Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kik állnak az "öszödi beszéd" mögött? (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kik állnak az "öszödi beszéd" mögött?
Auróra
  Válasz | 2010. február 06. 20:20 | Sorszám: 39
Nemtom hány nyelven kommunikálsz.De magyar anyanyelvüként marha nehéz külföldiül megtanulni.
A miénk egy bonyolult nyelv.Pl.New York-ban olyan egyszerű az angol,hogy ovódás fejjel kell gondolkodni......
kutato
  Válasz | 2010. február 06. 20:10 | Sorszám: 38

/Igen, a magyart is nehéz igazán jól tudni!
Auróra
  Válasz | 2010. február 06. 20:00 | Sorszám: 37
Magyar,angol,román,orosz.Ebben a sorrendben egyre szarabbul.
kutato
  Válasz | 2010. február 06. 19:48 | Sorszám: 36
magyaron kívül?
Pl angol, francia, német, orosz?
Auróra
  Válasz | 2010. február 06. 19:39 | Sorszám: 35
Én négy nyelvet tudok rosszul.
zümi
  Válasz | 2010. február 06. 19:08 | Sorszám: 34

Persze nagyjábul értettem, csak grammatyicki nem egészen stimmt.

Ну ничeгo!

Auróra
  Válasz | 2010. február 06. 18:57 | Sorszám: 33
Megköszöntem az elmúlt csodás 8 évet pártunknak és kurmányunknak,valamint szép életet kívántan nekik kenyéren és vízen.Kb.
alma
  Válasz | 2010. február 06. 18:50 | Sorszám: 32
Kedves elvtárs,
mit akarsz mondani? Nem értem pontosan.(???)
alma
  Válasz | 2010. február 06. 18:47 | Sorszám: 31
Megpróbálom, bár az orosz nem beszélem, de mivel a szláv nyelvek hasonlók ...

Elvtársak és elvtársnők!
Engedjék meg nekem azért nyóc év életért, a mi kormányunk pedig elment kenyérért és vízért. :confuse:

Nem a legjobb fordítás, de a nyolc év szoci kormányzásra akar kilyukadni a szerző.
zümi
  Válasz | 2010. február 06. 18:47 | Sorszám: 30
Дoрoгoй Товарищ!

Чтo ты хoчeшь cкaзaть? Нe совcем пoнятнo.

Auróra
  Válasz | 2010. február 06. 17:26 | Sorszám: 29
Товарищи и женщины-товарищи!
Позвольте этому жить восемь лет, наши губернаторы прошли хотя хлебу и вода.
Tappancs
  Válasz | 2010. február 06. 17:18 | Sorszám: 28
Szerintem meg nem Gyurcsány volt.
Akkoriban még a csapból is Gyurcsány folyt. Amit akart, azt elmondhatta volna bárhol, bármikor, bármilyen hangnemben.
Abban viszont egyetértek, hogy a Gyurcsány kaliberű kalandorpolitikus azt sem tudja fölmérni, hogy mikor győz és mikor veszít.
A kettős állampolgárságról szóló népszavazás eredményét (ahol mellesleg az IGEN-ek győztek) képes volt győzelemként ünnepelni.
Amikor lemondott a miniszterelnökségről, akkor győzelemként ünnepelte, hogy megerősítették a pártelnöki tisztségben. Egy héttel később már a Táncsics alapítvány vezetéséért kellett izmoznia.
Szerintem módszeresen gyűjtötték a beszédeit. Akik fölvettékm azok nem tudhatták előre, hogy Gyurcsány atombombát dob magára.
csiszi
  Válasz | 2010. február 03. 18:42 | Sorszám: 27
Miért kellett volna eljusson, mert nem lepődtek meg rajta? Normális ember nem lepődött meg rajta - Orbánék meg bizonyosan nem akik nyilván utánaszámoltak a dolgoknak.

Nem is értettem mi ez az elemi erejű felháborodás, hogy lehet olyan ember aki még valamin is felháborodik a 4 éves nonstop hazudozásuk után.

Matejka Rézi
  Válasz | 2010. február 03. 18:30 | Sorszám: 26
Nicsak, mit kukáztam!?

http://www.hirado.hu/Hirek/2009/04/20/08/Brady_vagy_Kiss_.aspx


Egy zsurnaliszta szerint az MSZP-s köröknek két célja lehetett az őszödi beszéd kiszivárogtatásával: vagy Gyurcsány megbuktatása, vagy az, hogy "gumicsontot adjanak egy évig az országnak"

Időszakos Állat
  Válasz | 2010. február 03. 12:30 | Sorszám: 25
Ez nagyjából ugyanannyit ér, mintha az ujjadból szoptad volna.
"Neve elhallgatását kérő bennfentes forrásunk", "megbízható forrábtól tudjuk", stb. Népszara szintje.
karakan
  Válasz | 2010. február 03. 12:10 | Sorszám: 24
Amiket a szoci benfentesek mondogatnak, annak célja mindig a fidesz lejáratása, nem az igazság terjesztése.
karakan
  Válasz | 2010. február 03. 12:08 | Sorszám: 23
Dehogy, hanem amit Bolgárék terjesztenek.
Matejka Rézi
  Válasz | 2010. február 03. 11:56 | Sorszám: 22
Kedves - egyesek esetében aranyos - fórumtársak!

Eddig úgy látszik, nagyjából ugyanannyit tudtok erről, mint csekélységem. Tájékoztatásul közlöm: a Bolgár nevű uszító és kirekesztő, meg a "spec. hangszínű és -hordozású" betelefonáló nő, akivel ha jól emlékszem tegezték is egymást, bennfentesebbnek tűnt minálunknál.

pajtika
  Válasz | 2010. február 03. 11:43 | Sorszám: 21
számomra egyértelmű, hogy gyurcsány volt

akkorra már markában volt a teljes mszp, senki sem merte volna megcsinálni, ráadásul a magnó rajta volt a kihangosító rendszeren, tehát gyurcsány ezt pontosan tudta

másrészt politikailag is jól volt időzítve

onogur
  Válasz | 2010. február 03. 11:43 | Sorszám: 20
Nem az ujjamból szoptam:

"Bizonyos jelek arra utalnak, hogy a beszéd néhány nappal 2006. szeptember 17-e előtt ellenzéki kapcsolatokkal rendelkező informatikusokhoz került, sőt Orbán Viktor 2006 nyári megnyilatkozásából néhány politológus arra következtetett, hogy a Fideszhez már hónapokkal korábban eljuthatott."

alma
  Válasz | 2010. február 03. 11:39 | Sorszám: 19
fletó sem tudott arról, hogy felvették azt amit ott mondott. És ha emlékeztek már az események kirobbanása előtt pár nappal valaki/valakik figyelmeztettek. A levél a zindexen is megjelent olvashatta mindenki. Csak nem vették komolyan, nem hittek el semmit belőle.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2010. február 03. 11:37 | Sorszám: 18
Cui prodest?
Ezt már megtárgyaltuk ezerszer. A későbbi fejlemények (konkrétan Budapest sikeres megtartása) azt sugallják, hogy maga csótány (vagy a csapata) volt a kiszivárogtató.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2010. február 03. 11:33 | Sorszám: 17
Ne legyél már ennyire álnaív! Tény, aminek utánanézhetsz: az újságok kapták meg először.
A többit sem alátámasztani, sem cáfolni nem tudod. Nálad a Fidesz-utálat a vallásos hitet helyettesíti.
pajtika
  Válasz | 2010. február 03. 11:32 | Sorszám: 16
a fidesznek kb. annyi esélye lett volna megszerezni a felvételt mint neked vagy nekem, valszeg a "zseniális" gyurcsányék úgy elemezték ki az akkori helyzetet, hogy sikeres lesz a anyag, mint ahogy az nagy siker volt a frakcióülésen.
alma
  Válasz | 2010. február 03. 11:26 | Sorszám: 15
Nem kapták meg, mert akkor másképp zajlott volna. Más kérdés, hogy akinek szólt, nem harapott rá. Sajnos.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola