Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Panaszkodnak az Index polfórumon

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Panaszkodnak az Index polfórumon
Gyöngy
  Válasz | 2002. június 02. 18:32 | Sorszám: 8
Lehet, hogy éppen bennünket olvasnak . Már tegnap is panaszkodtak, hogy mintha otthagytuk volna őket. Hát, cask lakassák jól egymást a randa nyelvükkel!
radala
  Válasz | 2002. június 02. 18:10 | Sorszám: 7
Nagy öröm. A probléma csak az, hogy ezt nem lehet a foci VB-re fogni, annak 15-kor is már vége volt...
Gyöngy
  Válasz | 2002. június 02. 18:08 | Sorszám: 6
Tényleg kihaltak 16.02 óta nincs jelentkezés. Ez a foci VB nagyon viszi a politika híveit!
Francia Rémes
  Válasz | 2002. június 02. 17:38 | Sorszám: 5
Az Indexen cenzúra van , egészen szolid hozzászólások után még a nickemet is törölték. ( Na nem a régi több évest , azt más fórumokon is használom és már rég nem írtam vele a polfórumra!)
Lehet , hogy akik ott mint jobboldaliak még mindíg írnak szintén mszp-sek és magukkal vitáznak?
fulike
  Válasz | 2002. június 02. 12:48 | Sorszám: 4
Neked is igazad van,dehát aki megtehetné,az inbább foci Vb-t néz vagy kinn van a jó levegőn.
Így csak minden órában küldik el egymást valahová
krinya
  Válasz | 2002. június 02. 11:56 | Sorszám: 3
Ebben igazad van. De ha beírsz egy érdemi okfejtést, arra ott is sokkal később kapsz csak választ (gondolom, mivel nekem az [origo]-n vannak ilyen tapasztalataim). Annyi a különbség, hogy közben úgy jó pörgősen el is küldenek a fenébe.
fulike
  Válasz | 2002. június 02. 11:30 | Sorszám: 2
Lehet,hogy mégiscsak unatkoznak a jobbosok nélkül?
toloba
  Válasz | 2002. június 02. 11:24 | Sorszám: 1
Attól függ mit értesz beszélgetés alatt. Feltételezem nem azt, hogy beírsz valamit és jóval később kapsz rá választ. Az Index ebből a szempontból pörgősebb.
robbi
  Válasz | 2002. június 02. 02:43 | Sorszám: 0
hogy kihalt.

Szerintem is jobban lehet itt beszélgetni. Itt legalább nem kell olvasnom PuPut, aki azon sajnálkozik, hogy 56-ban Pongrácz el tudott menekülni az oroszok elöl.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola