi vagy. Hát nem? DE!
Na tessék, megint igazam van, nem? De!
Már másodjára van igazam.
keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 10:56 | Sorszám: 297
ADOK A "FORMÁKRA" UGYE--EZ A LEGKEVESEBB!
Ám ezt a' posteriori, s nem a' priori írtam, S EZ A LÉNYEG!
Úgyhogy mint többnyire: MOST IS IGAZAM VAN.
keresztkem
mpd
  Válasz | 2012. március 27. 10:45 | Sorszám: 296
Kinek írta ezt ez a kényes ízlésű idős gentleman?
Rendes Kis
  Válasz | 2012. március 27. 10:41 | Sorszám: 295
Egykor régen szél urfival
Fogadott az öreg nap:
Egy vándor köpenyét melyik
Lophatná le hamarabb.

Jött a szél s magát fölfúván
Zúgott-búgott; mint csak tudta,
A köpenyt úgy húzta, fútta.
Hát a vándor mit csinál?
Elébb ugyan félelmében
Ijedtem kap fűhöz-fához,
De a köpenyt majd a vállhoz
Szorítgatja s odébb áll.

Mosolyog az öreg nap,
S hő sugárral, fényes-szépen
Megindul a tiszta égen.
Hát a vándor mit csinál?
Lassabban megy, meg is izzad,
A meleget alig állja,
Majd a köpenyt földhöz vágja,
S hogy pihenjen rajt', megáll.

Egykor régen így nyeré meg
Szél urfit az öreg nap;
Többet ésszel, mint erővel,
Igy közel, úgy hamarabb.

(Gyulai Pál: A szél és a nap)

keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 09:46 | Sorszám: 294
NÁTTYON HEJESSEN IRTAM!
keresztkem
Békáscity
  Válasz | 2012. március 27. 09:42 | Sorszám: 293
Hát azért... ez nemkicsit durva...
onogur
  Válasz | 2012. március 27. 09:39 | Sorszám: 292
keresztkem 2012. március 18. 20:54 | Sorszám: 263

AKKOR KUSS TE BAROM, HÜLYEÁLLAT! SEGGFEJ, HATÖKÖR, TRÁGYADOMB.
FOGD BE A MOCSKPS POFÁD, TE OKÁDÉK!
BOÁÁÁ!
IGY JÓ! SEGGFEJ!
keresztkem

keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 08:24 | Sorszám: 291
1.) Nekem az "angol klub" sem nem etalon, sem nem referencia.Én magyar vagyok--és az, hogy MAGYAR vagyok, nekem minden "angol kliub"-tól TÖBB(!)-- és nem esem hasra minden hülye angol vagy "nyugati" flanc, de akár szokás előtt SEM. Viszont.
2.) Oda "járok" vagy--nem "járok", ahová NEKEM TETSZIK--vagy nem tetszik.A magam ura vagyok--tanácsot NEM FOGADOK EL AKÁRKIKTŐL.
3.) A "tegezés" vagy "önözés" nálam nem elsősorban korfüggő dolog--persze azért "az" is(!)-- hanem tiszteletadás vagy tisztelet meg nem adás dolga.Szilárd meggyőződésem:
4.) Undoritó manapság az, hogy mindenki tegez mindenkit, de még undoritóbb, hogy EMBER az EMBER-nek nem adja meg a tiszteletet--tegezve vagy önözve mindegy.Erre az EMBERNEK EMBER ÁLTALI MEG NEM(!) ADOTT TISZTELETÉRE AZ INTERNET IGENIS RÁTESZ EGY LAPÁTTAL!
5.) Ezért és csak ezért nem fogadok el sok konvenciót,így internetes konvenciókat sem! Megjegyzem:
6.) Az embernek ember által megadott BIZONYOS MÉRTÉKŰ TISZTELET AKKOR IS KIJÁR(-NA)--legjobb meggyőződésem szerint-- ha mondjuk NEM ÉRTENEK EGYET--bizonyos dolgokban.
7.) A sértegetés és durváskodás meg végképp NEM SAJÁTOM, még akkor sem, ha KIJŐVÉN A "SODROMBÓL"--néha, akaratom és alap-meggyőződésem ellenére--magam is ocsmány módon sértegetek--alkalmasint.Mindez:
8.) Kommunikációs ALAP-CRÉDÓM, melyet szilárdan vallok és nem változtatok meg soha és senki kedvéért--amig élek.
9.) ÉN "EZ" VAGYOK ÉS "ILYEN" VAGYOK--továbbá tehát és mégegyszer: magasról "teszek" az angol klubokra--meg mindenféle "klubokra"--pl.: az internet konvenciókat betartók klubjára is! Akinek "az" olyan sokat jelent az alkalmazkodjon hozzá--váljék egészségére!
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola