Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (11. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. május 04. 10:49 | Sorszám: 434
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Paks - FTC

2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion

0-1 mackó
1-3 Profikám
2-2 Tutetem11
2-1 ElBandi
2-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
0-2 Fidoka

gulyaaa
  Válasz | 2013. május 03. 20:04 | Sorszám: 433
paks-ferencváros:0-2 golszerzö:bode es cukic...fido tipp
El Bandi
  Válasz | 2013. május 03. 11:02 | Sorszám: 432
Paks - FTC
2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion
0-1 mackó
x-x Profikám
2-2 Tutetem11
2-1 ElBandi
2-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka
tutetem11
  Válasz | 2013. május 03. 06:10 | Sorszám: 431
Paks - FTC
2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion
0-1 mackó
x-x Profikám
2-2 Tutetem11
x-x ElBandi
2-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka
gulyaaa
  Válasz | 2013. május 02. 19:45 | Sorszám: 430
http://index.hu/indavideo/index.video/majalis_5 nézzed nézzed ök azok
Lundqvist
  Válasz | 2013. május 02. 08:21 | Sorszám: 429
Paks - FTC
2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion
0-1 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
2-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka
Turáni
  Válasz | 2013. május 01. 22:37 | Sorszám: 428
Paks - FTC
2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion

0-1 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 30. 20:53 | Sorszám: 427
Szervusz Barátom!

Elnézést a pár nap eltűnésért.

A meccsről... Nem értem... Nem értem és Nem értem..
Nem értem profi játékosok hogy tudnak kb 45%os teljesítmény romlást produkálni 4 nap alatt...

Böde sajnos önmaga árnyéka... Józsi alibi a köbön...
A többiek hozták a maguk szintjét, természetesen sajnos szokásához híven egy ember nem.. Leo..
Nem bííírom azt amikor 1 az 1ben kis híján taccsot rúg...
Következő meccsen meghülyít mindenkit..

De mivel mi nem tágítunk a következő hazain is ott a helyem.
Ugyanúgy Imádom a fiainkat, de ez méltatlan teljesítmény volt..

A meccs után találkoztam pár "kocka" barátommal.
Egyik Kárpátaljai barátommal tartottunk haza az éjszakai vonattal.. És sikerült 2 nagyszájú Vidistába belefutnom.
Kellemes diskurzus volt

Lehiggadva a "bundát"magamban is lezártam hogy nem tudnám elképzelni, 3 ember miatt. Somália, Böde és Ricardo...

De komolyan kezd zavarni Ricardo csere taktikája...
Elhiszem nincs "minőségi" játékosunk a padon.. De Ha nincs más Dobjuk be Holmant, Oroszt.. De ne Kleint a csatársorba.. labda felé repül már zokog...

mackó
  Válasz | 2013. április 30. 12:06 | Sorszám: 426
Barátom, most jut eszembe, vasárnap a mérkőzés alatt még hívni akartalak:
A két csillagunkról van szó. Említetted, hogy a pályára kivetített képről rendszeresen "lefelejtik" a minket megillető jelzést, s ráadásul a stúdióban körbeforgó állványzatról is eltüntették, pedig régebben legalább ott feltüntették. Némi gyógyírként közlöm, hogy a stúdióban lévő címerünkön újra megjelent, igaz, a pályán maradt a régi "trend".
mackó
  Válasz | 2013. április 30. 08:52 | Sorszám: 425
Nem akarok elemezni. A játék minden elemében jobbak voltunk, de mint szokták volt mondani, gólban mérik a különbséget. Abban meg a 45. másodpercben szerzett találattal ők győztek. Nagyon fáj, a Fradi-szív nem segített, pedig a sajátom is kitettem volna a pályára egy nyavalyás gólért.
Megbeszélt eredmény: aki látta ezt a meccset, ilyet tiszta szívből nem mondhat. Van az úgy, hogy semmi sem jön össze, a vasárnapi mérkőzésen ennek lehettünk szemtanúi.
mackó
  Válasz | 2013. április 30. 08:40 | Sorszám: 424
Ahogy Gulyaaa is mondja, sajnos nem a kezünkben van a dobogós hely megszerzésének esélye. Most már abban (is) kell bíznunk, hogy míg minden mérkőzést behúzunk, az ellenfeleink pontokat veszítenek.


Paks - FTC
2013. május 5., vasárnap,
IDŐPONT: 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion

0-1 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka

profikám
  Válasz | 2013. április 30. 08:21 | Sorszám: 423
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Mi mind csalódottak vagyunk az eredménytelenség láttán.
Az a legfájóbb az egészben, hogy játékban sokkal többet, jobbat alkotunk.
Józsi Gyuri bevallom számomra is egy megfejthetetlen talány, mert sokkal jobb játékosnak tartom, mint amit mutat.
Egyszerűen nem értem Őt, hogy miért játszik annyira visszafogottan, sokszor szinte csak alibizve, a legközelebbi társhoz leadva a lasztikat, hiszen minden mozdulatán érződik, hogy képzett, jó játékos.
Még lehetne pár jó éve, elismert, nevet szerzett Nyolcasunkká válhatna, szerintem a focihoz elengedhetetlen szenvedély, a tűz hiányzik belőle.
Gyömbér Gabi (Dzsindzser) egy remek, amolyan igazi iparos játékos, Ő csak egyszerűen nem a helyén játszik mostanában.
Nem szoktam bántani a játékosainkat, a fiatalokat pedig aztán végképpen nem.
Nem ismerem a Jovát személyesen, de így külső szemlélőként kevesebb külsőség, és nagyobb odafigyelés, koncentráltság több lenne.
Nem vagyok kapusedző, sem szakember.
Csak egy rengeteg sok meccset látott rajongó,( manapság már bánom is, hogy nem valami praktikusabb hobbira adtam anno a fejem, mondjuk lehettem volna bárányfelhő jegyzetelő, lepke, érem, vagy bélyeggyűjtő, talán sokkal jobban jártam volna) az összegyűlt tapasztalataim alapján pedig azt kell hogy mondjam nem az ő nyakába varrva a Videoton elleni vereséget, hogy…
Véleményem szerint most is hibázott a Sanyiiiiiiiiii gólja előtt, nem jól, nem jó szögben fogadta azt a lövést, és a korához képest fájdalmasan lassan is vetődött el.
Mindenkit nem veszek végig a csapatból, nem kell megijedni..
Igen, hiányoznak a pontok ez tény, simán lehetett volna az a kettő reálisan nyolc pont is, de erre a csapatra, és egyenként a játékosainkra most azért mégsem használnám a „borzalmas” jelzőt.
Őszintén?
Nem is sajnálom még az EL-t, mert sem a csapat, sem a szurkolóink nem érettek rá.
Azt hiszem, talán nekem már nem kell bizonygatnom, hogy rajongva szeretem minden szurkolótársamat, akit csak lehet.
De az amit sokan, szervezetten elővezetnek a mérkőzéseinken az kártékony a Ferencváros, és kártékony a teljes közösségünk számára.
Ebbe a témába bővebben nem szeretnék belemenni, hatalmas irodalma van már ennek a kérdéskörnek, ha egyébként értelmes, igazán elkötelezett fiatalemberek nem képesek tovább látni az orruknál, és csak „jó heccként” kezelik ezt a kérdést, amivel egyébként senkit sem győzhetnek le saját magunkon kívül, miközben hatalmas erkölcsi, és anyagi károkat okoznak a klubnak, akkor nincs is miről beszélni.

Ja és ha én volnék az Elnök, akkor érdemei elismerése mellett Szasza úrtól érzékeny búcsút vennék, már így is késésben lettem volna ezzel a lépéssel.

Más:
Olvasom, (nem láttam az esetet) hogy a CSZKA edzője magára vállalta a felelősséget, miszerint azért bohóckodtak(veszekedtek) a játékosai, mert Ő nem jelölte ki előre a 11-es végrehajtóját.
Teljesen érthető ez a derék Rossi, hát miért is jelölné ki egy olyan csapat edzője előre az esetlegesen javukra megítélt bűntető végrehajtóját, amely egylet számára, amint azt a CSZKA esetében megtapasztalhattuk, szökőévenként jó ha egy, egyetlen egy, véletlenszerű 11-est fújnak be a játékvezetők…
.
Megint más.
Csalódottan jöttünk, ballagtunk hazafelé a Népstadionból, miközben a lábunkkal ropogtattuk a kavicságyat…
Néhány mellettem haladó drukkertársam azon meditált, hogy biztos megbeszélt meccs volt…
Naná, hogy az volt, tutifix…
Mégpedig egy megbeszélt békés 0-1, és mi szándékosan hagytunk ki, szórakoztuk el a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, mint ahogy a legvégén pedig a Videoton játékosai is.
Végtére is miénk a ligakupa, a Videotoné pedig a három bajnoki pont, hangzott a magyarázat …
Nem igen szóltam volna, mert hasonló elgondolásokat már bent a stadionban, a mérkőzés végéhez közeledve másoktól is hallottam.
És tőlem akár még egy megbeszélt meccs is lehetett, de hogy csak és kizárólag a 0-1?
De „kedveskéim, aranyoskáim”…
Mennyire életszerű ma Magyarországon, mind pozitív, mind negatív előjellel az olyan technikai tudás feltételezése, amely a játék képe alapján egy fix egy gólos eredmény szállítására képes…?
Mert, hogy csak egy példát hozzak a sok (szándékosan) elhibázott helyzet közül…
És itt egy kis magyarázattal elől kell járnom.
A Somália labdaérzékenységével anno nekem is voltak kritikai megjegyzéseim, igaz sohasem Lázár Bence mélységűek, de a játék, a csapat iránti alázatát, a szívét sohasem kérdőjeleztem meg.
Nos annak ellenére, hogy ráadásként azóta, még mint a legjobb western filmek párbajhőseinek a pisztollllla, néhányszor el is sült a lába, és irtóztatóan bitang nagy gólokat lőtt, de még ezeknek a bombagóloknak a figyelembevételével is, mennyire életszerű, hogy pont ez a mi szeretetreméltó derék Somáliánk, előre eldöntötten, szánt szándékkal képes támaszkodó lábon rúgni a gólvonalon egyensúlyozó Mitrovicsot????
Hm..?
Na ne…
Viszont..
Hol volt, hol nem volt, volt egyszer, egy játékos, a Ferencváros valamikori egyik legragyogóbb üdvöskéje, akivel réges – régen, még az NSZK bajnokságában esett meg az eset…
Nos ezt a tejfelszőke fiatalembert olyannyira virtuóz labdazsonglőrnek tartotta még egy hivatalos Bírói testület is, egy ottani bundaügy kapcsán, hogy erről, a világban csak a legritkább esetben születő, ihletett zseniről kimondta, ha tetszik ítéletbe foglalta, hogy Ő, a mi hajdani tejfelszőke üdvöskénk, annyira egyedülálló képességekkel megáldott játékos, hogy bármikor képes szándékosan kapufára lőni szabadrúgásból a labdát, és elítélték….

De Ő ugye egy telllllllljesen másik kávéház volt még anno….

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 29. 20:20 | Sorszám: 422
jo estét.....az elmult 4forduloban a megszerezhetö 12pontbol 2pontot szereztunk igy nehéz lesz dobogon végezni....jova gyömber illetve jozsi hetek illetve honapok ota botranyos teljesitményt nyujt....alibi.....tisztelettel fidoka-http://www.youtube.com/watch?v=6diqwbzjluQegy kis jokedvet
mackó
  Válasz | 2013. április 29. 09:10 | Sorszám: 421
Óriási csalódással és fájó szívvel veszem tudomásul, hogy Tutus Barátunk szerzett egyedül pontot a mi kis bajnokságunkban:
code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Tutetem11 17
Karesz71 16
3 Lunqvist 15
4 mackó 13
5 Jegemac 12
Profikám 12
7 Turáni 11
8 Góbé 9
9 ElBandi 8
10 Gulyaaa 4
11 Auróra 2
12 Onogur 1
13 Tankcsapda 0
Fidoka 0

tutetem11
  Válasz | 2013. április 28. 21:05 | Sorszám: 420
Üdv Urak.

Nem vagyok elkeseredve nagyon, mert azt kaptam amit vártam. A videoton is rájött hogy melyik az az egyetlen taktika amellyel győzhetnek. Azt jól játszották le, ami rajtuk múlt megtették. Az állandó problémánk a helyzetkihasználás.
Az első félidőben laza 5 gólt kellett volna lőnünk. Semmi de semmi nem ment be. A másodikban aztán már csak helyzeteink sem voltak, ellenben a videoton belőhette volna a másodikat.
A játékvezetőről azt hiszem meg kell emlékezni mert elfelejtett megadni egy tizit és rengeteget tévedett a kárunkra. De ezt én mondjuk leszarom, be kell lőni a helyzeteket és akkor nem múlik semmi ezen.
Ez ma nem jött össze.
A következő meccsek eredményei hetek óta megvannak a fejemben, de ezeket majd annak helyén és idején. Annyit mondanék hogy a hali dió x-et láttam és szerintem a honvéd x-e is meglehetett volna. Kb ez várható a következő 3 idegenbeli meccsünkön.
Egy teljes nyári alapozás után azonabn hitem szerint több ponttal fogjuk verni a mezőnyt jövőre EZZEL a csapattal.
Persze ha ész nélküli elvándorlás és cserélődés lesz akkor nem.
NA lépek mert ma nem vagyok valami topformában, de Profikám neked tudnod kell hogy közhelyet is puffogtassak: a felhők felett mindig kék az ég...
Muszáj hogy egyszer minden a helyére kerüljön.

Áldás békesség, jó éjt uraim.

profikám
  Válasz | 2013. április 28. 20:10 | Sorszám: 419
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Naná, hogy éppen az az eredmény született, amitől féltem, amit képtelen voltam még csak a tipp erejéig is leírni…
Hátrányba kerülni sohasem jó, de rögtön az ellen legelső támadásából az első minutumban, hát az egészen biztosan nem lélekemelő.
Az első félidő helyzetei alapján mégis simán fordíthattunk is volna.
Sőt, fordítani is kellett volna.
De olyan, akkora ziccereket hibáztunk el, hogy csak na.
Aztán a második félidőben már a helyzetek kihagyása sem jelenthetett gondot, hiszen teljesen visszaesett a játékunk, a Videoton kontrái pedig egyre többször ültek.
Mint minden mérkőzést, ezt is lehetne elemezgetni reggelig, de az eredményen az sem változtatna, ismételten az a csapat győzött, amelyik legalább egy gólt rúgott, szemben az ellenfelével.
Ma a Videoton rúgta azt az egy gólt, mi pedig már megint nem találtunk be, tehát csak gratulálni tudok a győztesnek.
A Játékvezető ténykedését most nem értékelném, számomra már az érthetetlen volt, hogy a hétközi remeklése után Ő vezette ki a csapatokat a kezdéshez.
Fáj a vereség, hát persze, hogy fáj, ez csak még sötétebbre festette felettem azokat a felhőket amelyek pénteken szakadtak rám, de ez már tényleg legyen az én egyéni cociális problémám.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

profikám
  Válasz | 2013. április 28. 20:10 | Sorszám: 418
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Naná, hogy éppen az az eredmény született, amitől féltem, amit képtelen voltam még csak a tipp erejéig is leírni…
Hátrányba kerülni sohasem jó, de rögtön az ellen legelső támadásából az első minutumban, hát az egészen biztosan nem lélekemelő.
Az első félidő helyzetei alapján mégis simán fordíthattunk is volna.
Sőt, fordítani is kellett volna.
De olyan, akkora ziccereket hibáztunk el, hogy csak na.
Aztán a második félidőben már a helyzetek kihagyása sem jelenthetett gondot, hiszen teljesen visszaesett a játékunk, a Videoton kontrái pedig egyre többször ültek.
Mint minden mérkőzést, ezt is lehetne elemezgetni reggelig, de az eredményen az sem változtatna, ismételten az a csapat győzött, amelyik legalább egy gólt rúgott, szemben az ellenfelével.
Ma a Videoton rúgta azt az egy gólt, mi pedig már megint nem találtunk be, tehát csak gratulálni tudok a győztesnek.
A Játékvezető ténykedését most nem értékelném, számomra már az érthetetlen volt, hogy a hétközi remeklése után Ő vezette ki a csapatokat a kezdéshez.
Fáj a vereség, hát persze, hogy fáj, ez csak még sötétebbre festette felettem azokat a felhőket amelyek pénteken szakadtak rám, de ez már tényleg legyen az én egyéni cociális problémám.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Karesz 71
  Válasz | 2013. április 28. 15:30 | Sorszám: 417
Ferencváros - Videoton
vasárnap

2-0 mackó
1-0 Profikám
0-2 Tutetem11
x-x ElBandi
3-0 Lundqvist
1-1 Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
3-2 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-1 Gulyaaa
1-0 Fidoka

Áldás, békesség.

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 28. 13:08 | Sorszám: 416
http://ultrasliberi.hu/2013/04/szaz-wolves-huligan-rohant-be-a-palyara/megoldották
gulyaaa
  Válasz | 2013. április 28. 13:03 | Sorszám: 415
http://www.youtube.com/watch?v=gbYnvXsp7cA
tutetem11
  Válasz | 2013. április 28. 07:13 | Sorszám: 414
Jó reggelt uraim.

Igen ez alkalommal én is nehezen vettem rá magam, de: szerdán nem vártam ezt a szép és egyértelmű győzelmet.
Azonban úton hazafelé megígértem hogy a szerdai tippemet megtartom vasárnapra kabalának.
Nagyon remélem hogy repkednek majd a 3 pontok délután közöttetek , én meg gratulálhatok mindenkinek a találathoz:-)
Meg ahogy Turáni is említette ha én vereséget tippelek akkor nyerünk.:-)
Ámen.

Ami miatt bizakodó vagyok: valóban fekszik nekünk ha játszó csapat ellene játszunk, ez szerdán is megmutatkozott. Ami aggaszt hogy szerda óta vért isznak a vidi játékosok, és valóban nem rossz játékosok. Mi meg ezt a 6 kapura lövés 5 gól mutatót nem tudom hozzuk-e még valaha:-):-)
Mindenesetre Remélem.
Hajrá Fradi

profikám
  Válasz | 2013. április 27. 22:06 | Sorszám: 413
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Ha azt mondom, hogy a holnapi meccs teljesen más lesz, mint a legutóbbi, tudom, hogy ezzel még nem mondok semmi eredetit.
Azt gondolom.
Azzal, hogy hét közben a csapat úgy megpörgette a Videotont, ahogyan nekünk gyerekkorunkban talán még a búgócsigát sem sikerült, alapos revánsvágyat ébredhetett bennük.
Ezért maximálisan oda fogják tenni magukat, és ráadásul még tényleg jók is. Tehát nagyon nehéz, háromesélyes mérkőzésre számítok, amiben igen, ahogy tippelted is Barátom, még a vereség is benne lehet.
De nem visz rá a lélek, nem tehetek róla, nem tudok a vereségünkre tippolni, de most még az X-re sem, ezért győznünk kell, mégpedig egy 1-0-s „mészárlást” bemutatva….

Ferencváros - Videoton
vasárnap

2-0 mackó
1-0 Profikám
0-2 Tutetem11
x-x ElBandi
3-0 Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
3-2 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-1 Gulyaaa
1-0 Fidoka

Áldás, békesség.

tutetem11
  Válasz | 2013. április 27. 21:33 | Sorszám: 412
Ferencváros - Videoton
vasárnap
2-0 mackó
x-x Profikám
0-2 Tutetem11
x-x ElBandi
3-0 Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
3-2 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-1 Gulyaaa
1-0 Fidoka
Turáni
  Válasz | 2013. április 27. 19:50 | Sorszám: 411
Ferencváros - Videoton
vasárnap
2-0 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
3-0 Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
3-2 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-1 Gulyaaa
1-0 Fidoka
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 27. 08:04 | Sorszám: 410
HA jól emlékszem akkor ha az Eger "visszalép" akkor az eredményeket törlik ellenük, ugye?

Mindazon által komolyan sajnálom őket.. Mert nem erről volt szó gondolom mikor vállalták az Nb1et...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola