Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Mosolyország (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mosolyország
keresztkem
  Válasz | 2020. május 20. 18:22 | Sorszám: 233
Gurmai Zita MSZP-s politikusnő GROTESZK FUTÁSNAK EREDT a Pesti Srácok riportere elől "menekülve"...
"..Ám a kukák között törtető, feldúlt asszony látványa ikonikus pillanatképét rögzíti a magyar baloldal lehangoló állapotának. A néma performansz végén az italboltba betérő politikusnő erős képbe sűrítve jeleníti meg a zavarodott, önmagával meghasonlott, nihilbe tartó ellenzéket. Gurmait is meglephette önleleplezésének a mértéke, és szidhatta magát a burleszk hőskorába illő jelenetekért."--irja mai MN online.
keresztkem
  Válasz | 2019. április 14. 20:06 | Sorszám: 232
ABSZURD ÉLC

Mi a különbség EGY FÉLLÁBÚ VERÉB KÖZÖTT?
A FARKA!

keresztkem
  Válasz | 2019. április 06. 15:30 | Sorszám: 231
Kovács úrnak INHÜVELYGYULLADÁSA VAN a ballkezén, de olyan súlyos, és krónikus--rendszeresen visszatérő--hogy meg kell műteni.
A műtét előtt a kiváló kézsebész Dr.Handlächer professzor nyugtatgatja, biztatgatja, hogyasszongya:
" Ne féljen semmit, ne izguljon uram, nem fog fájni és olyan simán megy majd, mint a karikacsapás. És a keze teljesen meg fog gyógyulni, és olyan tökéletes lesz, hogy Csajkovszkij B-moll zongoraversenyét is tökéletesen el fogja tudni játszani!"
" NO EZ,TELJESEN MEGNYUGTATOTT PROFESSZOR ÚFR! MER'HOGY ÉN EGYÁLTALÁBAN NEM TANULTAM ZONGORÁZNI, ÉS EDDIGELÉ EGY ISKOLADARABOT SEM TUDTAM VOLNA LEPÖTYÖGTETNI!"
keresztkem
  Válasz | 2019. január 09. 15:51 | Sorszám: 230
2018.december 31-én "elment" Urunkhoz Istenünkhöz--"GAZDÁJÁHOZ", ahogyan Ő mondotta volt gyakran--Dr. Seregély István egri érsek úr. Egy kedves-szellemes prédikációs viccfordulatát idézném, mondjuk: a halálával összefüggésben is.
" MINDENKI MEGHAL EGYSZER, KEDVES JÓ HIVEIM"--MONDOTTA PRÉDIKÁCIÓJÁBAN AZ 'EGYSZERI PLÉBÁNOS.
"TALÁN MÉG ÉN IS!!!"
Hááátigen. Előfordulhat....
keresztkem
  Válasz | 2018. május 26. 09:27 | Sorszám: 229
1.) Szaktanács.
Levél a Jereváni Rádió Egészségügyi Osztályához.
" FÉRJEM CUKORBETEG, NEKEM FEHÉRFOLYÁSOM VAN.LEHET-E GYEREKÜNK?"
Válasz:
" CSINÁLJANAK INKÁBB HABCSÓKOT"

2.) A női okosságról.
Kovács Dr. és Kovácsné egy elegáns étteremben vacsoráznak.
'Hogy-hogy nem, belép a bejárati ajtón egy nagyon-nagyon csinos hölgy, egyenest Kovácsék asztalához vonul és FORRÓN SZÁJON CSÓKOLJA Kovács Dr.-t.
"KI EZ?"-- Kérdi Kovácsné úgy, hogy szinte levegőt sem kap.
"EZ A HÖLGY A SZERETŐM!"--így Dr.Kovács.
"EZ...EZ FELHÁBORITÓ! Micsoda arcátlanság"--mondja a felesége. "'Azonnal összecsomagolok és elköltözöm a Mamához"--mondja, de azért vacsorázik tovább.
Kis idő múlva, belép a bejárati ajtón Béla, Dr.Kovács régi-régi barátja, és mit tesz Isten: egy ugyancsak nagyon szép nővel.
Kérdezi Kovácsné: "TE ZOLI! Ki az a nagyon jó csaj, ott a Béla oldalán?"
"Hát a szeretője"--válaszolja a férje.
Nézegeti-nézegeti vizslatja a feleség az újonnan belépő hölgyet, mignem egyszercsak megszólal:
"DE AZÉRT A MIÉNK(?!), Ő MÉGISCSAK 'JOBB NŐ!!!UGYE?"

keresztkem
  Válasz | 2016. január 17. 11:56 | Sorszám: 228
Ki?
Bukfenc?
Mert. "Bukfenc mindent tud"--mondotta volt egykor a Csinn-Bumm Cirkuszban Emilke....ugye.
panda
  Válasz | 2016. január 17. 10:28 | Sorszám: 227
MINDENT TUD
:-D
keresztkem
  Válasz | 2013. június 18. 16:02 | Sorszám: 226
Szamárságokat képzeleg az ön beteges tökfeje...
Mindez persze "NINCS IGY"--ahogyan a föntiekben írja--legföljebb ön "így véli"!
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. június 18. 00:00 | Sorszám: 225
Ma Orbán újra megmutatta igazi valóját, amikor a Jobbik kettősállampolgári kérdését elutasította a fidesz a parlamenti tárgysorozatba vételkor - mondván, aki erre kiváncsi, az kérdezze meg közvetlenül a képviselőtársát.
Ez demagóg kezelése a kettős állampolgárok hatalmi poziciós kérdésének, személyes kíváncsisággá silányítva azt. Lám, Németország és az Államok tudja kezelni ezt a kérdést. Hamis kártyás ez a likud-testvér, kösír viktor...
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 08:18 | Sorszám: 224
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 08:18 | Sorszám: 223
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 07:53 | Sorszám: 222
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. június 11. 00:29 | Sorszám: 221
Íme, láthatjuk, hogy a magyar politikai szereplők, miként kapcsolódnak a nemzetközi ügyekbe. Eduárdó a KGB ügynök, egyaránt kapcsolatban volt Carlossal, az MSZMP-vel, Maszoppal, Fidesszel és halála előtt az öszödi beszéd kizivárogtatójaként szerepelt, de nagyon úgy néz ki, hogy innen buktatták le bolíviai vállalkozását...tehát ez itt a kémek eldorádója?
keresztkem
  Válasz | 2013. május 09. 05:44 | Sorszám: 220
1.) A "beteg" ISTENNEK HÁLA NEM BETEG! Ennálfogva--szerencsére--NINCS MIBŐL(!) MEG-, és KIGYÓGYULNIA.Viszont.
2.) Lehet hogy ön "konoknak" és "bigott"-nak vél, amiből a "konok" igaz a "bigott" NEM!
3.) Az meg hogy "belevakulva" lennék--úgymond--"önmagam"-ba EGÉSZEN BIZTOSAN NEM IGAZ!Legföljebb annyi igaz belőle, hogy többen ezt "vélelmezik"--ön is --mert az EMBERISMERET nevű tudományban dilettánsok, azaz páncserek.
4.) Azt meg végképp hálásan köszönöm, hogy "nem ad segitséget"--úgymond--ennél nagyobb JÓT nem tehetne nekem.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. május 09. 05:43 | Sorszám: 219
1.) A "beteg" ISTENNEK HÁLA NEM BETEG! Ennálfogva--szerencsére--NINCS MIBŐL(!) MEG-, és KIGYÓGYULNIA.Viszont.
2.) Lehet hogy ön "konoknak" és "bigott"-nak vél, amiből a "konok" igaz a "bigott" NEM!
3.) Az meg hogy "belevakulva" lennék--úgymond--"önmagam"-ba EGÉSZEN BIZTOSAN NEM IGAZ!Legföljebb annyi igaz belőle, hogy többen ezt "vélelmezik"--ön is --mert az EMBERISMERET nevű tudományban dilettánsok, azaz páncserek.
4.) Azt meg végképp hálásan köszönöm, hogy "nem ad segitséget"--úgymond--ennél nagyobb JÓT nem tehetne nekem.
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. május 07. 15:16 | Sorszám: 218
Íme, a mintaország, valódi...übermentsen tőlük, az Isten! Életszagú, és aktuális tananyag:http://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0
alexander
  Válasz | 2013. május 07. 14:52 | Sorszám: 217
érdektelenséged miatt, nem adok segítséget, hogy kiműveld magad, észben tartván, hogy a beteg nem gyógyul meg, ha nem akarja!
Konok és bigott vagy, belevakulva önmagadba.
Tudom-tudom, Te vagy a galambkirály, aki mindent jobban tud, excatedra, megrőkönyödött kertléc úr...
keresztkem
  Válasz | 2013. május 05. 10:35 | Sorszám: 216
Már többször leírtam: FOGALMAM SINCS RÓLA KI ÉS MI AZ A BIZONYOS "NERGÁL" AKI--VAGY AMI--RÁADÁSUL MÉG "AGYMARNI" IS TUD.Persze olyan nagyon nem is érdekel egyrészt.
Másrészt megmaradhatunk abban is: önnek FOGALMA NINCS--ill. nem is lehet(!)--KI VAGYOK ÉN.Ön valamit KI-KÉPZELEG abból--a saját agy-, és észjárása szerint, meg néhány általam, önmagamról leirt személyes információ alapján persze-- amit írok, és írtam, s esze ágában sincs "az", hogy netán tévedhet is.Pedig téved...De vigasztalódjék: 100 ember közül kb. 98 nagyjából "úgy van" velem kapcsolatban, mint ön.
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. május 05. 09:58 | Sorszám: 215
Élvezettel olvasom Nergál marta agyszüleményeidet.
Szimpla vagy mint, prosztó provo eláruló. Van ilyen, aki még büszke is kavart elméjére. Valakiknek, te vagy a hasznos idióta...alátét egy lucskos asztalon...
alexander
  Válasz | 2013. május 05. 09:58 | Sorszám: 214
Élvezettel olvasom Nergál marta agyszüleményeidet.
Szimpla vagy mint, prosztó provo eláruló. Van ilyen, aki még büszke is kavart elméjére. Valakiknek, te vagy a hasznos idióta...alátét egy lucskos asztalon...
alexander
  Válasz | 2013. május 05. 09:57 | Sorszám: 213
Élvezettel olvasom Nergál marta agyszüleményeidet.
Szimpla vagy mint, prosztó provo áruló. Van ilyen, aki még büszke is kavart elméjére. Valakiknek, te vagy a hasznos idióta...alátét egy lucskos asztalon...
alexander
  Válasz | 2013. május 05. 09:54 | Sorszám: 212
Élvezettel olvasom Nergál marta agyszüleményeidet.
Szimpla vagy mint, prosztó provo áruló. Van ilyen, aki még büszke is kavart elméjére. Valakiknek, te vagy a hasznos idióta...alátét egy lucskos asztalon...
alexander
  Válasz | 2013. május 05. 09:51 | Sorszám: 211
Élvezettel olvasom Nergál marta agyszüleményeidet.
Szimpla vagy mint, prosztó provo áruló. Van ilyen, aki még büszke is kavart elméjére. Valakiknek, te vagy a hasznos idióta...alátét egy lucskos asztalon...
keresztkem
  Válasz | 2013. május 04. 16:30 | Sorszám: 210
"..Elárulnak, ki vagy valójában."
El! Nincs is ezzel semmi bajom.Valóban "az" vagyok amit a "gondolataim" tükröznek"--eszem ágában nincs "ezt" sem elleplezni sem cáfolni.Mellesleg: nem is volt soha...
keresztkem
alexander
  Válasz | 2013. május 04. 10:08 | Sorszám: 209
KERETLÉC!
Már az iskolában is tudják, hogy Isten nevét szádra hiába ne vedd!
Bűzlenek a gondolataid! Elárulnak, ki vagy valójában.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola