Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről - 2013 (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről - 2013
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 20. 11:54 | Sorszám: 32
http://ulloi129.wordpress.com/2013/02/20/itt-van-leo-itt-a-mosoly/

Szép volt mindenki!! És Kubiéknak 5 nagy piros pont.

Lundqvist
  Válasz | 2013. február 20. 11:46 | Sorszám: 31
Kubi is nagyon várja már a Mosolyt.. Szerintem 98% hogy JÖN LEONARDO!!!! Van fix info írok.. De ma tuti csökken a magyar Gazdasági termelékenység.. Kb 600-700an nézik meló helyett az Üllőit.. + kb 100-130an állnak sorba a lilák elleni jegyért.
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 20. 11:34 | Sorszám: 30
Vannak arcok.. De Sno 100% nem jön, fél évre nem adják kölcsön. De Sno nem zárkózott el ide jöjjön... Nyáron meglátjuk
mackó
  Válasz | 2013. február 20. 11:27 | Sorszám: 29
Beleolvastam az Üllőibe. A hasamat fogtam a röhögéstől, hihetetlen figurák vannak ott. Remélem jön Leo, de ami a legfontosabb, emiatt nem borul a Fradi háztartása. Nem szeretném, ha ennek ára a lejtő lenne. De bízok a vezetésben, eddig maximálisan teljesítették az elvárásaimat.
Hajrá Fradi!
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 20. 10:34 | Sorszám: 28
Új infó 8):

"Hotel Intercontinental Budapest, Jó napot Budapest, nagy nap ez, megyek a Ferencváros stadionjába – ez Leonardo legújabb képaláírása az instagrammon"

Üllőiről... Még mindig nem tudom elhinni.. Pali mosolyt akarok!!!!!

mackó
  Válasz | 2013. február 20. 09:41 | Sorszám: 27

Gondolod, hogy még egy kicsit nyaralni akart?
Sebaj, ha jön hozzánk, majd Moniz kipasszírozza belőle az elmaradt edzésmennyiséget...
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 20. 08:03 | Sorszám: 26
Nem hinném véletlennek..
Leonardo Budapesten van.. :P http://ulloi129.wordpress.com/2013/02/19/leonardo-budapestre-erkezett/

Őrülnék neki aláírna viszont picsán rúgom mert szerintem csak az alapozást akarta ellógni :P

mackó
  Válasz | 2013. február 19. 14:03 | Sorszám: 25
Szép csendesen az Üllői úti székházra is kikerült a székely zászló...
mackó
  Válasz | 2013. február 19. 10:10 | Sorszám: 24
Hajrá Fradi!

Úgy érzékelem, hogy (most) a Gondola Fóruma hasít, mint fénykorában. Remélem ez tartós felépülés...

Nagy a csönd a házunk táján, remélem igazolás területén még vár ránk valami kellemes meglepetés...

mackó
  Válasz | 2013. február 18. 09:29 | Sorszám: 23
Figyelembe kell azt is venni, hogy gyakorlatilag ebben az idényben 2 meghatározó alapjátékosunk kidőlt súlyos sérülés miatt. Ha a 4 közé kerülünk (egyre valószínűbb), az már messze az előzetes elvárásaink felett van. S ami ebben örömteli: szinte csupa magyar játékosokból összeállított csapatról van szó!
mackó
  Válasz | 2013. február 18. 09:23 | Sorszám: 22
Hajrá Fradi!

Már nagyon gyúrok az UTE elleni meccsre, szerintem vagy 3 napig egy hangot sem fogok tudni kinyögni...

orosz_hussalata
  Válasz | 2013. február 17. 17:37 | Sorszám: 21
A mai bravúros győzelem a Krim ellen nagy lépés a négy közé.
jegemac
  Válasz | 2013. február 16. 10:21 | Sorszám: 20
Nem vagyok marketing szaki. De ha az lennék, akkor:
Biztos, hogy márciusra kihoznék egy olyan posztert, amin rajta van a Soroksári úti pálya, az Üllői úti falelátós stadion, a jelenlegi és a jövőbeli stadion madártávlati képe...
Természetesen a Zöld és Fehér Magazinban is összefoglalnám a stadionsztorit.

Majd november környékén már megjelentetném a 2014. évi falinaptárat fenti témákkal, bővebben...
Kártyanaptárak a retro jegyében...

Aztán a stadionavatóra pedig egy méltó könyvet készíttetnék, minimum a 2012. évi évkönyv minőségében, persze dvd melléklettel, részletekbe menően a régmúlt és az új infrastruktúrára kiélezve...

Hajrá Fradi!

jegemac
  Válasz | 2013. február 16. 10:10 | Sorszám: 19
Azért csak megkereshetné a klub a Mc Donáldékat.
Mármint, hogy jutányos áron felvásárolják a gyerek menühöz járó egyik kis állatkájukat. Mondjuk azt a lila majmocskát.
Az összeset.., majd márc. 10.-én ünnepélye keretek között átadhatnánk a rászorulóknak...
http://www.mcdonalds.hu/HAPPYMEAL/HM_toys.aspx
jegemac
  Válasz | 2013. február 16. 10:04 | Sorszám: 18
Hasonlóan látom. Bár nekem hiányzik egy megbízható, magabiztos, JÓ kapus is.

Sajnos valamiért most úgy érzem, hogy az elején döcögni fogunk, amire meg belelendülünk addigra már vége is a szezonnak.

Talán egy bronz meglehet...

mackó
  Válasz | 2013. február 15. 09:15 | Sorszám: 17
Hajrá Fradi!

Egy kis összegzés:
Tegnapi nappal a felkészülési mérkőzéseink végéhez érkeztünk. A legutóbbi 4 mérkőzésen nem sikerült győznünk, igaz ki sem kaptunk. Pl. a tegnapi mérkőzést a helyzetek alapján 4-5 góllal kellett volna nyernünk, de a jó formába lendült Böde Daninak sem sikerült gólt szereznie 5 meccs óta. Érzésem szerint a jelenlegi kerettel akkor lehetnénk teljesen elégedettek, ha még egy gólérzékeny támadót sikerülne leakasztanunk valahonnan. Egy dolog miatt nem teljes a kép az erőnk megítélésére: "rengeteg" sérültünk van, egyetlen mérkőzésre sem tudtuk felállítani a legerősebb összeállításunkat. Ez mutatja, hogy a bajnokság tavaszi szakaszára nem vagyunk bebiztosítva a remek szerepléshez. Eltiltás, sérülés, betegség esetén megbomlik az egység, nincsenek közel azonos értékű csereposztok.
Mindezek ellenére bizakodó vagyok!

tiszavirág
  Válasz | 2013. február 14. 02:15 | Sorszám: 16
A Tempo Fradit a Tempo Fradi Alapítvány készíti.
mackó
  Válasz | 2013. február 13. 08:07 | Sorszám: 15
No igen, az orosz lobbi sokat érhet. Mi csak asszisztálhatunk mellé, de remélem történni fog olyan, ami eddig még soha: megváltoztatják a döntésüket.
Lundqvist
  Válasz | 2013. február 12. 18:58 | Sorszám: 14
Állítólag 2 sport között választottak: birkózás és takewando..

Könyörgöm...
Na de azért a nagy temetéssel várjunk mert az Oroszok, a Törökök és Mi is elég erős lobbiba fogunk kezdeni verjék ezt ki a Nob fejéből...
Mert mind 3 országban siker sportág..
Lehet nem látvány sport. Aláírom.
De nem foglal + stadion helyett mert a Judo teremben rendezik..

gajo
  Válasz | 2013. február 12. 17:57 | Sorszám: 13
A birkózás nem üzlet, tiszta olcsó sport /nem eléggé fotogén/. Nem lehet hozzá mindenféle járulékos hülyeséget eladni.
mackó
  Válasz | 2013. február 12. 12:40 | Sorszám: 12
Kell a hely ezeknek a sportágaknak:

- sportmászás
- görkorcsolya
- fallabda
- karate
- wakeboard
- baseball
- softball

Hogy az eddig felvett értelmetlen sportágakról már ne is beszéljek. Ezzel el fogják azt érni, hogy nem csak a helyszínre nem megy ki senki, de még a tévét se kapcsolják be olimpia idejére...

mackó
  Válasz | 2013. február 12. 12:25 | Sorszám: 11
Van nekünk, magyaroknak egy olimpiai sikersportunk, a birkózás. A Fradi is remekül szerepel ebben s sportágban.

Most olvasom:
A birkózás kikerül a 2020-as játékokról!
Ezt magyarázza el nekem valaki.

mackó
  Válasz | 2013. február 12. 09:26 | Sorszám: 10
Nem úgy van az!
Idézet:
Nekünk itt már a második topicunk törlődött teljesen véletlenül

Hidd el, van akinek már a tizedik. Nincs ebben semmi sorsszerű. Az kétségtelen, hogy a mai világban ha áramszünet van, ha kifogy a benzin, ha bedöglik a facebook, ha lefagy a telefon, akkor hajlamosak vagyunk széttárni a kezünket, s világvégét vizionálni. Meg sem fordul a fejünkben, hogy akivel beszélni akarunk, ezek nélkül is megtehetjük. Ha akarjuk.
Ettől függetlenül nem kell mindjárt lerázni mindent, olykor ragadd csak meg azt a billentyűzetet, hisz nem tudom befejezni egyik tervemet: a "Profikám összes" kötetbe rendezését...
profikám
  Válasz | 2013. február 12. 09:02 | Sorszám: 9
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Részemről csak annyi mondanivalóm van, hogy nem költözöm én már sehova.
Nem hiszek a véletlenekben.
Még akkor sem, ha a „technika ördögével” állok szemben.
Nekünk itt már a második topicunk törlődött teljesen véletlenül, ezáltal ha tetszik, minden látható nyom nélkül törlődtem, törlődöm a „Mátrixból,” megszűntem, megszűnök létezni, úgy látszik ez a történet számomra eddig volt megírva.
A barátság viszont örök, és ameddig a lenőtt ősz hajszálaink, hajtincseink engedik, ameddig bokáig lenőve nem kuszálják összevissza, nem zárják béklyókba a lábainkat, addig a személyes találkozások, mint lehetőségek adottak…-)
Isten óvjon bennünket, áldás, békesség.

http://www.youtube.com/watch?v=1QtAgX8i_ns

Rendes Kis
  Válasz | 2013. február 11. 12:29 | Sorszám: 8
Ha nem vetitek meg, itt van 1 titkos Fradi-drukker (én) által fenntartott fórum: http://forum.vectrix.hu/

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola