Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Szabadkőművesség, Új Világrend (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Szabadkőművesség, Új Világrend
alexander
  Válasz | 2012. január 22. 23:27 | Sorszám: 53
No, egy kis szemléltető anyag okulásotokra...
Hatalmas elefántok, Én a maguk tervét s szennylapját egyetlen 1 mondatba össze tudnám foglalni! Egyetlen 1 gondolatban leírnám:

-„Tervünk az, hogy a szavannán csak mi elefántok uralkodhassunk és minden másfajta állatnak kötelessége, ha jövünk, hogy legyezze a pálmalevelet felettünk! A szavannán elvesszük a gyepet a többi állattól, s ki bele mer inni a folyónkba, azt meg kell fojtani ormányunkkal! E tervet végig kell vinni, s addig nem nyugszunk, míg minden állat, ki velünk ellenkezik, s nem hajolgat parancsra, azt a folyóba süllyesztjük! Addig nem nyugszunk, míg az összes fűszál a miénk nem lesz! Az lényegtelen, hogy mindenkinek jutna elég, de én a főormányos-elme szeretem, ha a szénadombról lekajabálhatok, s ormányommal hadonászhatok!

MERT ADDIG NEM NYUGSZUNK, MÍG AZ EGÉSZ FÖLDET FELBÁLÁZTUK!

Felbálázzuk, de a fűültetéshez már alacsonyrendűek és embrionálisak vagyunk, csak kitekerni tudjuk a gyepet a helyéről!!! Hisz az olyan mulatságos, ha a többi állat kúszva-mászva jön, hogy kérjen egy kis pázsitot, hogy éhen ne haljon! Az Olyan jól esik én nekem, ha látom az állatokat az éhségtől s nyomortól összeesni, és mikor könyörögnek nekem könnyes szemmel, oh akkor ormányom elcseppen!!!

Mert a legnagyobb öröm az, amikor egy fűszálat adok neki, és ő ezért meghajol én nekem. Akkor elélvezek a látványtól, hogy én lehetek maga az isten!!!”

Mily nagy és mulatságos a te tetted cion-konkoly, álbölcs-komám, mert hozzád képes még az elefánt is erkölcsösebb és az intelligenciájáról ne is beszéljünk, mert te még azt sem éred el álfiam!! Mily nagy már a bálahalmaz a segged alatt, s ott rohad meg, nem hogy forgatnád, az ormány-verés helyet!!!

XX jegyzőkönyv 202:

-„Felemelt kezekkel könyörögve koldulnak a mi zsidó pénzembereinktől! Hisz a külső kölcsönök olyanok, mint a piócák az ember testén, amiket addig nem lehet eltávolítani, amik maguktól le nem esnek (ha már megszívták magukat elég vérrel)…hogy végül az önként előidézet vérelvonás következtében kell tönkremenniük!...

-„Valamennyi gój államot velünk szemben olyan adóság-jobbágyságba döntöttük, hogy attól sohasem tudnak szabadulni.”

§:

alexander
  Válasz | 2012. január 22. 13:40 | Sorszám: 52
Vakoló technika...
Tegnap egy táblafeliratot megérdemelt volna...

Ki vagyunk téve minden önkénynek, mert az Európai Unió a mai napig nem tett eleget a kötelezettségének és még mindig nem csatlakozott az Emberi Jogok Európai Egyezményéhez, hogy ne lehessen felelösségre vonni az uniós szervezeteket az Emberi Jogok Európai Bíróságán.

Békáscity
  Válasz | 2012. január 12. 21:06 | Sorszám: 51
Miatyánk, ki vagy a Mennyekben..... én is kivagyok itt a földön.... (fb-ről)
john batky
  Válasz | 2012. január 08. 18:38 | Sorszám: 50
Szóval mégsem rabkőművesek. Hm.
keresztkem
  Válasz | 2012. január 08. 17:19 | Sorszám: 49
A szabadkőművesség legnagyobb ellensége a római katolikus Egyház--volt, az ma is, és lesz a jövőben is.
Mindez annak ellenére IGAZ, hogy bizony az Egyház-nak valóban volt néhány pápája is, akik szabadkőművesek voltak--papokról, szerzetesekről nem is beszélve. Ám mindez csak a Katolikus Egyház ellenségei számára lényeges, mert maguk a szabadkőművesek tudják csak igazán, hogy mennyire hatalmas nagy ellenfelük nekik a katolikusok, a Római Katolikus Egyház.
Erről amit itt írtam, sokat lehet olvasni, Páter Nagy Töhötöm S.J. jezsuita szerzetes "Jezsuiták és szabadkőművesek" c.kiváló könyvében.
keresztkém
alexander
  Válasz | 2012. január 06. 03:07 | Sorszám: 48
http://www.salzburgi-magyar-koer.org/index.php?option=com_content&view=article&id=120%3Arendszervalto-szabadkoemuevesek&catid=1%3Aotthoni&Itemid=34&lang=hu&limitstart=5
mondom, hogy nem figyelnek itt...
alexander
  Válasz | 2012. január 06. 02:58 | Sorszám: 47
Nemrég volt az Echo tv műsorán a téma, ahol láthattuk Czike urat, aki szakértője a témának, olvastam is bennfentes írásait. Ő mint jelölt a rendszerváltás pikantériájáról is fellebbentette a fátylat, amikor elmondja hogy a szabadkömüves nagymester, Boros Pétr 78. szüli napjára írt verset. Megemlít jónéhány nevet a TV körül. Érdekesa olvasmány, megtalálható a google keresőn. Szóval, semmi titok, hogy a vakoló testvéreknek köszzönhetjük a sima átmenetet, a gengszterváltás idején. Szerintem, nem gondolják az emberek, mi a valóság, de talán jobb is...
onogur
  Válasz | 2012. január 06. 02:19 | Sorszám: 46
– Mit gondol, milyen szerepet töltenek be napjainkban a hazai szabadkőműves páholyok?

– Nem tudom levéltári-irattári pontossággal megítélni, mert most is titokban működnek. Viccesnek tartom (bár inkább tragikus), amikor látom az Országgyűlésben vitatkozni, jobb- és baloldali pártalapon a szabadkőműveseket, akik pedig esténként testvérnek szólítják egymást. Annyi bizonyos, hogy a most Budapesten működő Martinovics páholy vezetői ott szónokolnak több kormányellenes tüntetésen, de azt nem mondják meg az őket hallgató demokratáknak, hogy ők – szabadkőművesek. http://www.barikad.hu/szabadk%C5%91m%C5%B1vesek_katolikus_egyh%C3%A1z_ellen-20120105

alexander
  Válasz | 2011. június 19. 16:51 | Sorszám: 45
Csak a cím miatt is, azt gondolom, vannak állandó dolgok, ezek a hagyományok, amelyeket tiszteletben kell tartani, de hübeleéknél, semmi sem szent, ott minden lüke ötletel, hatra vakra...
Ennél rosszabb az, amikor az összetartozás kötőanyagát lopják ki az épitkezéskor, a modernség okán, kigunyolván a hagyományokat.
No, de mit mondjon az ember, amikor Himnuszt és Szózatot változtatnak meg, mondván nehéz énekelni! No, ez a stigma kérem, ezeknek nem jelent semmit a hazaszeretet, a nemzeti érzés, mert nem tanították meg nekik az iskolában és otthon sem, hát most azt gondolják joguk van a nemzet megkérdezése nélkül, két pohár sör között, a nemzeti szimbólumokat átalakítani. Nagyon sajnálom magunkat, hogy kiveszett vezetőinkből a magyar identitás.
onogur
  Válasz | 2011. május 30. 23:41 | Sorszám: 44
Na de ott van még a Grand Kolompár.
Régen a kolompár azt a kézművest jelölte, aki vas és fémlemezeket állított elő.
Ma mást mondanék, habár az előállítás szót a rendőrök is használják.
Madelon az eb
  Válasz | 2011. május 30. 23:23 | Sorszám: 43
Én azt hallottam, hogy a szabadlakatosok száma stagnál (ill. a szabad- és börtönlakatosok együttes száma a népszaporulat arányában emelkedik), viszont a szabadvályogvető páholy a tagság hiányában már meg is szűnt.
john batky
  Válasz | 2011. május 30. 19:46 | Sorszám: 42
Állítólag megalakult a szabadkőművesek roma páholya, a szabadlakatosok. Tagszámuk azonban csökkenőben van.
keresztkem
  Válasz | 2011. május 30. 17:49 | Sorszám: 41
Szíves figyelmébe ajánlom Páter Nagy Töhötöm S.J.: Jezsuiták és szabadkőművesek c. kiváló könyvét--ha nem ismerné.
Ő jezsuitaként Buenos Airesbe települve 1948-ban, belépett az ottani szabadkőműves Nagypáholyba. Azzal a meglehetősen egyedien "tébolyult" céllal, hogy--úgymond--EGYESITI a katolicizmus és a szabadkőművesség legjelentősebb értékeit és erőit. Szándékáról levélben tájékoztatta az akkori pápát XII.Pius-t, aki igyekezett e szándékáról lebeszélni--mindhiába.A szabadkőmúves "ranglétrán" elég magas szintre jutott, mignem a "malterosok" megszagolták jezsuita mivoltát, és kiadták rá a "likvidálási" parancsot.Sebesen menedékjogot kért a kommunista magyar állam ottani követségén, akik az első légijárattal hazahozták Budapestre. Itt az Új Magyar Lexikon szerkesztőjeként tengette az életét az Akadémiai Könyvkiadó munkatársaként--természetes haláláig, amely azt hiszem 1968-ban volt.
keresztkem
onogur
  Válasz | 2011. május 29. 23:04 | Sorszám: 40
Ha ez minden páholyra igaz volna, akkor Bush nem ivott volna, mint a kefekötő.
huszárló
  Válasz | 2011. május 29. 09:40 | Sorszám: 39
Volt egy híres szabadkőművesünk, aki 3 napig bírta ki a tagságot. Tömörkény Istvánról van szó. Belépni belépett, de harmadnapra el is hagyta őket örökre. Ok:az ivás teljes megtiltása, a tagok ui. nem ihattak szeszes italt. A jó Tömörkény pedig nem tudott ennél a 3 napnál többet bor nélkül kiállni.
kutato
  Válasz | 2011. május 29. 06:33 | Sorszám: 38
Szabadkőművesek Trianon előtt
– megjelent Raffay Ernő új könyve http://tortenelemportal.hu/2010/12/szabadkomuvesek-trianon-elott-megjelent-raffay-erno-uj-konyve/
kutato
  Válasz | 2011. május 29. 06:32 | Sorszám: 37
Raffay Ernő beszélt a Trianon előtti időszak szabadkőműves páholyainak ténykedésével kapcsolatos kutatásairól. Elmondása szerint az eddig megvizsgált dokumentumokból egyértelműen kitűnik, hogy a radikális páholyok fő törekvései magyar- és keresztényellenesek voltak.
http://szentkoronaradio.com/publicisztika/2010_02_23_raffay-erno-a-szabadkomuvessegrol-video
kutato
  Válasz | 2011. május 29. 06:26 | Sorszám: 36
Raffay Ernő is ezt mondja:

– Szó se róla, ez utóbbit elérték, hisz az ország területe 1920-ban a harmadára zsugorodott. De biztos, hogy a múlt századfordulóról beszélünk, és nem a rendszerváltozás óta eltelt időszak balliberális vesszőparipáiról? Nem túl sok a párhuzam? – kérdem az Antall-kormány államtitkárától, aki 1989-ben ellenzéki jelöltként elsőként győzött a pártállammal szemben időközi választáson.


– De igen. Rengeteg a rokon vonás. A történettudomány számára is komoly fejtörést okozhat, miként lehet, hogy sok évtized múltán ennyire egyező frazeológiával, demagóg jelszavakkal lépjenek föl. Éppúgy az iskolai hitoktatás, az egyházak állnak a célkeresztjükben. A nemzeti sajátosságok és a kereszténység kigúnyolása, a külföldi érdekek előnyben részesítése, a kifelé történő árulkodás olyan jegyek, amelyek ebből a korból eredeztethetők. Sokszor szó szerint ugyanazokat a szövegeket szajkózzák. Ha a sárguló dokumentumok nem emlékeztetnének az idő múlására, azt hihetnénk, mai gyűlöletbeszédekkel állunk szemben.

kutato
  Válasz | 2011. május 29. 06:22 | Sorszám: 35
+
Tisza István és Károlyi Mihály http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=134
kutato
  Válasz | 2011. május 29. 06:22 | Sorszám: 34
Nem akarták szétbomlasztani az országot a radikális szabadkőművesek. Meg akarták szerezni – nyilatkozta lapunknak Raffay Ernő. A történész a Nagy Magyarország Könyvek sorozatban megjelent, Szabadkőművesek Trianon előtt című kötetében kimutatja: az 1910-es évekre a politikai színteret tudatosan szállták meg, ami elvezetett a trianoni békediktátumhoz. Károlyi Mihály és Rákosi Mátyás kegyeltje volt a szervezetnek, gróf Tisza István gyilkosa pedig tagja. Céljaik, a hittanoktatás megszüntetése, az egyházi javak elvétele, a szomszéd népek irredentizmusának támogatása hasonlítanak az utóbbi húsz év balliberális törekvéseihez. A könyv olyan rekordgyorsasággal fogy, hogy nemrég már második kiadását érte meg.

/Trianon máig hat
Raffay Ernő történész megítélése szerint a szabadkőművesek főszerepet játszottak Magyarország tönkretételében
2011. május 7. 00:00 http://www.mno.hu/portal/782506?searchtext=Raffay

Békáscity
  Válasz | 2011. május 27. 23:27 | Sorszám: 33
De hát végül is mi a cél ? mi a koncepcio ?
onogur
  Válasz | 2011. május 27. 12:00 | Sorszám: 32
0
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. május 27. 11:26 | Sorszám: 31
A világállam valóban elkéne már, de sajnos messze vagyunk tőle. Elszámolta magát ez a Pike.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. május 27. 11:25 | Sorszám: 30
A pártok működése már önmagában hasonlít a korábban illegalitásba kényszerülő szabadkőművességgel, amely legalább annyira volt politikai mozgalom, mint vallás. Magának a szabadkőművességnek a démonizálása ezért is butaság. Amióta világ a világ az emberek csoportosan gondolkodnak, cselekszenek. Hogy máshogy?
kutato
  Válasz | 2011. május 16. 16:56 | Sorszám: 29
Nemzetközi Károly-díj -szabadkőműves-dij:
Horn Gyula (Aachen, 1990)
Konrád György 2001 http://www.konradgyorgy.hu/cikkek.php?id=55

KOrábban:
Havel
Geremek
Adenauer
Churchill,
Bill Clinton
Tony Blair

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola