Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lemondott ! (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lemondott !
beste
  Válasz | 2007. február 22. 16:55 | Sorszám: 15
Francba asszittem Buktor Basi..:O(
negyven rabló
  Válasz | 2007. február 22. 16:43 | Sorszám: 14
Bele!
Ott!
benny the ball
  Válasz | 2007. február 22. 16:18 | Sorszám: 13
Tudják ezek egyáltalán hol van szőny??????
orosz_hussalata
  Válasz | 2007. február 21. 21:14 | Sorszám: 12
Lemond
Romano Prodi

A baloldali Unió koalíciós kormányát délután a római szenátusban szavazták le a külpolitikai beszámolóval kapcsolatban - az államfő konzultációt kezd az új kormányról, de az sem kizárt, hogy előrehozott választásokat tartanak

Úgy látszik nem minden KGB-s kapott teflon arcpakolást. A "miénk" (miénk a francokat) például sokkal többet kibír. Avagy az olasz demokráciába ez is belefér.

tiszavirág
  Válasz | 2007. február 08. 19:28 | Sorszám: 11
És azt hallottátok-e, hogy mint a vasútat felügyelő tárca minisztere kifejezte részvétét a vonatvezető halála miatt a családnak és felajánlott volna valamit nekik?
estebany
  Válasz | 2007. február 08. 19:26 | Sorszám: 10
Sajnos, nekem rossz a hallásom: nem hallottam. Sőt, azt sem hallottam, hogy bármelyik "támadó" újságíró a pártkeltében megkérdezte volna az esetről Kókát!
tiszavirág
  Válasz | 2007. február 08. 19:23 | Sorszám: 9
Nem hallottátok véletlenül, hogy mint azt a francia közlekedési miniszter tette egykoron, Kóka lemondott a szőnyi, halálos kimenetelű vasúti szerencsétlenség miatt?
mamácska
  Válasz | 2007. február 08. 18:49 | Sorszám: 8
Ezt már régota tudjuk!
terra
  Válasz | 2007. február 08. 16:51 | Sorszám: 7
Ez a SZDSZ/Mali-ügy ezzel nincs elintézve. Sokkal mélyebb és krónikusabb rákfenékre világított rá a drávapiski polgármester ügye.

Hogy csak néhány kérdést említsek:

1.) Hogyan lehetséges az, hogy egy 2002-ben történt, tetteéréses, gyakorlatilag bizonyítási eljárást sem igénylő ügyben 2007 februárjában született meg a másodfokú, jogerős döntés?
(...miközben a kormányellenes tüntetésekben részvevők ügyében futószalagon statáriális bíráskodás folyik...)

2.) Hogyan lehetséges, hogy a több szándékos bűncselekményért (betöréses lopás, kiskorú veszélyeztetése) amúgy is kirívóan enyhe felfüggesztett szabadságvesztés büntetést másodfokon a bíróság pénzbüntetésre mérsékelte azzal a nevetséges indoklással, hogy a kár megtérült? (naná, hogy megtérült, hiszen tettenérték a rablókat és elvették tőlük az elrabolt holmikat)

(miközben jobboldali újságírókra rágalmazásért, büntetlen előéletű tüntető fiatalokra azért, mert eldobott egy követ vagy üveget, amivel esélye sem volt eltalálni senkit, börtönbüntetésre ítélnek? ...)

Valami nagyon-nagyon nincs rendben ebben az országban.

mamácska
  Válasz | 2007. február 08. 13:44 | Sorszám: 6
Lemondott tisztségéről Drávapiski körjegyzője, a település polgármesterének botránya miatt - értesült a HavariaPress. Mint ismert, a baranyai községet ősz óta vezető, szabad demokrata Mali Zoltánról néhány napja derült ki, hogy nemrégiben a bíróság jogerõsen elítélte, lopás miatt.

Ezt követően a faluvezető - aki pedig a megelőző időszakban az SZDSZ egyik legaktívabb pártszervezőjeként hívta fel magára a figyelmet - lemondott szabad demokrata párttagságáról. A botrány továbbgyűrűzése miatt a hét közepén lemondott tisztségéről a kémesi jegyző, aki egyben Drávapiski körjegyzői feladatait is ellátta.

A hírügynökség úgy tudja, hogy a körjegyző azzal indokolta a döntést, hogy nem tudott együtt dolgozni Malival, akinek számos döntésével nem értett egyet. Szerinte a botrányba keveredett polgármester új faluvezetőként először egy hatmilliós autót akart vásároltatni magának, majd amikor ezt nem sikerült jóváhagyatni, a falubuszt vette igénybe magáncélokra.

A HavariaPress úgy tudja, hogy a körjegyző lemondási indokai között szerepel az is: a drávapiski polgármester januártól megszavaztatta magának és a képviselő-testületnek is a tiszteletdíjat, amit pedig addig semelyik faluvezető illetve képviselő nem vett fel.

Teke
  Válasz | 2007. február 08. 08:49 | Sorszám: 5
Mostanáig azt hittem ingömet nem lehet eltántorgatni a borivók kicsi de zöldszílváni táborából, de mámától...
Ez nem volt Rendes Tőled Kis.
tiszavirág
  Válasz | 2007. február 08. 02:19 | Sorszám: 4
Gajonak az egyik topikban éppen a kép közepe hiányzott (bár ott éppen tehénről volt szó...), neked meg éppen a közepe van meg...

Úgy döntöttél, hogy csak a legjobb részét mutatod meg nekünk?

mackó
  Válasz | 2007. február 07. 13:04 | Sorszám: 3
Ez a 3+2 együttes. Ez jó.
Rendes Kis
  Válasz | 2007. február 07. 13:03 | Sorszám: 2
mackó
  Válasz | 2007. február 07. 12:55 | Sorszám: 1
Öreg vagyok én már ehhez...
Rendes Kis
  Válasz | 2007. február 07. 12:47 | Sorszám: 0
... a lengyel belügyminiszter


Lemondott hivataláról szerdán Ludwik Dorn lengyel belügyminiszter. Jaroslaw Kaczynski kormányfő elfogadta a belügyminiszter lemondását - közölte a lengyel kormányszóvivő.

... http://gondola.hu/hirek/34300

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola