Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Aki cigányozik, meghal (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Aki cigányozik, meghal
oppidum
  Válasz | 2009. március 10. 12:00 | Sorszám: 33
Aki marokkózik, az is?


ie Presse (diepresse.com)

A konzervatív osztrák napilapban Steffen Arora Innsbruck letette a fegyvert az utcai kábítószer-kereskedők előtt című cikkében foglalkozik a tiroli város romló közbiztonsági helyzetével. Mindenki ismeri, de senki sem szereti őket. Így írható le röviden azon észak-afrikai fiatalok helyzete, akik a tiroli tartományi székhely utcai kábítószerpiacát ellenőrzik. A kábítószeres ügyek mellett rendszeresen hallani róluk késelésekkel és egyéb erőszakos bűncselekményekkel kapcsolatban. Legutóbb egy januári nemi erőszak gondoskodott a szalagcímekről, négy észak-afrikai órákon keresztül bántalmazott egy 17 esztendős lányt. A gyanúsítottakat a rendőrség elfogta, részben bevallották a tettüket, jelenleg előzetes letartóztatásban várják az ítéletet.

A lakosság elkeseredettsége óriási. Annak ellenére, hogy a „marokkóiakkal” kapcsolatos problémát évek óta ismerik, a politikusok máig képtelenek voltak kezelni a helyzetet. Ezt elleplezendő, a felek kölcsönös vádaskodásba menekültek. A tartományi kormány Bécset hibáztatja: Gerhard Reheis (SPÖ) tartományi szociális miniszter szerint a szövetségi kormánynak kell arról gondoskodnia, hogy Marokkó elfogadja a kitoloncolási egyezményt. A rendőrség ismeri a problémát. Franz Birkfellner innsbrucki rendőrfőnök szerint a fiatalok titkolják személyazonosságukat és azt állítják, nincs semmilyen igazolványuk. Amennyiben letartóztatják őket, a büntetés letöltése után ismét az utcán vannak. Hiszen Marokkó – többségük onnan érkezik – addig megtagadja a fogadásukat, amíg személyazonosságukat nem tisztázták. Az innsbrucki problémát ismerik a bécsi külügyben is. A lap kérdésére annyit válaszoltak, hogy jelenleg is tárgyalnak az ügyben Marokkóval. A tárgyalások folynak, de a kétoldalú egyeztetésekkel többet nem lehet elérni.

Az innsbruckihoz hasonló problémákkal küzd Olaszország és Dél-Franciaország is. A tiroli nyomozók régóta tudják, hogy a kábítószer és a terjesztők utánpótlása Olaszországon keresztül érkezik. Az ottani nagyvárosokban, Torinóban és Milánóban nagy számban élnek észak-afrikai bevándorlók. A földrajzi közelség megmagyarázza, hogy miért Innsbruck az egyetlen osztrák város, ahol a kábítószer-kereskedelmet észak-afrikaiak ellenőrzik. A rendőrség továbbra is a kiemelt utcai jelenlétre helyezi a hangsúlyt, hogy növelje a lakosság szubjektív biztonságérzetét. Többet jelenleg nem tudnak tenni.

mackó
  Válasz | 2009. március 06. 14:07 | Sorszám: 32
Kíváncsi lennék a mondandójára, ha családon belül történne az eset...
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. március 06. 14:05 | Sorszám: 31
Na jó, nem hal meg, csak halálos balesetet szenved.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 06. 11:06 | Sorszám: 30

Egyelőre semmi jelét nem tapasztaltam, hogy Szilágyi Ákos az aámerikái mágyár népszágá munkatársa lenne.

Az első áruló jelre a hívetek leszek, - de addig azt hiszem nem lehet gyanakvásból és bizalmatlanságból élni, mint ahogy Stangli.

onogur
  Válasz | 2009. március 06. 10:33 | Sorszám: 29
Nem emlékszem olyanra, hogy Széles Gábor a nújorki polgári kör segítségét kérte volna, szerintem nincs is rászorulva.
Sőt, szerintem igen mérges lehet, hogy ezek a világmagyarok az Echo TV és a Magyar Hírlap logóját használják - jogtalanul - a honlapjukon.
Adott egy Szilágyi Ákos, aki 1995-ben eltolta a bringát, majd rájött hogy ő hú de milyen magyar, lófarkat növesztett és polgári kört alapított. Lett is pénz, paripa, fegyver.
Engem kísértetiesen emlékeztet az ügy az "ausztrál" Szabó Albertre, akiről a végén csak kiderült, hogy Izraelben képezték ki nácinak.
Ne legyen igazam, de bizalmatlan vagyok a túl hangos nyugati magyarokkal szemben, a fene se tudja, milyen érdekcsoportok pénzelik őket.
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. március 05. 23:53 | Sorszám: 28
#24
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:50 | Sorszám: 27
Ha ragaszkodsz hozzá, én is leszarlak kis bunkó lumpenbarika!
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. március 05. 23:45 | Sorszám: 26
#21
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:43 | Sorszám: 25
Érdekes, nekem te tűnsz ezek haverkutyájának.
Most mi bajod? Hogy Szilágyi Ákos és az ECHO mellé álltam a hülye Onog Úrral szemben?

Látom, te is használod a linkjüket. http://vilagmagyarsag.awardspace.com/2008.03.11/FLETOLISA.jpg

Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. március 05. 23:30 | Sorszám: 24
Teljesen felesleges veled 'beszélgetni'. Gyakran igazságotm olvtárs szintjén leledzel.. :-(
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:29 | Sorszám: 23
Nem gondoltam, hogy a Barikád ennyire átitatott hülyeséggel.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:22 | Sorszám: 22
Egész lementél hofni, glanc és a bolsi söpredék szinvonalára, Nem bánt senki, ne rettegj!
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. március 05. 23:17 | Sorszám: 21
ki nem xar le téged biharikém!?..
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:14 | Sorszám: 20
Hofnika, te elfogult vagy velem.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:13 | Sorszám: 19
Ja, Vona elvtárs törzsszövetsége az orosz, oszét, perzsa és ujgur tezsvérnépekkel kiütött.

Ugye te se írtad alá a magyar felhívást a rásszistázás, nácizás ellen? A tudatalatti bolsi egó gátolja az ilyesmit.
Nem mintha nagy jelentősége lenne párezer aláírásnak.

Csak azt magyarázzátok meg onival, hogy a New York Polgári Kör miért ellensége a Jobbiknak?

honfi
  Válasz | 2009. március 05. 23:11 | Sorszám: 18
Te inkább tünsz téglának.
Időszakos Állat
  Válasz | 2009. március 05. 23:07 | Sorszám: 17
Szerintem a banxámlaszámodat add meg nekik elsőnek, hátha utalnak valami kis pénzmagot rá.
Levenni úgysem tudnak.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 23:01 | Sorszám: 16
kifejtenéd?
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. március 05. 13:27 | Sorszám: 15
Bihar elvtársat teljesen kikezdte a grúz háború.. :-D
mackó
  Válasz | 2009. március 05. 13:11 | Sorszám: 14
Előbb gondolkozz. Igaza van.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 12:46 | Sorszám: 13
Csak nagyon bunkószagú vagy proviszagú szegény, ha épp a világmagyarságtól félti az adatait, és mocskos bolsimódra nekiáll riogatni ezzel a bankszámlaszámos süket dumával.
mackó
  Válasz | 2009. március 05. 12:38 | Sorszám: 12
Ono mestert szájadra ne vedd.
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 12:34 | Sorszám: 11
http://www.youtube.com/watch?v=O5W25xAAvxI&eurl=http://vilagmagyarsag.awardspace.com/2008.03.11/index_2.html
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 12:30 | Sorszám: 10
http://www.youtube.com/watch?v=-l2n6VGXjd0&eurl=http://vilagmagyarsag.awardspace.com/2008.03.11/index_2.html
papirrepulo
  Válasz | 2009. március 05. 11:51 | Sorszám: 9
http://vilagmagyarsag.awardspace.com/2008.03.11/index_2.html

Fura egy gyanakvó jobbikos vagy kislelkem, sokszor tünsz kifejezettem bolsi ügynöknek.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola