Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Ha nem, hát nem!

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ha nem, hát nem!
keresztkem
  Válasz | 2015. június 11. 12:11 | Sorszám: 15
Azóta a június 8-a óta eltelt 1-2-3 nap óta, amióta a megelőző hozzászólásomat ideírtam, azóta még fényesebben igazolódott vagy inkább BEIGAZOLÓDOTT azoknak az állításaimnak a tartalma, melyeket itt közvetlenűl megelőzőleg rögzítettem. Olyannyira, hogy a 2 db IMA AL-TOPIC amit jóideje naponta vezetek ill. frissítek, gyakorlatilag TELJESEN HOZZÁFÉRHETETLENNÉ VÁLT--érdekes módon szinte párhuzamosan mindkettő egyszerre. "Kínomban", nem nagyon tudván mitévő legyek, nyitottam 2 db. vadonatúj IMATOPICOT, és most ezekbe' írom a mindennapreggeli imákat--ki tudja meddig? Hja! Isten kezében vagyunk!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 04. 19:58 | Sorszám: 14
Amióta csaknem teljesen egyedül írom AZ EGÉSZ KÉK GONDOLÁT--ill. azt aamihez egyáltalában "hozzáférhetek" itt, azóta a működési "sebesség" de inkább "lassúság" semmit nem változik.
Lényeg: NAGYON LASSÚ EZ A "KÉK"!De!
Érdekes, hogy néha, és valamiképpen --nevezzük így--"terheltségfüggő", ami annyit tesz: néha egészen normális mindennek az elérési ideje itt. S hogy mikor, az talán leginkább NAPSZAK-tól vagy nap-fajtától függ. Utóbbit érthetjük úgy, hogy az éjszakák közepe táján, hajnali 2 körül minden behivás, megnyitás, elküldés szinte teljesen normális idejű, tehát gyors. És a leglassúbb általábban a hétvégi, napközbeni idő, mondjuk a szombat vagy a vasárnap délelőtt. A fene aki érti ezt.....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. augusztus 08. 16:01 | Sorszám: 13
Tiszta örömmel és jóérzéssel töltenek el kedves, megerősítő-egyetértő sorai.
Köszönöm.
keresztkem
cibulka
  Válasz | 2014. augusztus 07. 20:58 | Sorszám: 12
Igy igaz!!!
S.Z.
keresztkem
  Válasz | 2014. augusztus 06. 06:13 | Sorszám: 11
Az "oldal" "valamilyen mértékben"-valamennyire MÁR "föléledt". Tehát pesszimisták talán nem vagyunk.
A kérdés csak az--nekem legalábbis csak az--van-e türelem és erkölcsi erő használni ezt így: lassan, szerencsétlenkedve,
sokat várva.
A válasz is megvan már lényegében e kérdésre: kiben van, kiben nincs türelem, kitartás: FINOM LELKI BÉKE.
keresztkem
cibulka
  Válasz | 2014. augusztus 05. 20:53 | Sorszám: 10
Hát sajnos ez van !
De ne legyünk pesszimisták,hátha feléled az oldal.
Údv!S.Z.
keresztkem
  Válasz | 2014. augusztus 04. 18:19 | Sorszám: 9
Azéé' köszönöm, hogy egyedüliként--rajtam kívül--"megszólalt" itt.
keresztkem
panda
  Válasz | 2014. augusztus 04. 07:21 | Sorszám: 8
némá', egy blog ...
keresztkem
  Válasz | 2014. augusztus 02. 08:49 | Sorszám: 7
Rendkívül izléstelen, tahó-ordenáré és sértő hangnemű "írásokat" produkál a "sárga Gondolá"-n "panda". Rendes Kis helyébe' mélységesen szégyellném magam ENNEKOKÁN!
Szellemi színvonala ezeknek a "böffedvényeknek" a -273 fok Celsius ALATT van 100-zal.
Engem persze vérig sértettek és kiosztottak, pedig ÉN MÉG SÉRTENI IS szellemesebben és főleg magasabb intellektuális nívón tudtam...
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 28. 18:45 | Sorszám: 6
P.s.: Pontosítás!
Az "...Itt--azt hiszem--van...." mondat, az ITT(!) LÉTEZŐ TARTALOM-ra utal.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 28. 18:45 | Sorszám: 5
P.s.: Pontosítás!
Az "...Itt--azt hiszem--van...." mondat, az ITT(!) LÉTETŐ TARTALOM-ra utal.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 28. 14:40 | Sorszám: 4
A "sárga Gondolá"-n MPD meg Rendes Kis beszélgetnek--viszonylag "jó nívó-n"--arról, hogy a genetikailag "megtervezett és biológiai "alvállakozókkal" működtetett ÉLŐVILÁG REALIZÁCIÓ ILL. FUNKCIONÁLIS MŰKÖDTETÉS" mennyire "természetes" avagy "csodaszerű"-"csodálatos"!? Hajlok arra, hogy inkább a R.K. véleményét osszam, jelesül, hogy: inkább "csodálatos" és nem kézenfekvő.Mindazonáltal az a gyanúm: MPD van annyira nagy "lókötő", hogy csak megjátssza a FLEGMÁT, de a lelke leggmélyén ő is inkább MEGDÖBBEN(GET)! A föntiek okán persze. Ők persze egyetértést mímelnek mondván nem annyira az előre tervezettség a csodálatos, hanem a tervezetlenségeknek MÉGIS tervezett módon történő realizációja. Ennyi van ott, egyébiránrt DÖGUNALOM! Hiába tartalom(!) nem mindenhol van--locsogás persze igen.Itt--azt hiszem--van....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 26. 11:08 | Sorszám: 3
Ez 'jött nekem "pandá"-tól a "sárgá"-n, hogyasszongya:
" Keresztkemnek üzenem: http://www.youtube.com/watch?v=LgBW8vs0IY8 "
Válaszom az, hogy:
1.) Szamárságokat nem olvasok el, sőt meg sem nyitok.Hogy honnan tudom akkor, hogy szamárság amit "üzent"? Onnan, hogy JÓK A MEGÉRZÉSEIM.ÉS EBBEN 100%-ig BIZTOS VAGYOK!
2.) Úgyhogy én meg azt "üzenem": ha akar valamit, írja meg itt!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 23. 12:59 | Sorszám: 2
"...Téma: Ha nem, hát nem!
keresztkem
Válasz | 2014. július 22. 09:13 | Sorszám: 1
Ma 2014.július 22-e van. Változatlanúl nem néz errefelé a kutya sem! Nagyon jó, hogy így van.
keresztkem
keresztkem
Válasz | 2014. július 19. 17:57 | Sorszám: 0
2014.július 11-én kezdtem el "fórumozgatni" újra itt, a "kék Gondolá"-n, mert a "sárgá"-ról valahogyan--hálistennek(!)--kizártak.Arról írok itt amiről akarok, s annyit, amennyi jólesik.
Július 11-től számítva a kedves "cibulka" nick nevű fórumozótárs 2 hozzászólását leszámitva nem látogatott errefelé 'azóta senki.NEM BAJ! Jó ez "így"! Nagyon jó!
keresztkem http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=4&t=000971
gondolom, ez is csak egy ordibálás
vagy, nem?
IDÉZI TŐLEM "INNEN" A "KÉK"-ből de a "sárga" Gondolá-n "panda".
Nos. Üzeneteim a következők.
1.) Rendes Kis-nek.
Igaz, hogy engem technikailag(!) "onnan" ill. ott NEM ZÁRT KI SENKI.
De Ön--T.R.K.--MEGFENYEGETETT A KIZÁRÁSSAL! ÉS "EZT" VELEM NEM LEHET!!! Önnek legalábbis nem, mert egy ilyen fenyegetés az én értékrendemben azonos a kizárással.
Egyrészt.Másrészt az, hogy "le-szegényezett" mutatja: FOGALMA, HALOVÁNY GŐZE NINCS ARRÓL, hogy ÉN KI vagyok?
Tehát ez a "le-szegényezése is engem IGAZOL!
És nem azért van "így" mert oly' hiú lennék, önmagam értékeire.Hanem azért, mert ISTEN TISZTA EMBERE VAGYOK--IGAZÁN TISZTA--akit Ön nem bánthat--éppen az Istenjelenlét okán nem(!)-- még a kisérlettétel szintjén sem.
És a képlet egyszerű: Ön is én is sok rosszat TEHETÜNK, de Istent egyikőnk sem bánthatja-bánthatná meg.Ám Ön erre mégis kisérletet tett--ráadásul önhitten, lekezelőn, nagyképűen.
2.) MPD-nek.
Szeretne Ön csak FÉLIG(!) "olyan" "közkedvelt elmebeteg" lenni mint amilyen ÉN VAGYOK, de erre Ön képtelen.
3."pandá"-nak.
a.) Köszönöm hogy "átvitte" azoknak az ELVITATHATALAN ÉRTÉKEKNEK egy csekély részét a "sárgába"--egy ölég csacsi helyre-- amiket én ide a "kékbe" írni hajlandó voltam.Önök sokat tanulhattak és még tanulhatnak is ebből.
b.) NEM ORDITOZIK ÉS NEM ORDITOZOTT SOHA AZ ÉN KÖRNYEZETEMBEN SENKI, PUSZTÁN NÉHA NAGYBETŰKKEL IROK, IRTAM ÉS FOGOK IS.Sajnos Ön "panda" úr vagy asszony labilis idegzetű és képzeleg, pontosabban hallucinál--ilyen szamárságokat.NÁLAM A NAGYBETŰ NEM AZ AMI ÖNNÉL--EZ A MEGOLDÁS, MERT ÉN FÜTYÜLÖK AZ ÖNÖK KONVENCIÓIRA ÉS FÜLYÜLNI IS FOGOK.EZ BIZTOS!!!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 22. 09:13 | Sorszám: 1
Ma 2014.július 22-e van. Változatlanúl nem néz errefelé a kutya sem! Nagyon jó, hogy így van.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2014. július 19. 17:57 | Sorszám: 0
2014.július 11-én kezdtem el "fórumozgatni" újra itt, a "kék Gondolá"-n, mert a "sárgá"-ról valahogyan--hálistennek(!)--kizártak.Arról írok itt amiről akarok, s annyit, amennyi jólesik.
Július 11-től számítva a kedves "cibulka" nick nevű fórumozótárs 2 hozzászólását leszámitva nem látogatott errefelé 'azóta senki.NEM BAJ! Jó ez "így"! Nagyon jó!
keresztkem

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola