Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A MIÉP Demszky mellett??? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A MIÉP Demszky mellett???
k.o.
  Válasz | 2002. december 12. 20:52 | Sorszám: 40
A topiccímet szándékosan csúsztatva,a tények mögé nem nézve,kifejezetten rosszindulatúan adtam meg.
Szembesíteni akartam radikális barátainkat azzal,milyen az,amikor a tények hiányos ismeretében(sőt olykor kifejezetten ennek igénye nélkül is) v.kit,vagy v.kiket árulónak kiáltanak ki,és az illető bárhogyan érvel,védekezik,a bélyeg rajta marad.Sőt újabbakat ragasztanak rá,s a végén már alig tudja valaki,mi is valójában a "bűne",csak rutinszerűen belerúg mindenki,aki elmegy mellette.Mert mostanában az MDF-fel ez történk.
Nagyon-nagyon remélem,hogy akiknek kell-nem Rád gondolok,mert Rád nem jellemzőek a fent elmondottak-levonják a tanulságot...
la
  Válasz | 2002. december 12. 19:43 | Sorszám: 39
Ja, én csak rákerestem a kifejezésekre és nem találtam semmi ilyesmit. Közleményeket csak az indexen érdemes olvasgatni, csak hogy tudja az ember: felesleges megírnia vmi hosszabb lélegzetvételű dolgot, mert már rég a kispadon ül
Cián-Hidrogén molekula
  Válasz | 2002. december 12. 19:43 | Sorszám: 38
Big Brother is watching us...
onogur
  Válasz | 2002. december 12. 19:38 | Sorszám: 37
Lehet.
Ahogy elnézem, hiányzik a hozzászólások közül:
29,15,16,17,18,19,20,13,11,8,9,2,3,4.
Szép kis lista...
csoma
  Válasz | 2002. december 12. 19:30 | Sorszám: 36
A szemétszállítás díja 10,5 százalékkal, a kéményseprésé átlagosan 8 százalékkal, a szennyvízszippantásé pedig 7,5 százalékkal drágul januártól Budapesten. Minderről csütörtök délutáni rendkívüli ülésén döntött a Fővárosi Közgyűlés.
A szemétdíj emelését csak az MSZP-SZDSZ koalíció, a másik kettő tarifanövelést a három ellenzéki frakció közül a MIÉP is támogatta. A MIÉP-esek előzetesen jelezték: megszavazzák azokat a díjemeléseket, amelyeket szakmailag helytállónak tartanak és amelyek mögött nem éreznek kiemelt profitszerzési szándékot.

Deutsch Tamás, a Fidesz-MKDSZ frakcióvezetője a képviselőcsoport nevében elfogadhatatlannak tartotta az infláció mértéke feletti áremeléseket. Szőke László, az MDF frakcióvezetője pedig leszögezte, hogy a "mocskos" profitszerzési szempontokat tükröző díjemelési javaslatokat felháborítónak tartják és elutasítják azokat.
Atkári János pénzügyi főpolgármester-helyettes a díjemelések kapcsán közölte, hogy minden javaslat jelentős fejlesztési részt is tartalmaz. Ha ezeket leválasztják a díjemelésekről, akkor minden javaslat infláció alatti növekményt tartalmaz.
Az új víz- és csatornadíjról, a temetkezési és a BKV-tarifákról az esti órákban döntenek a képviselők. A BKV-tarifajavaslat a benyújtotthoz képest módosul, mivel a pénzügyminiszter egyetértési jogkörével élve csütörtökön másként foglalt állást. Eszerint közgyűlési jóváhagyás esetén a januári 10 százalékos emelésnél a jegyár 115 forint helyett 120 lesz, és a júliusi újabb 5 százalékos emelésnél pedig 125 forintra növekszik. A dolgozói bérlet ára januárban 4450 forint, júliustól pedig várhatóan 4670 forint lesz. A tanulói bérlet januárban 1445, júliusban pedig 1515 forintba kerül.
A 40 milliárd forintos nagykörúti villamoscseréről várhatóan csak a jövő héten hozhat döntést a közgyűlés, mivel az MSZP ezügyben még tovább kíván egyeztetni.
la
  Válasz | 2002. december 12. 19:10 | Sorszám: 35
Ez a dorgálás biztos hogy jó topikba került? Hol van itt kertészezés vagy zsidózás???
Root of all Evil
  Válasz | 2002. december 12. 18:33 | Sorszám: 34
Amennyiben a tisztelt erintettek, meg egy topicban megkiserlik az eredeti temat (mar megint) abba az iranyba elvinni, hogy ki zsido es ki nem, amikor a topicindito hozzaszolas olyan tavol allt ettol a tematol, mint Mako, Jeruzsalemtol , le fogom tiltani oket.

A topic temaja egyebkent a Fovarosi kozgyules szavazasa es nem Kertesz imre viszonya Magyarorszaghoz.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2002. december 12. 18:13 | Sorszám: 33
(Az ajtó. Van fél méter amire csak egy ilyen elég buta megoldást tudtak találni. Lassítja a le- és felszállást csökkenti az utasteret. Baleseti és kényelmi szempontból sem megfelelő talán. Erről a babakocsisokat és az időseket kell megkérdezni. Nem mindenki húszéves és atlétikusan rugalmas. Amellett hogy az átalakítás nyílván egy csomó pénzbe volt. Egyszerűbb és gazdaságosabb lenne idehaza villamosokat, buszokat, trolikat gyártani van egy csomó városunk - egy kisebb gyárt elbírnánk. De ugye Toller Pécsen már a Mercitől vesz buszokat.)
toloba
  Válasz | 2002. december 12. 18:06 | Sorszám: 32
Akkor ugyamezt én is megkérdem, mert nekem is feltűnt a dolog.
la
  Válasz | 2002. december 12. 18:04 | Sorszám: 31
ot=ott
la
  Válasz | 2002. december 12. 18:03 | Sorszám: 30
Mi a baj azokkal a villamosokkal? Utaztam velük, szvsz semmi gáz. Pláne ahhoz képest, hogy előtte ot mi volt...
toloba
  Válasz | 2002. december 12. 17:16 | Sorszám: 28
Ez így összességében egy korrekt írás.

"Adott esetben egyébként lehetséges olyan eset amikor jót akar a baloldal és azt lehet is támogatni."

Erre a mondatra itt nem ezeket a jelzőket fogod kapni: " a rossz a radikális a barom a kötekedő..."

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2002. december 12. 16:47 | Sorszám: 27
Mercuriusnak felesleges lenne válaszolnom. Az nyílván meg se ferdült a fejében esetleg hogy a MIÉP olyat szavazott meg amit meg is lehetett saját értékrendje szerint.

Emlékeztetnék rá hogy legutóbb az MDF ogy-i munkája került hasonló megvilágításba. Ott is én azaz én voltam az egyetlen aki megnézte mi is volt az amit az MDF megszavazott. És én egyedül én mondtam hogy vaklárma az egész az MDF semmi elvtelenséget nem követett el csupán néhány formaságra rábólintott. Nem is ez volt a bajom az MDF-fel. Olyanban nem kritizálok amiről nem tudok semmit. Márpedig erről a szavazásról semmit sem közölt itt még senki. De nyílván továbbra is én vagyok a rossz a radikális a barom a kötekedő...

Adott esetben egyébként lehetséges olyan eset amikor jót akar a baloldal és azt lehet is támogatni.

Ha már a közgyűlésnél vagyunk pl. ott volt a hannoveri villamosok szappanoperája. A MIÉP akkor az SZDSZ-szel ellene szavazott viszont a Fidesz és az MSZP mellette volt: így megvettük a használhatatlan vilamosokat. A MIÉP elsősorban szakmai érveket hozott fel a vásárlás ellen. Pl. aki látta ezeket a viliket az tudja hogy tényleg nagy baromság volt megvenni őket vagy legalább is így üzembe állítani...

Kiváncsi volnék a mostani érvekre és tényekre is.

Kedves Mercuriusunk ráérős idejében grafomán hajlamai kiélése helyett egy kis kutatómunkába is foghatna - alkalom adtán... Nekem sajnos ezer dolgom van. Nem érek rá.

toloba
  Válasz | 2002. december 12. 16:26 | Sorszám: 26
Halál a MIÉPre!
Halál a FIDESZre!
Halál az MDFre!.....amikor összefekszenek a ballibekkel.

Persze mindig az mondja akit az éppen aktuális összefekvés nem érint.
Az meg gondolom érdektelen, hogy lehet helyi szinten olyan érdek, ami a nagypolitikát nem veszi figyelembe. És ennek nem kell feltétlenül a lének, mint tétnek lennie.

toloba
  Válasz | 2002. december 12. 16:22 | Sorszám: 25
la
  Válasz | 2002. december 12. 15:25 | Sorszám: 24
Őérte kár.
Tiborc
  Válasz | 2002. december 12. 14:14 | Sorszám: 23
Kedves Mercurius!
Ez a hölgy lenne az? http://216.239.37.100/search?q=cache:SEpVi8EfaOIC:netpart.szdsz.hu/cafe.phtml%3Fmode%3Dmsgs%26cafeid%3D22+%22Goldner+Ibolya%22&hl=hu&lr=lang_hu&ie=UTF-8
Mert tapasztalata igaz, akármrlyik pártot kedveli.
Tiborc
Mercurius
  Válasz | 2002. december 12. 14:05 | Sorszám: 22
Tudod Edu, amiota meghalgattuk kedves ismerostok Goldner Ibolya kerlelhettelen antikommunizmusat, majd az Indexen olvashattuk, hogy o hozta ossze a godolloi mszp-miep paktumot, azota ohejesek max ti lehettek.
Tiborc
  Válasz | 2002. december 12. 13:53 | Sorszám: 21
Nyilván a pengefal bontását is megszavazták! http://www2.mno.hu/index.mno?cikk=118321&rvt=2&s_text=k%F6zgy%FBl%E9s&s_texttype=4
Ki volt ott?
Tiborc
Mercurius
  Válasz | 2002. december 12. 09:48 | Sorszám: 14
de csak kicsit OFF a topicban, mert ez topic a MIEP ujabb osszefekveserol szol, aminel raadasul mi fizetjuk a cehet.
GM
  Válasz | 2002. december 12. 09:30 | Sorszám: 12
Levagy maradva. Miépéknél már réges régen a Fidesz a fő ellenség...
csoma
  Válasz | 2002. december 12. 03:46 | Sorszám: 10
Évente egy fővárosi családnak 30 ezer plusz!

http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=17454

k.o.
  Válasz | 2002. december 12. 01:03 | Sorszám: 7
Mo.-n (de szerintem nem csak itt) minden sajtótermék torzít.A radikálisabb jobboldali is.Lásd LadyDI esetét Tom Lantossal és a Magyar Nemzettel,amely a legpofátlanabb csúsztatásoktól sem visszariadva hihetetlen rosszindulattal kommentálta ezt az amúgy tök jelentéktelen eseményt.

Amúgy A Fórum pl a drogtörvény-módosításnak csak egy nagyon kis részével értett egyet,mégis mekkora zajt csaptak körülötte.
Jó lenne,ha a nemzeti oldal pártjai a kommancsokat szivatnák egymás lejáratása helyett.

k.o.
  Válasz | 2002. december 12. 00:56 | Sorszám: 6
"Vagy amikor a Parlamentben megszavazták a médiatv. módosítását, vagy a salátatörvényt, benne förtelmes elemekkel pl a földről."

A salátát speciel egyedül az MDF nem szavazta meg.

Amúgy én is kiváncsi volnék,mivel tudott a MIÉP egyetérteni,amit ez a balfék Demszky javasolt,és amit a többi jobbos párt nem szavazott meg.

Mercurius
  Válasz | 2002. december 12. 00:44 | Sorszám: 5
Akkor most melyik partban is vannak a megelhetesi politikusok ?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola