Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mit kapunk még , hitgyülis,lézeres János ? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mit kapunk még , hitgyülis,lézeres János ?
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 20:08 | Sorszám: 90
Mit irányítanál, miss Piggie? A farkadat,oda, ahova a kulcsot szoktad dugni!
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 18:28 | Sorszám: 89
mARADJUNK ANNYIBAN, HOGY ÉN IRÁNYÍTOK, MERT NYEREGBEN VAGYOK, TE MEG JÓLTESZED, HA SZÓTFOGADSZ, MERT KIKAPSZ...MIKOR MEGVERLEK MINT A JÉG...
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 17:50 | Sorszám: 88
Én nem ordítozok veled ellentétben, te leépült szláv martalóc.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 17:49 | Sorszám: 87
lÁM, MILYEN KERGE VAGY nYERGES, CIANISTA IDIÓTA?! RASSZIZMUSOD MOCSKOLÓDÁSBAN HAZUDOZÁSBAN MÉRHETETLEN GYŰLÖLKÖDÉSBEN ÉS KORLÁTOLTSÁGBAN FEJEZŐDIK KI.áLLJ NÉGYKÉZLÁBRA ÉS IRÁNY AZ ISTÁLLÓ, NE PROVOKÁLD AZ EMBEREKET!
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 16:32 | Sorszám: 86
Pofázz már egy keveset a Jakupcsek főbíró anyósáról Szolnok megyéből! Úgy szeretek látni tőled ekkora hazugságokat! Másra nem vagy jó, bocskoros kecskepásztor.
Lehel
  Válasz | 2012. június 12. 16:08 | Sorszám: 85
Neked halvány lila ködnyi fogalmad nincs arról, amit leírtál: "magyar vérű"
Szádra sem vedd többé ,szégyeld Magad !
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 14:50 | Sorszám: 84
Mire föl ordítozol, ha fogadni se voltál eléggé magyar vérű? Na, de egy szláv semmire se jó, csak udvart söprögetni.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 14:20 | Sorszám: 83
NYERGES, ELJÁTSZOTTAD KISDED JÁTÉKODAT, A PROVOKÁCIÓIDAT ÉRTÉKÉN KEZELEM HIBBANT CIANISTA LÓSÁGODTÓL. tŰNJ AZ UTAMBÓL!
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 13:03 | Sorszám: 82
Akkor mersz-e a felajánlott fogadásba belemenni alex komácskáddal párosban? Tudod, ott a tétel a bírói topicban a Jakupcsek anyósa főbíró-e vagy nem Szolnok megyében. Ha magyar vagy és nem szarjankó, akkor megteszed a tétedet és elfogadod a kihívást! Ha nem mered, az is jó nekem.
Lehel
  Válasz | 2012. június 12. 12:50 | Sorszám: 81
Bár magam nem vagyok lovasember, de a ló egy őszinte állat, ha nem "huszárló".
Az a lény, amelyik magát embernek is és lónak is nevezi, nyilván valamiben hazudik.
A baj ezzel a résztulajdonos,josziptottal,huszárlóval - és még sorolhatnám, hogy unalmában miket ki nem találóval -különösen az, hogy nemzeti,főleg paraszt szinekben próbálja eladni magát, miközben semmilyen jellemzőjében nem hű a magyarsághoz és ezzel megtéveszti a gyanútlan szemlélődőt.
Én ezért kikérem magamnak az ilyen alakok szélhámoskodását !
Hazudós, kelti a rémhíreket,majd dörzsöli a markát, ha valaki beugrik a sunyi csövébe és elhiszi neki hogy a májliba csupán jószántából "gyűjt tartalékot" és duzzad meg a mája a normális öt tízszeresére. Ha olyan, aki ért is hozzá, esetleg figyelmezteti, akor meg a kékköves ménkűt szórja rá,csak azért, mert le merte buktatni tudatlanságában.
Bizonyítékokat sortolhatnánk, de nem ér annyit az egész,hiszen maga sem identifikálja magát egyértelműen emberi ábrázatra, akkor miért kérnénk rajta számon emberi viselkedést ?
De, tudjunk róla, hogy ez egy "mintha" lény .
Szavának persze semmi hitele
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 11:53 | Sorszám: 80
kIT ÉRDEKEL A HAMISKODÁSOD NYERGES?
kÉTSÉGBEVONTAD, HOGY JÁRTAM E A LUDOVIKÁN, ÉS EZZEL BEFUTOTTÁL A CSŐBE. MOCSKOLÓDÁSSAL EZT MÁR NEM ÚSZOD MEG, MERT A BECSÜLETED A TÉT.
oTT VANNAK AZ ADATOK , A MEGNYILATKOZÁSOK, BÁRKI LÁTHATJA - OLVASHATJA, PERSZE AZT IS, HOGY NEM ÁLLSZ HELYT A SZAVIDÉRT...ENNYI, OSZT JÓNAPOT - SZAVAIDDAL SZÓLVÁN NYERGES...NYEREGBEN VAGYOK...UGYANIS eLEKKEL, rADÓVAL, BUKOWSKYVAL, mÓNUSSAL, FODORRAL, tAKÁCCSAL JÁRTAM EGY OSZTÁLYBA, AMÍG FELOSZLATTÁK AZ ISKOLÁT.
ÉS MÉG EGY JÓTANÁCS, HA LÓNAK NEVEZED MAGAD, MARADJ IS MEG LÓSÁGODBAN ÉS NE AKARJ AZ ELISIUMRA MENNI AZ EMBEREK KÖZÉ...
NO, GYÍ PACI, MENJ A LUDOVIKA ISTÁLLÓJÁBA ZABOT HEGYEZNI!
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 11:35 | Sorszám: 79
1 dologról volt nagybaszó, ott álljatok helyt magatokért, bibasok! J.G. anyósa főbíró-e Szolnok m.-ben vagy nem. Aki nyer, marad, aki nem nyer elvonul örökre. Na? Mi van? Féltek?
Lehel
  Válasz | 2012. június 12. 11:24 | Sorszám: 78
Biztosítalak, hazugságban egyikünk sem lehet az ellenfeled.
Gyakorlatod abban Neked és "köreidbe tartozóknak" van.
Engem nem érdekel, de úgy vélem Alex olvtársunkat sem.
Mi magyarként élünk és így is akarunk élni továbbra is..amit persze Te fel sem érsz
Lehel
  Válasz | 2012. június 12. 11:21 | Sorszám: 77
Figyelj, ficsur !
Van nekem dolgom elég, drága idómat nem fogom Rád fecsérelni.
A ló játszon a farkával!
Örülj, hogy ennyi figyelmet,időt is Rád szántam és légy hálás a gondviselődnek, hogy kaptál tanácsot !
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 11:20 | Sorszám: 76
Félsz mi, hogy ketten se tudtok akkorát hazudni, hogy le ne győzzem azt egymagam is.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 11:17 | Sorszám: 75
tAKARODJ ELŐLEM, ÉN SENKIHÁZIAKKAL NEM TÁRGYALOK, A LEGROSSZABBFAJTA VÖRÖS PROVOKÁTOROKKAL, AKIK CSAK GYALÁZKODNI KÉPESEK, DE GYÁVÁK JÓTÁLLNI SZAVAIKÉRT...
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 11:14 | Sorszám: 74
mENEKÜLNÉL, DE CSAPDÁBA CSALT MEGGONDOLATLAN KERGE LÓSÁGOD, ÉS MOST VÁLLALNOD KELLENE A LUDOVICA PROJEKTEMET, TÖRTÉNETEMET ÉS MOST RETIRÁLSZ, CIGÁNYKODSZ, MINT FALUSI KOCSMÁBAN SZOKTAK...
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 11:13 | Sorszám: 73
Van egy fogadási ajánlatom neked meg az alex komádnak a bírói függetlenség topicban. Ti ketten lehettek, én egyedül. Aki nyer, marad, aki veszít elkotródik a gondoláról végleg. Na, lássuk, elég bátor-e Don Quijote és hű szamarasa, a Sancho Panza? Vagy elszaladtok, mint a nyulak.
Lehel
  Válasz | 2012. június 12. 11:10 | Sorszám: 72
http://www.gondola.hu/cikkek/81374-Szenzacio__-_Emberi_csont_ossejtekbol_.html

A hír késlelteve van attól tartok.
A valóság jóval megelőzi a hírt, erre igazi példa ez a gnom, amelyik a magyar nyelvet is írja, ugyanakkor mivel nincsennek pozitív érzésre utaló nyomok írásaiban, alapos okkal feltételezhető, hogy csinált harcos ez is, amit a magyarság bomlasztására fejlesztettek és klónoztak.

huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 09:54 | Sorszám: 71
Miért lennék bajban? Nekem nem kell ordítanom, ha közölni akarok bármit rólad, szláv pipacs.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 09:52 | Sorszám: 70
RÁDROTTYANTOK cianista vörös provokátor...
nem érzed hogy milyen nagy bajban vagy?
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 09:44 | Sorszám: 69
Magad alá rottyantottál, azért jutott eszedbe mindez.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 09:43 | Sorszám: 68
bELERAGADTÁL A BÉLSÁRBA CIANISTA PROVOKÁTOR, MAGYARÁZKODSZ? HIÁBA, VÉGED, SZORUL A HUROK, BŰZLESZ MINT A PÖÖRZSE LÓSZŐR.
huszárló
  Válasz | 2012. június 12. 09:34 | Sorszám: 67
Nem én szoktam szidókat írni ide, hanem a te szláv karmaid.
alexander
  Válasz | 2012. június 12. 09:11 | Sorszám: 66
NEM HAGYSZ FEL MÁS NEMZETEK PISZKOLÁSÁVAL? EZ MÁR IDIOTIZMUS, MÁR CSAK AZ HIÁNYZIK, HOGY A HOLOKAUSZTOT ÉS 56-OT IS MOCSKOS SZÁDRA VEDD MÉRHETETLEN GYŰLÖLETDBEN - MÁR FÜSTÖLSZ ÉS BŰZLESZ PROVOKATŐR, MINT A PERZSELT LÓSZŐR...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola