Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ezek ennyit tudnak... (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ezek ennyit tudnak...
panda
  Válasz | 2013. március 11. 16:43 | Sorszám: 31
Jáksó 841 milliót kaszált a Marslakókkal
Index
2013. március 11., hétfő 16:05 |

Az Átlátszó megszerezte az MTVA tavalyi költségvetését, amely szerint a sportközvetítéseken kívül Kálomista Gábor és Jáksó László cégeinek fizették ki műsorgyártásra a legtöbb pénzt, de a Simicska Lajoshoz köthető Hung-Ister Zrt. is jól járt. Fábry Sándor 590 milliót, Borbás Marcsi 222 millió forintot kapott tavaly.

Az atlatszo.hu több ügyben is perben áll az MTVA-val, amiért a közmédia nem hajlandó kiadni egyes külső gyártású műsorainak szerződéseit. A tényfeltáró oldal "megunta a titkolózást és a bírósági időhúzást" és megszerezte a teljes közmédiarendszer tavalyi költségvetését.
http://index.hu/kultur/media/2013/03/11/jakso_841_milliot_kaszalt_a_marslakokkal/

Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 16. 11:13 | Sorszám: 30
És ő rokona Kálmánkának, netán az utóbbi róla tud valami kompromittálót?
Atyafi
  Válasz | 2012. július 15. 19:04 | Sorszám: 29
Így fest a Nemzeti Konzultáció fidesz-módra
Miből gondolod, hogy egy politikusnak más is kell a szavazatodon kívül?
panda
  Válasz | 2012. július 15. 17:01 | Sorszám: 28
Már nem. Tavaly a luxemburgi székhelyű RTL Group konszern a maradék 31% magyar tulajdont is megvásárolta.
kerekferko
  Válasz | 2012. július 15. 16:29 | Sorszám: 27
Fellegi az RTL Klub huszonvalahány százalékos tulajdonosa.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 15. 16:01 | Sorszám: 26
http://magyarnarancs.hu/film2/nem-habzo-szappan-79244
Persze a szokásos körítéssel.
huszárló
  Válasz | 2012. július 15. 15:51 | Sorszám: 25
Az nem. Viszont külön egy egyetemi tanár adott tanácsot még abban is nekik, hogy a kaják is pont olyanok legyenek, mint abban a korban volt náluk.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 15. 15:50 | Sorszám: 24
Nyilván nem ordít le minden kockájáról a pénzhiány.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 15. 15:49 | Sorszám: 23
Én is meglepődtem rajta, mert jó meglátásai voltak.
Földlakó
  Válasz | 2012. július 15. 14:36 | Sorszám: 22
Nekem a Mancs egyetlen írását se lenne képem értelmesnek nevezni....
huszárló
  Válasz | 2012. július 15. 14:00 | Sorszám: 21
Eleve nem nézek efféle sorozatokat, inkább a koreai herceget, az legalább olyan lüke, de van benne sok újdonság is a régi távol-keletiekről.Abba beleraknak apait-anyait, ezek a hazaiak meg nem.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 15. 13:24 | Sorszám: 20
Akárcsak én! Addig sem volt valami ötletes, a kritikák - köztük a Magyar Narancs igen értelmes írása - ízekre szedték. HH fellépése már nem is leplezi, hogy a produkció afféle kifizetőhely a csókosok felé. Jáksó blablája, miszerint ők azzal tűnnek ki a mezőnyből, hogy mindig hivatkoznak valami aktualitásra, még fügefalevélnek sem megy el. Kíváncsi vagyok, folytatják-e a katasztrofális nézettség ellenére. A 2 gagyiadó zászlós produkcióit, a Barátok köztet és a Jóban-rosszbant szerintem részben mazochisták hada nézi, akik naponta igyekeznek a bárgyú fordulatokat, az irreális mozzanatokat és a még amatőrnek nevezhető alakításokat kipécézni. A Marslakók még nekik is sok, bár az alapötletet sokkal igényesebben is meg lehetne valósítani.
kutato
  Válasz | 2012. július 15. 12:47 | Sorszám: 19
/Egy darabig néztem! Majd amikor Havas Henrik feltűnt - elviselhetetlen lett a sorozat.
Nyúl Béla
  Válasz | 2012. július 15. 12:37 | Sorszám: 18
Kétféle válasz lehet: Vagy valakinek a valakije, vagy valamit tud valakiről. A Marslakók "hőskorában" Jáksó még felháborodottan utasította vissza azt a vizsgálati eredményt, amely szerint a tákolmány még az előtte/utána következő műsorok nézettségét is negatívan befolyásolja.
tiszavirág
  Válasz | 2012. július 14. 16:10 | Sorszám: 17
Csak a Hír tv nézhető.
tiszavirág
  Válasz | 2012. július 14. 16:10 | Sorszám: 16
Nincs választék semelyik oldalon. Középszer mindenütt.
tiszavirág
  Válasz | 2012. július 14. 16:09 | Sorszám: 15
Már miért harcolna ki egy képviselői állást?
Bekerülni ezek közé??
Brrrrr.
tiszavirág
  Válasz | 2012. július 14. 16:07 | Sorszám: 14
Valahol azt olvastam ott él a gyereke.
tiszavirág
  Válasz | 2012. július 14. 16:06 | Sorszám: 13
A hülye bunkója!
kritikus
  Válasz | 2012. július 14. 15:57 | Sorszám: 12
tök mindegy! valamennyi adó nézhetetlen. az egyik dilettáns, a másik elirigyelte a filmmúzeum kínálatát, a harmadik pedig azt képzeli, hogy a gagyi élmény a négyzeten.
panda
  Válasz | 2012. július 14. 15:42 | Sorszám: 11
A rosszabb esetről van szó, az a sejtésem. :-(
orosz_hussalata
  Válasz | 2012. július 05. 19:53 | Sorszám: 10
Arra én is nagyon kíváncsi lennék, kinek a nyomására került jáksó helyzetbe a köztévénél. Nem hiszem, hogy Rákay ötlete lett volna.
Szerintem a jól ismert fideszes betegség, az önkéntes kompenzálás lehet a háttérben.
Rosszabb esetben nem megfelelő emberek maradtak pozícióban.
huszárló
  Válasz | 2012. július 05. 19:18 | Sorszám: 9
Egyiket se nézem, van annyi más, hogy ezekre kár az időt pazarolni. Nézze őket Mária Terézia testőrének a barátja!
kerekferko
  Válasz | 2012. július 05. 18:51 | Sorszám: 8
A Hyr TV-nél nem volt rossz. Egész jó kulturális műsorokat vezetett.

Felleginél kereskedj.
Mielőtt miniszter lett, előtte szállt be az RTL-be.
S láss csodát!
Rákay az interjúiban arról mesélt, hogy majd milyen jó lesz, nemzeti közszolgálat televíziók (MTV 1,2, és Duna 1,2), minőségi szórakoztatás, gyermek-ls ifjúsági adó stb .

És lett belőle egy rakás szr.
Ez a DTK-nak körösztölt D. Tóth Kriszta jellegtelen, lapos műsort csinál, Csiszár és Jakupcsek a másik fele.
Jáksó megbocsáthatatlan.

Gyöngy
  Válasz | 2012. július 05. 18:41 | Sorszám: 7
.... vagy addig járj a nyakára valakinek, amíg meg nem hallgat. (Csak kinek van rá ideje, energiája ? Ezzel élnek vissza ezek a philipek .)

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola