Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Krugmanizmusok (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Krugmanizmusok
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2012. április 22. 13:20 | Sorszám: 48
Nem kérdés, hogy kik állnak a háttérben, akik agyhulot havert is pénzelik.

De kérdéses. Ugyanis a legvalószínűbb, hogy a KGB áll az egész mögött, hiszen már csótányék alatt átvették az irányítást az NBH fölött, most pedig az ügynökeik ellen eljárás folyik. Nyilván nem hagyják magukat.
Ellenben ez a támadás Amerikából jött. Persze nem zárható ki, hogy megvesztegetéssel, vagy akár közvetlenül a KGB is tud Amerikából üzenni, de ezzel az akciókban résztvevő embereit exponálja.
Mindezekkel együtt 70%-ban biztos vagyok benne, hogy ezt a KGB (ill. FSZB) intézi.

Gyöngy
  Válasz | 2012. április 22. 10:01 | Sorszám: 47
Szép ez a derűlátás, amikor az ilyen hulot-féle túlkoros zombik nyilvánosan terjeszthetik beteges, demoralizáló eszméiket, burkoltan fenyegetőzhetnek, és ehhez való "jogaikat" el kell ismernünk. (Persze én is szívesebben hiszek ebben, de hogy az ilyen pofáktól hogy fogunk valaha is megszabadulni, sejtelmem sincs, pedig eltűnésük nélkül nem igazán lesz szép a jövő :.)
huszárló
  Válasz | 2012. április 22. 07:37 | Sorszám: 46
Sz.r ügy. Most is elkapták a gyanúsítottat egy 3-szoros gyilkossági ügyben szinte 24 órán belül. Ez a tette a zsaruknak engem inkább megnyugtat.Jobban, mint egy gumigolyó zápor..
Földlakó
  Válasz | 2012. április 22. 02:22 | Sorszám: 45
Fennmaradunk!!!! Bármit tesztek, a magyar élni fog!!!!
Földlakó
  Válasz | 2012. április 22. 02:21 | Sorszám: 44
A TEK elleni aljas támadás demoralizálási célzatú. Ugyanazok rendelték meg és hajtották végre, akik annak idején ellopták a TEK új központjának a terveit. Nem kérdés, hogy kik állnak a háttérben, akik agyhulot havert is pénzelik.

A cél végeredményben Orbán kormányának felmorzsolása.

Én azt hiszem, ezek az agyhalottak még nem tudják, kivel állnak szemben. Nem fogják tudni felőrölni Viktort. Sőt, mire ez sikerülhetne, a rendszer oly mértében át lesz alakítva és be lesz üzemelve, hogy abba a maszopos buzifejűek meg az agyhulotok nem tudnak beleszólni.

Tombolhatnak a kertek alatt, elkövethetnek szabotázsokat, gyilkolhatnak és pusztíthatnak, az országot nem fogják tudni megtörni.

[b]Fennmaradunk!!!! Bármit tesztek, a magyar élni fog!!!![/b

hulot
  Válasz | 2012. április 21. 22:24 | Sorszám: 43
Valójában a TEK van a kerte(d) alatt.
Az Inkal már csak egy samesz.

kerekferko
  Válasz | 2012. április 21. 22:19 | Sorszám: 42
Nem okoz neki, mert az INKAL is itt van, él és virul.
hulot
  Válasz | 2012. április 21. 21:57 | Sorszám: 41
Szóval akkor most te, Világimpozáns Gyögymoszatos Parafenoménom, éppen beszélgetsz, vagy pocskondiázol?!

Merthogy az a kényszerképzeted, hogy én kötözködöm itt, de te....SOHA.

Gyöngy
  Válasz | 2012. április 21. 21:50 | Sorszám: 40
Tudod, ki a te lastexnadrágod? A Scheppele pintyőke, azt húzd magadra, és kínálgasd a főztöddel!
hulot
  Válasz | 2012. április 21. 21:36 | Sorszám: 39
Mitössze kínlódhattál azon, hogy ezt a bűvöletes gyűlölködést kinyomhattad magadból.

Sajnálnálak, ha nem látnám a görcsödet.

Én kedvellek téged, hiszen nincs miért nem kedvelnem téged, mivel látom a valódat.

hulot
  Válasz | 2012. április 21. 21:33 | Sorszám: 38
Egyetlen Gyöngykuglis Szürkepintyőkém!

Én még jól emlékszem arra a beírásomra, amikor kijelentettem, hogy isteni "ezt-azt" főztem aznap.
És mit is válaszoltál erre, Vulkánikus Mélytengeri Gyöngymotollám....?!

Ígyhát(J) ne nagyon óbégass a konkrétumok miatt, Valódi Gyöngyfirnamentumos Lastextnadrágom, hiszen a gyűlölet a te lényed-lényeged.

mpd
  Válasz | 2012. április 21. 20:50 | Sorszám: 37
Hagyjátok már ezt a gusztustalan fostalicskát ott, ahova való: a pöcegödörben.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. április 21. 20:25 | Sorszám: 36
A legabszurdabb az - és ezt több kommentáló a szemére is veti - hogy Kim randaság amiatt óbégat, miszerint a TEK embereit egy drogbanda, ill. a családirtó kulcsi alak ellen vetették be.
LL.kedő
  Válasz | 2012. április 21. 07:13 | Sorszám: 35
of

Bonbonett, borsóleves mellé.

Hulla hopp, hulla hopp
Hulott kapott húgyagyot,
TEK. zavarja, mert az alja
Halott lelke megrogyott.

Hulla hopp, hulla hopp
Hazaáruló vagyok.
Hazát rontó, mocskolódó,
Szennygödörként rothadok.

Hulla hopp, hulla hopp
Hulott elvtárs itt vagyok.
Izraelből, újhazámhoz
Útmutatót is kapok.

on

Gyöngy
  Válasz | 2012. április 21. 06:30 | Sorszám: 34
"ha nem ismerném a korrupt magyar egyetemi vezetéseket"

Nálunk viszont vannak ténylegesen egyetemek. A Heti Válasz eheti papírszámában (egyelőre más nem áll rendelkezésemre) a "papír teszi az embert?" c. Alonczy Bálint-cikk egy kis áttekintést nyújt a felsőfokú végzettségek rendszerének alakulásáról 1948-as kezdettel. A cikk egyik keretes melléklete "Papírgyárak" címmel beszámol arról a gyakorlatról, hogy hogyan lehet diplomát, doktorátust, publikációs listát szerezni interneten, mivel Amerikában, a szabadság hazájában korlátlanul lehet mindenféle egyetemet alapítani, ott jó pénzért beszerezni a nevezett dokumentumokat, akár "orvosi" egyetemét is. a 2011 szept. 11-i terroristák is diákvízummal jutottak be diplomatagyári végzettségeikkel az Államokba .

Mondd csak Fluctuat: létezik egyáltalán az az egyetem, ahol ez a disznófejű kis hölgy és magyr ügyeink miatt gondterhelt lovagja tanítanak? Biztos, hogy nem egy ilyen internetes tanintézetről van szó ?

Gyöngy
  Válasz | 2012. április 21. 06:18 | Sorszám: 33
Nem zavarja. Semmi sem zavarja. A TEK általa sejtetett funkciója dacára itt pofátlankodik és rágalmaz.

"Az életfogytiglani nem lenne elég nektek."

Szeretett Amerikájában többszörös életfogytiglanokat is osztanak .

Gyöngy
  Válasz | 2012. április 21. 06:15 | Sorszám: 32
Hogyne lenne, drágaszágom , hiszen te is szabadon uszíthatsz, gyalázkodhatsz kedvedre. Ekkora szólásszabadság, mint ebben az országban, sehol a világon nincsen immár, mióta az USA új honvédelmi törvénye életbe lépett, ahol az elnök meghatározhatja, kit lehet terrorizmus gyanújával a nyílt utca során is lelőni . (Valahogyan azért még tán ott is meg kell alapozni a gyanút, legalábbis remélem.)

Undorítóak a minden konkrétumot folyton nélkülöző homályos gyanút keltő szövegeid. Már-már rémhírterjesztői kategória. Tudod, mikor elképzellek magamnak, vén nyálfolyós, kicsit hasonlítasz arra a Scheppelére, akit Fluctuat leír, csak éppen férfiben - akarom mondani, hímneműben.

zümi
  Válasz | 2012. április 21. 01:40 | Sorszám: 31
Húzd le magad, Agyhulott!
tiszavirág
  Válasz | 2012. április 20. 23:27 | Sorszám: 30

Szegény Zárug!
rajnai zongor
  Válasz | 2012. április 20. 23:15 | Sorszám: 29
Hisz ez Zárug Péter Farkas szőke parókában
hulot
  Válasz | 2012. április 20. 22:37 | Sorszám: 28

Jó éjszakát néked, kedves Flucti!

Fluctuat
  Válasz | 2012. április 20. 22:30 | Sorszám: 27
Kedves Agyhulott:

Nem zavar, amit a böszméék csináltak minden téren? UDZ-ügy, politikusok lehallgatása, követése stb?

A jelen, terroristagyanús helyzetben teljesen indokolt, hogy erős elhárítás legyen.

Az olyan ellen, mint a te csapattársaid és megbízóid.

Nem akarlak elkeseríteni, de hasztalan sírod vissza a munkásőrséget. Az a vonat elment. Ide pedig semmilyen titkos különítmény nem fogja betenni a lábát, hogy cigókat lövöldözzön és azt rákenhessétek a jobboldalra.

A terroristák: ti vagytok. Az életfogytiglani nem lenne elég nektek.

hulot
  Válasz | 2012. április 20. 22:23 | Sorszám: 26
Bekrepált az egód, hogy így nyomod a Ctrl+v-t?!

Fluctuat
  Válasz | 2012. április 20. 22:14 | Sorszám: 25
Kedves Agyhulott:

Nem zavar, amit a böszméék csináltak minden téren? UDZ-ügy, politikusok lehallgatása, követése stb?

A jelen, terroristagyanús helyzetben teljesen indokolt, hogy erős elhárítás legyen.

Az olyan ellen, mint a te csapattársaid és megbízóid.

Nem akarlak elkeseríteni, de hasztalan sírod vissza a munkásőrséget. Az a vonat elment. Ide pedig semmilyen titkos különítmény nem fogja betenni a lábát, hogy cigókat lövöldözzön és azt rákenhessétek a jobboldalra.

A terroristák: ti vagytok. Az életfogytiglani nem lenne elég nektek.

Fluctuat
  Válasz | 2012. április 20. 22:13 | Sorszám: 24
Ez a kép már közelebb van a maihoz, de szinte még karcsú és nőies ahhoz képest, ahogy most kinéz.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola