Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Orbán hülyének tekinti a nemzetet? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Orbán hülyének tekinti a nemzetet?
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2004. november 09. 13:42 | Sorszám: 84
Miért? A kormány nem akarja bemutatni a folytatást?
Mondjanak le!
alias3t
  Válasz | 2004. november 09. 13:22 | Sorszám: 83
Igen, ez is szép gondolat
szutyok
  Válasz | 2004. november 09. 13:19 | Sorszám: 82
És ilyen alapon bátran feltételezhetjük azt is, hogy ha nyernek is 2006-ban, azonnal le fognak mondani, ha 50% alá esik a támogatottságuk.
alias3t
  Válasz | 2004. november 09. 13:15 | Sorszám: 81
"[i] - Nekünk a közvélemény álláspontját kell képviselnünk Irak-ügyben is. [/] "

Akkor azonnal tűzzék zászlajukra az Isaura kalandjait bemutató sorozat újabb 398 részének bemutatását is. A közvélemény egyértelműen igényt tart rá.

szutyok
  Válasz | 2004. november 09. 13:01 | Sorszám: 80
Néhány mondat a gondola Orbán interjújából:

- A közvéleménykutatások szerint a FIDESZ előnye csökkent az MSZP-vel szemben. Elnök úr, hogyan értékeli ezt?

- Mindenkinek azt tanácsolom: ne pazarolják idejüket közvéleménykutatások olvasására, mert azoknál sokkal jobb tollal megírt irodalmi alkotások is léteznek.
...
Nem a közvélemény-kutatásoknak kell megszabniuk azt a fix pontot, amelyhez képest az embernek a munkáját az életét igazítania kell.

- Az iraki szerepvállalás kérdésében Tony Blairrel egy telefonos dialógust folytatott. Több konkrétumot erről megtudhatunk?

- Nekünk a közvélemény álláspontját kell képviselnünk Irak-ügyben is.

alias3t
  Válasz | 2004. november 09. 12:14 | Sorszám: 79
Nem, sőt hogy őszinte legyek nekem eddig sem okozott álmatlan éjszakákat, de ha ezentúl ezzel a szóhasználattal találkozom, már pontosan fogom tudni, honnan fúj a szél.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2004. november 09. 12:09 | Sorszám: 78
Azt hiszem, az utolsó száz hozzászólásban elég részletes választ kaptál arra nézvést, hogy miért nem igazán lényeges probléma az, ha kiderül a FIdeszről, hogy nem igazi jobboldali párt.

Még akkor sem, ha pl. Ibolyka ezt sarkalatos kérdésnek tekinti.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. november 09. 09:43 | Sorszám: 77
Röhögni fogsz, maga módján mindegyik párt ezt akarja. Megsüthetem/d, ha ehhez olyan módszereket választanak, ami nekem/d/ünk nem tetszik.
zividivi
  Válasz | 2004. november 09. 00:30 | Sorszám: 76
Ajjaj! Nem Freud!

"..s az ideológia értelmében NEM(!)is jelentheti az összes élő életét.

zividivi
  Válasz | 2004. november 09. 00:18 | Sorszám: 75
Nem muszáj!

De azért ha akadna egyetlen egy, aki valóban jót akar népének és valóban önfeláldozó módon, csak az életminőség jobbításán fáradozna, hát, azt nagyon tudnám tisztelni. Pártvezérek között ilyen elvből nem akadhat! Mert vagy él-hal a pártjáért valaki, vagy él-hal az élőkért.A pártvezér már döntött, s nem az életet választotta. A sajátját talán! De az meg ugyebár csak a szó politikai értelmében lehet "globális", s az ideológia értelmében is jelentheti az összes élő életét.

capri
  Válasz | 2004. november 08. 23:02 | Sorszám: 74
zividivi szívemből beszélsz!
Muszáj feltétlen imádattal lenni bármiféle vezér iránt, legyen az X. vagy Y.?
zividivi
  Válasz | 2004. november 08. 22:50 | Sorszám: 73
Semmi baj! :-))


Vannak ugyebár a nácik meg a bolsevikok, "egykalapalatt", mellettük meg a "tiszták", akik olyannyira külön kaszt, hogy egyik "oldalhoz" sem hasonlatosok. Lények a Zürből!!!

terra
  Válasz | 2004. november 08. 21:46 | Sorszám: 72
Eddig én úgy tudtam, hogy a kisebb újraelosztás, a kevesebb adó és a kevesebb állami szerepvállalás nálunk most liberális irányzat.

(Ezt a választ vadnyúlnak szántam).

Ebből is látszik, hogy ez a jobb-bal merev leosztás csak kavarodáshoz vezet.

zividivi
  Válasz | 2004. november 08. 21:06 | Sorszám: 71
//"....képzeljük el, hogy lesz egy nemzeti elkötelezettségű, de a Fidesznél kissé jobbolalibb gazdaságpolitikát (kisebb újraelsoztás és kevesebb adó, kevesbb állami szerepvállalás) folytató párt. Hány szavazója lenne? 500, esetleg 1000? ..."//


Ennél talán jóval több! Mindenki aki csupán pénzzel képes mérni a valóságot! Aki meg az életet többre értékeli a puszta anyagiaknál, vergődik ebben az elanyagiasított világban.

zividivi
  Válasz | 2004. november 08. 20:58 | Sorszám: 70
//"...Mer akkor meg kiderülne, hogy a fidesz meg nem jobboldali....."//

Kiderülne, kiderülne! Kinél? Az alvórügyeknél? A többiek már régen tudják! Sem jobb-, sem baloldal nincs a XXI. században. Nemzetek mag birodalmiak léteznek egymás alatt és felett. Bush a csúcs, onnan lefelé meg valamennyien jobbágyok, vagy ha jobban érted más szóval, vazallusok.

zividivi
  Válasz | 2004. november 08. 20:50 | Sorszám: 69
Egyetértek veled!

Sem jobb, sem bal nem létezik. Van viszont fent-és lent, de az már régen nem függ az állampolgárságoktól!

Flex
  Válasz | 2004. november 08. 19:16 | Sorszám: 68
Így igaz!
szalonna
  Válasz | 2004. november 08. 18:55 | Sorszám: 67
Szerintem nem tekinti, kedves onogur kartács. Megjegyzem, hogy bizonyos generációk valóban zsigerből szavaznak, de a fitalok már sokkal kevésbé. Ugyanakkor a zsigeri ellentétek megszilárdítása szerintem rossz politika, ami a főként mostani kormánypártoknak kedvez. Ugyanis a törzsszavazók száma elég kiegyenlitett, ők pedig
Gyurcsánnyal az élen fütyörészve rástartolnak az RTL-függők ingadozó tömegére. És ha nem vigyázunk, röhögve nyernek. Tehát ha hagyjuk a zsigeri ellentéteket, akkor a választást a Gyurcsány-szinvonalon kell majd megvivni. És ehhez gyurcsányi etika, gyurcsányi jellem kell. Hát ezt kéne elkerülni.
capri
  Válasz | 2004. november 08. 18:44 | Sorszám: 66
Kommunista az aki mások élete árán sem tud jólétet teremteni...
Elég volt a baloldali 50 évig tartó kísérletezgetésekből!
A holnapra megforgatjuk az egész világot-ból.
Hát sikerült nekik! Mostmár menjenek a francba a vén elvtársak a bunkó munkásőreikkel együtt!!!
capri
  Válasz | 2004. november 08. 18:34 | Sorszám: 65
Bocs. A személyeskedésen túl miről van szó?
Vajh ki mondja meg ki a jobboldali és ki a bal?
És kihez-mihez képest vagyok én jobb vagy bal?
Allatka
  Válasz | 2004. november 08. 18:27 | Sorszám: 64
0
kacamicli
  Válasz | 2004. november 08. 18:25 | Sorszám: 63
májdír idióta barom, gondban lennél, ha idézned kellene egyetlen olyan hozzászólásomat, amiben én a magyarokat köpködtem - ezért nem is várom el tőled, csak megállapítom, hogy hazudtál egy szép nagyot, de egy fidesz csinovnyiktól az ember nem is várja el, hogy igazat mondjon, mert valszeg bele is döglenél

és ne reménykedj, te idióta barom, itten senki nem megy se a levesbe, se a lefolyóba, se máshova

szar ügy, májdír idióta barom, de ez van - szokjad a gondolatod azzal az egybites agyaddal, hidd el, neked is jobb lesz, bár neked már úgyis mindegy... )))))

Allatka
  Válasz | 2004. november 08. 18:16 | Sorszám: 62
Azt nézem, azért mondtam neki, hogy hova tartozik és hova megy
Apostoll
  Válasz | 2004. november 08. 18:12 | Sorszám: 61
Nyugi ember, azt nézd kihez beszélsz!
Allatka
  Válasz | 2004. november 08. 18:11 | Sorszám: 60
...ideológiáival kapcsolatban

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola