Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kérés a fórumtársakhoz (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kérés a fórumtársakhoz
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. november 02. 21:14 | Sorszám: 31
szentmáriabal
  Válasz | 2004. november 02. 21:13 | Sorszám: 30
..
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. november 02. 21:03 | Sorszám: 29
Majd értesítelek ha szerepelsz.
akottyabot
  Válasz | 2004. november 02. 20:59 | Sorszám: 28
Kedves gondola-lakók!
Valaki legyen oly kedves és írjon nekem, ha ez a féreg végre (ismét) szerepel a "Moderáció"-ban!
Előre is köszönettel,
akottyabot
akottyabot
  Válasz | 2004. október 05. 15:05 | Sorszám: 27
Kedves Olvtárs!

Aranyos vagy, de kezdem unni leveleidet.
Üdv,
akottyabot

szentistvánjobb
  Válasz | 2004. február 22. 14:31 | Sorszám: 26
Sajnos, úgylátszik az üzemeltetőhöz hiába fordulok, ezért Tőletek kérem ! ...

... http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=reply&f=3&t=000087&replyto=000715

szentistvánjobb
  Válasz | 2004. február 21. 21:08 | Sorszám: 25
Gyerekek ! Baj van: http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=z_get_topic&f=3&t=000087&m=000707 !

... Mentse le ki-ki a saját hozzászólásait / fontos topikjait !

szentistvánjobb
  Válasz | 2003. június 05. 16:11 | Sorszám: 24
... Amíg a tahók regnálnak ... de egy percig sem tovább ...
kyu
  Válasz | 2003. június 05. 14:28 | Sorszám: 23
És a tahózás azért maradhat??
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. június 02. 15:40 | Sorszám: 22
Allj !

... Én itt nem a moderátornak és nem szabok (... Összekevered az "Ultimátum ..." topikkal ! )

... Én a fórumtársaktól és kérek.

Gyöngy
  Válasz | 2003. június 02. 15:28 | Sorszám: 21
Ha valamit nem fogadunk el, amiatt nem elsősorban a moderátornak kell feladatokat szabnunk. Én sem fogadom el, csatlakozva hozzád, csak eliminálásához más eszközt választanék.
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. június 02. 13:16 | Sorszám: 20
az a benyomásom, hogy szij barátunk időnként többet szeretne a fórumból kitakarítani, mint a négybetűsek

Jól látod. Például az "ellésezés" ragok nélkül 3, raggal 5, 7 vagy 9 betűs és mégsem tudom elfogadni ...

Jel
  Válasz | 2003. május 31. 16:35 | Sorszám: 19
Én nekem az a benyomásom, hogy szij barátunk időnként többet szeretne a fórumból kitakarítani, mint a négybetűsek. Amivel viszont nem értek egyet. Ezért szóltam hozzá.

(Amúgy. Minden értékelést elfogadok és köszönettel veszek. A teljessség kedvéért hadd elevenítsem fel pl. Pirítós barátunk értékelését is rólam: - nem szó szerint - hülye, tudatlan provokátor. Persze lehet az illető urat mindössze arról van szó, hogy "ha erős érzelmi reakciót vált ki belőle a dolog, akkor, sajnos"... meggondolatlan.)

Amúgy nekem semmi bajom a négybetűsekkel sem, de elfogadom, hogy annak nincs helye egy ilyen snájdig fórumon. Legfeljebb nem tartom mindig be, ahogy más sem. Ha úri kedvem így diktálja. A kornak ehhez semmi köze szvsz.

tatam
  Válasz | 2003. május 31. 06:17 | Sorszám: 18

Igen találó jellemzés, nagyrészt egyet is értek vele.
Remélem, hogy ragyogó elme válik belőle, ha tényleg megtanulja a fék használatát.
Gyöngy
  Válasz | 2003. május 31. 01:10 | Sorszám: 17
Tudod, Jel meglehetősen szabadszájú, de ugyanakkor igen szabad szellem is. Úgy szemléli a világot, mint gyermek a kaleidoszkópot. Forgatja, forgatja, és különféle alakzatokat ismer fel, amelyeket igyekszik valamiféle elfogulatlansággal interpretálni. Ha erős érzelmi reakciót vált ki belőle a dolog, akkor, sajnos, átvált a négybetűsök használatára. A fék használatát még tanulgatnia kell, de, szvsz: ragyogó elme.
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 31. 00:42 | Sorszám: 16
Köszönöm !

... Ha majd egyszer lesz saját fórumom, föl foglak kérni moderátornak !

tatam
  Válasz | 2003. május 31. 00:04 | Sorszám: 15
Úgy gondolom, hogy igen, bár meg kell mondjam, hogy fennállása alatt összesen legfeljebb fél órát láttam belőle. Ennek és a másodkézből származó információknak alapján az a benyomásom, hogy izzadtságszagú, rosszindulatú, sunyi mocskolódás a nagyobbik része.

A topik címe valóban túl van a szarkazmus határán, de a hozzászólások - mondjuk úgy a 41-ig - nagyrészt beleférnek abba. Talán ott kellett volna befejezni.

Azt nem tudom, hogy Jel kartácsnál hol húzódik a határ.

szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 30. 23:41 | Sorszám: 14
Ha jól vettem ki a szavaidból, osztod a véleményemet, hogy a 7i7 "genny" kategória.

Légy szíves, kategorizált be, hogy szerinted a "Medgyessy, mint az ország liberális bikája??? )" szarkazmus-e ?!

Ha nála ennyire máshol húzódik a határ, akkor kettőnk közül az egyik fórumot tévesztett !

tatam
  Válasz | 2003. május 30. 23:17 | Sorszám: 13
Én - néhány kivételtől eltekintve - nem osztom ezt a véleményedet. Az itt olvasható hozzászólások nagyrészt beleférnek a szarkazmus kategóriába, nyilván - majd kijavít, ha nem így van - Jel kartács is erre gondolt.

Csak bizonyára máshol van a szarkazmus és az általad aposztrofált nívó határa nálad és máshol nála.

szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 30. 23:08 | Sorszám: 12
... Sajnos, a Gondolán is megjelent a heti-genny-nívó ...

... és Jel ezt szarkazmusnak nevezi és ezt tartja a Gondola "sava-borsának" ! (... Olvasd csak el a #5-öt !)

tatam
  Válasz | 2003. május 30. 22:59 | Sorszám: 11
Azt azért nem hinném.
Szerintem - de majd kijavít, ha tévedek -, amikor jó formában van, gond nélkül kölönbséget tud tenni a gondolán megjelenő szarkazmus és/vagy irónia, valamint az említett "műsor" stílusa között.
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 30. 22:47 | Sorszám: 10
... Jel szarkazmusnak hiszi a (heti) gennyet ...
tatam
  Válasz | 2003. május 30. 22:10 | Sorszám: 9
Érdeklődnék tisztelettel:
mirű van szó?
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 30. 21:14 | Sorszám: 8
... Amúgy valszeg fogalmad sincs arról, mi az a szarkazmus:

a szarkazmus: csípõs, maró, epés gúny ... és nem genny ! ...
http://c3.hu/~idory/ev/ev66-13-15.htm

szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 30. 20:41 | Sorszám: 7
A kazmus maradhat ...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola