Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » A fórumozás etikájának alapjai (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A fórumozás etikájának alapjai
keresztkem
  Válasz | 2014. július 21. 14:13 | Sorszám: 5
El tudom képzelni azokat az égremeredt szemeket meg égnekálló hajtincseket annakokán, hogy ha valakik is itten-ide--a "sárga Gondola" main stream fóromozói közül--BEKUKKANT(-anának)! S mondja "magában"--vagy nem is csak magában--"ez a keresztkém oktat minket a fórumozás etikájának alapjairól, miközben ő--keresztkém--ilyen meg olyan meg amolyan".Mondom: NAGYON PONTOSAN EL TUDOM KÉPZELNI, valamint föl-, és vissza tudom idézni.NEM BAJ! TANULJANAK CSAK TANULJANAK A FIÚKÁK MEG A CSAJOK! VAN MIT TANULNIOK!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 13. 18:22 | Sorszám: 4
7.) NEM AZ A FONTOS, HOGY MINDENRŐL LEGYEN VÉLEMÉNYÜNK, HANEM AZ, HOGY AMIRŐL VAN VÉLEMÉNYÜNK AZ SZILÁRD, ÁLLHATATOS ÉS 'SÚLYOS LEGYEN.
8.) AZ SEM FONTOS HOGY EGYETÉRTSÜNK BÁRKIVEL VAGY BÁRKI EGYETÉRTSEN VELÜNK.DE AZ IGENIS FONTOS HOGY ISMERJÜK A MÁSIK EMBER NÉZETEIT VALÓBAN, S HOGY Ő ISMERHESSEN MINKET PONTOSAN ÉS IGAZUL.ÉPP 'ANNAK ÉRDEKÉBEN FEJEZZÜK KI MAGUNKAT VILÁGOSAN--AMENNYIRE CSAK TŐLÜNK TELIK.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 12. 07:06 | Sorszám: 3
6.) LEGYEN TÜREELMÜNK EGYMÁSHOZ ÉS A "ROSSZ, LASSÚ TECHNIKÁHOZ"!
(Tudom ez utóbbi sokaknak a legnehezebb.Nekem--Istennek hála érte(!)--NEM!)
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 11. 14:21 | Sorszám: 2
Töprengtem azon, mi a bajuk velem azoknak, akik a "sárga gondoláról" kizártak, s csak találgatni tudtam.
1.) Már régen nem beszéltem s beszélek "csúnyán" ám mindég azzal jöttek, ha nem tetszett nekik amit mondtam, hogy "trágáran" és "csúnya szavakat használva" írok.Mondom: ez régen igy volt valóban--akkor több okkal-joggal lehettt ezt rám mondani...
2.) Ellentmondani persze következetesen ellentmondtam--ha úgy láttam jónak(!)--az ottani erdélyi-torockói "VEZÉRVADKAN"-nak, Rendes Kis-nek, de talán mégsem ezért "űztek el".
3.) Rájöttem azután, hogy legnagyobb valószínűséggel a következetes állhatatos és szigorúan elvi alapokon álló KATOLICIZMUSOM lehet az, ami leginkább csipi a csőrüket.
4.) Mert zömük hitetlen vagy érdekkeresztény csupán, Rendes Kis meg VADSZEKTÁS fundamentalista protestáns.
5.) És ott van még az idegbeteg sakkozó "panda"--aki nemigazán számit, viszont GYŰLÖL ENGEM, és az ISTENTELEN "MUCSAI" "MPD" akit "jó embernek gondoltam", de sajnos nem "az" ő sem.
6.) Szumma-szummárum alighanem a KEMÉNY KATOLICIZMUSOM OKÁN BÁNTANAK! Amelyet neveznek "inkviziciósnak" meg "középkori'"-nak meg minden ilyennek.Dehát a vak embereknek: MINDEN SZIN SZIVÁRVÁNYGYÖNYÖRŰSÉGŰ! És az emberek többsége vallásilag vak.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 11. 05:58 | Sorszám: 1
3.) GONDOLATOKKAL, NÉZETEKKEL ÉS VÉLEMÉNYEKKEL VITATKOZZUNK ÉS POLEMIZÁLJUNK, S NE AZZAL, HOGY AKIK E GONDOLATOKAT ITT E HASÁBOKON KÖZLIK "MILYENEK"--MILYEN "HÜLYÉK" VAGY MILYEN OKOSAK.
4.) VÉLEMÉNYÜNK LEGYEN ÁLLHATATOS-SZILÁRD, DE NE LEGYEN MEREV ÉS A MÁSIK EMBER NÉZETEIT LEBECSMÉRLŐ.
5.) TUDJUNK ELLENTMONDANI BESZÉLGETŐTÁRSUNK MEGBÁNTÁSA NÉLKÜL!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 10. 17:46 | Sorszám: 0
Engem a "sárga Gondolá"-ról KIZÁRTAK.
Csak azért--gondolom én--mert mertem megmondani a véleményemet az OTT URALKODÓ GONOSZSÁGOKRÓL.
Azért csak "gondolom" kizárásom okaként "EZT" , mert nem mondta meg senki MIÉRT zártak ki.
Viszont ott azóta is gúnyolódnak rajtam s bántanak engem.Nyilván IGAZAT MONDTAM!
Első 2 etikai alapszempont:
1.) SENKIT NEM SZABAD-(NA) AZÉRT BÁNTANI, MERT VALAMIRŐL NEM ÚGY GONDOLKOZIK, MINT AZ ADOTT FÓRUM FŐNÖKSÉG--RÖVIDEN: AZ OTTANI "MAIN STREAM".
2.) HA VALAKIT VALAHONNAN VALAMIÉRT KIZÁRNAK: MINIMUM MEGMONDJÁK NEKI AZT, HOGY VELE SZEMBEN EZT MIÉRT TESZIK?
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola