Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Heti Vendég   » A melegség mint sztártéma (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A melegség mint sztártéma
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 12:35 | Sorszám: 18
Ha én holnap meghalok, MÁR AKKOR IS TELJESITETTEM ÉS BETÖLTÖTTEM AZT A KÜLDETÉST, amiért engem Isten E Világra küldött. ÉLETEM EREDMÉNYEI INDOKOLJÁK ÉS MUTATJÁK MEG EZT!
NEM ÉRTEM VOLNA EL MINDEZEKET, HA NEM LENNÉK--MAJDNEM EGÉSZEN-- IGAZ KERESZTÉNY. HOGY ELÉRTEM, EZ BIZONYITJA: IGAZ KERESZTÉNY VAGYOK, VAGY MAJDNEM "AZ" VAGYOK. MERT PERSZE A TISZTITÓTŰZ MÉG RÁM IS VÁR....
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 11:59 | Sorszám: 17
A KERESZTÉNYSÉG NEM VERBÁLIS ÜGY, HANEM CSELEKVÉSI ÜGY.ÚGYHOGY BÁRKI MONDHAT BÁRMIT ÉS BÁRHOGY, HA JÓT CSELEKSZIK, ÉS A CSÚNYA SZAVAIT MEGBÁNJA. A SZÓ ELSZÁLL...A JÓ-CSELEKEDET MEGMARAD.
ÉN ELMÚLTAM 71 ÉVES ÉS BOLDOGAN ÉLEK A DRÁGA FELESÉGEMMEL MEG A 2 FIAMMAL. MEG A 2 MENYEMMEL MEG A 6 UNOKÁMMAL. ÉS ISTEN TESZI EZT VELEM, HOGY IGY LEGYEN!!!!! Ez a Lényeg. NÉLKÜLE "EZ" IGY(!) NEM LENNE LEHETSÉGES. Ő, AZ ÚR TUDJA KI ÉS MI VAGYOK.MÁS NEM!!!
HA HOLNAP MEGHALOK, VELEM, MINT IGAZ KERESZTÉNNYEL AKKOR IS RENDBEN VAN A "DOLGOK" JELENTŐSEBBIK RÉSZE...MÁS MEG? NEM ÉRDEKEL.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 11:51 | Sorszám: 16
ITT EGYFOLYTÁBAN--ÉS SZAKADATLANUL -- CSAK ÖN QU...-ZIK! ÉN NEM! HA NEM VETTE VOLNA ÉSZRE.
(RÁADÁSUL TAHÓPARASZTI TEGEZŐ STILBEN...)
panda
  Válasz | 2018. január 08. 07:39 | Sorszám: 15
Ejnye, keresztkem, hát ja, a qurvanyázásaid azok tényleg alacsony szintűek... És keresztényiek, mi?
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 06:59 | Sorszám: 14
IGEN. ÉN MERÉSZELEM. ÉS MERÉSZELNI IS FOGOM.TELJESEN MEGALAPOZOTTAN ÉS TELJES JOGGAL!
MERT ÉN--ÖNNEL ELLENTÉTBEN--TUDOM(!!!) MI A KERESZTÉNYSÉG, SŐT, GYAKORLOM IS AZT, AMIT TUDOK.
panda
  Válasz | 2018. január 08. 00:24 | Sorszám: 13
ezt még te merészeled mondani!??? Hmm, keresztény.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 00:11 | Sorszám: 12
A SÉRTEGETÉS MINDÉG MAGAS SZINTEN MENT..ÖNNEK.
panda
  Válasz | 2018. január 07. 23:50 | Sorszám: 11
Ahh, értem, sz'al már te is homi vagy.
Nem baj, hisz' a papok között is jó néhány van.... Na meg, megspékelve pedofíliával. Ügyesek vagytok.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 07. 10:44 | Sorszám: 10
Ja!?
ZBISEK!
keresztkem
  Válasz | 2018. január 06. 08:57 | Sorszám: 9
Örülök, ha elnyertem a tetszését--mondandómmal.
keresztkem
panda
  Válasz | 2018. január 05. 23:54 | Sorszám: 8
Megtaláltad a hozzád méltó témát! Gromek!
keresztkem
  Válasz | 2017. december 22. 11:30 | Sorszám: 7
Nem biztos, hogy ide tartozik, de még mindig leginkább ide, ezért vetem föl itt. Miről van szó?
Arról, hogy Németország bizonyos tartományaiban a tartományi kormányok bevezették-magszavazták a--röviden nevezzük így, hogy világos legyen--HÁROMNEMŰ iskolákat, kórházakat, közintézményeket, mifenéket. IGENÁM DE! A "harmadik" neműek nagyon de nagyon nincsenek megelégedve a FÉRFI-NŐ-AKIK MÉG NEM DÖNTÖTTÉK EL kategorizálással. Ők azt mondják, hogy az ő "köreiken belül(!!!)" van 5 vagy 6 féle "figura" --transznemű, férfi önérzetű nő és nő, önérzetű férfi, hermofradita, nem nélküli etc.etc..--és a csuda tuggya még mi minden.... Szavazzák meg mindegyikük ú.n. "társadalmi nemének megfelelő szituáció" állampolgárilag jogos TERMINUS-át és mindegyiküknek külön-külön az igényeit. Jómagam egyszerűen ÁTVÁGNÁM A GORDIUSZI csomót! Lenne NŐ, lenne FÉRFI és lenne ELMEBAJOSOK kategória. Utóbbiba minden egzaltáltság, pederasztia és extremitás belefér-NE!
panda
  Válasz | 2016. január 17. 18:00 | Sorszám: 6
keresztkem
  Válasz | 2015. július 17. 16:13 | Sorszám: 5
A melegség-gel NEM(!) az a legnagyobb baj, hogy van. Mert ha van, hát van, ugyan lehetne tenni az ellen hogy legyen, de sokan nem engednék.... A legnagyobb baj ezzel a KÓR-ral ezzel a métely-lyel az, hogy állítólag őszintén büszkék(?!) rá azok, akiket sújt. Ez kb. olyan, mintha egy futballcsapat arra lenne "büszke", hogy mindenkitől kikap. De még ATTÓL sokkal rosszabb. Sokkal-sokkal rosszabb...
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 14. 10:07 | Sorszám: 4
A buzifölvonulás után két vihogó leszbikus PINA, nagyokosnak hívén önmagát asztat megnyilatkozza, hogy: "csak azéé' van szükség prájdra, mer' túlsok ittennálunk a begyepesedett agyú konzervatív" (sic!)
Háá' kisanyáim idesüssetek: attó' hogy 'vonúgatnak a buzik nem lesz kevesebb a "konzervatív", sőt több lesz--basszátok meg! Még az is fölfedezi magába' a konzervatívat, aki eddigelé' libsinek gondúta. Izráelbe picsánrúgják az egész buzi brancsot mer', a zsidajok tilcsák a buziságot szentkönyvileg meg rabbiságbóó' kifolyólagossan.....Esztet jó ha tuggyátok vihogópicsák.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 13. 09:24 | Sorszám: 3
Ennyi CSÚNYA és GUSZTUSTALAN embert--és szituációt--mint amilyeneket az idei BUZIFÖLVONULÁSRÓL is közöltek a NET-et ritkán lehet látni. Sőt, megkockáztatom nem is lehet látni másutt és máskor. Úgyhogy ez a LEGJOBB NEGATIV ÖNREKLÁM a buzisok részéről, ha ilyen genyó SZAROKAT IDEBASZNAK.
Persze. Mi se' most gyüttünk le a falvédőről. Tudjuk, ami nekünk okádnivalóan gusztustalan és ronda, az nekik erotikus, izgalmas és szexuálisan vonzó....lehet. Rendben is van a dolog, csak rakják ide a szarukat. Mi bizonyosak vagyunk az "eredmény" felől. Pont az ELLENKEZŐJE lesz annak, amit ők gondolnak....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 11. 20:05 | Sorszám: 2
Ezek a szerencsétlen hülye "PRIDE"-os buzik a hülye tökfejükkel azt hiszik, hogy a "normális" társadalomnak az a baja velük, amit ők a káposztaléagyú tökfejükkel ki-, és elgondolnak. NEM "AZ"! MÁS!!!! BAMMEG.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 10. 15:21 | Sorszám: 1
Ezt írja egy nagyyon okos ember az "azonos neműek házasság"-ának problematikájáról folyó disputában:
"..Nem arról van szó, hogy a férfiak is házasodhassanak-e egymással, hanem arról, hogy jelent-e még valamit a házasság. Hogy megőrizzük-e azoknak az alapvető társadalmi fogalmaknak az alakját és szerkezetét, amelyeknek önazonosságunkat köszönhetjük, vagy hagyjuk, hogy megsemmisítsék őket.

Az a kérdés, hogy engedjük-e, hogy azok az intézmények, amelyek meghatározzák a dolgok értelmét, továbbra is megőrizhessék ezt az értelmet. Ez a kérdés egyben megmaradásunk kérdése is. Az emberek nem azáltal maradnak életben, hogy egyre több teret foglalnak el. Aki az ember önazonosságát lerombolja, az magát az embert rombolja le.

És pontosan ez az, ami ellen küzdünk."
Bizonyám. A buzik nem azért hőbörögnek VALÓJÁBAN hogy ők is házasodhassanak--mondjanak-pofázzanak bármit is. Ők azért "küzdenek", hogy A HÁZASSÁG NE LEGYEN, NE LEHESSEN "AZ AMI"! Hogy egy fontos és alapvető, embermivoltunkat meghatározó intézmény--a házasság--szünjön meg létezni! Legyen káosz, szűr, baj és sötétség! TOHUVABUHU"! Ez kell nekik nem házasság.
keresztkem

keresztkem
  Válasz | 2015. július 09. 12:15 | Sorszám: 0
Egy dolog az, hogy valaki homoszexuális--buzi, meleg, "homokos"--és MÁSIK DOLOG az, hogy HIÚ, KÉRKEDŐ, MAGAMUTOGATÓ, ÖNTELT, EXHIBICIONISTA stb...stb...
Szerény, de nagyon szilárd és következetes nézetem az, hogy semmiféle szexualitás, mint "látványtéma" vafy "beszédtéma" NEM VALÓ(!!!) AZ UTCÁRA! Az általam "normálisnak tartott" heteroszexualitás sem! Tehát NEM "ARRA" való, hogy az ucán masírozva-menetelve kérkedjen azzal bárki, hogy miyen 'jót is kefélt a szeretőjével a feleségével a szomszédasszonnyal vagy Agela Jolie-vel előző este...teszem azt.
Az UTCÁNAK MÁS A FUNKCIÓJA! Az utca közlekedésre, sétára, reklámozásra való, de nem a szexualitással kapcsolatos kérkedések és dicsekvések, netán "polgárpukkasztások" bemutatására. Mint ahogyan arra sem, hogy valaki az út közepére szarjon--teszem azt--arra ott a WC!
EZÉRT UNORODOM A "PRIDE"-tól, mint ahogyan minden önmutogatástól és kérkedéstől is undorodom: attól is, ha valaki csak a "jól kigyúrt" karizmait mutogatja, meg attól is,ha valaki a s...ét!
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola