Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Olvashatósági kérés (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Olvashatósági kérés
panda
  Válasz | 2016. január 31. 15:49 | Sorszám: 10
A hsz.-emnek illetve a cikknek nincs köze a Turing-géphez, na meg "Mealy, Moore, Medvegyev"-hez... Ahhoz meg pláne nincs, hogy Turing buzi volt. A Turing teszthez van köze...
keresztkem
  Válasz | 2016. január 31. 15:19 | Sorszám: 9
Mellesleg: Turing buzi vót.
Mealy, Moore, Medvegyev nem.
Persze ettől a Turing gép még "itelligensebb", mint a Mealy absztrakt automata.
panda
  Válasz | 2016. január 31. 10:57 | Sorszám: 8

Áttörés: 64 év után átment egy számítógép a Turing-teszten

2014. június 08., vasárnap, 20:57 Utolsó frissítés: 2015. június 22., hétfő, 01:15
Szerző: Balogh Csaba

Egy magát Eugene Goostman néven bemutató számítógépes program sikeresen hitette el az emberi bírálókkal, hogy a válaszokat egy hús-vér ember adja. Akár a mesterséges intelligenciát, akár a humán kommunikáció gépi szimulálását nézzük, óriási áttöréstől van szó. http://hvg.hu/tudomany/20140608_mesterseges_intelligencia_turing_teszt

negyven rabló
  Válasz | 2010. augusztus 16. 19:54 | Sorszám: 7
Ő is csak egy kicsit hülyébb, mint mi!
Rendes Kis
  Válasz | 2010. augusztus 13. 09:51 | Sorszám: 6
Nem lehetne Mûhely helyett Műhely ?
Rendes Kis
  Válasz | 2010. április 10. 08:39 | Sorszám: 5
Alma vacak alak. Nem szeretném a hsz.-ait olvashatni.
Rendes Kis
  Válasz | 2009. december 16. 14:57 | Sorszám: 4
(Kösz, már megtaláltam ... http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=372 ...)
Rendes Kis
  Válasz | 2009. december 16. 14:21 | Sorszám: 3
Ezt szeretném olvasni: http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=000372
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. december 01. 23:34 | Sorszám: 2
Lefordítanád, hogy én is értsem?
Sziriusz
  Válasz | 2004. december 01. 22:43 | Sorszám: 1
Újra aktuális. Érdekes, hogy senki se válaszolt...

Talán senki se hallott a Turing-tesztröl? Pedig Schrödinger macskája nagyobb rezonanciát keltett!

Sziriusz
  Válasz | 2004. november 30. 15:02 | Sorszám: 0
Olvashatósági kérés

Sajnos az az érzésem, hogy egyik nikkeltársunk, kinek hozzászólásszáma épp most lépte át a regisztációs számát a mesterséges intelligencia terméke.

Nem hiszek az összeesküvéselméletekben, nem gondolom, hogy szilikonalapu, csak az az érzésem, hogy egy anarchista internetkávézóban levö állandóan bejelentkezett böngészöablak, amelyre két sárga cetli van ragasztva:
- Köss bele valakibe maximum 160 karakteresen!
- Cut & Paste minél hosszabb NEM NEM (soha?) párti idézetet.
Az arrajárók pedig követik ezeket az utasításokat.

Nem is akarom megsaccolni, hogy hányan írhatnak ebböl a böngészöböl, csak az volt a furcsa, hogy miközben ezerrel offota szét a legfontosabb témákat, az én szintén offtopik viszontválaszom vagy négy órán keresztül megválaszolatlan maradt - mintha addig más ült volna ahhoz a géphez.

Tudom, menet közben nem illik változtatni a játékszabályokon. De ha elég sokan támogatják ezt a kérést, akor talán bevezethetnél egy olyan megszorítást, hogy az a bizonyos nikkel csak az általa nyitott témákban (topic) szólhasson hozzá. S akkor akinek épp van kedve, és ideje a Turing-tesztre, ott kedvére próbálhatja magát; valamint akinek túl alacsony az adrenalinszintje, az azokban a témákban felpumpálhatja...

Direkt nem írtam nevet, kíváncsi vagyok, ki mikor reagál!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola