Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Miskolc a miskolciaké (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Miskolc a miskolciaké
keresztkem
  Válasz | 2019. február 22. 11:59 | Sorszám: 46
Ma késődélután megkezdődik Miskolc utcáin és terein a hires-nevezetes Becherovka-KOCSONYFESZTIVÁL.
keresztkem
  Válasz | 2019. február 13. 13:37 | Sorszám: 45
Tegnapelőtt--azaz február 11-én--este "megjelent" a miskolci utcák egyikén Fekete-Győr András, alias FEGYŐR-- mikrofonnal kamerákkal fölszerelkezve. Mint tudható ez a tag a Momentum nevű ifjonc-jabrancokból álló "mamakedvence" libling dúsgazdag kiskrapekok és kiscsajok csődületének úgynevezett "elnöke". És abból űzött itten sportot a délutáni csúcsforgalomban, hogy leszólitani próbált nőket-férfiakat amúgy találomra kiválasztva, és mindenféle politikai álkérdéseket tett föl nekik. Várván persze olyan álválaszokat az álkérdésekre, ami neki-nekik tetszik. És persze "terelve" alákérdezve sunyin-ravaszul ganajul. A "kiszúrt" emberek--kizárólag nők--nagyrészének egyszerűen nem volt kedve sem beszélgetni, sem kaszinózni az agressziven primitiv vagy primitiven agressziv fazonnal. JÓ HOGY ODÉBBÁLLT HAMAROST....MISKOLRÓL.
keresztkem
  Válasz | 2019. január 19. 10:43 | Sorszám: 44
Friss, tegnapi hír, hogy Dr.Orbán Viktor Miniszterelnök úr helyettes államtitkárrá nevezte ki az Információs és Technológiai Minisztériumba Dr.Schweickhardt Gyula Levente urat a Miskolci Városgazda Vállalat eddigi igazgatóját. Nekünk miskolciaknak nagyon érdekes és izgalmas ez a hír, mások számára talán kevéésbé....
keresztkem
  Válasz | 2018. november 28. 08:23 | Sorszám: 43
Aki MÉG a " gépe(m)ben levő fájlokat" "(el) sem tud(ja) "olvasni" ..., az NEM(!!!) "ÜGYES"--pláne nem "elég ügyes"-- hanem egy MŰVELETLENSÉG ALATTI, BÜZLŐ VÉGBÉLFÉREG, RÜHES VARANGY, MOCSKOS CIGÁNYZSIDÓ, ROHADT HERMOFRADITA SÖPREDÉK, UTÁLATOS OKÁDÉK-SZARMARADVÁNY,EDÉNYEK ALJÁRA 5 HETE ODARAGADT KÖPETBŰZ-MARADVÁNY ETC..ETC..--hiába "ügyeskedik" bármi mást.
UGYANIS: ÉN VAGYOK A VILÁG KÖZEPE ÉS EGYÉBKÉNT IS A LEGOKOSABB MINDEN ÉLŐK ÉS HOLTAK KÖZÖTT, SŐT: FÖLÖTT--AZ ÉN SEGGEMET MINDENKINEK KI KELL NYALNIA-- CLAUDIA SCHIFFERTŐL KEZDVE CHRISTIANO RONALDO-IG.

BOLDOG ÚJESZTENDŐT BAZZDMEG!
PUNKTUM

panda
  Válasz | 2018. november 28. 01:27 | Sorszám: 42
nade, megtaláltam itt: http://keresztenyszemle.hu/wp-content/uploads/2018/11/Szemle-2018_4_sz%C3%A1m-web.pdf
( http://keresztenyszemle.hu )
majd ha lesz kedvem, elolvasom ....

Boldog Karácsonyt!

panda
  Válasz | 2018. november 28. 01:14 | Sorszám: 41
"file:///C:/Users/s/Downloads/Szemle%202018_4_szám%20-%20finish.pdf"

Hiába ajánlod a "szíves"( , hisziapiszi, ) figyelmembe, te szerencsétlen, ótvaros, alulművelt barom. Igaz, elég ügyes vagyok az Internet dolgaiban, de pl. a gépedben levő fájlokat még én sem tudom elolvasni ...
De majd igyexem a hacker/cracker ismereteket bővíteni, hogy "benyúlhassak a gépedbe" ....

keresztkem
  Válasz | 2018. november 24. 07:12 | Sorszám: 40
Megjelent a Miskolci Keresztény Szeme 2018 évi IV. száma--a periodika 56. számának INTERNETES VÁLTOZATA.

file:///C:/Users/s/Downloads/Szemle%202018_4_szám%20-%20finish.pdf

"panda" levelezőtárs szíves figyelmébe ajánlom

keresztkem
  Válasz | 2018. június 04. 18:14 | Sorszám: 39
A miskolciaknak-diósgyőrieknek igen-igen sokat jelent az, hogy az idei, 2017\2018-as futballszwezonban is benntmaradt az NB1-ben a város reprezentativ-nak mondott-hitt futballcsapata a DVTK. Felépült egy ÁLOMSZÉP stadion--hála Orbán Viktornak--az épitkezés alatt a csapat "hazai" meccseinek többségét a debreceni Nagyerdei Stadionban és a kevesebbjét Mezőkövesdi Városi stadionban játszotta--nagyon-nagyon rosszul. Épp hogycsak ki nem estünk, tulajdonképpen nem is érdemeltük meg a bennmaradást. Mégis összejött, CSODA!
keresztkem
  Válasz | 2018. május 14. 17:16 | Sorszám: 38
Jó, hogy az Orbán kormány fő prioritása a DEMOGRÁFIA. Ráadásul a legtehetségeebb FIDESZ-es nőpolitikus csinálja: Novák Katalin. Jól csinálja, nagyon jól. Mindenki jól jár Vele, meg azzal is amit tesz.
keresztkem
  Válasz | 2018. május 07. 15:22 | Sorszám: 37
Egy félreértéstisztázás.
Azt a valótlanságot is mantrázni teccik sokadszorra, hogyasszongya:
"..Te senkivel sem akarsz! Mer'hogy, azt hiszed, h minden igazság nálad van... "
NEM HISZEM AZT, ÉS NEM IS HITTEM SOHA AZT, "H minden igazság etc..etc..." Egy nagybüdős lófaszt! NEM! NEM NEM! Nincs és nem is volt nálam sem "minden igazság" sőt elég kevés igazság van nálam.De! Igy igazsághiányosan SINCS KEDVEM az ön hülyeségén rágódni, MERT FÁRASZT, ÉS SEMMI KEDVEM HOZZÁ!
keresztkem
  Válasz | 2018. május 04. 15:22 | Sorszám: 36
Ez a "kognitiv disszolófasz" egyébként is EGY KITALÁCIÓ, egy NEMLÉTEZŐ, TÚLFONTOSKODÓ SZELLEMI FASZVERÉS! Unatkozó önmagukat intellektuálisnak képzelő senki-tökfejek szarpaszírozó geci-tologatása. Hányni köll az ilyen baromságon, akárki is találta ki!!!
Fingragozás, mosogatólészürcsöléses disznócsámcsogáz. SZARNI RÁ! Az a legjobb.
keresztkem
  Válasz | 2018. május 04. 03:52 | Sorszám: 35
Maradjunk annyiban, hogy én önnel "nem akarok" és NEM(!) "senkivel" "nem".
Nem nézek utána semminek.
Nem "kretén" az "agyam", legföljebb ön azt hiszi, de az számomra érdektelen.
SZAROK A KOGNITIV IZÉJÉRE, mert jó nekem kognitivnak lenni, s a faszomat nem érdekli mialófasz az....Szerencsére a környezetem sem foglalkozik ilyen kognitiv marhaságokkal.
panda
  Válasz | 2018. május 03. 04:33 | Sorszám: 34
kognitív disszonancia
Keresztrém efftárs nézz ennek utánnna... talán meggyúlik az kretén agyad ... :--D
panda
  Válasz | 2018. május 03. 04:21 | Sorszám: 33
Te senkivel sem akarsz! Mer'hogy, azt hiszed, h minden igazság nálad van...
A tények egyáltalán nem zavarnak...
Bolsi mentalitás.
keresztkem
  Válasz | 2018. május 03. 04:00 | Sorszám: 32
Ez NAGYSZRŰ!
Merthogy én nm akarok önnel sem értelmetlenűl sem "értelmesen" vitatkozni. Különösen "értelmesen" NEM! Juszt se..!
panda
  Válasz | 2018. május 03. 03:41 | Sorszám: 31
melyik részt nem érted, te kis nagyon korrekt polkorrekt??

Megnézted egyáltalán a videót??

( Amúgy, nem vagyok "rokonlélek" az ilyen képviselőkkel!
Még akkor sem, hogyha kénytelen-kelletlen a Fideszre szavaztam!!
Figyejjjj, te kis "főhülyeseggfej", képtelen vagy értelmesen ""vitatkozni""? )

keresztkem
  Válasz | 2018. április 30. 15:44 | Sorszám: 30
Akkó kinyaahassa a seggit, mer' rokonlelkek maga baromállat főhülyeseggfej....szupertrágyalé....
panda
  Válasz | 2018. április 30. 07:19 | Sorszám: 29
:-D aha, tényleg paraszt :
http://www.borsod24.com/miskolc/csobor-katalin-nekem-van-behajtasi-engedelyem-mindenhova-videoval/

keresztkem
  Válasz | 2018. április 29. 05:24 | Sorszám: 28
"..valami komcsi gyereke..."
NEM AZ! Mint ŐSMISKOLCI, ÉN TUDOM, KI "AZ" és ki NEM! Ő NEM!
Hithű református hölgy, akinek a kisgyermekei a Fényi Gyula Jezsuita Gimnáziumba jártak ill. járnak--református létére. És Alsózsolcán lakik Csöbör Katika. Garantáltan NEM KOMCSI, inkább magyar paraszti származású.
TEFU
  Válasz | 2018. április 28. 23:15 | Sorszám: 27
Szóval Csöbör... 1986. csak úgy kiköltöztek ... egyem a husát,biztos valami komcsi gyereke...
keresztkem
  Válasz | 2018. április 28. 07:18 | Sorszám: 26
A mi választókörzetünkben--azaz: Borsod-Abaúj-Zemplén 1.sz.választókörzetében--csak tegnap délutánra, tehát csak ápr. 27-ére véglegesedett az, hogy nálunk is a Fidesz-KDNP jelöltje, azaz Csöbör Katalin NYERT. Jó sokat kellett várnunk ápr. 8., a választás napja óta. Igaz, mindössze 127 db. szavazattal "verte meg" a Jobbik jelöltjét, Jakab Pétert, de MEGVERTE! A harmadik jelölt nálunk a DK-s Dr.Debreczeni József, korábbi, meglehetősen hirhedt MDF-es rezonőr lett, de ő, Debreczeni a fasorban sem volt az első kettő mögött.
keresztkem
  Válasz | 2018. április 09. 15:39 | Sorszám: 25
A tegnapi, 20178.április 8-i parlamenti választás a miskolciak számára is igazi--pozitiv tartalmú--meglepetést hozott. Ugyanis a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 2.sz. választókörzetben--ez a tágabb értelemben vett történelmi Diósgyőr, Diósgyőr-Vasgyár, Lillafüred, Pereces, Ómassa, Újdiósgyőr, Győri kapu-i területek, Lyukóvölgy stb. stb.. Hubay György a Fidesz-KDNP jelöltje győzött, holott oda mindenki, talán még maga Hubay úr is az Mszp-s Dr.Varga László-t prognosztizálta, aki időtlen idők óta ott a parlamenti képviselő volt Ámbár az is igaz, hogy a Parlamentben nem sok vizet zavart. De sikerült őt, Dr.Vargá-t leváltani ilyeténképpen, bár az is megjegyzendő, hogy mint MSZP-s, a normálisabbak közül való volt. Talán azért is nem szövegelt ott sokat--jogászember létére sem.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 16. 08:07 | Sorszám: 24
Ne tegezz bazzdmeg, te szemét patkány! BAZZDMEG NAGYBÖTŰVEL.
Hogy mersz hozzámszólni itten, amikor nem is vagy miskolci BAZZDMEG!
panda
  Válasz | 2018. január 09. 19:20 | Sorszám: 23
millen érdekes, ide még nem szart be keresztrém, mondjuk, valami olyasmivel hogyaszondja: ""férgestestű perzsa leopárd nem is miskolci, hisz' nem is ember""!!
panda
  Válasz | 2018. január 06. 08:11 | Sorszám: 22
MTI2018.01.05. 14:15

Bemutatták a néhány hetes perzsaleopárd-kölyköt Miskolcon.

A hím perzsa leopárd (Panthera pardus saxicolor) december 16-án született a Miskolci Állatkert és Kultúrparkban. A nagyon veszélyeztetett fajhoz tatozó kölyök az európai fajmegőrzési programban keretében született az állatkertben, ahol a tervek szerint január végén már a látogatók is megnézhetik.
http://www.origo.hu/itthon/20180105-perzsaleopard-kolyok-szuletett-miskolcon.html

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola