Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Anita műsorai.. (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Anita műsorai..
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. március 12. 10:48 | Sorszám: 96
Pontosan.
huszárló
  Válasz | 2012. március 12. 10:16 | Sorszám: 95
És se nézem a Marslakókat cum trucc, mert a Jáksó-cég legalább 2-szer annyit gyűrt zsebre érte, mint tavaly az egész hazai tanyaprogram.
keresztkem
  Válasz | 2012. március 12. 10:07 | Sorszám: 94
Istennek hála én--hiszi nem hiszi bárki-valaki--ÉN AZZAL DICSEKEDHETEM, hogy ebben a BÜDÖS K..VA ÉLETBEN egyetlenegy Heti Hetest NEM láttam. Olyannyira nem, hogy az egyik évben, amikor osztályfőnök voltam, egyszer egy oszt.főn.-i órán a diákjaim megkérdezték tőlem, hogy : "Tanár úr, mit tetszik hozzászólni a H.H-ben ehhez és ahhoz a dologhoz és személyhez". Mire én--némi zavartsággal-"semmit fiam,mert én azt se tudom, hogy azt a hülyeséget eszik-é vagy isszák".Mire a gyerekek kinevettek, hogy hogy' létezik ilyen "csodabogár", mint én, de létezik. Azóta sem néztem egy H.H.műsort sem, és nem is vagyok rá kíváncsi!
keresztkem
mpd
  Válasz | 2012. március 12. 10:02 | Sorszám: 93
""Brutális, hogy rákayra bízták a közmédiát. ""

Ki bízta rá?
Ugye, nem a Jobbik?

lámpás
  Válasz | 2012. március 12. 09:58 | Sorszám: 92
Látom, ezen te sem tudsz nevetni.
kerekferko
  Válasz | 2012. március 12. 07:36 | Sorszám: 91
Meglásd, nemsokára a Gálvölgyi sót és a Herti Hetest élvezheted a közszolgálatin.
kerekferko
  Válasz | 2012. március 12. 07:35 | Sorszám: 90
Rákay cinikus. Egyszer valami olyasmit nyilatkozott, hogy ő a váltáskor még rövidnadrágos kisfiú volt, nem érti, hogy mit akarnak tőle. A másik pofátlansága az volt, amikor műbalhét játszott az RTL Klub vezetőségével, mintha nem lenne összefonódás eredménye, hogy a lepukkant RTL-es celebekkel töltötte fel az M1-et és a Dunát. "Üzentek" egymásnak. Rákay műveletlenségét bizonyítja, hogy "üzenetében" az RTL-nek szemrehányta, hogy: "ti dislexiásokat alkalmaztatok".

Rákay bunkó! A dislexiás nem azonos az analfabétával.

Némelyik dislexiás kiválóan tehetséges valamilyen területen. A dislexia (csak olvasson utána, aki nem érti, mert én megtettem), működési zavar, de más területeken az agy kompenzálja.

Ezzel szemben a műveletlenség, tahóság, analfabétizmus az, ami a celebek többségét jellemzi.

Brutális, hogy rákayra bízták a közmédiát.

lámpás
  Válasz | 2012. március 12. 07:35 | Sorszám: 89
Meg se nézem, ki nem állhatom a fickót.
Tegnap véletlenül rákattintottam a Heti7-re, megrökönyödve látom, hogy ott is eszi a fene. Most akkor azt lehet, hogy itt is egy kicsit, ott is egy kicsit???
mpd
  Válasz | 2012. március 12. 07:00 | Sorszám: 88
Idézet:
"TUD ERRŐL ORBÁN VIKTOR? " - osztán mi köze hozzá? Mindennel ő törődjön?

Na és ki mondja, hogy neki kéne ezzel törődni?
Azzal kéne törődni, hogy megfelelő embereket kinevezzen megfelelő helyekre, akik elvégzik az aprómunkát.
Ha OV (vagy ami azt illeti: bármelyik magyar állampolgár) azt hinné, hogy mindennel neki kell törődni, azonnal zárt osztályra kéne vinni, szigorú felügyelet alatt.
De szvsz nem gondol ő ilyet, csak a betájoltak mentegetik ezzel a zseniális kormányt. Elég idióta mentség megjegyzem.

Ishmael
  Válasz | 2012. március 11. 21:39 | Sorszám: 87
A nulla csak helypótló!
tiszavirág
  Válasz | 2012. március 11. 16:51 | Sorszám: 86
Ahogy te is a libernyákokra szavaztál, amikor 20 évvel fiatalabb voltál.
Gyöngy
  Válasz | 2012. március 10. 12:20 | Sorszám: 85
Rákaytól ezt lehetett várni. Nem is értem, ha bárki is csodálkozik rajta. Az állandó kenetesen sírós hanghordozásából tudni lehet, miféle emberből jön ki.

"TUD ERRŐL ORBÁN VIKTOR? " - osztán mi köze hozzá? Mindennel ő törődjön?

Nyúl Béla
  Válasz | 2012. március 10. 12:12 | Sorszám: 84
Még egy Link Alfréd jáksó-ügyben: http://gondola.hu/cikkek/80251-Jakso_konnyen_viccel_-_havi_1_millio_fixszel.html
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. március 10. 11:58 | Sorszám: 83
Az alábbi cikkben nem látok negatív reklámot: http://hvg.hu/w/20120305_mars?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201203
Néhány epizód megtekintése után teljesen igazat kell adnom tótawének. Még egy nagyon helyes ledorongolás innen: http://media.mandiner.hu/cikk/20120306_tofalvy_tamas_akkora_ujsagirok_vagyunk_mint_a_mittudomen_a_marslakok_ujsagirokeperol
Rákay elképesztő műveletlenségét és "laza csávó" voltát még a hírtévés korszakában elszenvedve már akkor felmerült bennem a kérdés, kicsodának a micsodája ez az alak, vagy pedig milyen zsarolási potenciállal rendelkezik, hogy idáig vitte? Az ő esetében többről van szó, mint a Fidesz katasztrofális káderpolitikájáról.
Orbántól megkérdezték, ha jóm emlékszem, hümmögött. Akinek kedve és türelme van hozzá, keressen rá.
huszárló
  Válasz | 2012. március 10. 08:58 | Sorszám: 82
Időben ott hagyta őket, mint Szent Pál az oláhokat.Ez is benne van a Kohn-Bandita minden kirohanásában.
kerekferko
  Válasz | 2012. március 10. 08:47 | Sorszám: 81
Na, csak vigyázz! Tóta W. rafinált. A negatív reklám is reklám.

Azt kéne megvizsgálni, hogy Jáksó vállalkozása mögött valójában kik állnak. Nem egyedül az ő vállalkozása, csak az ő pofájával állítják ki.

Rákaynak nagy bűne, hogy lepaktált az RTL-lel, és a kimustrált, elhasznált, elunt "celebjeit" betolhatta a közszolgálatiba, hogy most már tartsuk el mi, az adóforintjainkból, ha kell, ha nem.


Nem nézem a közszolgálatit. Eddig is átkapcsoltam az RTL-ről, az összes celeb farmról, mert mind szennycsatorna.

Csak nem képzelik, hogy most a közszolgálatin nézni fogom őket?


Azt a cinikus, pofátlan szöveget, hogy nem számít, ha nem nézik sokan, komolyan kell venni.

És elő kell venni a felelősöket, akiknek szintén nem számít.

A közszolgálati médiumoknak kötelessége a közt szolgálni.

Jelen esetben nem a közt, hanem egy lepukkant, szennymédium érdektelen celebjeinek megélhetését szolgálja.


TUD ERRŐL ORBÁN VIKTOR? MIT SZÓL A FIDESZ? FŐLEG: MIT LÉP?

Nyúl Béla
  Válasz | 2012. március 10. 08:15 | Sorszám: 80
Hát igen. Kérdés, kialakul-e egy mazochizmusból ezt a vacakot néző törzsközönség, avagy nem. Jáksó nyilatkozata szerint nem cél a minden áron elérendő magas nézettség - a 2 milliárd zsebre vágása viszont igen. A Marslakók tótawéi kritikája az előbbinek azon egyetlen írása, amellyel gyakorlatilag maradéktalanul egyetértek.
onogur
  Válasz | 2012. március 09. 18:40 | Sorszám: 79
Tesó, 201 körül még Traianus Decius szórakozott a trónon.
Az is köcsög libernyák vót, de ne keverjük a dógokat.
Ishmael
  Válasz | 2012. március 09. 18:33 | Sorszám: 78
Forradalmár meg 201-ben lett!
Ishmael
  Válasz | 2012. március 09. 18:32 | Sorszám: 77
(segítek: 1992-től 2000-ig volt alelnöke a libernyákoknak, 37 ÉVES KORÁIG)
Ishmael
  Válasz | 2012. március 09. 18:30 | Sorszám: 76
Monddsza, meddig is volt a Lib.Int. alelnöke? És hány éves volt akkor?
papuc
  Válasz | 2012. március 09. 18:14 | Sorszám: 75
"Orbán Viktor a Liberális Internacionálé alelnöke volt.
Biztos nem véletlenül."


Tudod, ha egy húszéves ember nem forradalmár, egy harminc éves ember nem liberális, és egy negyven éves ember nem konzervatív, annak valamilyen problémája van az értékrendjének!

Úgy, hogy ez a normális.

onogur
  Válasz | 2012. március 09. 17:14 | Sorszám: 74
Egy újszülöttnek minden vicc új.
Orbán Viktor a Liberális Internacionálé alelnöke volt.
Biztos nem véletlenül.
kerekferko
  Válasz | 2012. március 09. 17:09 | Sorszám: 73
Az MTV elsősorban megint a liberálisok pályája némi kis nemzetiszínű bukéval. Erre utaltam.
onogur
  Válasz | 2012. március 09. 16:55 | Sorszám: 72
Valszeg bennem van a hiba, de nem bírlak követni.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola