Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (24. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 12. 12:41 | Sorszám: 109
Honvéd-Ferencváros
(Vasárnap, 16:30)

1-3 mackó
0-1 Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
1-2 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 12. 09:52 | Sorszám: 108
Tudod Barátom, ha nem mész el a Pécsi meccsről. :P
NA az még durvább volt nekem, mikor A oldalról Szabi repült, B oldalról ha jól emlékszem Miki. De mire Szabira néztem már a nyakamban volt
Ez a meccs így volt jó ahogy volt.. nem lett újabb sérültünk. És megvan a 3. pont ezek a lényeges dolgok. Sört én sem kaptam a nyakamba
A meccs a teljes körítéssel 99,5% os volt..

1 dolog volt negatív de asszem azt mondtam neked..
Majd egyszer elírom, de nem a meccsen történt a dolog.

Hétvégén jön a vegyes felvágott csapat..
Nyerjünk, és ne sérüljön meg senki.

profikám
  Válasz | 2013. március 12. 09:40 | Sorszám: 107
És a következő meccs előtt mi lesz a kérésük, mit fognak feltételként előre kikötni?

Hát azt, hogy…

A Csiki, Csuki(ty) nem ér…..-)

No nekem lassan majd indulnom is köll, annyit mindenesetre még szeretnék elmondani, hogy a Juliant világosítsa már fel valaki, hogy pont egy Fradi játékos ne hisztizzen, ha néhány maki ezzel, azzal „meggórálja” szöglethez készülődvén, hanem álljon oda, és végezze el azt a sarokrúgást, mert tőlünk senki sem tudja jobban, hogy éppen nálunk nyalhat legelőször vissza az a fagyi.
Adjunk már magunkra ebben is.


Poénkodtam itt, poénkodtam, de a lelkem azért bánkódik Cipő miatt…
Az egyik kedvencem Tőlük...
http://www.youtube.com/watch?v=ZMrVd_YksAY

Szervusztok, áldás, békesség.

mackó
  Válasz | 2013. március 12. 09:25 | Sorszám: 106
Most nem csücsültél sokat a tippelésen...

Honvéd-Ferencváros
(Vasárnap, 16:30)

1-3 mackó
0-1 Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

mackó
  Válasz | 2013. március 12. 09:22 | Sorszám: 105
Kísérővel elmegy:

Ha még nem unod, katt ide.Ezt még szerintem nem láttad.

profikám
  Válasz | 2013. március 12. 09:19 | Sorszám: 104
Budapesti CSZKA-FTC 0-1...-)
profikám
  Válasz | 2013. március 12. 09:18 | Sorszám: 103
És azt tudjátok, hogy mit mond egy méregzöld Fradista egy Lápföldinek, Malmozás közben amikor már tudja, hogy a következő pillanatban megoldhatatlan feladat eléfogja állítani a kicsi Lilát?

Hát azt hogy…

Csiki, Csuki(ty)….-)

Bocs ha nagyon gyenge….-)

mackó
  Válasz | 2013. március 12. 09:06 | Sorszám: 102
Elkezdem, mire várjak?

Honvéd-Ferencváros
(Vasárnap, 16:30)

1-3 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

mackó
  Válasz | 2013. március 12. 08:33 | Sorszám: 101
Hajrá Fradi!
Tudod mit hiányoltam a 93. perc leteltével? Azt a 8-10 ismétlést, amiből szépen, lassan, ízletesen kielemezzük az utolsó perc minden mozzanatát. Sváb bead, védő kifejeli, Csukics lő és zúg labda, zúg labda, röpül a léc alá mintha zsinóron húznák, s közben a lilák ledermednek, ahogy a kapus hiába kapálózik, a labda csak utat talál a jobb fölső ficakba. Jó lett volna megnéznem ebben a pillanatban a Springer-szobrot, mert szerintem még Ő is fölemelte a kezét.
Persze mindent kárpótolt az a robbanás, ami 92:10-nél a Szentélyből felszakadt. Én nem kaptam sört a nyakamba, azt meghagytam Neked, gondoltam úgy nagyobb az örömöd. De számolatlan kéz-kar-fej, talán még láb is borult rám, ki tudja azt már abban a felfokozott pillanatban?
profikám
  Válasz | 2013. március 12. 07:55 | Sorszám: 100
Áááááááááááááá, gondolhatod, hogy milyen nehezemre esik nézegetni ezeket a videókat….-)
Tegnap éppen azon elmélkedtünk, hogy mennyivel jobb volt dramaturgiailag ez a "végén csattan az ostor" forgatókönyv, mintha már a hatvanadik percben 7-0-ra mentünk volna.
Mi Fradisták békésen hullámoztunk volna néhányat, számolgattunk volna, hogy egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, olé…, aztán ismét elölről újra, meg újra, meg újra kezdve, egészen a mérkőzés végéig, majd taps, nagy taps, nagy ünneplés, de nem az az igazi ha érted….
A kicsi lilák meg csak kummogtak volna ott csendben a sarokban mintegy beletörődve a vereségbe, áááááááááá lássuk be dög unalom…-)
Így ahogy történt, viszont egészen a végéig azt hihették hogy…
Pedig dehogy….-)-)
Tehát két nappal a mérkőzés után is hálát adok azért, ahogyan véget ért a mérkőzés, mert ettől katartikusabb befejezést egyszerűen nem vagyok képes elképzelni…-)
Bitangmódon piramidálisan gyilkos forgatókönyv volt ez így számomra na….-)
Annyi rám öntött sör, és akkora embertömeg már nagyon régen zuhant egyszerre a nyakamba, mint „Csukity” góljánál, majd ledöntöttek a lábamról...-)
Áááááá számomra még mindig leírhatatlan az az ős káosz ami ott a 93. percben elszabadult, felrobbant a környezetemben…-)
Miközben az izgalomtól az utolsó tíz percben lábon kihordtam azt a mokány infarktust amiről a hétvégén beszéltem…-)
)
profikám
  Válasz | 2013. március 12. 07:47 | Sorszám: 99
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


„Vannak gyógyíthatatlanul sérült emberek, kiket a
kapzsiság, a hiúság és az irigység oly mélyen
megfertőzött, hogy nincs semmiféle mód reá,
megközelíteni és megengesztelni beteg lelküket.
Ezeket szánjad, de kerüljed.
Nincs az a nagylelkű cselekedet, önzetlen magatartás, bátor és nemes közeledés, ami segíthet ez embereken.

Különösképpen az irigység kínozza ez embereket.

Epét hánynak, álmukban felordítanak, hánykolódnak
vackukon, mint a nyavalyatörősök, habot köpnek,
ha azt látják, hogy valaki munkával vagy a kegyes
sors jóindulatával szerzett, elért valamit az életben.
Betegek ezek, fertőző betegek.
Kerüld a társaságukat, ne hidd, hogy érvelés, bizonyítás valaha is meggyőzheti őket.
Mintha a leprásnak akarnád bizonyítani, hogy
az egészségesek bűntelenek és ártatlanok! Nem hiszi el.
Ha feltárod előttük betegségük igazi okát, meggyűlölnek.
Ha érzéseikre akarsz hatni, fütyköst ragadnak.
Oly mélyen élnek indulataikban, mint a száműzött sorsában: nem ismernek más megoldást, csak a bosszút.
Ne alkudozz velük, kerüld el őket, s viseld el létezésüket a földön, mint egy sorscsapást.” (Márai Sándor: Az irigységről)

Karesz 71
  Válasz | 2013. március 11. 21:33 | Sorszám: 98
Isten Veled Cipő !!!!!!!!!!!!Nagyszerű számokat adtál nekünk,sajnos megint egyel kevesebben vagyunk......

más

Köszöntem a gratulációkat!!!!

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 11. 14:11 | Sorszám: 97
Profikám, ajánlom a videó végét http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fKefC0trD14
mackó
  Válasz | 2013. március 11. 11:11 | Sorszám: 96
R.I.P.
profikám
  Válasz | 2013. március 11. 10:51 | Sorszám: 95
-(-(-(
http://www.youtube.com/watch?v=2d0rd2zOQuc

R.I.P.

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 11. 10:49 | Sorszám: 94
Azt nem értem látja Gyömbi szeme felrepedt. Nem gondolna bele vazz akkor ott volt valami???
Mert az emberi szem nem szokott magától repedezni??
Mind1.. Ez súlyos hiba volt, de ezen kívül jól vezette a meccset.. Solymosi meg hibátlanul maximum csalni tud..
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 11. 10:44 | Sorszám: 93
Nyugodj Békében, Cípő!
Legyen neked könnyű a föld.
http://www.youtube.com/watch?v=oHzk_qkdyd4
tutetem11
  Válasz | 2013. március 11. 10:37 | Sorszám: 92
MEGHALT CIPŐ
Elhunyt Cipő, a Republic frontembere. Bódi László február óta feküdt kómában, életéért sokáig küzdöttek az orvosok, de a mai napon a szíve felmondta a szolgálatot.

http://www.youtube.com/watch?v=FYTWnyXyxhw&feature=youtu.be

mackó
  Válasz | 2013. március 11. 10:01 | Sorszám: 91
Na, ez már valami! Az MLSZ bíróküldése meg egyszerűen érthetetlen. Direkt nem írtam a derby előtt erről a témáról, most utólag meg azt mondom, hogy Solymosi nem vezette rosszul a mérkőzést, s hogy hibázott, azt nem feltétlenül lelkületének tulajdonítom. Mindenki előtt nyitva áll a tévedés lehetősége - jó szándék mellett is. Az más kérdés, hogy egy jó partjelzőnek is látni kell mindent, s Gyömbi esetére visszatérve kötelessége jelezni ezt a játékvezető felé. Még nem láttam az ominózus esetet, a közszolgálati tegnap nem ismételt...
tutetem11
  Válasz | 2013. március 11. 09:53 | Sorszám: 90
Jó reggelt. Látod Profikám. Többek közt ezért is szemeteltem be hogy egy ilyen pompás kis írást fogalmazz meg nekünk.
A másik ok: Mindenki látókörébe bekerüljön egy lázas, beteg elme agymenése. Sajnos azt gondolom hogy valóban egyre mélyebb a szakadék és tudom hogy nem miattunk.
Lényeg a lényeg:

Isten, Haza Család, Ferencváros:-)

A tegnapi meccsről: egy érdekes szösszenetet osztok meg veletek hátha nem figyeltetek fel rá, lévén faternak sem tűnt fel a tv-n keresztül.
Történt Kabát részéről egy ütés amiért járt volna a második sárga lap ezzel együtt a kiállítás. Ehelyett hiába feküdt a földön egy darabig Gyömbér a jó Solymosi le sem szarta. MAjd miután észrevette hogy vérzik az arca akkor leparancsolta a pályáról , és ez idő alatt a Gyömbér által üresen maradt területen bevittek egy támadást amiből a már kiállítás alá került Kabát lőtte az egyenlítő gólt...
Puhl meg lejegyzi a 3. félidőben hogy hibátlan játékvezetés volt. Nálam ez mérkőzés eredményét befolyásoló hiba. Szerencsére a népsport is leírta ugyanezt kivételesen.
Most ilyenekről hogy Dragót egyből lezavarták egy ilyen ugrás közbeni hátraütésért, Heinz esetét meg sem említem.

profikám
  Válasz | 2013. március 11. 09:46 | Sorszám: 89
Gyerekek tegnap győztünk, ma gyönyörű verőfényes napra ébredhettem, mit is tehetnék mást, mint hogy egy régi klasszikussal fütyörészek a világra…-) http://www.youtube.com/watch?v=ntksmFXynbs
profikám
  Válasz | 2013. március 11. 09:31 | Sorszám: 88
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Tutus.

Tudom, hogy csak a jó szándék vezetett, de biztos, hogy itt kell beteg lelkületű emberek agymenésével szemetelni?
Nem néztem utána, de ennek annyira bűzös fradimob szaga van már megint…
De még akkor is, ha ezeket a sorokat egy igazi hülye, a bartus jegyzi…
Egyszer ezt már leírtam erről a bartusról, hogy miért kell egy igazi hülye véleményét a napi politikai közbeszédbe emelni a nemzeti oldalon…?
Erre, néhány napra rá, megjelent a boltom előtt valami orosz kucsmában, amit jól a fejébe húzott, gondolom ezzel próbálta álcázni magát, miközben kért kettő db BKV jegyet, és sunyin vizslatott, de az apró rágcsálókra hajazó szemei persze azonnal lebuktatták előttem.
Akkor ott csak azért nem ismertem fel, mert, hitem, és szívem szerint nevelőcélzatú kézrátétet kellett volna alkalmaznom rajta, az pedig lássuk be, hogy a közöttünk lévő tömegbéli különbségből adódóan komoly veszélyekkel járhatott volna, amit nem vállalhattam be, ráadásul nem fért volna össze a szabadvélemény nyilvánításról vallott nézeteimmel…-)

De azért lássuk be, hogy annak van egy bukéja, amikor a kis vamzer Partizán „felszopó” turbó magyar addig megy, mendegél szélső jobb irányba, amíg össze nem találkozik a szélsőbalról közeledő vörös csillagot éltető kis bartussal.
Nem mellékesen, az alatt a kis bartusnak tetsző vörös csillagzat alatt nem Szabó Ferikék, hanem igazi diktatúrák, igazi tömeggyilkosai, igazi diktátorok ontatták emberek tízmillióinak a vérét.
Idehaza olyan „jeles” képviselőik voltak, mint kun béla, rákosi, kádár, és társaik, akik kínoztattak, bebörtönöztettek, kitelepítettek, megnyomorítattak, akaszttattak, majd tettek alkoholistává, egzisztenciálisan lehetetlenné, és a többi, hogy még ma is Ők, és kései hiteseik oszthassák itt az észt.
De azokat a könnycseppeket, sikolyokat, hörgéseket, vércseppeket már sohasem tudják „végképp eltörölni”, mert azok a vércseppek már az idők végezetéig csorogni, csöpögni fognak a vörös csillag mind az öt ágából.
És az emberiség sorstragédiái között nem szelektáló, hanem minden emberi fájdalmakra empátiával tekintő tömegei látják, tudják ezt. Jól tudják, szemben azokkal, akik most a vörös csillagot mosdatják, akik magukat felkent demokrataként határozzák meg, akik önmagukat kiáltják ki toleranciabajnoknak, de igazából a szlogenekkel csak politizálnak, azokkal csak a saját önös, vagy csoportos érdekeiket próbálják érvényesíteni..
Többségük, a leghangosabbjaik igazi ócska hangemberek, oszt pont.

No akkor a gyilkosokról, és az igazi ócskákról ennyit.

A Szabó Ferikéről pedig még csak annyit, anélkül, hogy fogadott prókátora lennék, hogy nem tartoztam vele soha egy falkába, csak egy táborba, de láttam Őt a kezdetektől.
Igazi „farkaskölyök” volt, és méregzöld.
Amit elkövetett az mind az Ő lelkét terheli, megfizette, megfizeti, egy biztos, hogy már élete végéig hordozni fogja tettei következményeit.
De Ő igazi méregzöldként kezdte, az volt mindvégig, és már élete végéig az is fog maradni.
Olyan, akinek még volt kapcsolata a régiekhez is
A legalkalmasabb személynek tartom arra, hogy részt vegyen nálunk a biztonsági feladatok ellátásában, oszt pont.
Aki pedig olyan nehéz feladatot lát el, mint a Fradi rendezvényeinek a biztosítása, (mi már csak tudjuk) annak, azoknak ezért fizetség jár, oszt még egy pont.

Csodálatos Ferencváros, ez a záró pont…-)
Kareszka, gratulálok.-)

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 11. 09:23 | Sorszám: 87
Nekem az mindennél többet mond,az NS azt írja ki kellett volna állítani Bunda Petit még a gólja előtt, mert akkor könyökölte le Gyömbit.. És ebben hibázott Solymosi..
mackó
  Válasz | 2013. március 11. 09:19 | Sorszám: 86
A helyszínen nem láthatunk mindent. Nincs közeli kép, nincs ismétlés, nem látunk és nem hallunk eleget ahhoz, hogy választ kaphassunk a miértekre. Ettől függetlenül ki nem hagytam volna a tegnapi mérkőzést. Egy kicsit meglepett Moniz nyilatkozata, de érthető volt a felfokozott hangulat miatt. Ő sem vonhatta ki magát a körülmények alól.
Összefoglalót a mérkőzésről nem mondok, csak egy-két benyomást: nem játszottunk jól. Az akarással nem volt baj, de a Dózsa jó taktikát választott ellenünk. Az megint más kérdés, hogy a mi játékunknál volt rosszabb is: az UTE produkciója. Szerencsénkre. Két bombagól döntött tegnap. A Klub hivatalosan amnesztiát hirdetett a Nemzeti Sporttal szemben, s valahogy mintha ez meglátszana a mai címlapfotón. Nem olvastam, csak láttam: Bummm...
mackó
  Válasz | 2013. március 11. 09:03 | Sorszám: 85
Gratulálok, egyedül Te tippeltél helyesen.
Látod, Gulya? Mondtam én, hogy változtass...

Pontszámok:

code:

Tipp Versenyző Pontszám
4-1 mackó 1
2-0 Profikám 1
2-0 Tutetem11 1
3-0 ElBandi 1
4-0 Lundqvist 1
2-1 Karesz71 3 Gratulálunk!!!
3-1 Halder/Turáni 1
5-1 Góbé 1
1-1 Jegemac 1
x-x Onogur -
2-0 Auróra 1
x-x Tankcsapda -
0-1 Gulyaaa 0


Ezek után az öszesítés:
code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Lunqvist 13
2 Karesz71 12
3 Tutetem11 11
mackó 11
5 Jegemac 10
Profikám 10
Turáni 10
8 Góbé 8
9 ElBandi 5
10 Auróra 2
Onogur 1
12 Tankcsapda 0
Gulyaaa 0

A bajnokság állása:

code:

1 GYŐRI ETO FC 19 13 5 1 39:17 22 44
2 MTK BUDAPEST 19 10 5 4 31:20 11 35
3 DVSC-TEVA 19 10 2 7 28:19 9 32
4 VIDEOTON FC 19 9 5 5 29:15 14 32
5 FERENCVÁROSI TC 19 8 7 4 31:24 7 31
6 BUDAPEST HONVÉD 19 8 4 7 30:29 1 28
7 DVTK 19 7 7 5 19:20 -1 28
8 MVM-PAKS 19 6 8 5 30:22 8 26
9 HALADÁS SOPRON BANK 19 6 7 6 25:20 5 25
10 KTE-PHOENIX MECANO 19 6 6 7 24:28 -4 24
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 19 6 5 8 20:25 -5 23
12 ÚJPEST FC 19 5 7 7 26:30 -4 22
13 PMFC-MATIAS 19 5 7 7 20:26 -6 22
14 LOMBARD PÁPA 19 5 5 9 16:30 -14 20
15 EGRI FC 19 2 5 12 15:35 -20 11
16 FGSZ SIÓFOK 19 2 3 14 17:40 -23 9

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola