Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Elindult a nép blogja!!

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Elindult a nép blogja!!
beste
  Válasz | 2007. február 26. 15:19 | Sorszám: 7
Link..?

:O)))


"A Hír TV 2007. február 25-én, vasárnap az MSZP kongresszusáról tudósítva minősíthetetlen és tendenciózus hamisítást követett el. Hozzászólásom mondandójának alapvető megváltoztatásával olyan durva politikai ferdítés történt, amely még a politikai szerepet tudatosan vállaló médiumok esetében is példátlan és elfogadhatatlan" - áll az MSZP frakcióvezetőjének hétfői közleményében.

"Jobboldali puccskísérletről elhangzott szavaimat - amelyeket feltehetőleg kellemetlennek találtak - önkényesen megváltoztatva a Hír tévé híradásában azt állították, hogy párton belüli, baloldali puccskísérletről beszélek, amellyel nem a szélsőjobboldalt, hanem társaimat vádolom. A Hír tévének és tulajdonosainak jogukban áll bármely pártot támogatni és ennek hangot is adni, de nincs joguk a közönséges hamisításra és a rágalmazásra. Ezzel a Hír tévé súlyos politikai és személyi rosszindulatról tanúskodó rágalmazást követett el, amely miatt azonnali helyreigazítást kértem". (Index)

fulgurátor
  Válasz | 2007. február 26. 15:03 | Sorszám: 6
A duplázás tünt fel nekem !
Engem 13.00 óta szopatnak /de betörni még nem sikerült/
mindent loggolok.
orosz_hussalata
  Válasz | 2007. február 26. 14:54 | Sorszám: 5
Nem érdesek az IP címek, mikor emeltdíjas sms-ekkel a "szavazó" tartja fenn a rendszert, és még a telefonszámát is begyűjtik.

Ügyes.

terra
  Válasz | 2007. február 26. 14:52 | Sorszám: 4
Mit jelent az, hogy "nyalják a servert"?
terra
  Válasz | 2007. február 26. 14:52 | Sorszám: 3
Mit jelent az, hogy "nyalják a servert"?
fulgurátor
  Válasz | 2007. február 26. 14:48 | Sorszám: 2
Khm
de igen /nyalják a servert/
terra
  Válasz | 2007. február 26. 14:41 | Sorszám: 1
Gyanús vagy te nekem gejza. Kizárólag azárt jársz ide, hogy hol a gyurcsanynak.hu-t, hol pedig a "nép blogját" reklámozd.

Véletlenül nem egy piszkosszolgálati IP vadászat folyik itt?

gazuska
  Válasz | 2007. február 26. 14:21 | Sorszám: 0
Elindúlt a nép blogja, érdemes rápillantani!
Már minden kideült!!

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola