Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Georg Spöttle (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Georg Spöttle
nemszadista
  Válasz | 2006. november 24. 23:27 | Sorszám: 35
"a google keresô szerint"

Nem lehet, hogy a németek jobban ügyelnek arra - mint az usákok -, hogy a Google ne tudja beindexelni a nem a nyilvánosságnak szánt dokumentumaikat?

Redondo
  Válasz | 2006. november 24. 23:25 | Sorszám: 34
Figyelj balos!

Keressél inkább d-210 fedőnevű seggfejeket a keresődön.Legyél a hazaáruló barátaidra büszke....Fogtok ti még lapítani bolsik!!!

ab ovo
  Válasz | 2006. november 24. 22:42 | Sorszám: 33
Na még egyszer:
Georg Spöttle-nek se könyve, se tanulmánya, se semmilyen publikációja nem ismert németül a google keresô szerint.

Ha annyira elismert német biztonsági tiszt (volt, lenne), hogy lehet, hogy csak magyarul "alkot", ami a neten a közelmúltban tett magyar sajtóbeli nyilatkozatait jelenti?

Attól és amiatt, hogy BND tiszt (volt), még írhatott, taníthatott volna, akár saját kútfôbôl is - németül. De sehol semmi nincs tôle, egy UFO téma hivatkozáson kívül.

Lehet, hogy a földönkívüliek megfigyelése volt a "szakterülete"?

fulgurátor
  Válasz | 2006. november 24. 09:18 | Sorszám: 32
"Valami nem okés" - neked.

Ja genau - csak egy név. BND. tiszt. Noch Fragen ???

ZiliZ
  Válasz | 2006. november 24. 08:29 | Sorszám: 31
Spöttle: feljogosították a rendőröket bűncselekmények elkövetésére
2006-11-23. 23:49:09

Georg Spöttle biztonságpolitikai szakértő a Fidesz Mi lesz az emberi jogokkal? elnevezésű konferenciáján közölte: hallotta, hogy a jelvény nélküli, maszkos rendőrök között civil biztonsági őrök is lehetnek, akik amellett, hogy feketében vannak és kopaszok, "lényegében tök hülyék". Egyes jól tájékoztatottak tudni vélik: az izraeli tulajdonú magánhadserg, az In -kal Security verőemberei púposkodtak a rendőrök mellett.

Georg Spöttle biztonságpolitikai szakértő felszólalásában kiemelte, mint egyszerű német rendőrtiszt vesz részt a konferencián. Spöttle hangsúlyozta: alapvető hiányosságot lát a magyar rendőrség kiképzésében. Felhívta a figyelmet arra, hogy a rendőrök nem mások, mint egyenruhába bújt állampolgárok, akiknek a bilincs felcsatolása után nincs több feladatuk az őrizetbe vettel. A szakértő szerint október 23-án "szabályszerű vadászat zajlott, ami őt nagyon megdöbbentette. Spöttle szerint azzal, hogy több száz rendőrt maszkba bújtattak, és levették az azonosító jelvényüket, szinte feljogosították őket arra, hogy büntetlenül bármilyen bűncselekményt elkövethessenek.

A szakértő szerint nemzetközi (így német) gyakorlat szerint például a könnygázgránátot csakis úgy lehet bevetni, hogy azt a talaj felett közvetlenül kilőve jusson a zavargók közelébe, hogy még véletlenül se találjon el tüntetőt.

Gumilövedékeket a szakértő szerint csak olyan országokban, mint Kongó, Zimbabwe, vagy Pakisztán szoktak bevetni, ha viszont bevetik, csak torzóra (testre) lehet lőni vele. A szakértő előadása során közölte: hallotta, hogy a jelvény nélküli, maszkos rendőrök között civil biztonsági őrök is lehetnek, akik amellett, hogy feketében vannak és kopaszok, lényegében tök hülyék.

A volt rendőrtiszt elmondta: maszkot tilos Németországban használni rendőri intézkedéskor, mint ahogy az is elképzelhetetlen, hogy valakit ne lehessen azonosítani, mert a kódja a sisakjára van felfestve. Szintén elképzelhetetlen a német szakértő szerint, hogy a kilőtt lőszerrel egy rendőr ne számoljon el.
« Vissza
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=1&HirID=7516

nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 23:42 | Sorszám: 30
Most már nincs akcentusa. De régebben volt, nem is kicsi.
tiszavirág
  Válasz | 2006. november 23. 23:38 | Sorszám: 29
Spöttle úr másutt is elmondja a tapasztalatait miután olyan kiválóan beszél egy csomó nyelvet?!

Nagy szolgálatot tenne a magyaroknak, ha szétkürtölné a világban azokat az ismereteit, amelyekre itt tett szert. Ne csak itt nyilatkozzon, hanem nemzetközi sajtótájékoztatókon is!

ab ovo
  Válasz | 2006. november 23. 23:26 | Sorszám: 28
A google.de keresô alatt az elsô tíz oldalon csak magyarul van hír róla. Utána egy norvég oldal, ahol UFO témában sorolják fel a nevét. Semmi több nincs róla, csak egy név a többi között.
Ilyen egy német biztonsági sztár? Meg sem említik, se könyve, se tanulmánya, se semmi.
Valami nem okés.
Időszakos Állat
  Válasz | 2006. november 23. 22:58 | Sorszám: 27
Nulla akcentus. A szlenget is úgy beszéli, hogy jobb, mint a bennszülött magyarok. Bár kicsit talán tájékozatlan, benyögte lazán, hogy a könnygáztól az ember taknya-nyála egybefolyik, amikor vette vagy 3 kamera.
nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 21:08 | Sorszám: 26
Na, válaszolok a saját kérdésemre:

Idézet:

Georg Spöttle biztonságpolitikai szakértő felszólalásában kiemelte, mint egyszerű német rendőrtiszt vesz részt a konferencián. Mint hangsúlyozta, alapvető hiányosságot lát a magyar rendőrség kiképzésében. Felhívta a figyelmet arra, hogy a rendőrök nem mások, mint egyenruhába bújt állampolgárok. A tömegoszlatással kapcsolatban elmondta, hogy egy ilyen helyzetben Németországban főleg könnygázt vetnek be, amelyet belekevernek a vízágyú által kilőtt vízbe. Elmondta azt is, hogy Németországban tiltott a símaszk viselete a rendőrök számára. "Azzal, hogy több száz rendőrt maszkba bújtattam, levettem az azonosító jelvényüket szinte feljogosítottam őket arra, hogy büntetlenül bármilyen bűncselekményt elkövethessenek" - jegyezte meg. Kiemelte, hogy a rendőrök Németországban még soha nem vetettek be gumilövedéket. Azt is elmondta, hogy a könnygázgránátot talajszinten lehet csak kilőni. "Sokkal kevesebbért léptek már vissza politikusok, rendőrfőnökök, belügyminiszterek, mint ami itt Magyarországon történt" - jelentette ki Georg Spöttle.


http://gondola.hu/cikkek/51511
nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 20:27 | Sorszám: 25
Mondott valamit, szerepelt valahol mostanában a topik főhőse?
nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 20:26 | Sorszám: 24
A régebben erősen érezhető akcentus meg álcázás?
nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 20:24 | Sorszám: 23
Ja, a francba. 1 hónapos beírásra reagáltam.
nemszadista
  Válasz | 2006. november 23. 20:22 | Sorszám: 22
KI
Hm, ma nem.
Viszont nemrég végre megjavítottam otthon is a Linuxomat, szóval ezért.
De, ha észrevetted, napközben eddig is ékezettel írtam.
BE
Rendes Kis
  Válasz | 2006. november 23. 17:55 | Sorszám: 21

... http://gondola.hu/cikkek/51511

ZiliZ
  Válasz | 2006. október 30. 16:24 | Sorszám: 20
hol-hol? hát ott
késve ugyan de mondom
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 27. 18:24 | Sorszám: 19
Né mán! Ékezettel írsz?
Mi ennek az oka?
Bal lábbal keltél fel?
onogur
  Válasz | 2006. október 27. 18:09 | Sorszám: 18
Így is van. Én például lekiismeretesen tolerálom a nemszadistákat.
nemszadista
  Válasz | 2006. október 27. 18:07 | Sorszám: 17
Állítólag a jobbosoknak is tolerálni köll a másságokat.
GM
  Válasz | 2006. október 27. 14:44 | Sorszám: 16
Hol mondod?

Én teljesen a Te szövegednek vettem, még idézőjelet sem tettél ki....

ZiliZ
  Válasz | 2006. október 27. 14:11 | Sorszám: 15
Mondom, hogy egy blogból van az idézet

viszont a nyugatos cikk érdekes.

onogur
  Válasz | 2006. október 27. 14:09 | Sorszám: 14
Mielőtt hiú ábrándokat kergetnél, kénytelen vagyok kiábrándítani.
GM
  Válasz | 2006. október 27. 14:06 | Sorszám: 13
Remélem nő vagy...
ZiliZ
  Válasz | 2006. október 27. 13:11 | Sorszám: 12
www.freeweb.hu/dacca/mai_06aug.htm

gondoltam, hogy leüti valaki ezt a lasztit.

az idézet egy blogból van, ami nem az enyém http://www.nyugat.hu/cgi-nyugat/cikksql.cgi?cikk=12695&printer=on

kyu
  Válasz | 2006. október 26. 17:42 | Sorszám: 11
"azt hiszem, gyorsan bele tudnék szeretni)"

Nem lehet, hogy már meg is történt?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola