Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hallottátok ? ( 6.) (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hallottátok ? ( 6.)
keresztkem
  Válasz | 2013. június 03. 20:08 | Sorszám: 217
A Duna befolyik majd az esztergomi bazilika ablakain és lebáníccsa a toronylift működését.Paskai bíboros meg Várszegi Ásztrik pánonhállmi főapáty Ászpikot reggelízhet
majd' a Gallyatetői SZOT üdülő 10.emeletén berendezett kávézóba' OSZT ONNÉtFIGYELHETI A DUNNA ÁRADÁSÁT ABSZINTIVÁS KÖZBE'.
KERESZTKEM
gajo
  Válasz | 2013. június 01. 18:09 | Sorszám: 216
Elönti a Duna Kosstuh téi munkagödröt

Ezért a címért, csak kicsikét igényesebb időkben, kirúgták volna a szerzőt, esetleg még a szerkesztőt is.

A satnyulás, minden területen tapasztalható! Szemetet olvasol, olvasunk....

góbé
  Válasz | 2013. június 01. 17:43 | Sorszám: 215
A jó tetves édesanyját bassza meg,aki ilyen faszán elbaszta ezt a fórumot!!!Jobb volna,ha be is zárná már!!Ide bejutni,akár a Pentagonba!!!
keresztkem
  Válasz | 2013. június 01. 15:33 | Sorszám: 214
Azért csak nem fogja.Minden "előzetes félelem ellenére" Wachsler a BME-n végzett ÉPITÉSZMÉRNÖK--és nem ÉPITŐMÉRNÖK.
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. június 01. 13:24 | Sorszám: 213
http://hetivalasz.hu/itthon/nincs-mas-valasztas-64556/

Csak ez a Wachsler gyerek nehogy összedöntse az Országházat!

keresztkem
  Válasz | 2013. május 23. 06:01 | Sorszám: 212
P.s.:
És az előzőekben vázolt--nevezzük így--"őrületnek" van még egy ága-boga.Nevezetesen.A TESTNEVELÉS ELLENESSÉG, a SPORT ELLENESSÉG az iskolai "testi kultúra" a mozgás és az egészséges emberi test ELLENI(!!!) KULTUSZÉPITÉS!
Mintha betegnek, egzaltáltnak, nyavalygó nyomorultnak lenni --úgymon--modernebb, korszerűbb, s "emberibb" dolog lenne..stb...stb..És persze az 5 napos iskolai testbevelés "embertelen" mivoltának hirdetése, a perverz és egzaltált tornatanárok lejárató "bemutatása" is részei ennek, az előzőekben vázolt libgennyes "figurának".
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. május 23. 05:49 | Sorszám: 211
ÚJ HÓBORT kapott lábra a NEMZETI MÉDIA által is segitett erkölcsi sikerek nyomán--mely a mai magyar társadalom erkölcsi állapotainak BIZONYOS MÉRTÉKŰ JAVULÁSÁT lenne hivatott rombolni és demoralizálni.
Ennek a hóbortnak VALÓSÁGOS VAGY ÁLUJSÁGIRÓK lesznek "művelőivé"--nyilván nem ingyen, hanem megfizetetten(!)-- "beirásokat", ú.n. esetidézeteket és szakcikkeket produkálva "bizonyos emberi kapcsolati támák" ühyeiben.Miről is vcan szó?
Arról, hogy azt "prezentálják" főleg hölgyolvasók--de hisztérikus idegzetű férfiak--számára, hogy:
1.) A CSALÁDI ÉLET MILYEN "SZAR" ÜGY;
2.) Hogy terhes nőnek lenni milyen "undorító", milyen sok a hányinger,a megvetettség, lenézettség--"terhes"-áldott
állapotban;
3.) Mennyire "szükségszerű" velejárója a mai fiatal házasok életének a válás;
4.) Hogy a férfiak-nők akár csak egymás "érintése"-megérintése által is, milyen sok embert töri ki a frász--főleg a nők egy részét(!)-- s egyáltalán: a szexualitás sokak számára "undorító" és "mocskos" dolog.
5.) Hogy "tisztább ügy" a leszbikus kapcsolat--"rituális zuhanyozással" "tisztába tevő, megtisztító" illatszerek, spray-k alkalmazásával és egyebekkel;
6.) Hogy a csecsemőkkel-kisbabákkal való együttélés-bíbelődés mennyire "értelmetlenűl" megnöveli a fiatal--úgymond--hivatásilag-munkahelyileg "többre hivatott" fiatal nők érvényesülési helyzetét.S egyáltalán "zavarja" a KARRIERÉPITÉS általuk legfontsabbbnak és "legszentebbnek vélt" feladatát;
7.) És egyáltalán.Minden ellen(!) írnak ma már bizonyos médiafelületek, sőt--úgymond--"valóságos eseteket idéznek", amely CSALÁDELLENES, NORMÁL SZEXUALITÁS ELLENES ÉS egyáltalában gyerek-, és babaellenes, ember-reprodukáció ellenes.
8.) Mindezt a jelenlegi magyar államvezetés egészséges erkölcspolitikájának, a meginduló gyerekszám növekedésnek, a normális férfi-nő szerelem és a családok kultuszának ELLENSÚLYOZÁSÁRA, ROMBOLÁSÁRAS, liberális szellemiségű LEJÁRATÁSÁRA művelik.S vannak ú.n. újságírók, akik "jó pénzért" vállalják is, hogy "megcsinálják" az ilywen szellemiségű, cikkeket, "beírásokat", nemlétező, ám részükről MEGKREÁLT ú.n. "életből vett " kamu-hozzászólásokat.
9.) Hiába! A MOCSOK öszzetett, sokféle ága-boga van.S nem egyértelmű, mint a TISZTASÁG!
keresztkem
naginagi
  Válasz | 2013. május 22. 00:03 | Sorszám: 210
Talán helyesebb lett volna úgy fogalmazni, hogy az ember hallóképességének felső határa a 18-20 kilohertz körüli tartományban van. A hallóképesség maximalizálódásán azt a sávot gondolom, ahol a hallás a legérzékenyebb (a hallóképesség maximális) az pedig 2-3 kilohertz közé esik.
keresztkem
  Válasz | 2013. május 20. 18:23 | Sorszám: 209
Én SEM(!) "mondom".De akarva-akaratlanul MEGÁLLAPITOM--magamban és "belül".Másrészt "egymás-között"--úgy gondoltam legalábbis--SZÓVÁTEHETEM, különösebb "publicity" nélkül.
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. május 20. 17:20 | Sorszám: 208
Fura.
Én egyikre sem mondanám, se a pasasra, se a nagyobbik gyerekre.
keresztkem
  Válasz | 2013. május 20. 05:50 | Sorszám: 207
P.s.:
Még annyit megjegyeznék, hogy HIPERÉRZÉKENY SZEMEIMMEL 'ANNYIT MEG TUDOK ÁLLAPITANI: a nagyobbik kopasz fiúcska IS(!) a "választott nép" gyermeke--ezért vélelmeztem B.I. fiának, egyébiránt.(a kisebbik NEM!)
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. május 20. 05:44 | Sorszám: 206
"..Biztosan tudod, hogy az a nagy gyerek a fia?"
NEM(!) TUDOM "BIZTOSAN". Ámde némi--indokolt vagy indokolatlan jóindulattal "ezt" föltételeztem.
Másrészt.A "nagyon mérges szoktam lenni azokra az emberekre, akik kinyittatják az emberek pénztárcáját és ahelyett, hogy a jó cselekedet oda menne, ahova kérték, valaki közbenyúl és ellopja a segítő lóvét. Na az ilyet nagyon ronda dolognak tartom." vélekedését a LEGTELJESEBB MÉRTÉKBEN OSZTOM!Tehát, jómagam is: "nagyon ronda dolognak tartom"..az ilyesmit.Viszont.
Ettől csak egy dolgot tartok még rondábbnak--a föntiektől-- jelesül: HA EGY GYEREK MEGHAL--pedig esetleg lehetne rajta segíteni.
Ezért(!)--pontosabban : ezellen-- én VÁLLALOM A "LEÉGÉS" vagy KIGÚNYOLTATÁS MEGALÁZTATÁSÁT, vagy a "hülyének nézetés" kockázatát IS!
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. május 19. 23:42 | Sorszám: 205
Biztosan tudod, hogy az a nagy gyerek a fia?
Nem nagyon hasonlít rá és valahogy öregnek is tűnik hozzá...de persze lehet...
Ettől függetlenül minden évben van ilyen újságcikk, hogy valami nem tiszta körülötte és ez éppen amiatt nem tetszik, hogy lehet, hogy esetleg az emberek bizalmával él vissza???
Nem tudom, hogy igaz-e, de nagyon mérges szoktam lenni azokra az emberekre, akik kinyittatják az emberek pénztárcáját és ahelyett, hogy a jó cselekedet oda menne, ahova kérték, valaki közbenyúl és ellopja a segítő lóvét. Na az ilyet nagyon ronda dolognak tartom.
keresztkem
  Válasz | 2013. május 19. 21:21 | Sorszám: 204
Akkó' nyaad ki a seggem!Továbbá.
Szarok arra, hogy ön az én IQ-mat hogy értékeli--kivonhat akár 100 pontot is nyugodtan bárhonnan, teljesen érdektelen.Még továbbá.
Halovány gőzöm NINCS arról, mi a lóf..sz az a hasbara, talán olyan' mint a hasmenés?--hálistennek de nem is érdekel. És egyébként is.
Leszarom, amit mond.
keresztkem
Karana
  Válasz | 2013. május 19. 20:24 | Sorszám: 203
Nagyon megható!

10% többletet adok annak hogy te hasbara tanítvány vagy.

Vagy 10 pontot le kell vonnom az IQ-dból.

keresztkem
  Válasz | 2013. május 18. 07:26 | Sorszám: 202
Nekem sem igazán szimpatikus ez a zsidó ürge, de egy tény:
rákos kisfiát--Istennek hála--"valahogyan" kigyógyíttatta-kigyógyította a súlyos betegségből, S EZ AZ EGY DOLOG SZÁMOMRA NAGYON FONTOS. A LEGFONTOSABB!
Abban a reklámban, ahol egy karikás szemű kopasz kisfiúnak azt mondja egy nagyobb, ugyancsak kopasz fiúcska--a Balogh kisfia-- hogy: "MEG FOGSZ GYÓGYULNI"!, ÉN CSAK BŐGNI TUDOK! Férfi létemre visszafogottan, elrejtetten bőgni--csendben, elrejtetten, fájdalmasan és..együttérzően.S akkor ott NEM ÉRDEKEL KI S MI A GYEREK APJA! Az alapítványa meg még kevésbé!
Ott és akkor nekem csak a gyerekek fontosak!!!
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. május 17. 19:10 | Sorszám: 201
Ezzel a vén lókötő Balogh István elnökkel, a gyerekrák alapítványossal mindig van valami baj:
http://hetivalasz.hu/uzlet/daganatos-gyerekek-felmilliardbol-egy-filler-sem-jutott-a-klinikanak-64044/
http://gyermekrak.hu/new_index.php?lang=hu&tab=0_home&sub=&mu=off
keresztkem
  Válasz | 2013. május 15. 06:38 | Sorszám: 200
Mondjuk én speciel HIÁNYOLOM--a fővárosban, de nemcsak ott, hanem a Balaton mellett is, és más városokban is--az ú.n. KERTHELYSÉG-ek, SÖRKERT-ek kultuszát.Ami olyan árnyas-fás hűvös HELYEKET jelentett anno', ahol nem is annyira a sörözés a lényeg--bár az is.Az "ilyen helyeken" ZENE van, vagy kellene hogy legyen, horribile dictu: TÁNCPLACC, fagylaltozni is lehet a gyerekeknek--mert gyerekek is bevihetők ide(!)--hűsölni-"üdögélni" lehet a nyári melegben, s este kb.éjfélig nyitva tartanak.Kockás abroszú asztalok, sör, zónapörkölt, gulyás, túróscsusza...ilyesmi.Nincs balhé, NINCS DUMM-DUMM-DUMM örjítő-bömbölő ordítozás meg zaj, csápolás, sikítozás, részeg-belőtt-bekokózot tinik bűzös okádása...Zongora van, esetleg egy dob, tánc, beszélgetés, sör, nagyfröccs,fekete, esetleg a fenti "könnyű vacsora" szabadtéri szinházi programok után.
Nem állitom, hogy ilyen egyáltalában nincs.Van. Például Rákospalotán vagy Zugligetben. De már nincs ezeknek "kultusza"-rendszere, mint anno, pedig lehetne, mert nem kerülne sokba és megérné..annak is aki vállalkozna rá: ilyesmit csinálni-fenntartani. Mert a cukrászdák-presszók elé a meleg, gőzölgő utcára, az aszfaltra kipakolt kisasztalok--még ha napernyőkkel is--NEM "EZT" JELENTIK.
keresztkem
panda
  Válasz | 2013. május 12. 13:19 | Sorszám: 199
panda
  Válasz | 2013. május 12. 13:16 | Sorszám: 198
A legmagasabb hangokat is hallja a nagy viaszmoly
KN
Forrás: MTI
2013. május 12., 12:14

Megnyerte a viaszmoly az evolúció fegyverkezési versenyét, ugyanis az ő hallószerve a legmagasabb, akár 300 kilohertzes frekvenciájú hangokat is meghallja. Összehasonlításképpen: az ember hallóképessége 18-20 kilohertz közelében maximalizálódik.

A legmagasabb hangokat is meghallja a nagy viaszmoly (Galleria mellonella): hallószerve 300 kilohertzes frekvenciájú hangokat is érzékel. Az állatvilágban ez az eddig mért legmagasabb frekvencia brit kutatók szerint, akik tanulmányukat a brit tudományos akadémia Biology Letters című szaklapjában mutatták be. Összehasonlításképpen: az ember hallóképessége 18-20 kilohertz közelében maximalizálódik.
http://mno.hu/termeszet/a-legmagasabb-hangokat-is-hallja-a-nagy-viaszmoly-1160000

tiszavirág
  Válasz | 2013. május 11. 17:51 | Sorszám: 197
http://hetivalasz.hu/kronika/annyi-a-nepszeru-fovarosi-helynek-63762

Nem adtunk számlát, most meg a nagy melegre hivatkozunk....

keresztkem
  Válasz | 2013. május 06. 09:23 | Sorszám: 196
"..Nekem pedig úgy tűnik,.."
"úgy tűnik"--így, és 'ezzel legalább némiképp önkritikusan fogalmazott.
Megjegyzem: tűnhetik "úgy".
Nem teszek ellene a jövőben SEM(!) semmit, hogy másképp "tűnjék"! Ebben maradhatunk.
Harmadrészt pedig:
HOGY MÁSOKBAN MILYEN "KÉP" VAN RÓLAM, AZT (ÉN IS) TUDOM, DE NEM ÉRDEKEL.És azt is tudom, ki vagyok valójában, és MINDEZEK OKÁBÓL TELJESEN NYUGODT VAGYOK.Mert "az" a VALAKI, aki számomra a legfontosabb --sőt: az egyedüli fontos "személy"--Ő tudja az "igazi igazságot" rólam, S Ő ENGEM MEGNYUGTAT, sőt magabiztossá tesz.Más meg nem érdekel.
keresztkem
alias3t
  Válasz | 2013. május 06. 08:56 | Sorszám: 195
Nekem pedig úgy tűnik, hogy útszéli stílusban pocskondiázod azt, akivel nem értesz egyet, és valami vallásos eksztázisban imádod Orbánt, ami a szervilizmusnak egy ritka visszataszító formája, annak tárgyától függetlenül.
Csak azért mondom, hogy szóljak, hogy nem pont ugyanaz a képed van magadról, mint amilyet másokban keltesz
keresztkem
  Válasz | 2013. május 06. 06:49 | Sorszám: 194
Én nem bántok senkit, aki engem nem bánt: "szóval, tettel és mulasztással". Sem betűkkel --kicsikkel vagy nagyokkal--NEM sem tettekkel NEM. Viszont NAGYON SOK EMBEREN SEGITEK: tettekkel, jó szóval, sőt pénzzel(néha nem is kevéssel).ENNEK AZ ÁLLITÁSOMNAK VALÓDISÁGÁT, AKI ISMER engem TUDJA! Aki nem, "az" többnyire NEM ÉRT, s az sérteget, és bánt, mint ez a szerencsétlen "karana" is.Ám semmi baj. Én járom a saját utamat: az én Uram Istenem úgyis tudja ki vagyok--s ez a legfontosabb, SŐT AZ EGYEDÜL FONTOS-- a többi meg nem számit--ők hadd' tartsanak "eszetlen erőszakosnak"--nem zavar.Jézus azt mondotta volt A KERESZTEN ugye: "ATYÁM, BOCSÁSS MEG NEKIK, MERT NEM TUDJÁK(!!!) MIT CSELEKSZENEK!"
keresztkem

P-s.:
Petőfi: Falu végén kurta kocsma c. verse az egyik kedvencem, ugyhogy köszönöm, hogy fölidézte.Édesanyám sokszor ezzel a verssel altatott el engem kisgyerekként...

keresztkem
  Válasz | 2013. május 06. 06:31 | Sorszám: 193
1.) Tudok "értekezni" MINDENKIVEL--akivel akarok. De van akikkel nem akarok.Úgyhogy ön a bunkó, amikor ilyen valótlanságokkal sérteget--TEGEZŐ STILUSBAN.
2.) Viszont az, hogy az olyan SZEMÉT EMBEREK, mint ön mit "unnak" és mit nem, AZ ENGEM NEM BEFOLYÁSOL ÉS NEM ÉRDEKEL--A LEGCSEKÉLYEBB MÉRTÉKBEN SEM!!! Mert én: "az vagyok, aki vagyok"--ÉS ÉN(!) TUDOM KI VAGYOK.A többi..,NEM ÉRDEKEL!
3.) Úgyhogy változatlanúl állhatatosan és rendíthetetlenűl
ARRÓL IROK, ÚGY, ÉS OLY' MÓDON AHOGYAN ÉN ÉS CSAKIS ÉN JÓNAK LÁTOM. Mivel hogy: "aquila non captat muscas"!
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola