Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Orbánozás-ipar (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Orbánozás-ipar
alma
  Válasz | 2012. július 21. 20:45 | Sorszám: 200


Nyomjuk az ipart?
Rendes Kis
  Válasz | 2012. július 21. 18:28 | Sorszám: 199
.
kapitamunista
  Válasz | 2007. október 03. 23:53 | Sorszám: 198
Tévedsz, még a címből is egyértelmű, hogy itt nem az számít ON-topiknak ha "orbánozol"!!!
igazságotm
  Válasz | 2007. október 03. 23:38 | Sorszám: 197
Oh, a címről ítélve ezt nem vettem észre. Mivel te indítottad nem vitatkozok. Mi kérünk elnézést.
Majd föltalálom magam, már tudom is hogy hogy.
Rendes Kis
  Válasz | 2007. október 03. 23:23 | Sorszám: 196
Bocsánat: ez a topik nem arról szól, hogy tessen szíves orbánozni.
Ez arról szól, hogy kik mennyit költöttek a magadfajta orbánozókra.
igazságotm
  Válasz | 2007. október 03. 22:59 | Sorszám: 195
Ez a topik nem a pojácáról szól, létezik vele foglalkozó számtalan. Ez viktorról szól - nem rólad és nem is rólam.
Hajrá Jobbik!
kingvidor
  Válasz | 2007. október 03. 19:57 | Sorszám: 194
Egykutyázás. Tipikus indexes-szadeszos dolog. A cél összemosni az oldalakat, amiből a pojáca csak jól jöhet ki. Ügyes félresiklatása az emberek növekvő elégedetlenségének, persze azért a látszat kedvéért benyomsz egy kis jobbikozást is, hisz annak úgy sincs esélye, de azért vigyen el minél több százalékot. Látom, nagyon jól tudod mit csinálsz, jó elvtárs lehetsz szadeszberkekben.
karakan
  Válasz | 2007. október 03. 19:25 | Sorszám: 193
Hajrá Viktor!!
Hajrá Csurka!!
Le a rabló mocsok bolsikkal!!
nemszadista
  Válasz | 2007. október 03. 03:57 | Sorszám: 192
Vince Mátyás 1ik alkalmazottja? Pont, hogy sanszos.
igazságotm
  Válasz | 2007. október 03. 01:10 | Sorszám: 191
A képből adódó kérdés kézenfekvő. Viktor és Pista bácsi kapcsolata. Innen indulhat a filózás, kinek mit mondanak a gesztusok. Jómagam szeretek elcsámcsogni az ilyesmin(vizuális tipus vagyok - mea culpa). Nem csak rajtuk, hanem a fletós fotókon is. Van is egy kedvencem, amikor a két jómadár kezet fog, de aszem azt már egyszer kielemeztük.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 03. 00:41 | Sorszám: 190
Milyen kérdésre kéne választ adnia egy felvételnek? Mi is az a mondvacsinált műkérdésed, amit kiötöltél a képhez? Mert mintha még a kérdést sem sikerült megfogalmaznod tisztességesen.
igazságotm
  Válasz | 2007. október 03. 00:16 | Sorszám: 189
Így is történhetett, ahogyan mondod. Igazán csak egy felvétel adhatna valódi választ ...
igazságotm
  Válasz | 2007. október 03. 00:11 | Sorszám: 188
valami főaparátnyik lehetsz ott az index

ROTFL

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 03. 00:10 | Sorszám: 187
Olvastad Nemszadista hsz-át itt lentebb?
Egy mozdulat alatt, amíg fölkelsz, vagy leülsz egy székre számtalan pillanatról készülhet kép.
Természetes, hogy a Zorbángyűlölő index ezt a pillanatot röpítette útjára, hogy például neked is legyen muníciód a fröcsögésedhez.
De én már nagyon unom ezt a kisstílű szarakodást erről a kiragadott képről, úgyhogy részemről befejeztem.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 03. 00:00 | Sorszám: 186
Szerintem nem merül fel semmilyen kérdés benned, csak nyomod az ipart, mert ez a dolgod. Talán pont te csináltad a felvételt, aztán többszáz kép között találtál egy olyan elkapott pillanatott, aminek rém örültél, mert kitaláltak, hogy mi mindent lehet majd belemagyarázni. Rafináltan nyomond az orbánozás jól fizető iparágát, valami főaparátnyik lehetsz ott az indexen.
igazságotm
  Válasz | 2007. október 02. 23:57 | Sorszám: 185
Nem olvastam hanem meghallgattam. Tőled kaptam a linket.
Szép, értékes gondolatok.
igazságotm
  Válasz | 2007. október 02. 23:52 | Sorszám: 184
Felmerül itt egy kérdés. Ha a jelenlévőket üdvözli, illetve megköszöni nekik a tapsot, miért nem fordul feléjük és néz a szemükbe ?
igazságotm
  Válasz | 2007. október 02. 23:47 | Sorszám: 183
Nos, az mti-s fotóriporter nem biztos, hogy az általad leírt ideológia egyik megszállottja.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 02. 23:38 | Sorszám: 182
Ágoston neked csak álca és egyáltalán nem kívánok olyan lelkivilágába látni, aki minden ízében azokat az állibernyák sztereotípiákat nyomja, amelyekkel a hátulrólmellbe módszerrel próbálják a libernyákok szétrombolni mindazt, ami a nemzetet egy kicsit is összetarthatja. Az index meg nem szoclibb, hanem a legnyúlósabb állib, vagy nevezhetjük szélsőlibnek is, a lényege, hogy ott tekergőzik mindenki bokája körül, aztán arra mászik, amelyik épp jobb helyzetbe kerül. Indexelj csak tovább, ott a te helyed. Ágostont pedig olvasgasd el, bár ha se Kériről, se Ágh Atiról nem hallottál, akkor sok minden kimaradhatott még.
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 02. 23:37 | Sorszám: 181
Kérlek.

Én is szoktam sok ember előtt beszédet tartani.
Nem kellemes dolog, de néha meg kell tenni. Ha az embereknek tetszik a beszéd, tapsolnak. Ez ugyan jól esik, de az ember nem igazán érzi jól magát a nagy ünneplésben, bár az ünneplés sokkal jobb, mint a lesajnálás. Ha a taps még azután is tart, hogy az ember elmegy a helyére és leül, szokás ismét fölemelkedni és a közönség felé fordulni és meghajolva megköszönni a tapsot.

Itt most éppen ezt a pillanatot látjuk, Orbán nem Csurkának hajol meg, hanem a többszáz embernek, aki a teremben volt.

Persze az olyan kőkomcsik mint te, beteges Zorbán-gyűlöletükben vihogva birizgálják az agyukat, hogy mit is magyarázhatnak bele a képbe, ami persze még közelében sincs az igazságnak (két jó barát...)

nemszadista
  Válasz | 2007. október 02. 23:27 | Sorszám: 180
"A fotót elemezd!"

Sorozatra állított fényképezőgéppel (percenként kb. 100 kép) sikerült elkapnia valamilyen magadfajta ballib seggfejnek 1 olyan pillanatot Orbánról, amelyre most kollektívan el tudtok élvezni.

igazságotm
  Válasz | 2007. október 02. 23:19 | Sorszám: 179
Ne tereld a témát. Itt a zorbán megnyilvánulásairól van szó, nem pedig szerénységemről. A fotót elemezd!
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 02. 00:59 | Sorszám: 178
Nagy onanizálás söpör végig a szadomaszop táboron erre a képre nézve, ugye?! Te is kiverted?

Bár te beakasztani szoktál minden nap, mint mondtad.

A mai már megvolt?

igazságotm
  Válasz | 2007. október 02. 00:41 | Sorszám: 177
Nem ismerem e két úriembert-hölgyet(?).
A zindex nem semleges, hanem szoclib. Az nekem csak gyakorlási felület. Nem csak 1kutya van ám.

Inkább hallgasd meg ismét szt. Ágostont, és merengj el azon, hogy vajon lehet e valakinek a lelki világába látni - vádolni azt. Ha megbeszélted őszintén magaddal, akkor folytatjuk.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 02. 00:27 | Sorszám: 176
Jaja, semleges és független, mint a Kérihez és Ágh Atihoz hasonló "független" politológusaink
Ja, meg semleges, ahogy az index semleges, mert ügyebár ott vagy otthon. A lényeg, hogy az egykutyázós projekt menjen. Tedd csak a dolgod, ha ez lett rád bízva.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola