Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Morvai Krisztina a Hírtv-ben és az Echo-tvben. (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Morvai Krisztina a Hírtv-ben és az Echo-tvben.
Időszakos Állat
  Válasz | 2009. június 27. 21:23 | Sorszám: 65
(Képzeljük el, ha nem így van, akkor vajon hány százalékot ér el a Jobbik?)

Minden plusz százalékot a Fidesztől vettek volna akkor el.
Tudom, hogy ti ezt nagyon szeretnétek, de én meg kakkantok erre a vágyatokra.

Mercurius2
  Válasz | 2009. június 27. 21:23 | Sorszám: 64
Hát az Iráni Gárda támogatásával biztos .
orosz_hussalata
  Válasz | 2009. június 27. 21:04 | Sorszám: 63
"Képzeljük el, ha nem így van, akkor vajon hány százalékot ér el a Jobbik?"

Természetesen 110%-ot! A tetteik, eredményeik erre feljogosítják.

tiszavirág
  Válasz | 2009. június 27. 20:17 | Sorszám: 62
Az Echo tv-ben elég sok jobbikos van: Pörzse, Matúz-Siklósi jut most eszembe.
Marco
  Válasz | 2009. június 27. 20:04 | Sorszám: 61
Pár napja egy forumon az EchoTV műsorvezetője arról beszélt, hogy a jobboldali média sem független és tárgyilagos, hanem egy párt befolyása alatt áll.

Ezért történhetett meg, hogy ennek a pártnak a kívánságára, a választás elött kirekesztették a másik jobboldali pártot mindkét tévében és a jobboldali sajtóban is.

Noha ez antidemokratikus, méltatlan és igazságtalan.
Ezt az EchoTV egyik műsorvezetője mondta el.

(Képzeljük el, ha nem így van, akkor vajon hány százalékot ér el a Jobbik?)

GM
  Válasz | 2009. június 27. 19:29 | Sorszám: 60
Érdeklődnék: látta valaki?
alma
  Válasz | 2009. június 12. 20:10 | Sorszám: 59
Mint pl. pont most a kisembert.
alma
  Válasz | 2009. június 12. 20:07 | Sorszám: 58
Igen. Az az almánál azt jelenti, hogy nem szennyezett különféle vegyszerekkel és egészséges.
Mercurius2
  Válasz | 2009. június 12. 19:26 | Sorszám: 57
És nem is ir és nem olvas. Már ha kulturált jobbos a jobbik definiciója szerint
voodcutter
  Válasz | 2009. június 12. 19:24 | Sorszám: 56
"törvényben meghatározott mértékben - közszolgálati funkciókat is kötelesek magukra vállalni."

Én a helyi Tv-kre vonatkozó szabályozást ismerem, még az Eu előttről.
Csak a választási időszakban kell valamennyi párt jelöltjét egyformán nyomatni. Köztes időben csak az eredményes pártokat kell.
A Jobbiknak ez az első országos szinten elért küszöb feletti eredménye. Már hívták is. Tehát törvényesség szempontjából nincs mit számonkéni.

onogur
  Válasz | 2009. június 12. 16:59 | Sorszám: 55
"A jobb sorsra érdemes, kulturált jobbosok ezt látva remélhetőleg visszamennek a Fideszhez"

Kezdjük azzal, hogy kulturált jobbos nem néz párttévét.

Időszakos Állat
  Válasz | 2009. június 12. 16:48 | Sorszám: 54
A gizike meg a gőzeke esete. A számtalan híradójával a HírTV bőven teljesíti a közszolgálatiság feltételeit, a véleményműsoraiba meg azt hív meg, akit akar.
Az Echo-ban például egyetlen kommunista sem volt soha meghívva, amióta én nézni tudom, mégis megfelelnek a közszolgálatiságnak.
Időszakos Állat
  Válasz | 2009. június 12. 16:47 | Sorszám: 53
Egyébként ritka nagy bunkók telefonálgattak be oda tegnap, a Jobbik nevében. Csak remélni tudom, hogy komcsi provokátorok voltak, nem valódi Jobbik fanok...

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy ezek a bunkók a Jobbik derékhadát alkotják.
A jobb sorsra érdemes, kulturált jobbosok ezt látva remélhetőleg visszamennek a Fideszhez, ahogy azt kell. Még további sok ilyen bunkó jobbikost kívánok a HírTV-be.

onogur
  Válasz | 2009. június 12. 15:37 | Sorszám: 52
Hajjajj, nemzeti ünnepek előtt/alatt a Barikád-Jobbik-Magyar Gárda oldalai elérhetetlenek.
Biztos a fatál is véletlen.
Gyöngy
  Válasz | 2009. június 12. 14:56 | Sorszám: 51
" ... amely szinte korlátlanul plurális."

Azért azon már sokan törik a fejüket, hogy hogy lehetne ezt a nagy szabadságot meg pluralitást icipicit csökkenteni. Hiszen pl. Kínában bizonyos site-ok nem elérhetők a web-ről, átmenetileg, amíg egy Japánban üzemeltetett szerverre nem helyezték, a kurucinfo is elérhetetlen volt (naa, nem szívügyem a működése, összesen egyszer tévedtem rá). Valami ok miatt időnként a HírTV internetes adása sem fogható. Így aztán a dübörgés meg-megbicsaklik.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2009. június 12. 14:32 | Sorszám: 50
Azt sem kell hinni, hogy a Nap-Kelte több embert ér el és több embert befolyásol. Sőt.
Szerintem kevesebbet. Az tény, hogy a nyugdíjas generáció jó arányokban nézi. De logikusan az aktívak nulla %-a. A fiatalok meg főleg nem. Az interneten való tájékozódás ráadásul önkéntes és egyénileg szelektál mindenki. Én a MIÉP honlapján ismertem meg a MIÉP-et és a Demokratát is a neten olvastam először, és utána vettem kezembe az újságokat. Pedig borzalmas site-ok voltak. Ma főleg azok.

Az emberek töredéke érdeklődik ennyire a politika iránt. Azokhoz vélhetően pont eljut az internet. Ahogy a fórumozásnál már felül van reprezentálva az idősebb korosztály, hiszen nekik van idejük elsősorban. A fiatal az vagy manifeszt internetbuzi vagy mondjuk a munkája gép elé láncolja. Esetleg mindkettő.

Tehát a konklúzió, aki akar az hozzájut a Jobbik üzeneteihez, ehhez persze hajlandóság kell. Van, aki a plakátok és néhány szófoszlány alapján dönt, esetleg az ismerősök, család véleményét meghallgatva áll ide vagy oda, ez a tipikus. Minden közegben vannak hangadók, akik másokat befolyásolnak. Ún. véleményvezérek. Ők egész biztos interneteznek. És logikus, hogy az egyetemisták, akiknek pont van idejük politizálnak. Nos egyébként nálunk és nyugaton sem teszik. A politikától általában elfordultak az emberek és a megszokás mozgatja a választásokat. Nagyon nagy bajnak kell lennie, mint most, hogy történjen valami "áttörés".

cserkesz
  Válasz | 2009. június 12. 14:26 | Sorszám: 49
Ahogy mondod.
Kiszel Tünde se vót, meg Maónika, Győzike sem. Csak a nagy igénytelenség.:-)
onogur
  Válasz | 2009. június 12. 14:20 | Sorszám: 48
Nem mondod, hogy hat évig kivonták magukat a termelő munkából?
Micsoda idők lehettek!
A mocskos férfiak kizsákmányolták és rabszolgasorsba döntötték a nőket! Három gyerek az 18 év otthoni helybenjárás, se karrier, se semmi.
Borzalom.
cserkesz
  Válasz | 2009. június 12. 14:13 | Sorszám: 47
"Nekem valami azt súgja, hogy az itteniek zöme nem tavaly ballagott az óvodában."

Hát nem. Történetesen az én időmben még kevés óvoda volt. Az anyák nevelték, otthon a gyerekekt.
Mecsoda maradi szokás.:-))

onogur
  Válasz | 2009. június 12. 14:10 | Sorszám: 46
"létezik és feljövőben van egy ilyen második nyilvánosság, amely szinte korlátlanul plurális."

Így van, és dübörög ezerrel. Hála Istennek.
Én csak keveslem, mert nekem a finn példa az etalon, de hát telhetetlen manifeszt vagyok.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2009. június 12. 14:08 | Sorszám: 45
Egyik állítással sem vitatkozom. Azt állítom, hogy létezik és feljövőben van egy ilyen második nyilvánosság, amely szinte korlátlanul plurális. És ez hozzájárul a Jobbik sikeréhez. A Fidesznek ilyenje nem volt 20 éve. Hovatovább Churchillnek még tévé sem volt. Nézegettem milyen plakátjai voltak az öregnak annak idején. Hát...

No meg adva volt a kampánygyűlés. Aztán kész. Sőt. A képviselői fizetése nulla font volt. Nem semmi! Azaz de!

onogur
  Válasz | 2009. június 12. 13:48 | Sorszám: 44
"Kívácsi lennék pl. a Gondolán fórumozók átlagéletkorára. Nekem valami azt súgja, hogy az itteniek zöme nem tavaly ballagott az óvodában."

Ezen nincs mit csodálkozni.
A fiatalok bulikat szerveznek, zenét töltenek le, csajoznak-hapsiznak a neten.
Csak mi, vén f@szok hülyítjük egymást a Gondolán.

onogur
  Válasz | 2009. június 12. 13:46 | Sorszám: 43
Ha jól tévedek, akkor az ország lakosságának több mint 60 %-a 40 év feletti.
Ennek a csoportnak az "internetfüggősége" lehet úgy saccperkábé 25-30 %.

De ez teljesen lényegtelen kérdés.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2009. június 12. 13:37 | Sorszám: 42
Természetesen így van. De az aktív korúak zöméhez eljut az internet. Nem mindenkihez.

"- több mint 3,4 millióan kapcsolódnak legalább havi rendszerességgel a világhálóra
- a legalább hetente internetezők aránya 42 százalék
- míg a 15-24 évesek 80 százaléka rendszeresen internetezik, addig a 25-34 éveseknek már csak 60 százaléka – az 50 felettiek körében pedig az
átlagosnál lényegesen alacsonyabb, mindössze 16 százalékos a
penetráció" 2008.

Ezek az arányok két dolgot mutatnak:
- A társadalom többségéhez már eljut az internet.
- Illetve a társadalom többségéhez még nem jut el az internet.

Most meg kell szavazni, hogy félig teli vagy üres-e a pohár... A férfiak fele ugyanis internetezik. Nagyjából minden családban van egy férfi. Legalább. És a véleményformálók jórésze is férfi. Amellett, hogy a trend nyilván növekvő. Az internet fő médiummá válik hamarosan.

A Jobbik elsősorban a faitalok körében tudott erős lenni. Ezért is. A Fidesznek hiába van médiája már, az idősek körében még mindig relatív hátrányban van, hiszen az emberek nem változtatnak véleményt olyan gyorsan.

cuvee
  Válasz | 2009. június 12. 13:36 | Sorszám: 41
Én azért nem írnám le az öregeket.

Angliában csináltak egy felmérést a netezők életkoráról.
Aszerint ott a legtöbbet a 60-as korosztály netezik!

Talán nálunk is, ki tudja? A mai nyögdíjasok egy részének már volt bőven alkalma netfüggővé válnia, ha máshol nem, hát a munkahelyén...

Kívácsi lennék pl. a Gondolán fórumozók átlagéletkorára. Nekem valami azt súgja, hogy az itteniek zöme nem tavaly ballagott az óvodában.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola