Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lista (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lista
oggi
  Válasz | 2005. október 30. 10:46 | Sorszám: 45
iszalag
  Válasz | 2005. október 30. 10:45 | Sorszám: 44
„... amit együtt felépítettünk, azt tőlünk már el nem vehetik, és az elkészült művek nem egyszerűen csak épületek, hidak és utak, hanem a nemzeti újraeszmélődés részeiként létező alkotások.” (Orbán Viktor, Kisújszállás, 2003. június 1.)
oggi
  Válasz | 2005. október 30. 10:38 | Sorszám: 43
iszalag
  Válasz | 2005. október 30. 07:48 | Sorszám: 42
Húzd, de mégse, – hagyj békét a húrnak,
Lesz még egyszer ünnep a világon,
Majd ha elfárad a vész haragja,
S a viszály elvérzik a csatákon,
Akkor húzd meg ujra lelkesedve,
Isteneknek teljék benne kedve.
Akkor vedd fel ujra a vonót,
És derüljön zordon homlokod,
Szűd teljék meg az öröm borával,
Húzd, s ne gondolj a világ gondjával. http://www.birtalan.hu/balazs/olvasokonyv/vorosmarty_avencigany.htm
iszalag
  Válasz | 2005. október 30. 07:45 | Sorszám: 41

"Lesz még egyszer ünnep a világon"
iszalag
  Válasz | 2005. október 19. 19:15 | Sorszám: 40
fel a fejjel!!
nemrégen (1998-2002) csodás dolgok történtek!
iszalag
  Válasz | 2005. július 04. 21:27 | Sorszám: 39
a másik oldal listája.. http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=000446
iszalag
  Válasz | 2005. július 04. 21:09 | Sorszám: 38
Quo Vadis
  Válasz | 2005. július 04. 12:24 | Sorszám: 37
Ezt a listát fel kell tenni az mszp.hu fórumában,

ugyanis mint hallom Gyurcsány "párbajozni" hívta Orbán Viktort.

Hát segitsünk Gyurcsánynak az emlékezésben!

Aztán elmondhatja, hogy mit tett a balliberális kormány 2002 óta, a fidesz rágalmazásán kivül.

iszalag
  Válasz | 2005. július 03. 21:45 | Sorszám: 36
mihamarabb!!
iszalag
  Válasz | 2005. június 09. 08:46 | Sorszám: 35
Viktor! gyertek vissza!!
iszalag
  Válasz | 2005. május 18. 21:42 | Sorszám: 34
iszalag
  Válasz | 2005. május 18. 21:39 | Sorszám: 33
Fleto!! Nézz már be ide..

1997-től a semmittevés kormányai működtek Magyarországon – nyilatkozta múlt hétvégén Gyurcsány Ferenc.. http://gondola.hu/cikk.php?szal=42056

iszalag
  Válasz | 2005. február 13. 14:59 | Sorszám: 32
mennyimmindent épült BPen a Fidesz alatt
a szocik keveslik..
no, nem azt a semmit a 202 óta épült..

"A másik ügy már nemcsak Budapest polgárainak emberi méltóságát sértette. Elvette tőlük azt a lehetőséget, hogy mielőbb egy szerethetőbb városban élhessenek, hiszen a Fidesz-kormány igencsak méltatlanul bánt velük. Amíg az önkormányzatok 1998 és 2001 között országos átlagban 35,8 százalékos támogatást kaptak, a fővárosnak mindössze 3,1 százalék jutott. Ez az arány három esztendeig nem változott, ami annyit jelent, hogy tízmilliárd forintot vettek ki a budapestiek zsebéből. "
http://www.mszp.hu/index.php?gcPage=public/hirek/mutatHir&fcHirTipus=h&fnId=67956&fnHid=67956

iszalag
  Válasz | 2005. január 04. 00:11 | Sorszám: 31
nosztalgiázzunk egy kicsit
Fortissimo
  Válasz | 2004. július 22. 21:00 | Sorszám: 30
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=z_get_topic&f=2&t=000137&m=000025
Fortissimo
  Válasz | 2004. július 22. 20:59 | Sorszám: 29
Anonimus
  Válasz | 2004. június 24. 09:54 | Sorszám: 28
Írod: ,,A legtöbb MSZP szavazó nem a tények alapján, hanem érzelemből szavaz. ... A tények ehhez képest nem nagyon nyomnak a latban!´´[/i]

Hogy ez mennyire így van, rögtön alá is támasztotta neked alias3t.

Idézet:

alias3t
Válasz | 2004. május 31. 21:29 | Sorszám: 11
Azt nem értem, mit akartok ezzel a listával. Senki nem vonja kétségbe, hogy ezek mind megépültek, aki nem szavazott Orbánékra, az nem azért nem tette, mert ezeknek nem volt tudatában.
Én pl. nagyrészt azért nem tettem, mert mindezek ellenére nem értettem egyet a gazdaságpolitikával (többek között persze).

Anonimus
  Válasz | 2004. június 24. 09:49 | Sorszám: 27
Írod: ,,Az MSZP számvetésekor is ilyen kreatívan fogjátok használni az autópálya fogalmát? Mert akkor bőven meglesz a 800 km.´´

Jó, tegyük fel az ilyettén való kreatív felfogást. Csak kíváncsiságból, hiszen látom, te képben vagy:

Hol áll most, túl a kormányzati ciklus felén, a beigért 800 km új autópálya?

Tudnál vázolni egy listát? Ez amolyan ellen-lista lenne, hogy össze tudjuk vetni emezzel. Gondolom össze kellene jönnie vagy 3-400 km-nek -- csak úgy, időarányosan véve is. Hiszen Medgyessy-kém szavatartó ember --- szerintetek! ---, s ugyebár őkelme személyes garanciát vállalt.

Fortissimo
  Válasz | 2004. június 02. 15:11 | Sorszám: 26
a benzinből évi 500 mrd Ft tiszta bevétele van a kormánynak...
Jaszin
  Válasz | 2004. június 02. 14:54 | Sorszám: 25
nem kell meggyőzni, tudom én is jól, mi a jelentősége egy autópályának, de egy kormány sem képes csodákra, nincs elég pénz !!!/ legfeljebb az egyik gátlástalanul hazudja a kilómétereket/
egyébként azért van pár százezer illetékfizető autós, aki mellett vagy van már autópálya, vagy soha nem jár rajta és van is munkahelye. Talán ők a többség és pofátlanul sarcolják őket -is- a felemelt illetékkel, amiről senkinek nem jut eszébe szót emelni, arról nem is beszélve, hogy az illeték és az útépítés köszönő viszonyban sincsenek
szutyok
  Válasz | 2004. június 02. 09:41 | Sorszám: 24
Tudod az autópályaépítésnek nem elsősorban azért van kiemelt szerepe, hogy te vagy én három helyett két óra alatt jussak el Debrecenből Budapestre. Lecsökkentheted a benzin árár száz forintra, egy komoly befektető akkor sem fogja Debrecenbe rakni a gyárát. Ha mégis odarakja, a városokon, falvakon átmenő kamionforgalom százezrek életét fogja tönkretenni. Az autópályaépítés legfontosabb célja az ipar fejlesztése és a lakókörnyezet tehermentesítése a forgalomtól.

Hiába törlik el az összes illetéket, ha nincs munkahely a környékeden, úgyse fogod tudni használni az autódat.

Jaszin
  Válasz | 2004. június 01. 23:44 | Sorszám: 23
jó gumicsont ez az autópálya - minden párt annyit építene, amennyit tud, csak hát kurvára drága
Viszont mi helyzet, hogy csak az autónál maradjunk:
- a benzinárakkal
- a forgalombahelyezési illetékkel
- az átírási illetékkel
Csak három példa, ami VALÓBAN minden autóst érint és kis túlzással, egy tollvonással módósítható volna.
Á, nem érdekes, megy az autópálya-számháború /az agitprop osztály munkatársai meg dörzsölik a kezüket, megint sikerült pár millió hülye magyart összeugrasztani valamivel/
szutyok
  Válasz | 2004. június 01. 19:52 | Sorszám: 22
Nem kell elfeledkezni ezekről, de attól ezek még nem autópályák. Egy 2x1 sávos főút nem autópálya. Egy 2x1 sávos híd sem az. Az MSZP számvetésekor is ilyen kreatívan fogjátok használni az autópálya fogalmát? Mert akkor bőven meglesz a 800 km.

De most tényleg, annyira gáz a 85 km, hogy szégyellitek?

Fortissimo
  Válasz | 2004. június 01. 19:42 | Sorszám: 21
értem én
a felújitott 90 km-ről is jobb elfelejtkezni..
a rengeteg hidról is jobb elfelejtkezni..
a 38 elkerülő útról is jobb elfelejtkezn..

nehogy felébredjenek az emberek..

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola