Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » "Akinek nem tetszik Budapest, el is mehet innen" (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: "Akinek nem tetszik Budapest, el is mehet innen"
tiszavirág
  Válasz | 2006. augusztus 21. 22:18 | Sorszám: 62
"de jó a három riporter is , a két srác: Kisberk Szabolcs és Rákóczi Péter és a nő is, akinek viszont nem tudom a nevét,"

Időközben megtudtam: Losonczi Kata

nereus
  Válasz | 2006. augusztus 21. 17:21 | Sorszám: 61
Dolgozni hívhatja "a határon túli magyar fiatalokat".
Csak augusztus 20-i tűzijátékra ne hívja...
tiszavirág
  Válasz | 2006. augusztus 21. 01:03 | Sorszám: 60
Szerintem is manapság a Célpont a legizgalmasabb riportműsor az összes TV-csatorna közül, nagyon jó a Kapitány Gergely, laza, de céltudatos, nem ijed meg a témáktól és a fejesektől, de jó a három riporter is , a két srác: Kisberk Szabolcs és Rákóczi Péter és a nő is, akinek viszont nem tudom a nevét, de bírom bennük, hogy bulldog módjára felkeresik vagy hívják újra és újra azokat a nyomorultakat, akik mindenáron ki akarnak bújni a válaszadás alól, vagy mint ez a szerencsétlen Demszky, amint hernyó módjára slisszol el a riporterek kényes kérdései elöl szokásos szadista beidegződéssel állandó degradáló jelzőket mondva rájuk, olyan siralmasan szánalmas a kis maoista senkiházi.

Jó a Célpont!

orosz_hussalata
  Válasz | 2006. augusztus 20. 21:55 | Sorszám: 59
És még két megjegyzés a "sajátos" liberalizmushoz.

-demszky sajtósa el akarta hajtani az ellenzéki HírTV-s riportert, mire az, mondván, hogy készült, elővette a média törvényt, és kérte a hölgyet, mutassa meg neki a nyílvános rendezvényen forgatást tiltó passzust. így kell ezt.

-demszky a fradi ügyről sajátosan kommunista nézeteket hangoztatva arról regélt, hogy az egész világon a pályán güriző labdarugók pénzét elveszi a tőkés, a vezetőség, a tulajdonos. (ez persze így van, de ez a vélemény mennyiben fér össze a "mindent a piac dontsön el, meg a tulajdon mindenek felett" szólamokkal?)

orosz_hussalata
  Válasz | 2006. augusztus 20. 21:48 | Sorszám: 58
Lehet, hogy már volt itt róla szó, de a Célpont a HírTV-n (szerintem az egyetlen oknyomozó műsor az egész hazai elektronikus piacon) megint igencsak jó volt.
http://www.hirtv.net/filmek/060818cp.wmv

Kíváncsi lennék mondjuk fodorgábor véleményére (ő úgy szokott csinálni, mint akinek fontosak az elvei)

Három kívánság, avagy Gabi bácsi pöttyös labdái (videó)
Célpont

Budapest főpolgármestere a város utcáit rója, és a választók minden kérését teljesíti. Miután a Combino-kampány csúfosan bebukott, a városvezető kénytelen más módszerrel megnyerni a választókat. Legyen az BKV-büntetés, utcai szemetes vagy egy kis alamizsna, Demszky Gábor most mindent elintéz.

kata54
  Válasz | 2006. augusztus 20. 20:23 | Sorszám: 57
Mit meg nem tesz az ember a hatalomért !
Akarom mondani mit össze nem hord...
A csúcs az volt, amikor Szent István intelmeit magyarázta.
Milyen szép is lenne ma Budapest, ha az elmúlt 16 évben ennek szellemében irányította volna a fővárost.
Természetesen nem hiányozhatott az aktuális provokátor sem.
Nincs új a nap alatt.
Választási kampány van.
ab ovo
  Válasz | 2006. augusztus 20. 19:47 | Sorszám: 56
Megjelent az ellenanyag az "Akinek nem tetszik Budapest, el is mehet innen" címû topiknyitóhoz:

2006. augusztus 20. 15:07
Demszky: jöjjenek Budapestre dolgozni a határon túli magyar fiatalok!

Budapestre hívta dolgozni a határon túli magyar fiatalokat Demszky Gábor főpolgármester vasárnap, aki az augusztus 20-i ünnepen azt hangsúlyozta, hogy Budapest az egész nemzet fővárosa.
Demszky Gábor szerint sokan, köztük politikusok is, egyáltalán nem örülnek a külföldieknek. "Még akkor sem, ha ők nagyobb részt határon túli magyarok. Ők azok a politikusok, akik Erdélyben magyar testvéreinknek, Budapesten pedig olcsó román munkásoknak nevezik ugyanazokat a magyar embereket" - jelentette ki a Városháza Parkban, a Liberálisok házánál rendezett ünnepségen.

Magyarország fővárosát magyarok, németek, svábok, szerbek, szlovákok, zsidók együtt építették virágzó metropolisszá a XIX. század végére. Budapest ma is színes, multikulturális nagyváros, lakosságának legalább nyolc százaléka valamilyen kisebbséghez tartozónak vallja magát. A fővárosban ma hatvanezernél több külföldi állampolgár él tartósan - mutatott rá a főpolgármester.

Augusztus 20-án újra nemet kell mondani a bezárkózás, az idegengyűlölet és a kirekesztés minden egyes formájára - hangsúlyozta Demszky Gábor, akinek beszéde közben egy férfi - átgyalogolva az érdeklődők sorain - hangosan azt mondta: "Menjél haza, zsidó!"

Forrás: gondola.hu

Vélemények?

chestbruster
  Válasz | 2006. augusztus 20. 14:13 | Sorszám: 55
Onogur
Az ott lévő üzletek sorra zárnak be, mert mennek tönkre.
Nem tudom feltűnt e valakinek, hogy a dübörgő gazdaság fővárosában minden második üzlet ruhaturkáló? Használt ez meg használt az?
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:59 | Sorszám: 54
Lassan nekünk se lesz...
urga
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:58 | Sorszám: 53
Nem olyan rég jártam Prágában. Tényleg meseszép, de a helyieknek köze nincs a saját belvárosukhoz.
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:50 | Sorszám: 52
Tudod mit: leutánozhatnánk.
(Régen jártam a Várban: Körül van még kerítve a Mátyás-templom? Áll még egyáltalán?)
urga
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:39 | Sorszám: 51
A cseh főváros belvárosáról volt szó. Ami szvsz szép, de ne utánozzuk le, mert csak egy múzeum külföldieknek.

Igaz, Budapest pedig annyira "valódi"*(???), hogy egyetlen külföldi barátomnak se merem ajánlani, nézze meg....

tiszavirág
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:26 | Sorszám: 50
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:25 | Sorszám: 49
Igazán megkaphatnák helyette a Horngyuszit...
Bátky János
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:09 | Sorszám: 48
Nagyon súlyos örökség az. Egy 56-os elveszítését feldolgozni.
nemszadista
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:08 | Sorszám: 47
Erre külön embert foglalkoztatnak...

1x láttam 1 olyat, hogy 1 fickó a 7-es buszon ezt magánszorgalomból csinálta: nem fért volna föl, mire hátralépett, nekirugaszkodott és ... fölfért!

Lajos bácsi
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:06 | Sorszám: 46
Hja, hatalmas Mécsimi hagyatéka. Nem tudom, meg fognak-e bírkózni vele a szabaddemokrata eftásak...
onogur
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:03 | Sorszám: 45
Biztos nem sajtóhiba?
Nem úgy szól, hogy Budapest a Judapestieké?
onogur
  Válasz | 2006. augusztus 18. 15:03 | Sorszám: 44
Bocsi, csak írásban vagyok jó, olvasásban nem.
Bátky János
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:59 | Sorszám: 43
Na és. Tokióban meg betolják a várakozó emberoszlopot a metróba...
nemszadista
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:57 | Sorszám: 42
És a metróban azt mondják, hogy "ukoncete vystup a nastup, dver^e se za vyrají..."
Bátky János
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:53 | Sorszám: 41
Lehet, hogy a szlogent még Mécs hagyta rájuk, vigaszdíjként.
tiszavirág
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:51 | Sorszám: 40
"az SZDSZ fővárosi kampánya arról fog szólni, hogy Budapest a budapestieké."

Ez az a híres, szadista "szürkeállomány"???
Csak ennyire futja?!

"Cipőt a cipőboltból!"

Szőrnyű!Ezt a nihilt! ELVISELHETETLEN!!!

Bátky János
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:51 | Sorszám: 39
És a Staromestké Namesti/Óváros tér sarkán áll Franz Kafka szülőháza...
Bátky János
  Válasz | 2006. augusztus 18. 14:50 | Sorszám: 38
Figyelj csak, erről a vakondos vicc ugrik be, talán ismered.

Feljön a kisvakond az anyukájával életében először a felszínre.

- Mama, milyen csodás itt minden, színes, zöld a fű, barátságosan süt a Nap, simogat a szellő! Miért élünk mi mégis a föld alatt, ahol sötét és hideg van?
- Azért kicsim, mert az a mi hazánk.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola