Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Bank, hitel

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Bank, hitel
penz85
  Válasz | 2007. október 25. 14:09 | Sorszám: 8
Sziasztok !

Wellness ( energia italok és táplálék kiegészítők ) termékek E-Network és hagyományos terjesztésére munkatársakat keresek.
Magyarországon most induló, hatalmas fejlődés elött álló Németországban, Svájcban, Ausztriában sikeres cégről van szó. Online Office a belépés után rendelkezésre áll. Megrendeléseid azonnal a virtuális számládon!
Kötetlen munkaidő, biztos jövő!
Az elsők lesznek a legnagyobbak.

3 éve nyílt, Magyarországon most piacot nyító cég jól jövedelmező, mellékállásban is végezhető munkára partnereket keres termékeinek terjesztésére.
Legyen az elsők közt, a létszám véges.

Ha tudsz olyat, akit még érdekelhet, szólj neki is bátran.

Nem fogod megbánni. Érdemes csinálni, mert tervben van kelet felé való terjeszkedés.

Tájékoztatót kérésre küldök.

Érdeklődni:
penz85@freemail.hu

pannonpuma
  Válasz | 2007. július 22. 01:00 | Sorszám: 7
Én arra lennék kíváncsi, külföldön milyen elvárások vannak a bankok részéről a leendő adósra nézve.
Csak érdekelnének a különbségek. Itthon horror. Majdhogynem széklet mintát is kérnek.
Szóval ,külföldön egyszerübb vagy sem?
L'auberge espagnole
  Válasz | 2007. július 22. 00:21 | Sorszám: 6
Ja most látom, hogy ez egy spam. Pedig már komolyan vettem.
L'auberge espagnole
  Válasz | 2007. július 22. 00:20 | Sorszám: 5
MILYEN HITELT?
Max. lakásra. Minden egyéb hitel szinte pénzkidobás.
gajo
  Válasz | 2007. július 21. 23:05 | Sorszám: 4
Szerencsétlenek Az első negyedévben 250 milliárdot vett fel a lakosság

Majd mennek mind az utcára.

HAME
  Válasz | 2007. július 21. 21:43 | Sorszám: 3
Hát én leginkább sehová. Eddig kétszer vettem fel hitelt (mindkét alkalommal könyvelési okokból), és mindkét alkalommal elátkoztam a pillanatot, amikor ez eszembe jutott. Pedig rendszeresen bombázott a a bank a különböző extraszuper, non plus ultra hitelajánlatokkal.
A 24 órás hitelbonyolításból természetesen mindkét alkalommal 30 nap lett, az egyik úgy, hogy a 29. napon azt mondtam, ha holnapra nincs a számlámon a pénz, akkor már nem is kérem. Azt már nem is említem, hogy 35 éve vagyok ugyanannál a banknál, VIP ügyfél vagyok jó bonitással, az értékpapírjaikból jelentős mennyiséget birtoklok.
El tudom képzelni akkor, hogy milyen tortúrákon mennék át egy olyan intézetnél, amelyik a termékeit bérspamelőkön keresztűl próbálja népszerűsíteni.
Ha nem haragszol meg, rá se kattintok a linkedre.
gajo
  Válasz | 2007. július 21. 20:31 | Sorszám: 2
HITELT???
brian
  Válasz | 2007. július 21. 19:35 | Sorszám: 1
Ti hova fordulnátok, ha hitelt szeretnétek felvenni?
Itt van egy jó oldal a témában:
Mindent a hitelekről
brian
  Válasz | 2007. július 21. 19:34 | Sorszám: 0
Mindent a bankokról

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola