Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » 10:37 PM

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 10:37 PM
reg
  Válasz | 1920. január . 00:00 | Sorszám: 0
10:14 PM
tutetem11
  Válasz | 2013. február 06. 08:30 | Sorszám: 1
Szervusztok. Én a tutus dédpapája vagyok és most indulok a bálba:-) Ha összejön a buli akkor van esély hogy összehozzuk tutus nagypapáját. HA ellenvetés van , most szóljatok még visszafordítható a történelem kereke.
Üdvözlök mindenkit 1920-ból:-)
profikám
  Válasz | 2013. február 06. 09:36 | Sorszám: 1
Egyébként részemről nem is lenne olyan nagy probléma ha „meghalna” az oldalunk. Talán még jobb is, mert az ahogyan, amilyen lassan én pötyögni tudtam, tudok rengeteg időt vett, vesz el tőlem, és más hasznos tevékenység rovására ment megy.
Veletek pedig legfeljebb emeljük a személyes találkozások számát, több személyes találkozás = több igazi beszélgetés…-)
No áldás, békesség Méregzöldek….-)
profikám
  Válasz | 2013. február 06. 08:48 | Sorszám: 1
Tutus.
Neeeeeeeeeeeeeeeeee, nincs ellenvetésem, ÖN csak mennnnnnnyen bálozni Tata, és használja a „központi agyát” mert én a barátomat akarom….-)

és

Barátom Mackó.
Vettem "intelmeid"....-)

profikám
  Válasz | 2013. február 06. 08:27 | Sorszám: 1
Fradisták szabadon bármiről "kiradírozva" helyette….
„Téma”…
Hmmm, nem rossz, nem is olyan rossz, és mindez megnyitva 1920-ban…-)
Ez de bitang.
No ehhez, ennek a megértéséhez, ami itt törppppént én már tényleg széntüzelésű vagyok…-)

Hüpp hüpp hüpp barba trükk….-)

profikám
  Válasz | 2013. február 06. 08:04 | Sorszám: 1
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Kareszkám.
Elolvastam egyszer, elolvastam kétszer, elolvastam többször, elolvastam sokszor ezt a hozzászólásodat, de egyszerűen képtelen vagyok olyan tartalmat kiolvasni belőle, ami miatt ennyire meg kellett volna változnia az eredeti profilnak, miközben 93-évet sikerült visszazuhannia az időben a téged követő hozzászólónak(?)…..-)
Sajnálom, hogy megfejtést elősegítendő az Enigma nem áll a rendelkezésemre, de lehet, hogy a te szövegeddel még az sem boldogulna hehehehe….-)


Na minden további összesküvés-elmélet helyett, inkább nézem a körtefán a madarakat, néha az az érzésem, hogy ide, a mi udvarunk madáretetője köré gyűlik össze reggelente a falu, és a környék összes idehaza telelő madara, és mivel bitang jó brit idő van, egyenesen hull az égi áldás, hát közben hallgatom az „eső suhanást”….-)
http://www.youtube.com/watch?v=tFdYStQjFpE

mackó
  Válasz | 2013. február 06. 09:55 | Sorszám: 1
Nono, Barátom! Ilyen könnyen nem úszod meg az írást...
mackó
  Válasz | 2013. február 06. 08:45 | Sorszám: 1
Vissza a jövőbe, Tu-tata!
mackó
  Válasz | 2013. február 06. 08:44 | Sorszám: 1
Vissza a jövőbe, Tu-tata!
mackó
  Válasz | 2013. február 06. 08:44 | Sorszám: 1
Ez a topik elkapta a H1N1 vírust.
mackó
  Válasz | 2013. február 06. 08:33 | Sorszám: 1
Ne izgulj, volt itt már komolyabb probléma is, egyelőre azt tartom csodának, hogy egyáltalán befogadja az írásunkat ez a felület.
mackó
  Válasz | 2013. február 06. 08:26 | Sorszám: 1
Profikám, nem egyedül minket tüntetnek ki a Gondola működtetői azzal, hogy nem működik rendesen a Fórum, illetve annak megannyi topikja. Írtam már alább is egyszer, hogy egy régi, elavult motor van alatta, s az évek hosszú sora alatt felgyülemlett hozzászólások mennyiségével nem bír el. Új alapokra kellene az egészet helyezni, de ez nem egyszerű. Most megpróbálják foltozni a rendszert, de úgy látszik, áldozatul esett a mi topikunk is. Türelem, nem kell mindjárt összeesküvés-elméletet sandítani.
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 07. 11:40 | Sorszám: 1
Új infók stadion ügyben: http://ulloi129.wordpress.com/2013/02/07/furjes-balazs-a-stadion-jelenlegi-helyzeterol/

Utolsó meccseink a stadionban: 03,10 újpest ellen, és 03,13ra van egy szervezés a Rapid ellen végleges búcsúra, és utána bontják.
Kivitelező február végére megvan. A képek lélegzet elállítóak..

Lundqvist
  Válasz | 2013. február 06. 15:03 | Sorszám: 1
Az egy dolog törölték a forumokat, de hogy még időrendbe sem tudja rakni a hozzászólásokat.. Ennek már nem "Véres a torka" ez már megpusztult.. Fiaink félidőben 2-0ra vezet.
Karesz 71
  Válasz | 2013. február 07. 21:42 | Sorszám: 1
Üdv az Eftársaknak !

Megpróbálok még egy hozzászólást (kissé már félve teszem.... ), remélem nem küld vissza Minket a középkorba....bár akkor találkozhatnánk Tutus ük-ük-ük nagyapjával is.....

ma estére "csak" egy kis zene.....
http://www.youtube.com/watch?v=OlOZMUpfDoY

az eredeti sztem jobb, de ez sem rossz....

Karesz 71
  Válasz | 2013. február 05. 22:42 | Sorszám: 1
ismétlés a tudás anyja , ismétlés a tudás anyja, ismétlés a tudás anyja......
az ilyen gyíkokat , inkább föld körüli pályára kellene állítani......csak az a baj, előbb-utóbb visszatérne valahogy....
a büntetés mértékét , jómagam is nagynak tartom,inkább a szövetséget büntették volna meg jobban, vagy másképpen....
de úgy néz ki, megint rajtunk akarnak példát statuálni....

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola