Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » ÖSSZEESKÜVÉS-ELMÉLET (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: ÖSSZEESKÜVÉS-ELMÉLET
john batky
  Válasz | 2009. július 15. 19:13 | Sorszám: 79
Izé... Red Cross... magyarul Vörös Félhold.
honfi
  Válasz | 2009. július 15. 18:06 | Sorszám: 78
Már azt hittem, a Rotschildok köztulajdonba adták a FED-et. Az már lényegesebb változás lenne.
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 14:04 | Sorszám: 77
Aha............. hát ehhez mán bamba vagyok.

john batky
  Válasz | 2009. július 15. 13:35 | Sorszám: 76
Ja, az volt a címe, hogy Der Ssorc!
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 13:30 | Sorszám: 75
Ne tagadd banyek, láttalak a tévében, amint visszafordítod a Vöröskereszt gyógyszerszállítmányát!
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:25 | Sorszám: 74
Neked coki. Mert én sem állítottam, hogy jogos volt. Te meg jössz itt embargóval meg gyógyszerhiánnyal, mintha bármi közöm lett volna hozzá...
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 13:24 | Sorszám: 73
Igaz!! Tévettem.
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 13:23 | Sorszám: 72
Mutass egyetlen hozzászólást, ahol elismertem az amerikai agresszió jogosságát!
Nem fogsz találni, úgyhogy coki.
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:23 | Sorszám: 71
Jellemző.
john batky
  Válasz | 2009. július 15. 13:23 | Sorszám: 70
Két cével!
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 13:22 | Sorszám: 69
Két esszel!
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:21 | Sorszám: 68
Jaj ne! Ezt ne játszuk!

Kikérem magamnak az ilyen sunyi minősítgetéseket!

Valahogy a te könnyeidet sem láttam folyni amúgy éveken keresztül...

A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:16 | Sorszám: 67
Elmész a meaculpába szépen!

Még egyszer kérdem: hol állítottam, hogy a háború jogos volt?

A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:14 | Sorszám: 66
Obama már az elnök... Csak úgy.

Kicsit egyoldalúan látod a világot.

onogur
  Válasz | 2009. július 15. 13:09 | Sorszám: 65
Te agyatlan és szívtelen tuskó, a franc essen bele Szaddamba!
Irak nem Szaddamból állt, hanem ott egy nép lakik, akik egymillió gyermeket veszítettek el, teljesen feleslegesen.
Kádár Magyarországa ellen is megtehették volna ezt a lépést, tíz év embargó, utána szarrábombázás, majd békecsinálás.
És lett volna Nyugaton olyan hülye Antlfinger, aki szerint a háború jogos volt és akinek nem tetszik, az nyalja ki Kádár seggét.
mpd
  Válasz | 2009. július 15. 13:06 | Sorszám: 64
És a gyógyszerhiány miatt elhunyt milliónyi áldozatot?
Persze ki vagy te, hogy sajnáld őket. Biztos megérdemelték. Csak azt nem tudom, az ő haláluk kellemes vagy hasznos?
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:06 | Sorszám: 63
Egen. Ez a topikba illő cikkecske. Köszi!

A nyilvánvaló, hogy a merénylők arabok...

A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 13:04 | Sorszám: 62
Olaj. Szerintem ez a kellemeset a hasznossal elve.
Szaddam régóta útban volt.

Én nem sajnálom.

onogur
  Válasz | 2009. július 15. 11:26 | Sorszám: 61
Minap olvastam, hogy a háború alatt igen nagy károkat szenvedtek az iraki olajipari létesítmények, a háború óta eltelt években a jenkik meg hagyták tovább pusztulni.
Most meg közbeszerzéseken szerzik meg multicégeik a létesítményeket - bagóért. Hiszen miért is fizessenek nagy pénzeket rozsdás, lepukkant dolgokért?
onogur
  Válasz | 2009. július 15. 11:22 | Sorszám: 60
Hát persze, hogy volt jó okok a támadásra. Az ok három betűből áll: OIL.
honfi
  Válasz | 2009. július 15. 11:21 | Sorszám: 59
Vannak, akik nyíltan kiállnak a neokonok mellett. De undorít ez a fajta álságos hozzáállás.
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 11:20 | Sorszám: 58
Ne adj olyat a számba, amit nem mondtam...
Ez a legmocskosabb dolog.

"Miután a BBC leadta a műsort és senki sem rettent meg, az angol társadalom támogatta továbbra is a háborút, akkor miért kellett volna megölni? Nekem csak ez a kérdésem. Egyébként meg a kormány bármikor mondhatja, hogy más forrásból származott a tömegpusztító fegyverekről szóló információ - nem Kellytől. Ez esetben Kelly sem cáfolni sem bizonyítani nem tudja, hogy Irakban vannak tömegpusztító fegyverek vagy épp nincsenek. Kelly és BBC mondhat bármit. A dolog mégis csak a kormány kompetenciája. Hogy jön ahhoz egy riporter, hogy ezt cáfolja? Amikor milliomod annyi eszköze sincs kideríteni a valóságot. Amellett, hogy a kormánynak akár jó oka is lehetett Irakot megtámadni. Megállapítani, hogy mi a nemzet érdeke lehetséges, hogy nem olyan egyszerű mint azt sokan gondolják..."


Te valóban sunyi vagy. Nem azt állítom, hogy az iraki háború jogos és helyes volt. Mivel kezdettől fogva elleneztem. Arról beszélek, hogy szerintem lehetett jó okuk a támadásra, amit mi nem ismerünk és lehet nem is fogunk soha.

Na magatokra hagylak onogurral édeskettesben.
Nyaljátok egymás és Szaddam seggét fényesre!

onogur
  Válasz | 2009. július 15. 11:07 | Sorszám: 57
Tipikusan az atlantista neokon hablaty kritikátlan szajkózása.
Az Irak elleni bojkottnál kellene kezdeni a kérdés tárgyalását, hogy vajon megérte-e annak tudatában, hogy több millió ember halt meg az országban gyógyszerhiány miatt.
Itt meg néhány agyatlan és szívtelen kretén azt bizonygatja, hogy a háború jobb Irak ellen, mint a béke.
Nem tudom mit szólnának egyesek, ha a gyerekük azért halna meg, mert nem tudnának hozzájutni egy néhány száz forintos gyógyszerhez. Talán akkor megértenék még az öngyilkos terroristák motivációját is...
honfi
  Válasz | 2009. július 15. 11:05 | Sorszám: 56
Szervezzek neked egy frontharcos helyet az USA hadseregében, hogy keményebben védhessed a cionista imperializmus érdekeit? Vagy csak a másé nem csípi neked?
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 11:00 | Sorszám: 55
Sunyi ám a nénikéd.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola